Článek

Premiér Sobotka: Nemáme tu přeběhlíky... Nemáme žádné skandály... Je to pokrytecká hra

 
Projev na 28. schůzi poslanecké sněmovny ve věci hlasování o důvěře vlády:
26.05.2015 18:11 |

podobné články

Podobné články

Kalousek: Vládní strany prokázaly, jak pokrytecká byla jejich kritika přechodného zvýšení daní

 
Vládní strany v pátek 13. ledna prokázaly, jak pokrytecká byla jejich kritika přechodného zvýšení daní. Uzákoněné časové omezení zrušily a od 1.1.2016 tak občané platí o desítky miliard na daních více, než bylo původně uzákoněno.
15.01.2017 11:45 |

podobné články

Nepodporujme přeběhlíky, vyzvali lidovci

 
KDU-ČSL v pondělí vyzvala ostatní politické strany, aby nepodporovaly politické přeběhlíky. Jde o poslance, kteří v průběhu volebního období opustí stranu, za kterou byli zvoleni, případně vstoupí do jiné.
13.07.2009 17:15 |

podobné články

Přeběhlíky nelovíme, brání se Tluchoř

 
Šéf poslaneckého klubu ODS Petr Tluchoř vyvrátil podezření, že by se s kolegy snažili přetáhnout z rozpadajících se Věcí veřejných přeběhlíky.
09.04.2011 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Tluchoř (558 článků)

Jakl: Prezident obehranou hru na přeběhlíky hrát nebude

 
Tajemník prezidenta Václava Klause odpovídal na otázky Práva týkající se současné koaliční krize. Podle něj nemá Klaus v úmyslu hrát podle cizího partu starou hru na přeběhlíky.
10.04.2011 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8984 článků)

TOP 09: Přeběhlíky z VV do klubu NECHCEME!

 
Předsednictvo ani poslanecký klub TOP 09 nebudou do svého klubu přijímat případné přeběhlíky z Věcí veřejných. Jsme zodpovědní za vlastní politický projekt a nechceme, aby do něj vstupovali lidé, kteří do ní šli s jinou vizí, řekl v pondělí Mediafaxu místopředseda poslaneckého klubu Jan Husák.
11.04.2011 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Husák (52 článků)

Jsou tu zrádci, tuší Věci veřejné a bojí se

 
Věci veřejné se obávají, že příběh s přeběhlíky a pučisty v jejich straně ještě neskončil, a síly, které se pokoušely rozvrátit Věci veřejné vloni, se o to pokouší a budou pokoušet i nadále a budou se snažit získat další přeběhlíky.
02.04.2012 15:15 |

podobné články

Složte poslanecké mandáty, vyzvalo předsednictvo VV přeběhlíky k LIDEM

 
Opusťte Sněmovnu, vyzvalo předsednictvo Věcí Veřejných přeběhlíky k LIDEM. Odvolávají se na porušení Etického kodexu VV, který se zavázali dodržovat.
04.05.2012 11:35 |

podobné články

Němcová: My nemáme žádné přeběhlíky, ale uprchlíky

 
Hlavní hosté první části pořadu Otázky Václava Moravce na České televizi byli: Předsedkyně Poslanecké sněmovny Miroslava Němcová (ODS), ministr zahraničí Karel Schwarzenberg (TOP 09), předseda ČSSD Bohuslav Sobotka a předseda Věcí veřejných Radek John. Němcovou velmi urazila Johnova slova o tom, že odborníci véčkařů jsou vyhazováni z ministerstev.
29.04.2012 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků) , Karel Schwarzenberg (3711 článků) , Bohuslav Sobotka (9445 článků) , Miroslava Němcová (1366 článků)

Bohuslav Sobotka: Rodina se radovala, že budu víc doma

 
Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka přijal i v tak bouřlivé době pozvání do Show Jana Krause. I při probírání nepříjemného tématu dokázal vyloudit na své tváři úsměv. Prozradil, že skandál s pučem sleduje i celá jeho rodina a původně z toho měli celkem radost. Další články k tématu: Sobotka nechce Haška ani další pučisty proti němu ve vedení ČSSD Vážná chyba, odsoudil Sobotka kolegy za lži o schůzce u Zemana Sobotka, Hašek, Tejc: tři přátelé z Brna v nelítostném boji o moc Sobotka dopisem burcuje členy ČSSD, jeho osud určí příští neděle Sobotka odmítá puč Haška s Tejcem a mluví o metodách z roku 1948 Vedení ČSSD vyzvalo předsedu k rezignaci. Neodejdu, vzkázal Sobotka
28.05.2010 16:30 |

podobné články

Osobnosti: 50 Cent (43 článků) , Jan Kraus (1017 článků) , Bohuslav Sobotka (9445 článků)

Sobotka: Nečas loví poslance, Peake se chce zbavit odpovědnosti za VV

 
Premiér Petr Nečas (ODS) by neměl vládu opírat o přeběhlíky a "lovení" poslanců. Jeho vláda po rozpadu Věcí veřejných ztratila legitimitu a jediným východiskem jsou předčasné volby. V tiskovém prohlášení to dnes uvedl předseda ČSSD Bohuslav Sobotka.
18.04.2012 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9445 článků) , Petr Nečas (9257 článků)

Soutěžte s Bleskem Křížovkami o balíček dvou knih od Fragmentu!

 
Erebos Hra, která zabíjí. Na knižním veletrhu ve Frankfurtu Erebos získal prestižní cenu za literaturu na základě rozhodnutí poroty složené z mladých čtenářů. Thriller, při kterém vám v žilách tuhne krev. Erebos je počítačová hra s přísnými pravidly. Toho, kdo je poruší, čeká krutý trest nebo smrt. Erebos ale dokáže splnit i ta nejtajnější přání. Spící město Vydejte se na dobrodružnou cestu do světa, kde všichni rodiče spí a kde začíná nemilosrdný boj o přežití dětí ve světě ostatních dospělých. Samotného autora příběh bavil, dokonce se občas o své hrdiny bál. A už teď píše pokračování s názvem Spící spravedlnost. Erebos - hra, která zabíjí. Na knižním veletrhu ve Frankfurtu Erebos získal prestižní cenu za literaturu na základě rozhodnutí poroty složené z mladých čtenářů. Thriller, při kterém vám v žilách tuhne krev. Erebos je počítačová hra s přísnými pravidly. Toho, kdo je poruší, čeká krutý trest nebo smrt. Erebos ale dokáže splnit i ta nejtajnější přání. Spící město - vydejte se na dobrodružnou cestu do světa, kde všichni rodiče spí a kde začíná nemilosrdný boj o přežití dětí ve světě ostatních dospělých. Samotného autora příběh bavil, dokonce se občas o své hrdiny bál. A už teď píše pokračování s názvem Spící spravedlnost.
07.12.2011 00:05 |

podobné články

Nemáme skandály. Chceme zlepšit školství, říká Bělobrádek

 
Křesťanští demokraté chtějí před voliče za necelý měsíc předstoupit jako alternativa současné politiky, a to i v oblasti školství, zdravotnictví či sociální. Podle předsedy KDU-ČSL Pavla Bělobrádka jsou největší devizou strany lidé, odborníci nezatížení korupčními skandály.
15.09.2012 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bělobrádek (1483 článků)

Sobotka znovu překvapil. Místo demise chce odvolat Babiše

 
Premiér Bohuslav Sobotka nakonec nebude podávat demisi, protože prezident Miloš Zeman si vykládá ústavu tak, že by měl z vlády odejít pouze premiér. T akový výklad by podle Sobotky nevyřešil příčinu vládní krize, za kterou označil skandály vicepremiéra a ministra financí Andreje Babiše (ANO). Pošle Zemanovi návrh na odvolání Babiše, na kterém premiér trvá. 
05.05.2017 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12037 článků) , Bohuslav Sobotka (9445 článků) , Miloš Zeman (20178 článků)

Hra o trůny láká na novou řadu temným trailerem. Vyvolává jen další spekulace

 
Premiéra šesté série Hra o trůny bude už za dva měsíce, stanice HBO zatím nenabídla žádný trailer. Teaser nepřináší žádné záběry z nadcházejících epizod, ale pohled do Svatyně tváří v Domu Černé a bílé. Ukáže tváře některých mrtvých ale rovněž živých hrdinů, a to včetně tváře Johna Snowa. Ani tentokrát tedy autoři nic neprozradili. Fanoušci seriálu si na rozuzlení tajemství kolem nemanželského syna Lorda Eddarda Starka budou muset počkat až do premiéry 24. dubna, případně do zveřejnění nového traileru. Hra o trůny vychází z rozsáhlé knižní předlohy spisovatele George R. R. Martina, kterou však již scenáristé "dohnali".
17.02.2016 10:10 |

podobné články

Osobnosti: George Martin (30 článků) , John Martin (19 článků) , George Martin (30 článků) , George Martin (30 článků) , Martina Černá (7 článků) , John Martin (19 článků) , George George (410 článků) , George Martin (21 článků)

VV se dělí na špinavé a špinavější, prohlásil Sobotka a varoval Nečase před přeběhlíky

 
Vláda v čele s premiérem Petrem Nečasem (ODS) by se podle lídra opoziční ČSSD Bohuslava Sobotky neměla opírat o odpadlíky. Podle Sobotky ztratil kabinet legitimitu a nynější příklon části poslanců VV k nové platformě Karolíny Peake na tom nic nezmění. Sobotka zároveň vyzval Nečase, aby koalice požádala Sněmovnu o vyslovení důvěry.
18.04.2012 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9257 článků) , Karolína Peake (1607 článků) , Bohuslav Sobotka (9445 článků)

Šéf ČSSD Sobotka: Miloš Zeman je Klausovo dvojče, trojský kůň pravice

 
ROZHOVOR Trojský kůň pravice a dvojče Václava Klause – tak nazval předseda sociálních demokratů Bohuslav Sobotka prezidentského kandidáta - expremiéra a někdejšího šéfa ČSSD Miloše Zemana. Stále mu nemůže zapomenout, že po minulých volbách podpořil přeběhlíky Melčáka a Pohanku, kteří podrželi podle něj jednu z nejhorších pravicových vláda – kabinet Mirka Topolánka.
03.09.2012 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8984 článků) , Mirek Topolánek (2134 článků) , Bohuslav Sobotka (9445 článků) , Miloš Zeman (20178 článků)

Šéf ČSSD Sobotka: Miloš Zeman je Klausovo dvojče, trojský kůň pravice

 
ROZHOVOR Trojský kůň pravice a dvojče Václava Klause – tak nazval předseda sociálních demokratů Bohuslav Sobotka prezidentského kandidáta - expremiéra a někdejšího šéfa ČSSD Miloše Zemana. Stále mu nemůže zapomenout, že po minulých volbách podpořil přeběhlíky Melčáka a Pohanku, kteří podrželi podle něj jednu z nejhorších pravicových vláda – kabinet Mirka Topolánka.
03.09.2012 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8984 článků) , Mirek Topolánek (2134 článků) , Bohuslav Sobotka (9445 článků) , Miloš Zeman (20178 článků)

Sobotka uklidňuje: Nevíme o bezpečnostní hrozbě pro Česko!

 
Zdá se, že Česko nečeká žádné střílení jako v Paříži. Jak řekl premiér Bohuslav Sobotka, bezpečnostní složky nemají žádné informace o konkrétních hrozbách pro Česko. Podle Sobotky nejsou žádné důvody k obavám.
15.01.2015 22:41 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9445 článků)

Nevíme co chceme, nemáme žádné kontakty. Rouček vidí naše vyjednávání o eurokomisi hodně špatně

 
Neschopnost vládní koalice dohodnout se na jméně českého kandidáta na eurokomisaře vrhá na Českou republiku v Evropské unii špatné světlo. Dáváme si tím vlastní branku, upozorňuje v rozhovoru pro server týden.cz český politik a bývalý poslanec Evropského parlamentu za ČSSD Libor Rouček. Zachránit nás prý nemohou ani kontakty. Žádné odpovídající totiž nemáme.
16.07.2014 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Libor Rouček (206 článků)