Článek

Předávání televizních cen Emmy: Kdo se přišel bavit a kdo zazářil na rudém koberci?

 
V neděli večer byly v Hollywoodu udíleny ceny Emmy. Sošku za nejlepší televizní seriál si odnesly Hry o trůny, které, jak známo, pobláznily celý svět. A celkově si odnesly sošek dvanáct. V pozadí však nezůstaly ani ostatní nominované seriály a zejména jejich tvůrci a herci. Podívejte se, kdo se staral o zábavu a kdo se uměl pořádně blýsknout na červeném koberci...
21.09.2015 13:15 |

podobné články

Podobné články

Módní vzlety a pády na udílení cen Emmy: Dráždivá Sofia Vergara, plochá Claire Danes a přestárlá Sarah Hyland

 
Americkým televizním hvězdám byly rozdány jejich ceny. Uskutečnilo se už šedesáté páté výroční udílení cen Emmy Awards. Pochopitelně nás zajímalo, kdo se na rudém koberci před divadlem Nokia v Los Angeles blýskl, a kdo naopak vyhořel jako centimetrová prskavka.
26.09.2013 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Claire Danes (4 články) , Sofia Vergara (62 článků) , Sarah Hyland (3 články)

Ceny Emmy přetřely Hollywood na rudo. Od koberce po dezert

 
Nebyl by to ten správný galavečer, kdyby po něm nenásledoval skvělý večírek. A tak po televizních cenách Emmy logicky následoval mejdan s podtitulem Romantická rapsodie v červeném. Pojďte se podívat, co se v Hollywoodu chystalo pro horní čtyři tisíce. Další články k tématu: Převrat na Emmy: Mad Men střídá Taková moderní rodinka a Costner Móda na Emmy: televizní hvězdy přišly jako mořské panny Sofia Vergara to s upnutými šaty přehnala, zip na pozadí nevydržel OBRAZEM z Hollywoodu: Černoch Joker, film v metru i močí čpící ulice
21.10.2011 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků) , Sofia Vergara (62 článků)

Móda z Emmy: Lady Gaga přišla v černé, v extravaganci ji předčila Klumová

 
Na červeném koberci před předávání televizních cen Emmy letos vládla umírněná elegance. Dokonce i Lady Gaga nechala doma svoje kostýmy a přišla v černých šatech. Pár zajímavých modelů se ale našlo. V jednom přišla třeba modelka Heidi Klumová.
21.09.2015 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Lady Gaga (1269 článků)

Temné róby na MTV Movie Awards: Na rudém koberci vévodila černá, objevila se ale i křiklavě růžová

 
O víkendu proběhlo udílení cen MTV Movie Awards, kde se sešly světové celebrity, aby ocenily vítěze a prošly se po rudém koberci. Přítomné hvězdy samozřejmě nenechaly nic náhodě a pořádně se na událost připravily, avšak barevnou škálu příliš nevyužily – většina z nich totiž oblékla černou barvu. Podívejte se, jaké modely, výstřihy nebo účesy zvolily…
11.04.2016 11:35 |

podobné články

To je podívaná! Heidi Klum dorazila na předávání cen Emmy v úchvatných šatech s hlubokým dekoltem

 
Na předávání cen Emmy do Los Angeles dorazila kromě jiných hvězd i německá supermodelka Heidi Klum  (39) . Ta svou vizáží zastínila téměř všechny přítomné dámy. V šatech návrháře Aleandrea Vauthiera, které zdůrazňovaly její dokonalé křivky, přímo zářila.
24.09.2012 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Heidi Klum (520 článků)

Vtipná galerie: 10 hvězd z předávání cen Emmy bez obočí

 
Umazávat celebritám obočí je taková "internetová sranda":http://www.extra.cz/tema/internetovy-meme, která už jede tak dva roky. Teď se někdo jal udělat tuhle "photoshopovou legrácku":http://www.extra.cz/tema/photoshop herečkám, které se objevily na letošním předávání cen Emmy.
27.09.2013 10:40 |

podobné články

Udílení TV cen: Luxusní šaty, okouzlující šperky a romantické účesy

 
Primetime Creative Art Emmy Awards je slavnostní večer, který předchází velkolepému udílení cen Emmy, které se koná o týden později. Během večera se rozdalo několik cen ve vedlejších kategoriích televizní zábavy, jako jsou hudba, kamera, efekty, kostýmy nebo dramaturgie. Podívejte se, jak to slavným ženám na červeném koberci slušelo.
17.09.2013 06:10 |

podobné články

Sofia Vergara to s upnutými šaty přehnala, zip na pozadí nevydržel

 
Sofia Vergara byla jednou z nejzářivějších hvězd červeného koberce na cenách Emmy. V zelených šatech od Zuhaira Murada předvedla své oblé tvary. Róba na ní ale byla až příliš upnutá a krátce před přenosem jí praskl zip přímo na pozadí. Další články k tématu: Móda na Emmy: televizní hvězdy přišly jako mořské panny Ceny Emmy přetřely Hollywood na rudo. Od koberce po dezert Převrat na Emmy: Mad Men střídá Taková moderní rodinka a Costner
25.09.2012 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Sofia Vergara (62 článků)

Předávaní cen Emmy zastínily róby modelek: Vergara O.K., Klum K.O.

 
V Hollywoodu ocenili nejlepší televizní počiny roku soškami Emmy, vítěze ale jako vždy zastínila přehlídka hereček v krásných róbách na červeném koberci. Největší hvězdou se stala Sofia Vergara (41), která měla štěstí, že její model od návrhářky Very Wang (64) nepovolil ve švech.
23.09.2013 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Sofia Vergara (62 článků)

Generálka na Emmy. Hollywoodská smetánka na červeném koberci

 
Podívejte se do zákulisí předávaní letošních cen Creative Arts Emmy Awards.
19.08.2014 10:20 |

podobné články

Sheldon, šedý vlk Douglas a další vítězové Emmy: Které seriály a róby zabodovaly nejvíc?

 
Taková moderní rodinka, Perníkový táta, ale i televizní film Liberace! se šedým vlkem stříbrného plátna Michaelem Douglasem. To jsou nejúspěšnější z vítězů předávání prestižních amerických televizních cen Emmy pro snímky, které povětšinou znají již i čeští diváci. Samotný galavečer byl přitom přehlídkou řady známých a klasicky i mnoha zajímavých večerních rób. Kdo upoutal nejvíc?
23.09.2013 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Michael Douglas (415 článků) , Douglas Sheldon (1 článek)

Na rudém koberci proti prolévání krve zvířat: Pamela Anderson, Ireland Baldwin a další podpořily organizaci PETA

 
Organizace PETA byla založena přesně před pětatřiceti lety a takové výročí bylo potřeba oslavit. Proto se v Los Angeles sjely nejrůznější hvězdy, aby neziskovku, která bojuje za práva zvířat, podpořily a také se předvedly na rudém koberci.
01.10.2015 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Pamela Anderson (575 článků) , Kim Basinger (50 článků) , Pamela Anderson (527 článků)

Móda z Emmy: Šaty v pestrých barvách (nejen) duhy!

 
Obdoba filmových Oskarů, udílení televizních cen Emmy je vždy velkou událostí. Objevují se na ní známé, i nám  nepříliš známé celebrity, které znají Američané z televizních obrazovek. Pojďme se podívat, kdo měl nejkrásnějí šaty!
24.09.2012 13:15 |

podobné články

Podívejte se na 5 nejhezčích rób z předávání Emmy Awards

 
Jako každým rokem i letos se v Los Angeles konalo předávání cen Emmy, kde ani tentokrát nechyběly slavné a krásné ženy v přepychových a drahých róbách. My jsme pro vás vybrali ty, které se nám pozdávaly býti nejpovedenějšími.
24.09.2013 16:05 |

podobné články

Ceny Emmy: Víly z moří a oceánů! »Modrá je dobrá!«

 
Nedělní předávání televizních cen Emmy v kalifornském Los Angeles ovládly krásky oděné do barev moří a oceánů. Jejich skvostné róby byly tu s rozparkem, tu s dekoltem, ale vždy nesmírně elegantní! Bylo zkrátka na co koukat, však posuďte sami!
25.09.2012 12:15 |

podobné články

Glosa: Nové trendy musí počkat. Emmy vsadily na jistoty

 
Každoroční předávání televizních cen Emmy ovládly osvědčené seriály, našlo se však i několik překvapení a favorité, kteří vyšli zcela naprázdno.
26.08.2014 13:15 |

podobné články

Emmy pro nejlepší seriál získaly dle očekávání 30 Rock a Mad Men

 
Cenu Emmy pro nejlepší komediální seriál získal v noci na pondělí v Los Angeles 30 Rock, mezi dramatickými seriály zvítězil Mad Men. Obě díla patřila ve svých kategoriích k favoritům. Seriál 30 Rock vyhrál již potřetí v řadě, Mad Men podruhé. Americká Akademie televizních umění a věd (ATAS) udělovala ceny Emmy po jednašedesáté.
21.09.2009 09:25 |

podobné články

Mezinárodní ceny Emmy ovládla Británie, získala pět sošek

 
Do Británie putuje pět mezinárodních televizních cen Emmy, které v noci na úterý v New Yorku již po sedmatřicáté udělovala Mezinárodní akademie televizních umění a věd. Mezi oceněnými byli i britští herci Julie Waltersová, známá ze série filmů o Harrym Potterovi nebo z filmového muzikálu Mamma Mia!, a mladý Ben Whishaw. Cenu za celoživotní přínos získal slavný britský moderátor a producent David Frost.
24.11.2009 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Julie Walters (2 články) , Ben Whishaw (17 článků) , David Frost (2 články) , David Frost (2 články) , David Frost (2 články) , Harry Potter (1203 článků)

Mezinárodní ceny Emmy dostaly pořady z Jižní Ameriky

 
Americký herec Alan Alda a známý americký televizní producent Norman Lear dostali v pondělí večer v New Yorku čestné ocenění při udílení mezinárodních cen Emmy za televizní tvorbu. Letošní ročník mezinárodních Emmy ovládly televize z Jižní Ameriky, když argentinské a brazilské pořady získaly po dvou oceněních.
20.11.2012 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Alan Alda (10 článků) , Norman Lear (1 článek)