Překvapení v Paříži! Muguruzaová zdolala světovou jedničku a slaví titul

Dvaadvacetiletá španělská tenistka Garbiñe Muguruzaová porazila ve finále Roland Garros ženskou světovou jedničku Serenu Williamsovou ve dvou setech 7:5 a 6:4 a slaví premiérové vítězství na grandslamovém turnaji. O dvanáct let starší Američanka tak dál čeká na svůj dvaadvacátý triumf na turnaji velké čtyřky, na grandslamový titul naposledy dosáhla na loňském Wimbledonu.
04.06.2016 19:35 |

Kvitová porazila světovou jedničku Williamsovou a je ve finále!

Poprvé v kariéře se Petře Kvitové podařilo porazit světovou jedničku Serenu Williamsovou a v Madridu si zahraje finále. Kvitová doslova smetla americkou soupeřku na antuce 6:2 a 6:3. Pro světovou jedničku to byla vůbec první porážka v sezoně. Ve hře o titul se Kvitová utká s Ruskou Světlanou Kuzněcovovou.
08.05.2015 15:45 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1470 článků) , Světlana Kuzněcovová (36 článků)

Překvapení na Turnaji mistryň! Halepová porazila jedničku Williamsovou

O velké překvapení se na Turnaji mistryň v Singapuru postarala rumunská tenistka Simona Halepová, která pokořila světovou jedničku Američanku Serenu Williamsovou suverénně 6:0 a 6:2. Ve druhém utkání Červené skupiny pak  Srbka Ana Ivanovičová zdolala Kanaďanku Eugenii Bouchardovou 6:1, 6:3.
22.10.2014 12:46 |

Nezastavitelná Kvitová: Porazila světovou jedničku Wozniackou a má jisté semifinále!

Tenistka Petra Kvitová si zahraje semifinále Turnaje mistryň v Istanbulu. Wimbledonská vítězka zdolala světovou jedničku Caroline Wozniackou z Dánska 6:4 a 6:2, v Červené skupině má jediná dvě výhry a před pátečním zápasem s Agnieszkou Radwaňskou z Polska jistotu postupu.
27.10.2011 20:30 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1470 článků)

Kvitová zdolala v Tokiu světovou juniorskou jedničku. Dál jde i Šafářová

Tenistka Petra Kvitová postoupila na turnaji v Tokiu do třetího kola. Sedmá nasazená hráčka dnes porazila světovou juniorskou jedničku Belindu Bencicovou ze Švýcarska po setech 7:5 a 6:4.
23.09.2013 13:35 |

Osobnosti: Belinda (1 článek) , Petra Kvitová (1470 článků)

Jankovičová vyřadila i druhou Williamsovou a je v Římě ve finále

Tenistka Jelena Jankovičová si zahraje na antukovém turnaji v Římě o svůj třetí titul. Pětadvacetiletá Srbka vyřadila v dnešním semifinále světovou jedničku Američanku Serenu Williamsovou poté, co ve čtvrtek zdolala její starší sestru Venus.
07.05.2010 22:40 |

Osobnosti: Serena Williams (291 článků) , Venus (51 článků)

Kvitová: Porazit světovou jedničku? To je brutální!

Životního úspěchu na US Open dosáhla teprve devatenáctiletá česká tenistka, když dokázala porazit světovou jedničku Dinaru Safinovou.
06.09.2009 13:15 |

Světovou jedničku neporážíte každý den, radovala se Kvitová

Česká tenistka Petra Kvitová korunovala úspěšný začátek sezony vítězství na pařížském turnaji, kde porazila novou světovou jedničku Kim Clijstersovou z Belgie.
13.02.2011 18:35 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1470 článků) , Kim Clijstersová (72 článků)

Petra Kvitová vyřídila světovou jedničku Wozniackou: Královnou jsem já!

Potvrzeno! Tenisový trůn už patří jí! Papírově sice ještě ne, ale fakticky o tom není pochyb. Petra Kvitová (21) ovládla ostře sledovanou bitvu na Hopman Cupu, kde porazila dánskou světovou jedničku Caroline Wozniackou (21). I díky tomu si dnes spolu s Berdychem zahrají finále proti Francii.
07.01.2012 12:15 |

Šafářová si vyšlápla na bývalou světovou jedničku, Štěpánek končí

Tenistka Lucie Šafářová vyřadila v prvním kole turnaje v Cincinnati Američanku Venus Williamsovou. Bývalou světovou jedničku porazila 6:7, 6:3, 6:4 a zvítězila nad ní poprvé v kariéře.
12.08.2014 20:20 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků)

Kráska Jessica Biel zdolala Kilimandžáro

Herečka Jessica Biel dokázala, že nepatří mezi namyšlené celebrity, kterým je okolní svět lhostejný. V úterý zdolala nejvyšší vrchol Afriky – Kilimandžáro ve snaze upozornit na světovou vodní krizi… Sedmadvacetiletá herečka Jessica Biel se rozhodla podpořit dobrou věc. Spolu se skupinkou dalších lidí se rozhodla zdolat nejvyšší vrchol Afriky – Kilimandžáro. Vystoupala tak do výšky 5 [...]
20.01.2010 16:30 |

Osobnosti: Jessica Biel (117 článků)

Šafářová slaví v Dauhá titul! Porazila Azarenkovou

Česká tenistka Lucie Šafářová získala na turnaji v Dauhá svůj šestý titul na okruhu WTA. Bývalou světovou jedničku, Bělorusku Viktorii Azarenkovou, porazila 6:4 a 6:3. Vylepšila si tak své osobní maximum ve dvouhře na 11. místo.
28.02.2015 18:51 |

Los rozhodl, Turnaj mistryň uvidí souboj dvou českých tenistek

České tenistky Petra Kvitová a Lucie Šafářová byly pro Turnaj mistryň společně nalosovány do Bílé skupiny, v níž je doplní Španělka Muguruzaová a Němka Kerberová.
23.10.2015 16:25 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Petra Kvitová (1470 článků) , Lucie Bílá (2168 článků)

Hradecká se postarala o překvapení. Zdolala Kvitovou

Lucie Hradecká se postarala o překvapení v tenisové extralize. Hráčka pražského I. ČLTK dokázala dnes porazit světovou dvojku Petru Kvitovou 6:7, 7:6 a 7:5 a stav finále s Prostějovem vyrovnala na 2:2.
20.12.2011 15:30 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1470 článků) , Lucie Hradecká (217 článků)

Kvitová zdolala v Dubaji Wozniackou a letos poprvé si zahraje o titul

Česká tenistka Petra Kvitová si v semifinále turnaje v Dubaji poradila s někdejší světovou jedničkou Caroline Wozniackou z Dánska a po výsledku 6:3, 6:4 postoupila do svého prvního letošního finále. O titul se utká s Italkou Sarou Erraniovou, která v semifinále vyřadila krajanku Robertu Vinciovou.
22.02.2013 18:50 |

Šafářová vydřela vítězství nad Safinovou a je v Kuala Lumpuru ve čtvrtfinále

Tenistka Lucie Šafářová postoupila na turnaji v Kuala Lumpuru do čtvrtfinále. Bývalou světovou jedničku Dinaru Safinovou z Ruska dnes zdolala 6:3, 4:6 a 6:3.
03.03.2011 13:50 |

Šafářová a Cetkovská vyřadily v Dauhá bývalé světové jedničky

Česká tenistka Lucie Šafářová zdolala ve 2. kole turnaje v Dauhá Dánku Caroline Wozniackou. S donedávna první hráčkou světového žebříčku prohrála první set, nakonec ale zvítězila 4:6, 6:4 a 7:6. Bývalou světovou jedničku přehrála ve stejné fázi turnaje i Petra Cetkovská, na vyřazení Srbky Ivanovičové jí stačily dvě sady.
15.02.2012 23:10 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Petra Cetkovská (68 článků)

Pawlowská sice váží jako celé fotbalové mužstvo, chlubí se ale úctyhodným sportovním úspěchem

Málokdo by řekl, že bezkonkurenčně prostorově nejvýraznější česká celebrita Halina Pawlowská  (60) má za sebou také významné sportovní úspěchy. Coby tenistka zdolala bývalou světovou jedničku Martinu Navrátilovou.
01.05.2015 07:00 |

Osobnosti: Halina Pawlowská (476 článků) , Martina Navrátilová (147 článků)

Slovenské překvapení! Cibulková porazila Kerberovou a ovládla Turnaj mistryň

Slovenská tenisová kráska Dominika Cibulková se postarala o překvapení letošního Turnaje mistryň. Ve finále turnaje v Singapuru porazila favorizovanou světovou jedničku Němku Angelique Kerberovou po setech 6:3 a 6:4. Sedmadvacetiletá Cibulková si životním vítězstvím zajistila posun na pátou příčku světového žebříčku ze které odsune Karolínu Plíškovou a navíc se může těšit z prémie v přepočtu přes 50 milionů korun.
30.10.2016 14:55 |

Osobnosti: Dominika Cibulková (77 článků) , Karolína Plíšková (307 článků)

Kvitová porazila v pařížském finále světovou jedničku a má třetí titul

Ani světová jednička Belgičanka Kim Clijstersová nedokázala zastavit vítěznou jízdu Petry Kvitové na tenisovém turnaji v Paříži. Dvacetiletá Češka zvítězila ve finále 6:4, 6:3 a potřetí v kariéře pozvedla trofej pro šampionku turnaje okruhu WTA.
13.02.2011 16:30 |