Článek

Premiéra: Zpěvák Vlasta Horváth natočil klip k písni Kousek mýho já

 
Zpěvák Vlasta Horváth představuje v premiéře na Novinkách.cz svůj nový videoklip. Je k písničce Kousek mýho já, která je na jeho zatím posledním albu To máme znát, jež vyšlo před rokem.
09.08.2015 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Horváth (77 článků)
Podobné články

Vlasta Horváth uvažuje o druhém dítěti, dcera by si sourozence přála

 
Mohlo by se zdát, že se vítěz druhé české SuperStar Vlasta Horváth trochu ztratil. On má přitom práce až nad hlavu, skládá písně, točí desku, klipy a k tomu hraje v divadle, učí a vychovává malou dceru. S tou přišel i na vernisáž portrétů známých mužů nazvanou Love hearts. Další články k tématu: Babyboom pokračuje: dítě má zpěvák Horváth i herečka Vlasáková Horváth boural, přepadl ho mikrospánek Vlasta Horváth se oženil
06.11.2012 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Horváth (77 článků) , Vlasta Vlasáková (3 články)

Moderátor rádia Impuls Vlasta Korec má syna Vlastimila

 
V úterý odpoledne se Vlasta Korec stal podruhé otcem. Jeho žena Magdalena porodila v Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze - Podolí syna Vlastimila. Matka i dítě jsou v pořádku. Další články k tématu: Vlasta Korec brzy povýší na dvojnásobného otce. Bude to kluk, říká Moderátor Vlasta Korec pracuje na druhém dítěti Čerstvý tatínek Vlasta Korec si vyrazil na večeři s Katkou Kristelovou Pyšný otec Vlasta Korec: Naše dcera je pěkně divoká Vlasta Korec je otcem, na Štědrý den dostal Magdalénku
04.04.2012 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Kristelová (723 článků) , Vlasta Korec (53 článků)

Režisér Filip Renč natočil další volební klip, tentokrát i pro sebe

 
Známý režisér Filip Renč natočil další volební klip. Poté, co natočil úspěšný volební klip současnému prezidentovi Miloši Zemanovi, vytvořil klip pro politické sdružení z Prahy 8 Nezávislé fórum, kandidující v komunálních volbách 10.-11. října. Klip dostal název „Profesionálové z Prahy 8“.
25.09.2014 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Filip Renč (567 článků)

Tohle není jeho blonďatá manželka: Vítěz 2. české SuperStar se v klipu vine k exotické brunetce

 
Vítěz druhé řady soutěže Česko hledá Superstar se pořád věnuje zpívání, i když není tolik na očích jako někteří jeho kolegové. Nyní Vlasta Horváth představuje nový videoklip ke skladbě Kousek mýho já.
05.09.2015 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Horváth (77 článků)

Vlasta Horváth se pokouší o dítě!

 
Vítěz druhé řady SuperStar Vlasta Horváth (31) má dilema. S manželkou Markétou se už konečně rozhodl rozšířit rodinu. „Začali jsme poctivě pracovat na miminku,“ svěřil se Horváth Blesku. Je tu ale jeden problém!
04.07.2009 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Horváth (77 článků)

Bývalá SuperStar Vlasta Horváth: Zapalují se mu lýtka?

 
Vítěz pěvecké soutěže SuperStar z roku 2005 Vlasta Horváth (35) je znám svým poklidným životem bez skandálů. Léta letoucí žije se svou manželkou Markétou, která mu minulý rok porodila dceru Lindu. Horváth je ztělesnění skvělého manžela a otce. Jenže ejhle!
23.05.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Horváth (77 článků)

SuperStar Vlasta Horváth: Živí ho ještě zpívání?

 
VIDEO: Před sedmi lety se romský muzikant Vlasta Horváth (34) stal druhou českou SuperStar. Vítězství ho na čas vyšvihlo na vrchol, ale nic netrvá věčně a jeho hvězda pomalu uhasínala. Jak dnes Vlasta žije a co ho živí?
20.07.2012 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Horváth (77 článků)

Zpěvák Vlasta Horváth se stal podruhé otcem: Koukněte na toho cvalíka!

 
Zpěvák Vlasta Horváth zažívá plodné období. Vydání třetího alba "To máme znát", původně plánované na únor letošního roku, musel sice o pár týdnů odložit, ale i tak má důvod k radosti. Rozrůstá se totiž nejen jeho diskografie, ale také rodina. Ve čtvrtek 23. ledna mu manželka Markéta porodila v podolské porodnici druhé dítě. Dvouleté Lindě přibyla sestra Alžběta.
30.01.2014 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Horváth (77 článků)

Vlasta Korec brzy povýší na dvojnásobného otce. Bude to kluk, říká

 
Manželé Korcovi, kteří očekávají narození druhého dítěte, už vědí, že do rodiny přibude chlapeček. Manželka moderátora Vlasty Korce Magdalena je v šestém měsíci těhotenství. Další články k tématu: Moderátor Vlasta Korec pracuje na druhém dítěti Pyšný otec Vlasta Korec: Naše dcera je pěkně divoká Vlasta Korec je otcem, na Štědrý den dostal Magdalénku Vlasta Korec: adrenalin v offroad závodech a dcerka v prosinci
05.01.2012 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Korec (53 článků)

Co má Vlasta Horváth s Monikou Absolonovou?

 
Zpěvák Vlasta Horváth otevřeně promluvil! Schází se s Monikou Absolonovou. Co na to říká manželka Markéta? Na Frekvenci 1 zazněla pravda!
08.10.2009 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (921 článků) , Vlastimil Horváth (77 článků)

Vlasta Horváth má dceru Lindu!

 
Babyboom v českém showbyznysu pokračuje. Hrdým tatínkem se v úterý stal zpěvák a vítěz druhé řady SuperStar Vlasta Horváth (33). Jeho manželka Markéta přivedla na svět dceru Lindu.
15.03.2011 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Horváth (77 článků)

Zpěvák Vlasta Horváth má druhé dítě, narodila se mu dcera

 
Vítěz druhého ročníku české SuperStar Vlasta Horváth má úspěšný začátek roku. Kromě toho, že brzy vydá desku, se mu narodilo druhé dítě. Dcera Alžběta přišla na svět ve čtvrtek.
24.01.2014 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Horváth (77 článků)

Vlasta Horváth ze SuperStar: Podruhé tátou! A má další holčičku

 
Zpěvák Vlasta Horváth zažívá plodné období. Třetí album plánuje vydat na jaře, nyní ale má starosti z úplně jiného soudku. Rozrůstá se totiž nejen jeho diskografie, ale také rodina. Ve čtvrtek 23. ledna mu manželka Markéta porodila v podolské porodnici druhé dítě. Dvouleté Lindě přibyla sestra Alžběta.
24.01.2014 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Horváth (77 článků)

Skromný Vlasta Horváth se změnil k nepoznání: Luxus kam se podíváš!

 
Třetí album prý bývá pro interpreta rozhodující. A přestože není pověrčivý, nebere tohle rčení na lehkou váhu ani Vlasta Horváth. S nahráváním nové desky ‚To máme znát‘ si dal na čas. Po letech, kdy se stáhl do ústraní a věnoval se otcovským radostem a starostem, jde nyní znovu s kůží na trh. A to doslova! Šestatřicetiletý zpěvák totiž nezapracoval jen na novém repertoáru, ale i na své image.
16.04.2014 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Horváth (77 článků)

Vlasta Horváth přichází s novinkou po osmi letech

 
Zpěvák Vlasta Horváth si dal s dokončením nové desky To máme znát pořádně na čas. Po letech, kdy se stáhl do ústraní a věnoval se otcovským povinnostem, je ale hotovo a on jde nyní znovu s kůží na trh.
21.04.2014 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Horváth (77 článků)

Vlasta Horváth: Chci dělat hudbu a nemít žádné iluze

 
Po osmi letech přichází zpěvák Vlasta Horváth s novým albem. Jmenuje se To máme znát, jsou na něm různorodé písničky, vyspělé v aranžích i interpretaci. Hudbu si napsal sám, přidal i několik textů. Další mu napsali Eliška Hlavová a Viktor Dyk. Album pokřtí ve čtvrtek v pražské Malostranské besedě.
14.08.2014 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Horváth (77 článků) , Viktor Dyk (117 článků) , Viktor Dyk (117 článků)

Vlasta Horváth: Chci mít v hudbě kredit i řemeslo

 
V srpnu vydal zpěvák Vlasta Horváth třetí album To máme znát, osm let po předešlé kolekci. Již 25. září zahájí k němu v Brně koncertní turné.
23.09.2014 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Horváth (77 článků)

SuperStar Vlasta Horváth promluvil o rodině: Z čeho má největší strach?

 
Vlasta Horváth (39) se proslavil především díky pěvecké soutěži SuperStar, kterou v roce 2005 vyhrál. Od té doby se toho u něj hodně změnilo, má manželku a dvě děti. Zpěvák nyní prozradil, z čeho má ale velký strach…
29.06.2017 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Horváth (77 článků)

Vlasta Horváth ze SuperStar o sobě dal znovu vědět. Co dělal poslední čtyři roky?

 
Bývalý účastník a vítěz pěvecké reality show SuperStar Vlasta Horváth (39) o sobě dává opět vědět. Od vydání jeho posledního studiového alba "To máme znát" uběhly čtyři roky a nyní se zpěvák a hudebník chystá vydat další hudební počin.
22.02.2018 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Horváth (77 článků)