Překážkářka Zuzana Hejnová má bronz: Konečně! Česko drží holky!

Chyba, Češi měli poslat na olympiádu jen samé holky! Tuhle pravdu potvrdila včera běžkyně Zuzana Hejnová (25), která na trati 400 m překážek získala bronzovou medaili. Ze šesti českých cenných kovů muži zařídili jen dva...
09.08.2012 12:05 |

Osobnosti: Zuzana Hejnová (151 článků)

Překážkářka Hejnová v sezoně vydělala přes 3,5 milionu korun

Už více než 3,5 milionu korun na odměnách za jedenáct vítězství si vydělala letos neporazitelná překážkářka a mistryně světa Zuzana Hejnová. A pokud vyhraje i zbývající dva závody Diamantové ligy ve Stockholmu a Curychu, přibude na její konto dalších skoro 400.000 korun. Prize money ale musí Hejnová zdanit podle českých zákonů.
16.08.2013 13:15 |

Překážkářka Zuzana Hejnová: Poběží o zlato!

Český hlad po medailích z atletického MS by měla zítra utišit překážkářka Zuzana Hejnová. Hladce totiž postoupila do finále běhu na 400 metrů a ještě na něj v kvalifikaci ušetřila energii.
31.08.2011 12:20 |

Zuzana Hejnová v sextázi a gumácích: Přítele atletky chtěli zatknout!

Když překážkářka Zuzana Hejnová (25) uviděla na tribuně svého přítele Honzu, radostí se na něj vrhla, až z toho měl málem pěknou polízanici. Blesku se podařilo získat vyjádření bronzové atletky, která si pro bronz došla v olympijských gumácích, k bujarým oslavám úspěchu.
10.08.2012 12:20 |

NOVÁ ČESKÁ KRÁLOVNA! Anketu sportovců vyhrála atletka Zuzana Hejnová

Anketu Sportovec roku 2013 vyhrála atletka Zuzana Hejnová. Neporazitelná překážkářka, mistryně světa a vítězka Diamantové ligy za sebou nechala atletického kolegu, oštěpaře Vítezslava Veselého, třetí skončil tenista Tomáš Berdych.
18.12.2013 22:51 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1393 článků) , Zuzana Hejnová (151 článků)

Zuzana Hejnová o svém idolu: V Šebrleho tričku jsem i spala

Na olympijských hrách v Riu je překážkářka Zuzana Hejnová (29) jednou z našich největších medailových nadějí. Jako dítě držela palce hlavně své sestře, vícebojařce Michaele, která pod pěti kruhy závodila v roce 2004. „Tehdy jsem byla ještě malá a nemohla jsem do Atén jet s ní,“ říká závodnice, která se možná někdy představí i na soutěžním tanečním parketu.
13.08.2016 00:10 |

Hejnová: Jsem zpět a holky si na mě musí dát pozor!

Překážkářka Zuzana Hejnová je definitivně zpět ve světové špičce. Po roce a půl zdravotních patálií, zlomenině nohy a zánětu v patě, kvůli němuž předčasně ukončila minulou sezonu, na sobotním mítinku Diamantové ligy v Paříži senzačně vyhrála. Na zaslíbeném stadionu Stade de France, kde v prestižním seriálu v letech 2011 a 2013 dvakrát triumfovala v českých rekordech, proběhla cílem v čase 53,76 a ze svého letošního maxima stáhla hned 1,24 sekundy.
06.07.2015 11:26 |

Bravo! Skvělá Hejnová má bronz za 400 metrů překážek

Česká atletka Zuzana Hejnová vybojovala v disciplíně 400 metrů překážek senzační bronz. Za svým vlastním českým rekordem zaostala o pouhých devět setin a získala v pro Česko první atletickou medaili.
08.08.2012 21:55 |

Hejnová a Bergrová postoupily na ME do semifinále 400 m překážek

Zuzana Hejnová a Zuzana Bergrová postoupily na atletickém mistrovství Evropy v Barceloně do středečního semifinále závodu na 400 metrů překážek. Hejnová, která je považována za jednu z českých medailových nadějí, svůj rozběh vyhrála a celkově dosáhla pátého času 55,36 sekundy.
27.07.2010 14:00 |

Dojatá Zuzana Hejnová: Bronz slavila v náručí přítele Honzy

Na české olympijské nebe vylétla další hvězdička. Sprinterka Zuzana Hejnová (25) získala bronzovou medaili a slzy smutku z dřívějších závodů konečně vystřídala neutuchající radost! I za podpory přítele Honzy se sen stal realitou.
09.08.2012 17:05 |

Překážkářka Hejnová zaběhla v Římě český rekord

Zuzana Hejnová skončila v Římě v běhu na 400 metrů překážek čtvrtá v českém rekordu 54,13.
10.06.2010 22:40 |

ME družstev: Překážkářka Hejnová vyhrála v českém rekordu

Zuzana Hejnová vyhrála na mistrovství Evropy atletických družstev ve Stockholmu běh na 400 metrů překážek a časem 53,87 překonala svůj vlastní český rekord.
18.06.2011 15:30 |

MS v atletice: Překážkářka Hejnová je v semifinále, tyčkař Kudlička devátý

Suverénním způsobem si na trati 400 metrů překážek pro postup doběhla česká medailová naděje Zuzana Hejnová, která vyhrála svůj rozběh. Do finále nepostoupil koulař Marcell
29.08.2011 07:40 |

Hejnová postoupila na MS do semifinále, překážkář Robles diskvalifikován

AKTUALIZOVÁNO. Česká překážkářka Zuzana Hejnová snadno postoupila do semifinále mistrovství světa v Tegu. Svůj rozběh na 400 metrů překážek vyhrála s vypuštěným závěrem v čase 55,12 sekundy. O postup do finále bude česká rekordmanka a adeptka na cenný kov bojovat v úterý ve 12:00 SELČ.
29.08.2011 16:00 |

Osobnosti: Dayron Robles (5 článků) , Zuzana Hejnová (151 článků)

BOLT přijel ve formuli! Viděl i triumfy Hejnové a Veselého

Překážkářka Zuzana Hejnová a oštěpař Vítězslav Veselý jsou po mítinku v Oslu ve svých disciplínách nadále nejlepšími atlety v Diamantové lize. Hejnová potvrdila svou letošní neporazitelnost a vyhrála ve svém nejlepším výkonu sezony 53,60 sekundy. Veselý zvítězil hodem dlouhým 85,96 metru.
13.06.2013 22:30 |

Osobnosti: Vítězslav Veselý (85 článků) , Zuzana Hejnová (151 článků)

Hejnová a Veselý vládnou svým disciplínám v Diamantové lize

Překážkářka Zuzana Hejnová a oštěpař Vítězslav Veselý jsou po mítinku v Oslu ve svých disciplínách nadále nejlepšími atlety v Diamantové lize. Bronzová olympijská medailistka potvrdila svou letošní neporazitelnost a vyhrála ve svém nejlepším výkonu sezony 53,60 sekundy. Veselý předvedl v druhé sérii hod 85,96 metru, který nikdo z jeho soupeřů nepřekonal.
14.06.2013 11:00 |

Powell vyhrál stovku dvakrát, vítězství si připsali i Hejnová a Veselý

Jamajčan Asafa Powell původně na Zlaté tretře neměl do závodu na 100 metrů vůbec nastoupit, nakonec ho ale běžel hned dvakrát. O vítězství pro české barvy se postarali překážkářka Zuzana Hejnová a oštěpař Vítězslav Veselý.
27.06.2013 21:30 |

Osobnosti: Asafa Powell (38 článků) , Vítězslav Veselý (85 článků) , Zuzana Hejnová (151 článků)

Hejnová je ve finále ankety o nejlepší atletku světa

Česká překážkářka Zuzana Hejnová je v tříčlenné nominaci na ocenění pro nejlepší atletku světa za rok 2013. Letos neporažená mistryně světa v běhu na 400 metrů překážek se na základě hlasování funkcionářů a odborníků dostala do finálového výběru spolu s favorizovanou jamajskou sprinterkou Shally-Ann Fraserovou-Pryceovou a novozélandskou koulařkou Valerií Adamsovou. Oznámila to světová federace IAAF.
05.11.2013 16:55 |

Hejnová je jasnou adeptkou na českého Atleta roku

Je takřka jisté, že českým Atletem roku se v sobotu poprvé stane překážkářka Zuzana Hejnová. Úřadující mistryně světa a letos neporažená závodnice je jasnou favoritkou, vždyť vyhrála i anketu o nejlepší atletku Evropy a dostala se mezi tři nejlepší atletky světa podle mezinárodní federace IAAF.
08.11.2013 11:01 |

Hejnová poprvé prohrála! Komise jí nevybrala za nejlepší atletku světa

Nejlepšími atlety světa roku 2013 jsou jamajští sprinteři Usain Bolt a Shelly-Ann Fraserová-Pryceová. V tříčlenné finálové nominaci byla i letos neporažená překážkářka Zuzana Hejnová. Jenže měla smůlu...
16.11.2013 22:51 |

Osobnosti: Usain Bolt (368 článků) , Zuzana Hejnová (151 článků) , Shelly-Ann Fraser (4 články)