Článek

Premiér Sobotka: V4 je v Evropě silným a respektovaným hráčem

 
Předsedové vlád zemí Visegrádské skupiny vystoupili ve středu 8. června 2016 na závěrečné diskusi třídenního Prague European Summitu, který má podtitul EU in a Time of Crisis: Better Together?
08.06.2016 20:35 |

podobné články

Podobné články

Premiér Sobotka: Český letecký průmysl je silným hráčem nejen na domácím poli

 
Premiér Bohuslav Sobotka navštívil společnost Aero Vodochody.
01.04.2017 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9436 článků)

Vyspi se s hráčem: Nová sexuální seznamka pro milovníky videoher

 
Máte sexuální choutky a nejraději byste se intimně sblížili s někým, kdo sdílí stejnou vášeň pro videohry jako vy? Tak právě pro hráče a hráčky, jako jste vy, přišli tvůrci videoherní seznamky Randi s hráčem (Date a gamer) s novým webem pro navázání sexuální známosti. Jmenuje se Vyspi se s hráčem (Shag a gamer) a přihlásit se do ní mohou všichni starší 18 let.
24.07.2012 17:05 |

podobné články

Brankář Štěpánek byl vyhlášen hráčem prosince v Evropě

 
Renomovaný server Eurohockey.com vyhlásil českého gólmana Jakuba Štěpánka nejlepším hráčem v Evropě za měsíc prosinec.
03.01.2011 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štěpánek (62 článků)

Bohuslav Sobotka: Rodina se radovala, že budu víc doma

 
Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka přijal i v tak bouřlivé době pozvání do Show Jana Krause. I při probírání nepříjemného tématu dokázal vyloudit na své tváři úsměv. Prozradil, že skandál s pučem sleduje i celá jeho rodina a původně z toho měli celkem radost. Další články k tématu: Sobotka nechce Haška ani další pučisty proti němu ve vedení ČSSD Vážná chyba, odsoudil Sobotka kolegy za lži o schůzce u Zemana Sobotka, Hašek, Tejc: tři přátelé z Brna v nelítostném boji o moc Sobotka dopisem burcuje členy ČSSD, jeho osud určí příští neděle Sobotka odmítá puč Haška s Tejcem a mluví o metodách z roku 1948 Vedení ČSSD vyzvalo předsedu k rezignaci. Neodejdu, vzkázal Sobotka
28.05.2010 16:30 |

podobné články

Osobnosti: 50 Cent (43 článků) , Jan Kraus (1017 článků) , Bohuslav Sobotka (9436 článků)

Nejlepším hráčem Premier League je Kompany z Manchesteru City

 
Kapitán fotbalistů Manchesteru City Vincent Kompany byl vyhlášen nejlepším hráčem letošního ročníku Premier League. Zatímco útočník Robin van Persie z Arsenalu už dříve získal dvě ocenění pro nejlepšího fotbalistu v Anglii podle hráčů i podle novinářů, belgický stoper triumfoval v ligové anketě.
12.05.2012 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Robin van Persie (39 článků) , Vincent Kompany (5 článků)

Nečas si otřel pusu o TOP 09. Hleďte si svého! vzkázal Kalousek

 
Nešťastný a nepřijatelný je postup koaličních partnerů z řad TOP 09, kteří vyvíjejí politický tlak na to, aby se vrchní státní zástupkyní v Praze stala Lenka Bradáčová. V Otázkách Václava Moravce to řekl premiér Petr Nečas. My netlačíme na Bradáčovou, chceme jen, aby personální volba o tom, kdo bude vrchním státním zástupcem byla výlučným a respektovaným právem nejvyššího státního zástupce, řekl pro ParlamentníListy.cz místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek.
01.07.2012 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9257 článků) , Miroslav Kalousek (6344 článků)

Zemanovi "symbolické" posílení přítomnosti USA v Evropě nevadí

 
Prezident Miloš Zeman dnes naznačil, že považuje výrok premiéra Bohuslava Sobotky ohledně posílení americké vojenské přítomnosti v Evropě za chybu. Sobotka v úterý uvedl, že Česká republika nevolá po posílení vojenské přítomnosti Severoatlantické aliance v Evropě, země nic takového s ohledem na současnou bezpečnostní situaci nepotřebuje. Premiér tak reagoval na prohlášení amerického prezidenta Baracka Obamy, že Spojené státy posílí svou vojenskou přítomnost v Evropě. Zeman považuje větší angažování USA spíše za symbolické a nevadí mu.
04.06.2014 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2404 článků) , Miloš Zeman (20128 článků) , Bohuslav Sobotka (9436 článků)

Čech Ondřej Vinklárek nejlepším hráčem v Evropě

 
Český poker se může pochlubit dalším senzačním úspěchem. Ondřej Vinklárek se stal absolutně nejlepším hráčem osmé sezóny PokerStars European Poker Tour.
03.05.2012 10:55 |

podobné články

Víc amerických vojáků v Evropě nepotřebujeme, míní Sobotka

 
Česká republika nevolá po posílení vojenské přítomnosti Severoatlantické aliance v Evropě. Země nic takového s ohledem na současnou bezpečnostní situaci nepotřebuje. Premiér Bohuslav Sobotka to dnes řekl novinářům při návštěvě Rakouska. Reagoval na prohlášení amerického prezidenta Baracka Obamy, že Spojené státy posílí svou vojenskou přítomnost v Evropě.
03.06.2014 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2404 článků) , Bohuslav Sobotka (9436 článků)

Další výzva pro Čecha: Může být druhým hráčem, který v Anglii obhájí titul v jiném klubu

 
Gólman Petr Čech se může po Ericu Cantonovi stát teprve druhým hráčem v historii Premier League, který získá dva ligové tituly po sobě v dresu dvou různých klubů. Třiatřicetiletý reprezentant si loni užil mistrovské oslavy v barvách Chelsea, letos zatím vede tabulku s konkurenčním Arsenalem.
19.01.2016 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1054 článků)

Střet EU a Ruska spočívá v rozdílném názoru na integraci v Evropě, řekl Sobotka

 
Za střetem Evropské unie a Ruska jsou rozdílné představy o integraci na východě Evropy, soudí premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD). V rozhovoru pro pondělní vydání týdeníku Respekt opět řekl, že nesouhlasí s posilováním vojenských jednotek Spojených států v Evropě. Sobotka ale uznává, že například pobaltské země se cítí kvůli postupu Ruska vůči Ukrajině v ohrožení a jejich obavy respektuje.
15.06.2014 21:06 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9436 článků)

Filharmonická pocta s Gardinerem

 
Orchestr České filharmonie absolvoval tři koncerty se sirem Johnem Eliotem Gardinerem, respektovaným britským dirigentem. Po Praze a Londýně spolu v pátek opět vystoupili v pražském Rudolfinu při výjimečné příležitosti, poctě siru Charlesi Mackerrasovi.
11.10.2010 11:30 |

podobné články

Český BIJEC Vémola zná dalšího soupeře v UFC, je jím ranař Cane

 
První český zápasník v kleci, který se probojoval do nejlepší mma organizace světa, se při akci UFC 128 střetne s respektovaným Luizem Cainem.
30.12.2010 17:05 |

podobné články

Poslední jídla odsouzených k trestu smrti: Jezte, zítra už budete viset!

 
Poslední jídlo před popravou je v Americe součástí příběhu každého odsouzence. Je jeho svatým respektovaným právem. Někdo se nacpal k prasknutí, jiného přešla chuť.
18.03.2012 12:15 |

podobné články

Bursík: Drobil a Chalupa? Nejhorší varianta, co se na životním prostředí mohla objevit

 
Ministerstvo životního prostředí není za řízení ODS respektovaným partnerem ministerstvům průmyslu a obchodu a dopravy. Stalo se dokonce podle exministra a bývalého předsedy Strany zelených Martina Bursíka naprosto bezvýznamnou institucí.
01.08.2012 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Bursík (304 článků)

Stínový ministr průmyslu KSČM nařezal Klausovi i kapitalistům. Jde jim prý jen o zisk

 
ROZHOVOR Pavel Hojda je respektovaným parlamentním poslancem KSČM za Karlovarský kraj. Má pověst velmi pracovitého ekonomického experta, nejen v rámci svého regionu. V parlamentu například vedl podvýbor pro letectví a kosmonautiku a společně s kolegy prosadil, aby byl v Praze umístěn globální navigační družicový systém Galileo. A v KSČM dokonce zastává funkci stínového ministra průmyslu, dopravy a hospodářství.
05.10.2013 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Hojda (26 článků)

Sexuolog Zvěřina prozradil, koho chce v čele své ODS. A řekl své o Babišovi

 
ROZHOVOR Sexuolog, psychiatr, bývalý europoslanec Jaroslav Zvěřina patří nejen k uznávaným odborníkům po lékařské stránce, ale také k velmi respektovaným a uznávaným politikům. Mnozí, napříč politickým spektrem, se shodují na tom, že pokud by v politice, a ODS obzvlášť, byli právě lidé jako docent Zvěřina, situace v Česku by se ubírala zcela jiným směrem a pak by se dalo hovořit o skutečné demokracii. Co si to tom myslí sám Jaroslav Zvěřina, na to exkluzivně odpovídal v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
26.10.2013 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Zvěřina (39 článků)

Sexuolog Zvěřina prozradil, koho chce v čele ODS. A řekl své o Babišovi

 
ROZHOVOR Sexuolog, psychiatr, bývalý europoslanec Jaroslav Zvěřina patří nejen k uznávaným odborníkům po lékařské stránce, ale také k velmi respektovaným a uznávaným politikům. Mnozí, napříč politickým spektrem, se shodují na tom, že pokud by v politice, a ODS obzvlášť, byli právě lidé jako docent Zvěřina, situace v Česku by se ubírala zcela jiným směrem a pak by se dalo hovořit o skutečné demokracii. Co si to tom myslí sám Jaroslav Zvěřina, na to exkluzivně odpovídal v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
26.10.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Zvěřina (39 článků)

Hattrick české Fio banky

 
Soutěž Zlatá koruna je respektovaným měřítkem kvality finančních produktů na českém trhu. Jde navíc o specifický český fenomén, neboť produkty hodnotí nejen nezávislí odborníci, ale v samostatné anketě též široká veřejnost. A právě u ní jasně vítězí česká Fio banka.
29.05.2014 11:41 |

podobné články