Článek

Přehlídka amatérského divadla začne v Klášterci nad Ohří

 
V Klášterci nad Ohří v sobotu začne přehlídka vrcholného amatérského divadla Klášterecké divadelní žně. Výběrovou přehlídku pořádá místní sdružení Klas pro podporu amatérského divadla a divákům se představí hry z žánru komedie, sci-fi nebo divadelní interpretace poezie, informovala Adéla Chlupová z odboru komunikace a cestovního ruchu kláštereckého městského úřadu.
29.10.2015 16:20 |

podobné články

Podobné články

V Klášterci v sobotu začne přehlídka amatérského divadla

 
V Klášterci nad Ohří v sobotu začne přehlídka vrcholného amatérského divadla Klášterecké divadelní žně. Výběrovou přehlídku pořádá místní sdružení KLAS pro podporu amatérského divadla a divákům se představí hry z žánru komedie, sci-fi nebo divadelní interpretace poezie. ČTK o tom informovala Adéla Chlupová z odboru komunikace a cestovního ruchu kláštereckého městského úřadu.
29.10.2015 16:40 |

podobné články

STRACH v Klášterci! Lidem hrozí evakuace kvůli ledu v Ohři

 
Evakuační zavazadla by si pro jistotu měli připravit lidé z Klášterce nad Ohří, které kvůli nahromaděným ledovým krám ohrožuje stoupající voda v řece Ohři. Vyzvala je k tomu radnice, TV Nova to potvrdil starosta města Jan Houška (nez.).
15.02.2012 17:50 |

podobné články

Jiráskův Hronov nabídne to nejlepší z amatérského divadla

 
Letošní 87. ročník festivalu amatérského divadla Jiráskův Hronov proběhne ve dnech 4. – 12. 8. 2017. Na hronovských jevištích budou k vidění inscenace činoherního, experimentujícího, studentského a loutkového divadla, chybět nebude ani divadlo poezie či divadlo hudební. Pořadatelé očekávají příjezd tisícovky přímých účastníků včetně seminaristů.
26.07.2017 11:45 |

podobné články

V Klášterci nad Ohří sexuálně zneužívali tři mladé chlapce

 
Otřesný případ zneužívání dětí teď otřásá Chomutovskem. Kriminalistům se podařilo dopadnout tři muže, kteří si kupovali a sexuálně zneužívali tři nezletilé chlapce z Klášterce nad Ohří. Nejmladšímu bylo teprve jedenáct let, nejstaršímu čtrnáct.
08.02.2013 18:25 |

podobné články

Současná vláda likviduje svobodu a malé podnikání, varuje starosta Klášterce nad Ohří Drozd

 
ROZHOVOR Města potřebují více kompetencí. Komunisté v kraji nic nedělají. V Klášterci KSČM porušovala zákon a nevadilo jí to. Spojení se Svobodnými je jasnou alternativou. V létě budeme vidět na sociálních sítích. Migraci vnímám vážně – jde o ochranu našeho majetku. Vláda podporuje byrokracii. Miloš Zeman je populista a chce být znovu zvolen. To nám řekl starosta Klášterce nad Ohří a lídr koalice Svobodných a Soukromníků Štefan Drozd (SsČR).
11.06.2016 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20185 článků)

Hejtman Bubeníček: Zařazení festivalu do Rodinného stříbra je zcela na místě

 
Uplynulé sváteční dny využili organizátoři 12. ročníku hudebního festivalu Klášterecké hudební prameny, který zařadili krajští zastupitelé do prestižního programu Rodinné stříbro Ústeckého kraje, k jeho slavnostnímu zahájení. Zatímco první večer patřil posluchačům v německé partnerské obci Grossrückerswalde, v následujících dnech bude až do 10. července žít hudbou zámek v Klášterci nad Ohří. „Vedle přízviska město porcelánu tak získáváme i označení město hudby,“ řekl ve svém úvodním slově starosta Klášterce nad Ohří Štefan Drozd.
07.07.2016 21:15 |

podobné články

Opravy silnic a dálnic Ministerstvo dopravy nezvládá, říká kandidát na hejtmana Štefan Drozd.

 
ROZHOVOR "I my v Klášterci nad Ohří jsme si „užili“ při obnově povrchu silnice č.13. Dokázali jsme se však domluvit s dodavatelem na nočních pokládkách a celou akci urychlit. Je třeba větší spolupráce a rozhodování při opravách, ať již státních či krajských komunikací, právě se samosprávou, protože právě starostové obcí a měst místní problematiku znají. Bohužel zatím se tak neděje," říká Štefan Drozd, starosta Klášterce nad Ohří a kandidát na hejtmana za Svobodné a Soukromníky v Ústeckém kraji.
29.08.2016 20:35 |

podobné články

MK ČR: Jiráskův Hronov nabídne to nejlepší z amatérského divadla

 
Ve dnech 29. 7. – 6. 8. 2016. se koná již 86. ročník festivalu amatérského divadla Jiráskův Hronov. Festival pořádá NIPOS (Národní informační středisko pro kulturu) ve spolupráci s městem Hronov a Kulturním a informačním střediskem Hronov.
27.07.2016 11:10 |

podobné články

Ministerstvo kultury: Jiráskův Hronov byl oceněn ve světě

 
Mezi sedmi festivaly amatérského divadla z celého světa byl vyznamenán i festival amatérského divadla s mezinárodní účastí Jiráskův Hronov.
26.08.2017 18:25 |

podobné články

MŽP: Stanice pro handicapovaná zvířata v Klášterci na Šumavě vrátila do přírody už 40 zvířat

 
Ekologické centrum - stanice pro handicapovaná zvířata v Klášterci na Šumavě vypustila do volné přírody během dvou let už 40 vyléčených zvířat. Tím jubilejním se stala mladá poštolka obecná, kterou před necelým měsícem našli městští policisté na zemi pod věží kostela ve Vimperku, když vypadla z hnízda.
22.08.2014 10:00 |

podobné články

KDE bude zavřeno kvůli stávce?

 
V Ústí nad Labem a v Klášterci nad Ohří se ve středu sejdou stávkující odboráři a jejich příznivci na protestních demonstracích. Jiří Cingr, předseda regionální rady odborových svazů sdělil, že demonstrace začnou shodně v 12.05.
07.12.2010 15:45 |

podobné články

Devítiletá Eliška se nevrátila ze školy: Našla se její bota! Rodina se sesypala

 
Jmenuje se Eliška, je jí devět let, má hnědé vlasy a modré oči. Včera odešla ze školy v Klášterci nad Ohří, domů však nedorazila. Její maminka Alena umírá strachy a prosí o pomoc. Viděli jste její dceru? Policie rozjela ve městě rozsáhlé pátrání, prohledává parky, lesy, sklepy jednotlivých domů, nad Kláštercem létá vrtulník s termovizí. Zatím našli policisté jen botičku malé holčičky...
10.09.2014 07:20 |

podobné články

Nad školou zavlála černá vlajka: Takhle se spolužáci loučili s Eliškou (†9).

 
Minutou ticha na začátku vyučování uctili žáci v 1. ZŠ Krátká v Klášterci nad Ohří památku zavražděné spolužačky.
12.09.2014 05:10 |

podobné články

Pohřeb zavražděné Elišky (†9): Hádka nad bílou rakví!

 
Elišku (†9), kterou předminulé úterý znásilnil a zavraždil v Klášterci nad Ohří její příbuzný Roman K. (25), včera v poledne pohřbili. Na poslední cestě ji doprovodila rodina. Lidé, kteří ji pomáhali hledat, se s ní ale rozloučit v místním kostelíku nemohli. Zabránila jim v tom ochranka!
23.09.2014 05:05 |

podobné články

Jihlava: Přehlídka trofejí opět na radnici

 
V gotickém sále jihlavské radnice proběhne tradiční chovatelská přehlídka trofejí spárkaté zvěře ulovené v roce 2010. Chovatelská přehlídka začne ve čtvrtek 12. května 2011 ve 13 hodin, potrvá do 16. května 2011.
10.05.2011 14:15 |

podobné články

Město svírá strach: Přežije porcelánka krizi?

 
Porcelánka stojí a celé město kvůli tomu strádá. Závod je v odstávce a 500 zaměstnanců doma na podpoře. Jejich rodiny prožívají těžké chvíle. Hrníčky, talíře i celé jídelní soupravy vyráběli lidé v porcelánce v Klášterci nad Ohří přes 200 let.
14.04.2009 13:44 |

podobné články

Gott: Zranil jsem se při sexu!

 
Karel Gott (70) má velké bolesti! Od silných křečí v operované kyčli se mu trochu uleví pouze vsedě. „Zranil jsem se při sportu,“ vysvětloval zpočátku Gott své bolesti, které na něm byly vidět při vernisáži v Klášterci nad Ohří. Pak z něj vypadlo, že šlo o sex...
18.03.2010 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4616 článků)

Akvapark v Klášterci: Zataženo? Zavíráme!

 
Město Klášterec nad Ohří leží na levém břehu Ohře. Ve městě se nachází zámek a za zmínku stojí i místní koupaliště. Jen málokdo by tipoval, že i zde jsou lázně...
17.08.2010 08:25 |

podobné články

Paroubkovu spolupracovníkovi Dimunovi navrhli zrušit členství v ČSSD

 
Sociální demokraté v Klášterci nad Ohří na své čtvrteční schůzi jednohlasně navrhli zrušit členství ve straně Petrovi Dimunovi, bývalému šéfovi PR a marketingu Lidového domu v dobách předsedy Jiřího Paroubka. Záležitost není pravomocná, definitivní slovo bude mít okresní výkonný výbor ČSSD.
03.02.2011 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3406 článků)