Článek

Překladači zavazadel na letišti házeli s kufry, k jejich smůle je při tom natočili

 
Pozdvižení způsobilo video, které zachytilo pracovníky letecké společnosti Saudi Arabian Airlines na letišti v Rijádu, jak bez jakéhokoliv ohledu hází se zavazadly na pojízdný pás. Na základě nahrávky byli muži následně propuštěni, informoval ve středu server MailOnline.
16.04.2015 17:56 |

podobné články

Podobné články

Rusko je říše zla Mordor a Rusové skřeti. Ukrajinci se baví chybou v Google překladači

 
Google se k chybě v překladači přiznal, omluvil a zjednal nápravu.
08.01.2016 13:20 |

podobné články

Pracovník letiště vykrádal lidem kufry. Podívejte se, jak „spadla klec“

 
Cizími věcmi se obohacoval pracovník mezinárodního letiště v thajském Phuketu, který měl jinak na starosti nakládání zavazadel do letadel. Vybrané kufry před přesunem do letadla otevřel, prohrabal a všechny cennosti sebral. Při jednom takovém „šmejdění“ jej ale uviděli jeho šéfové a celou věc natočili. Muže nenechavce čeká trestní stíhání.
16.10.2017 16:05 |

podobné články

Šílené video: Tohle se děje s vašimi kufry po odbavení!

 
Tak tohle se děje s vašimi kufry na letišti po odbavení! Cestující na havajském letišti v Honolulu natočila letištní pracovnici, jak bezohledně háže s kufry při nakládce do letadla.
28.05.2018 19:10 |

podobné články

Cizinka (51) pašovala na letišti 35 kilogramů tabáku. Prozradil ji rentgen zavazadel

 
Celníci zadrželi na Letišti Václava Havla v Praze cizinku, která ve dvou příručních kufrech pašovala celkem 35 kilogramů tabáku. Jednapadesátiletou ženu prozradila rentgenová kontrola zavazadel.
23.01.2018 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4853 článků)

Victoria Beckham s sebou snad tahá celý dům! Davide, pobral by si ty kufry?

 
Čím větší celebrita, tím větší i počet zavazadel, které s sebou při cestování vleče. Tak tohle pravidlo platí dvojnásob v případě anglické návrhářky Victorie Beckham (38). Její manžel David (37), ač sportovec, by se asi pořádně nadřel, kdyby jí jako správný gentleman "vzal kufry".
30.03.2013 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Victoria Beckham (802 článků)

Zaměstnanec letiště kradl cestujícím zbraně ze zavazadel

 
Na konci dubna čeká soud mladíka, který na minnesotském letišti šikovně okrádal cestující tak, že jim vlezl do odbavených zavazadel. Kamerový systém ho ale přelstil.
14.04.2013 19:25 |

podobné články

Detekční kontroly zavazadel

 
Od května letošního roku byly v souladu s platnou legislativou Evropské unie zavedeny i na Letišti Václava Havla v Praze detekční kontroly zavazadel přepravovaných v zavazadlovém prostoru. Postup má chránit cestující a předejít naložení výbušných látek do nákladního prostoru letadla.
12.06.2017 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4853 článků)

Co si berou slavní na prázdniny? Nakoukli jsme jim do zavazadel… Celebrity balí kufry!

 
Doba dovolených je v plném proudu a kdo dosud za sluncem ještě nevyrazil, má už své kufry určitě v pohotovosti. Výjimkou nejsou ani naše celebrity, jejichž zavazadla jsme i náležitě prověřili.
22.07.2012 12:10 |

podobné články

Starosta Říma uvízl na letišti u Říma při čekání na zavazadla

 
Nekonečnému čekání, které doprovází výdej zavazadel na letišti v Římě-Fiumicinu, by mohla být učiněna přítrž. Obětí věčných zmatků se stal starosta "věčného města" Říma. Na letišti uvízl na více než hodinu, napsala dnes agentura AP.
26.08.2009 23:20 |

podobné články

Letiště zpřísní kontroly zavazadel: Cestující se o nich dozví až po jejich provedení

 
Pražské letiště od pondělí začne kontrolovat přítomnost stop po výbušninách v zavazadlech cestujících. Bezpečnostní pracovníci letiště nově budou moci začít namátkou otevírat vybraná zavazadla. V nich budou pomocí stěru z jejich obsahu hledat stopy po manipulaci s výbušninami. Pasažéry letiště vyzvalo, aby pro zabezpečení zavazadel používali zámky, které může bezpečnostní obsluha otevřít bez poškození.
13.05.2017 12:00 |

podobné články

Jak si zabalit kufr – rady a tipy

 
Před každou dovolenou na nás čeká balení zavazadel, což nepatří zrovna k oblíbeným činnostem. Většinou se stává, že lidé balí na poslední chvíli s tím, že nejde o nic složitého. Když si toho zabalíme příliš hodně – naše smůla, že jsme toho brali sebou tolik. Horší je to v případě, že na něco zapomeneme. Co jsou tedy zbytečnosti a co nezbytná nutnost? Dnes se společně podíváme na důležité body při balení kufrů či cestovní tašky. Než vůbec začneme chystat věci na hromádku, udělejte si soupis věcí, které budete potřebovat. Během balení má člověk už myšlenky jinde a lehce na něco zapomene. Klidně si u odpoledního kafíčka vezměte tužku a papír a připravte si seznam. Postup balení cestovních zavazadel Do cestovního zavazadla nedávejte nikdy věci hned. Ze všeho nejdříve si je hezky vyskládejte všechny před sebe. To vám umožní mít přehled a vidět reálné množství balených potřeb, jež si hodláte vzít sebou. Začnete-li ihned balit do kufru, ztratíte mnoho času tím, že se budete v něm přehrabovat a přeskupovat věci. Do spodní části přijdou těžké věci Když máme jasno v tom, co si tedy zabalíme, vyskládáme do spodní části zavazadla nejdříve věci, které zabírají mnoho místa a jsou těžké. Jedná se například o botasky, papuče a další. Teprve poté vyskládejte oděvy a opět začněte objemnějšími kusy, jako jsou bundy, teplákové soupravy, mikiny. Ideální je, když zvolíte oblečení, jež nevyžaduje žehlení. Do vzniklých míst vyskládejte ponožky a drobné prádlo. Budete-li si teprve kufr pořizovat, zvolte takový, který má vnitřní členění a popruhy, kterými prádlo hezky stáhnete a ukotvíte. Nikdy necpěte kufr k prasknutí pro případy, že si budete chtít něco koupit a vézt nazpátek. Kosmetický kufřík zabrání katastrofě Pro uložení kosmetiky jsou vhodné kosmetické kapsy, kufříky. Necháte-li kosmetiku bez dozoru – tedy jen volně položenou, může šampón či krém vytéci, což by příjemné nebylo. Chystáte-li se na obchodní... Čtěte více Příspěvek Jak si zabalit kufr – rady a tipy pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
01.04.2016 02:25 |

podobné články

Za nadváhu u kufru můžete na letišti zaplatit až 2200 Kč

 
Na letišti v Ruzyni se ve špičce za hodinu uskuteční až 46 startů a přistání. To představuje i ohromné množství zavazadel, která je nutno odbavit. Co se na letišti děje s vaším kufrem na cestě do letadla? To prozrazuje Daniel Šabík, tiskový mluvčí Českých aerolinií.
25.03.2014 18:10 |

podobné články

Strach z teroru? Takhle na pražském letišti budou kontrolovat »nebezpečné« kufry

 
Až pošlete na ruzyňském letišti svůj kufr po pásu kamsi do útrob, zamávejte mu. Kdo ví, v jakém stavu se s ním setkáte. Častěji bude hrozit, že bude jeho zámek vypáčen. Kufry se totiž budou namátkově kontrolovat na výbušniny! Víme, jak kontrola probíhá.
27.04.2017 06:20 |

podobné články

dTest: Přeprava zavazadel může být dražší než letenka

 
Nejlevnější letenky nezahrnují přepravu zavazadel ani občerstvení zdarma, často záleží i na způsobu odbavení a na tom, kdy si lístek koupíte. Srovnání středně dlouhých letů deseti leteckých společností nabídla německá spotřebitelská organizace Stiftung Warentest.
10.06.2018 09:40 |

podobné články

Jak cestovat bez těžkých zavazadel?

 
Všem nepohodlným a stresovým situacím spojeným s přepravou těžkých zavazadel při cestování se rozhodla předejít kanadská podnikatelka.
24.09.2009 14:30 |

podobné články

Proč máte po dovolené zničené kufry? Na letišti je mlátí obří »palice«

 
Také si říkáte, že váš kufr vypadá po dovolené trochu pomláceně? Není to zdání – na letištích totiž do zavazadel mlátí obří rameno!
19.04.2015 05:15 |

podobné články

V letadlech se ročně ztratí 25 milionů zavazadel! V Česku jen 10 tisíc

 
Ztracených zavazadel sice ubývá, ale přesto jsou stížnosti na poztrácená nejčastějším druhem reklamace.
02.11.2010 11:35 |

podobné články

Letiště zpřísňuje kontroly zavazadel!

 
Přísnější kontroly zavazadel cestujících zavádí pražské letiště Václava Havla. Začnou už zítra! Speciálním detektorem musí projít tekutiny, gely, dětská strava i léky.
30.01.2014 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4853 článků)

Saúdskoarabský král Salmán necestuje nalehko: Do Malajsie si přivezl 460 tun zavazadel!

 
Saúdskoarabský král Salmán přicestoval do indonéské metropole Jakarty a stal se tak prvním monarchou ze Saúdské Arábie po téměř 50 letech, který Indonésii navštívil. Jeho doprovod a delegace čítají až 1500 lidí. Král si také údajně veze téměř 460 tun zavazadel a dalšího vybavení, včetně dvou limuzín značky Mercedes a eskalátoru s pojízdnou plošinou pro výstup z letadla.
01.03.2017 11:00 |

podobné články