Článek

Přenádherné Jónské ostrovy: Tam, kde se plavil Odysseus

 
Jónské ostrovy patří k těm nejkrásnějším místům pro letní dovolenou v Evropě. Kvůli čisté přírodní kráse a pohostinnosti se sem turisté rádi vrací.
01.06.2015 09:45 |

podobné články

Podobné články

Paroubek jako Odysseus, jeho žena jako Pénelopé: Rodinka si opět vyrazila na řecký ostrov Ithaka

 
Jiří a Petra Paroubkovi si užili rodinné Velikonoce, vyrazili společně s dcerou Margaritou na řecký ostrov Ithaka, kam jezdí pravidelně. Mají tam ostatně domek za 5 milionů. Expremiér Paroubek by však rád změnil české klima na delší dobu. Jako bájný Odysseus chce vyrazit na dobrodružnou cestu - až do europarlamentu. Dosáhne na pěkný europoslanecký plat?
23.04.2014 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3428 článků)

Na prkna Moravského divadla se vrací Odysseus

 
Po zimní přestávce se na jeviště Moravského divadla Olomouc znovu vrátí představení Odysseus. V pohádce na motivy řecké báje se představí členové olomouckého baletního souboru společně s dětmi z Baletního studia působícího při zdejším divadle.
20.03.2018 09:35 |

podobné články

Loni se na ztroskotané lodi Costa Concordia plavil i Karel Gott: Ta zpráva mě šokovala!

 
Na nešťastné lodi Costa Concordia se plavil také zpěvák Karel Gott (71). Loni v lednu tu koncertoval před mezinárodním publikem. Plul tehdy z Kanárského ostrova Tenerife do španělské Málagy.
16.01.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4650 článků)

Trosečník se plavil 13 měsíců v oceánu: Z návratu do civilizace mu je špatně!

 
Celých 13 měsíců se plavil na člunu v oceánu. Teď se salvadorský trosečník José Salvador Alvarenga (37) vrátil do své domoviny. Jak bylo vidět, civilizace mu nedělá dobře. Nebožák se tvářil, že každou chvíli omdlí a museli ho přivézt na kolečkovém křesle.
12.02.2014 08:35 |

podobné články

Osobnosti: José José (293 článků)

Týden se na moři plavil v chladícím boxu: Rybáři zničila loď tropická bouře!

 
Při tropického bouři Polo přišel o loď a jeho jedinou záchranou se stal obří chladící box. V něm se mexický rybář plavil nakonec celý týden, než ho zachránila jiná loď. Přežil jen díky tomu, že si ulovil racka.
25.09.2014 08:20 |

podobné články

Šok: Argentinci si přejí, aby se princ William na Falklandách zřítil a zemřel

 
Británie pošle na Falklandské ostrovy známé také jako Malvíny svého budoucího krále prince Williama  (29) , aby tam sloužil v době třicetiletého výročí vítězství ve válce o tyto ostrovy, kterou země vedla proti Argentině. Tento jihoamerický stát stále považuje Malvíny za své ostrovy, ačkoli je spravuje a ovládá právě vláda Alžběty II. Princ William tam má sloužit jako letecký důstojník RAF a pilot helikoptéry zachraňující ohrožené životy.
13.11.2011 13:40 |

podobné články

Miliardář chce koupit řecké ostrovy a ubytovat na nich uprchlíky! Jeden pojmenuje po utopeném syrském chlapci?

 
Tak už si vybral. Egyptský miliardář Naguib Sawiris (61) nedávno oznámil, že plánuje od Evropy odkoupit ostrovy a udělat z nich „ráj“ pro uprchlíky. Nyní má vyhlédnuté dva řecké ostrovy a jeden z nich chce pojmenovat na památku mrtvého syrského chlapečka Ajlana.
15.09.2015 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Naguib Sawiris (3 články)

Skrytá krása Jadranu: Chorvatské ostrovy! Odysseův úkryt i africké safari

 
Kdo nepoznal chorvatské ostrovy, nemůže znát chorvatské pobřeží a pláže. Vždyť více než 70 % pobřeží tvoří ostrovy. Je jich tu 79 velkých a 525 menších, tak proč se držet u pevniny. Přinášíme vám tipy na zajímavá místa.
12.05.2016 20:20 |

podobné články

Řecký Karibik: Syvota? Moře klidu, moře písku i moře pohody!

 
Nádherné písečné pláže. Poklidná atmosféra. Tradiční řecká kuchyně. Příjemné klima. Výhledy na okolní ostrůvky. Pokud si přesně tak představujete ingredience k vytvoření ideální letní dovolené, bude se vám v Syvotě, kterou omývá Jónské moře, líbit. Mimochodem, často je toto místo nazýváno Řecký Karibik.
21.03.2018 18:55 |

podobné články

Hogo foto Paroubek: Podívejte se, kde si užívali a za kolik!

 
Na řeckém ostrově Ithaka, odkud pochází sám bájný Odysseus, mají expremiér Jiří Paroubek (61) se ženou Petrou (40) už tři roky dům. A na Velikonoce tam odjeli vyvětrat!
24.04.2014 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3428 článků)

Hogo foto Paroubek: Podívejte se, kde si užívali a za kolik!

 
Na řeckém ostrově Ithaka, odkud pochází sám bájný Odysseus, mají expremiér Jiří Paroubek (61) se ženou Petrou (40) už tři roky dům. A na Velikonoce tam odjeli vyvětrat!
24.04.2014 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3428 článků)

Této dívce je už skoro šedesát. Panenství ztratila v 17, sáhla si na život a teď má trable s rakovinou

 
Tohle přenádherné děvčátko se narodilo před devětapadesáti lety. Nikdy ho moc nebavilo učení, radši prohánělo kluky. V sedmnácti se zamilovalo, věneček dalo milenci Petrovi a kvůli jeho nevěře rok na to spolykalo prášky. Dnes jeho rodinu sužuje strašák rakoviny. Poznáte, o koho jde?
28.11.2011 07:00 |

podobné články

Dokonalá dovolená, která vás finančně nezruinuje? Nemusíte jezdit za hranice, zůstaňte v Čechách!

 
Oslabení koruny vůči euru podstatně zvýšilo zájem českých rodin o dovolenou v tuzemsku. I v České republice se dají najít opravdu přenádherné přírodní úkazy, kterými se budete chtít kochat celé dny. Navíc domácí rekreace není ohrožena žádnými kurzovými výkyvy a intervencemi. Vsadíte-li letos na tuzemskou kartu, v žádném případě nehrozí, že po vás někdo bude chtít doplatek za změnu kurzu.
09.02.2015 00:05 |

podobné články

Tohle jsou naše Kardashianky: Anife svlékla své přenádherné sestry do prádla

 
Anife Ismet Hassan Vyskočilová  (41) si dlouho přála podniknout společné focení se svými mladšími sestrami. Po delším plánování všechny krásky sladily své termíny a potkaly se před objektivem fotografa Michaela Skramuského. Vznikly z toho snímky ve stylu sester Kardashianových.
14.01.2016 20:55 |

podobné články

Letní Alpy lákají k pěší turistice! Objevte Rakousko z hřebenů hor

 
Alpy nejsou vyhlášené jen pro zimní radovánky, ale nabízí i přenádherné letní trasy pro pěší a cyklisty. Pokud hledáte ideální místo pro letní turistiku, pak se s námi vydejte objevit rakouské vrcholky hor.
28.05.2016 16:00 |

podobné články

Paroubkovi investují v Řecku. Koupili si tam dům

 
Stejně jako Odysseus si Petra Paroubková zamilovala řecký ostrov Ithaca, kam se už mnoho let vrací. Paroubkovi se na jaře rozhodli zde koupit dům za pět milionů korun. Na nemovitost si našetřili díky příjmům z knihy Planou parou v politice. „Knihy se prodalo přes 40 tisíc,“ řekla Paroubková.
08.12.2011 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Petra Paroubková (489 článků)

Léto podle Paroubka: Ráno pláž, večer bazén...

 
A máme ho tu zpátky! Opáleného, odpočinutého a připraveného zvednout v úterý ruku proti vládě Petra Nečase. Jiří Paroubek (57) s rodinou se vrátil z Řecka – po neúspěchu ve volbách se rekreoval i na bájném ostrově Ithaka, kde žil Homérův Odysseus.
05.08.2010 23:46 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3428 článků) , Petr Nečas (9260 článků)

Sexy Mína s vtípkem!

 
Vypráví námořník ve společnosti: ˝To když já sem se vám plavil po jižních mořích, tak to jsme jednou takhle zakotvili u ňákýho ostrova, a tak teda hurá na souš, já pak jdu večer po pláži, a vidím tam na hromadě písku sedět takového divného ptáka. Ten fógl tam snášel krychlový vejce a mluvil!˝
12.09.2015 05:15 |

podobné články

Dětská herecká hvězda a hlas Charlieho Sheena, jak ho neznáte: Polonahý a s obřím břichem se vrhal na bývalou hvězdu Novy

 
Herce Gustava Bubníka jsme měli naposledy možnost vidět v seriálu Doktoři z Počátků. Většina lidí si ho ale pamatuje coby dětskou hereckou hvězdu. Zahrál si například ve filmech Odysseus a hvězdy, Láska na druhý pohled či Má láska s Jakubem. Proslavil se i v televizních seriálech Pan Tau, Území bílých králů a mnoha dalších.
14.01.2015 05:56 |

podobné články

Osobnosti: Gustav Bubník (14 článků) , Charlie Sheen (454 článků)