Článek

Přepadení pražské banky s trhavinou v kufříku bude řešit soud

 
Žalobci poslali k pražskému městskému soudu spis s obžalobou muže, který loni v březnu přepadl banku na pražském Václavském náměstí a zanechal na místě kufřík se čtyřmi kilogramy plastické trhaviny. Muži hrozí až 12 let vězení za loupež a nedovolené ozbrojování. ČTK to dnes řekla mluvčí Městského státního zastupitelství v Praze Štěpánka Zenklová.
31.03.2015 17:10 |

podobné články

Podobné články

Pražská policie pátrá po muži, kterého podezírá z přepadení banky

 
Kriminalisté pátrají po neznámém muži, kterého podezírají z přepadení banky v Archeologické ulici v Praze 5. Lupič v pondělí 31. srpna před 17:00 předložil pracovnici banky lístek s nápisem, že jde o přepadení, žádá o vydání peněz a má u sebe pistoli. Z banky si odnesl několik desítek tisíc korun v černém igelitovém pytli, sdělila dnes ČTK mluvčí pražské policie Iveta Martínková. Záběry z bezpečnostních kamer, které přepadení zachytily, zveřejnila policie na svém webu.
03.09.2015 14:45 |

podobné články

Za přepadení pražské banky s trhavinou soud uložil pět let vězení

 
Za loňský pokus o přepadení banky na pražském Václavském náměstí s kufříkem plným trhaviny potrestal dnes soud Štefana Benče pěti roky vězení. Muž vinu odmítá a tvrdí, že v bance vůbec nebyl. Dnešní rozsudek pražského městského soudu není pravomocný, lze se proti němu odvolat.
21.04.2015 13:30 |

podobné články

Soud: Za přepadení pražské banky s trhavinou platí pět let vězení

 
Za loňský pokus o přepadení banky na pražském Václavském náměstí s kufříkem plným trhaviny si odpyká Štefan Benč pět let vězení. Pravomocně o tom v odvolacím řízení rozhodl pražský vrchní soud. Upozornila na to dnes Česká televize a ČTK informaci o rozsudku potvrdil mluvčí soudu Jan Fořt. Muž vinu odmítal a tvrdil, že v bance vůbec nebyl.
02.07.2015 14:05 |

podobné články

Přepadení banky na Václaváku: 4 kg funkční trhaviny v kufříku!

 
Velké bezpečností manévry dnes probíhali na pražském Václavském náměstí. Do banky ČSOB si s kufříkem v ruce nakráčel zloděj a začal vyhrožovat bombou. Z banky ale utekl a kufřík nechal v bance, policie zavřela půlku náměstí!
19.03.2014 14:45 |

podobné články

Dejte mi milion a půl, nebo vás vyhodím do povětří. Muž s bombou v kufříku šel přímo k ředitelce banky

 
Lupič, který si chtěl ve středu odnést 1,5 milionu z ČSOB na Václavském náměstí, se objednal den předem přímo do kanceláře ředitelky. Podle nejnovějších informací by se mohlo jednat o Slováka nebo osobu s dobrými kontakty u našich sousedů, pocházela odtud totiž výbušnina, ze které byla bomba v kufříku vyrobena.
21.03.2014 06:55 |

podobné články

Kateřina Kristelová prozradila, jaká bude dovolená s Řepkou! A co podle ní nesmí chybět v kufříku ROZVÁŠNĚNÉ ženy

 
Byli to velcí tajnůstkáři, ale nakonec šli s kůži na trh. V čem Kateřina dokáže Tomáše ovlivnit? Jaká je čeká dovolená? A co si zabalí do svého sexy kufříku? To se dozvíte v našem exkluzivním videu!
05.05.2017 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Kristelová (750 článků) , Tomáš Řepka (1007 článků)

Učitel ztratil na kole maturitní testy, psaly se znovu

 
Krátce po maturitní písemce z matematiky si jeden rakouský učitel vezl vyplněné listy na mopedu v kufříku na nosiči. Víko kufříku se však za jízdy "technickým nedopatřením" otevřelo a písemky ze zavazadla postupně vylétaly ven.
02.07.2011 10:30 |

podobné články

Rezignace primátora Karlových Varů zůstala v tajemném kufříku

 
Již půl roku sledují karlovarští občané novou politickou reality show, kdo ovládne město. Primátor Petr Kulhánek dokonce tento týden přinesl na zastupitelstvo svoji rezignaci, na konci jednání však prozradil, že ji nechal v kufříku. Veřejnost se nyní dohaduje, co se mezitím stalo na obědě ve známé karlovarské restauraci Parlament?
21.01.2012 12:25 |

podobné články

Podvedli Pelta a Křetínský fotbalový národ? V kufříku nic není, říká policie

 
Kdo tu lže? Buď Pelta s Křetínským? Nebo policie? Hysterie kolem Křetínského "tašky" je přehnaná. V tajemném kufříku nic není! Alespoň to tvrdí kriminalisté.
31.10.2012 11:50 |

podobné články

Policie evakuovala centrum Liberce! Důvodem je nález podezřelého kufříku!

 
Centrem Liberce otřásají policejní manévry, a to kvůli podezřelému kufříku. Policisté evakuovali dvě nákupní centra i přilehlé dopravní terminály.
06.01.2014 18:40 |

podobné články

Policisté kvůli kufříku v Liberci evakuovali 5000 lidí

 
Policisté kvůli podezřelému plastovému kufříku nalezeném před obchodním domem Forum v podvečer uzavřeli dolní centrum Liberce a evakuovali asi 5000 lidí. ČTK to řekla mluvčí policie Dagmar Sochorová.  
06.01.2014 19:55 |

podobné články

Policie kvůli podezřelému kufru na čas zastavila provoz v Praze 6

 
Policie dnes před polednem evakuovala kvůli nálezu podezřelého kufříku zhruba dvě stovky lidí ze základní školy, hotelu a několika domů v Bělohorské ulici v Praze 6 a ulici uzavřela pro veškerou dopravu. Zhruba po dvou hodinách se život v oblasti vrátil k normálu, pyrotechnik zjistil, že v kufříku jsou jen pivní lahve, tuba od silikonu a nabíječka na mobilní telefon. ČTK to řekl policejní mluvčí Jan Daněk.
06.01.2015 12:06 |

podobné články

Život v kufříku pomůže odloženým dětem

 
První fotografie, otisk rukou a nožiček, dudlík, kojenecká lahev. Krátký výčet věcí v kufřících určených pro novorozence, které míří do kojeneckých ústavů či pěstounské péče. Akce Život v kufříku by měl těmto dětem pomoci získat památky na své rané dětství. Do projektu se zapojily Fakultní nemocnice Královské Vinohrady a Thomayerova nemocnice v Praze.
17.05.2016 19:40 |

podobné články

Život v kufříku: Bez rodičů, ale s projektem!

 
Čerstvě narozené děti, které opustí biologičtí rodiče, dostanou místo mámy kufříky s výbavičkou a deníčkem. V Česku unikátní projekt »Život v kufříku« zahájila včera Fakultní nemocnice Olomouc.
02.06.2016 05:10 |

podobné články

Fakultní nemocnice Brno: Život v kufříku – na pomoc odloženým dětem

 
Poskytnout nově narozeným dětem, které míří přímo z porodnice do adoptivní péče základní informace o své minulosti, o tom, co bylo, když přišly na svět, kam putovaly a kdo se o ně staral…. To je podstata projektu s názvem „Život v kufříku“ Nadačního fondu La Vida Loca.
16.11.2017 16:15 |

podobné články

FN Brno: Život v kufříku – na pomoc odloženým dětem

 
Poskytnout nově narozeným dětem, které míří přímo z porodnice do adoptivní péče základní informace o své minulosti, o tom, co bylo, když přišly na svět, kam putovaly a kdo se o ně staral… To je podstata projektu s názvem „Život v kufříku“ Nadačního fondu La Vida Loca.
21.11.2017 15:00 |

podobné články

Nemocnice Jindřichův Hradec: Porodnice se zapojila do projektu Život v kufříku

 
Památníček s fotkami, album, pletené oblečení, hračka, kojenecká lahvička, dudlík a kosmetika. To vše je obsahem kufříků, jež dostávají děti narozené v jindřichohradecké porodnici, které jsou následně předávány do pěstounské péče.
24.11.2017 08:45 |

podobné články

Soud uložil Chorvatovi za přepadení zlínské banky opět šest let

 
Krajský soud ve Zlíně dnes podruhé poslal Chorvata Bornu Jelaču na šest let do vězení za loupežné přepadení pobočky Komerční banky ve Zlíně-Malenovicích. Stejný trest sedmačtyřicetiletému muži, který má trvalé bydliště ve Zlíně, uložil v březnu.
20.08.2010 11:35 |

podobné články

Středeční přepadení banky na Václaváku mohlo skončit tragicky. Lupič byl ozbrojen skutečnou trhavinou!

 
Ve středu kolem poledne šlo v centru Prahy o "život":http://www.extra.cz/tema/zivot stovkám lidí, neboť bankovní "lupič":http://www.extra.cz/tema/lupic, který přišel do pobočky ČSOB na Václavském náměstí, přinesl skutečnou trhavinu.
22.03.2014 14:25 |

podobné články