Článek

Přemet a salto mortale: S koncem spolupráce Konvičky a Úsvitu je to jinak

 
EXKLUZIVNĚ Blok proti islámu v čele s Martinem Konvičkou vypověděl smlouvu o spolupráci s hnutím Úsvit-Národní koalice. Stalo se tak údajně kvůli dlouhodobým názorovým rozporům. V minulých dnech ohlásil opuštění Bloku proti islámu také jeho místopředseda, sociolog Petr Hampl. ParlamentníListy.cz ovšem disponují informacemi, že ne všichni klíčoví lidé BPI Konvičkův postoj sdílejí.
27.04.2016 18:05 |

podobné články

Podobné články

Černý (KSČM): Nečasovo salto mortale

 
Předseda vlády ČR Petr Nečas v nedělních Otázkách Václava Moravce provedl jeden z těch akrobatických kousků, které lze zařadit do kategorie politických „salto mortale“.
17.02.2013 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9268 článků) , Václav Černý (54 článků)

Brutální pád sjezdaře Filla na Hahnenkammu: Salto mortale!

 
Šílené! Ital Peter Fill (30) proměnil sjezdovém lyžování v akrobatické. Při děsivém karambolu na proslulém Hahnenkammu udělal ve vzduchu salto vzad!
26.01.2013 20:30 |

podobné články

Přijde mi to od Konvičky jako megapodraz, říká šéf poslanců Úsvitu Černoch

 
Šéf poslaneckého klubu Úsvitu Marek Černoch považuje vypovězení spolupráce ze strany Bloku proti islámu Martina Konvičky za podraz. Novinkám řekl, že smlouva, podle níž musí Konvička kandidovat v krajských a sněmovních volbách, jinak zaplatí náklady na volební kampaň a pokutu, platí. Do kampaně hodlá Úsvit podle dřívějších informací vložit celkem 60 miliónů korun.
25.04.2016 20:35 |

podobné články

Auto najede na spadlý kabel troleje a udělá přemet!

 
Každý druhý řidič v Rusku má na palubce kameru. Díky bohu! Jinak bychom byli ochuzeni o bizarní a kuriozní videa, jako je třeba toto. Posuďte sami. Už jste viděli auto udělat přemet? Řidiči se naštěstí nic vážného nestalo.
24.09.2012 13:35 |

podobné články

Náklaďák předvedl Salto mortale do propasti. Naštěstí to řidič přežil

 
Bizarní nehoda se šťastným koncem se odehrála na Slovensku. Řidič se svým náklaďákem chtěl zastavit na kraji cesty, přehnal to však a do hlubokého příkopu vedle něj se však doslova překlopil. Náklaďák se tak ocitl „hlavou vzhůru“ o několik metrů níž.
16.06.2018 14:20 |

podobné články

VIDEO - Kaskadér na motorce předvedl v Brazílii zkoprnělým divákům nechtěné »salto mortale«!

 
Tak při tomhle pohledu skutečně tuhne krev v žilách! V zábavním parku Beto Carrero World v brazilském městě Penha se kaskadérům na motorkách zle nevydařilo jedno z jejich nebezpečných čísel.
03.12.2011 06:15 |

podobné články

Okamura (SPD): Proč neděláme demonstrace společně s pučisty z Úsvitu a Blokem proti islámu

 
Ptáte se mne, proč neděláme demonstrace společně s pučisty z Úsvitu a Blokem proti islámu, který se s nimi dal dohromady. Vysvětlení je jednoduché. S pučisty a zrádci z Úsvitu, které v současnosti řídí Vit Bárta z Věcí veřejných, opravdu spolupracovat nemůžu, jelikož již jednou mi znemožnili prosazovat program a já si již podruhé puč nemohu před mými voliči dovolit. A volební projekt nového spojení pučistů z Úsvitu a Bloku proti Islámu je projekt Víta Bárty, takže spolupráce bohužel v zájmu mých voličů nepřipadá v úvahu. Být zrádcem a podrazákem je totiž charakterová vlastnost, a kdo to udělá jednou, udělá to i podruhé.
02.11.2015 09:21 |

podobné články

»Gumová« Eliška (6) z Talentmanie: Ve třech měsících takhle cvičila!

 
Šestiletá Eliška Součková z Turnova má talent od Pánaboha. Na požádání udělá provazy, vystřihne parádní hvězdu, salto nebo přemet. Není divu, že v novácké soutěži Talentmania s přehledem postoupila do fi nále. „Sotva se narodila, už to v sobě měla, to se nedalo přehlédnout. Proto jsem s ní začal cvičit a věnovat se jí,“ říká její dědeček Viktor Savenko (52), bývalý cirkusák. Eliška navíc dokázala stát a udržet rovnováhu ve třech měsících. Neuvěřitelné!
31.10.2010 12:10 |

podobné články

JXD chystá pro Konvičku odvetu

 
Komentátor Jiří X. Doležal se na serveru Reflex.cz opřel ve svém komentáři do Martina Konvičky, jehož iniciativa sehrála dnes na Staroměstském náměstí v Praze hru na okupaci Islámským státem. „Představení ukázalo, že demence Iniciativy Martina Konvičky volá po akutní psychiatrické léčbě,“ uvedl Doležal. Podle něj rozpad osobnosti Martina Konvičky dosáhl alarmující úrovně. Následně jej vyzval ke hře na Guantánamo.
21.08.2016 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Jirka Doležal (250 článků) , Jiří Doležal (250 článků)

Okamura prozradil, co ve skutečnosti stojí za rozpadem Úsvitu. Za vším hledejte...

 
Předseda Úsvitu Tomio Okamura je přesvědčen, že za spory v hnutí stojí peníze. Hraje se podle něj o desítky milionů korun. Řekl to na dnešní tiskové konferenci ve sněmovně. Kvůli hospodaření Úsvitu podal trestní oznámení, kterým se podle něj již začala zabývat policie. Jeho stranický kolega Jaroslav Novák Večerníček mluví dokonce o možném zrušení Úsvitu. Analýzu svého financování má Úsvit předložit příští týden v úterý.
19.03.2015 18:06 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2062 článků)

Cirkulárka jede a řeže Blok proti islámu na menší, menší a ještě menší kousky

 
Spolupráce Bloku proti islámu a Úsvitu – Národní koalice skutečně končí. Nedávné rozhodnutí předsedy Bloku proti islámu Martina Konvičky a místopředsedy Petra Hampla potvrdila Akční rada Bloku. Rozhodnutí padlo opět v noci. Od té chvíle se navíc změnilo ještě to, že na pozadí vypovězené spolupráce vznikají dva nové celky.
02.05.2016 19:00 |

podobné články

Létající Bém: Stálo salto na motorce milion?

 
Sledovaly ho kamery, fotily stovky lidí… V sobotu byl pražský primátor Pavel Bém středem pozornosti. Na akci FMX Gladiator Games si skočil jako spolujezdec salto na motorce.
04.12.2009 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bém (820 článků)

Za salto na vozíčku 200 Kč pro čtenáře!

 
Získat od Blesku 200 korun je tak snadné. Je to rozhodně lehčí, než skočit salto na vozíčku. Pošlete tip na video, které vás zaujalo, napište na sebe kontakt a pak už jen čekejte, zda vás vybereme. Tak, jako jsme se dnes rozhodli pro tip pana Němečka. Dvě stovky putují do Katovic. Gratulujeme.
27.08.2010 12:05 |

podobné články

VIDEO: Murray dal gravitaci na frak, předvedl dvojité salto vzad

 
Obrovský aplaus až do stropu zaplněné ČEZ Arény si v rámci mistrovství světa v halovém freestyle motokrosu vysloužil Američan Scott Murray, který první dvojité salto vzad na českém území. Závod vyhrál Čech Libor podmol.
21.11.2010 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Scott Murray (3 články)

VIDEO Německá show: Mladík, nezvládl salto. Bude ochrnutý...

 
Před očima Cher, Robbiho Williamce či Cameron Diaz chtěl Samuel Koch (23) chtěl ukázat, co umí, zničil si tak ale celý život. V přímém přenosu, který sledovalo 8 milionů lidí nezvládl salto na skákacích botách přes auto, které řídil jeho táta. Zůstal bezvládně ležet. Lékaři mu nedávají moc šancí, že by ještě někdy chodil.
06.12.2010 02:15 |

podobné články

Osobnosti: Cameron Diaz (360 článků) , Cher (149 článků)

VIDEO: Šílená PENALTA. Při střele udělal SALTO VZAD

 
Finský fotbalista Joonas Jokinen předvedl při penaltovém pokusu famózní salto vzad.
09.04.2011 08:25 |

podobné články

TO JE DÉMON! Vozíčkář se rozjel z rampy a udělal SALTO VPŘED

 
Aaron Fotheringham je opravdu borec. Jako vozíčkář se rozjel z rampy a udělal nevídané salto vpřed.
06.06.2011 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Aaron Fotheringham (3 články)

Ben Cristovao hazarduje se svým zdravím. V centru Prahy si střihnul nebezpečné salto

 
Talentovaný zpěvák a tanečník Ben Cristovao  (24) riskuje své zdraví. Finalista první řady Česko Slovenské SuperStar se totiž v rámci Wrangler Prague Parkour 2011 rozhodl předvést a před zraky diváků střihl luxusní salto vzad. Stačilo ale jedno zaváhání a mohlo to, stejně jako před lety pro Martina Zacha, který je dodnes po skoku na vodních lyžích na vozíku, skončit tragicky.
10.09.2011 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Ben Cristovao (438 článků)

První na světě: Američan předvedl salto vpřed na sněžném skútru

 
Na letočních zimních X-Games bylo rušno. Američan Heath Frisby (27) totiž jako první člověk předvedl takzvaný front flip (salto vpřed) na sněžném skútru. A po zásluze získal zlatou medaili.
31.01.2012 10:30 |

podobné články