Článek

Před devíti lety měla skončit na vozíku, dnes září v muzikálu! Genny Ciatti má šrouby v páteři a o jedno žebro míň

 
Muzikálová zpěvačka Genny Ciatti (23) ve 14 letech podstoupila několikahodinovou operaci páteře! Aby vůbec chodila, tak jí lékaři odebrali jedno žebro, které použili na štěpy místo meziobratlových plotének, páteř jí zpevnili čtrnácti šrouby a dvěma tyčemi.
29.10.2015 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Genny Ciatti (21 článků)
Podobné články

Hvězda Dětí ráje Genny málem skončila na vozíčku! 14 šroubů v páteři!

 
Sedmnáctiletá zpěvačka Genny Ciatti, která je novou hvězdou muzikálu Děti ráje, před třemi lety podstoupila několikahodinovou operaci páteře! Aby vůbec chodila, tak jí lékaři odebrali jedno žebro, které použili na štěpy místo meziobratlových plotének, páteř jí zpevnili čtrnácti šrouby a dvěma tyčemi.
04.09.2009 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Genny Ciatti (21 článků)

Hvězda z Dětí ráje Genny Ciatti bourala

 
Hvězda úspěšného muzikálu Děti ráje Genny Ciatti (18) jen o vlásek unikla smrti. Na jedné ze svých pravidelných cest po představení z Prahy do domovské Opavy její auto bouralo na dálnici D1.
26.11.2010 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Genny Ciatti (21 článků)

Hvězda muzikálu Děti ráje ruší vystoupení: Je po náročné operaci! Víme o tom vše

 
Hvězda muzikálu Děti ráje, Genny Ciatti, ruší vystoupení. Kvůli akutnímu zánětu slepého střeva skončila v Nemocnici na Homolce a čekala ji operace. "Milí fanoušci a kamarádi, je mi moc líto, ale dnes večer mě bohužel neuslyšíte na udílení cen Šarmantní osobnost roku na ČRo Hradec Králové, ani o víkendu na Dětech ráje, protože jsem v nemocnici po operaci akutního apendixu," poskytla oficiální vyjádření Genny, kterou dnes pustili z nemocnice domů.
10.05.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Genny Ciatti (21 článků)

Genny z Dětí ráje slavila osmnáctiny!

 
Představitelka Báry z muzikálu Děti ráje Genny Ciatti oslavila se svými kolegy osmnácté narozeniny. Jaký byl její největší dárek? Sklenka šampaňského s maminkou.
13.04.2010 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Genny Ciatti (21 článků)

Kam se budete koukat dřív? Hvězda Dětí ráje si nechala neuvěřitelně zmalovat obličej a ukázala vypracované bříško

 
Hvězda muzikálu Děti ráje Genny Ciatti si vyzkoušela práci modelky. Genny se v polovině července vážně zranila. Upadla a následkem byl těžký otřes mozku, naražená krční páteř, kyčel a ruka. Tři týdny musela nosit speciální límec.
08.08.2015 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Genny Ciatti (21 článků)

Hvězda Dětí ráje ukázala své první tetování. Budete se divit, co si nechala zvěčnit!

 
Hvězda muzikálu Děti ráje Genny Ciatti si splnila sen. Překonala strach a jako předvánoční dárek si nadělila svoje první tetování. "Tetování jsem chtěla už dlouho, ale jsem trochu citlivka a bála jsem se toho. Hlavně jsem pořád nevěděla co. Nechtěla jsem jen tak zajít do salónu a vybrat si nějaký hezký obrázek. Tetování je na celý život, a proto by mělo mít nějaký význam," řekla Super.cz Genny, která si nakonec nechala vytetovat iniciály svých rodičů.
21.11.2015 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Genny Ciatti (21 článků)

Děti ráje ukončily sezónu nebezpečným pádem: Zpěvačka si vykloubila rameno

 
Muzikál Děti ráje o víkendu skončil. Teď bude mít pauzu až do listopadu. Naštěstí pro jednu z představitelek  hlavních rolí, zpěvačku Genny Ciatti. Ta totiž skončila s nepříjemně vykloubeným ramenem.  "Na scéně jsem při jednom z čísel spadla," řekla Super.cz Genny, která měla ruku upevněnu ve speciální ortéze.
06.06.2011 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Genny Ciatti (21 článků)

Jiří Langmajer: Praskly mu šrouby v páteři

 
Jiřímu Langmajerovi (44) hrozí, že skončí na vozíčku. Jeden z nejoblíbenějších fi lmových a divadelních herců má opět vážné problémy s páteří. Bez operace se může stát, že ochrne. Podle informací Blesku si Langmajer před časem vážně poškodil šrouby, které mu po úrazu před třemi lety voperovali v pražské vojenské nemocnici. Teď bude kvůli tomu muset znovu na sál.
02.11.2010 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (412 článků)

Hvězda Dětí ráje Genny - Bude to druhá Ewa Farna?

 
Většina teenagerů dělá vše pro to, aby se ve školních lavicích vyskytovali co nejméně. Zpěvačka Genny Ciatti (18) se ale ve škole objevuje, i když nemusí. Mladičká hvězdička, která je prý následovnící Ewy Farne, má za sebou první videoklip. A stejně jako kdysi Farna, využila k natáčení vlastní školu.
26.02.2011 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1050 článků) , Genny Ciatti (21 článků)

Krásná česká zpěvačka s italskými kořeny ukázala přítele. S tímhle fešákem chodí už skoro rok

 
Herečka a zpěvačka Genny Ciatti už je skoro rok zamilovaná do přítele Patrika Mitáše, který kdysi hrál profesionálně fotbal, ale kvůli zranění už je jen jeho rekreačním koníčkem. Genny prozradila, že je velmi šťastná a je ráda, že nemá partnera z branže.
05.09.2015 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Genny Ciatti (21 článků)

Mlsní kocouři se musí olizovat jinde: Kráska z muzikálů kariéru přes postel odmítá

 
Zpěvačku Genny Ciatti známe od jejích sedmnácti, kdy dostala jednu z hlavních rolí v pražské verzi muzikálu Děti ráje. Teď vystupuje v té brněnské a vydala svoji první desku. A razantně nám řekla, že ona tedy rozhodně kariéru přes postel nedělá a nikdy ani neměla nic se svými kolegy z muzikálu.
01.11.2015 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Genny Ciatti (21 článků)

Po sedmi letech jí sundali rovnátka: Proč u toho ale měla krásná česká zpěvačka v puse takové monstrum?

 
Zpěvačku Genny Ciatti jsme před pár lety poznali díky muzikálu Děti ráje, kde alternovala hlavní dívčí roli. A postava náctileté dívenky jí sedla, i když už oslavila dvacetiny. Jedním z důvodů byla i rovnátka, která půvabná brunetka nosila dlouhých sedm let.
07.08.2014 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Genny Ciatti (21 článků)

Michael Foret má novou holku!

 
Zpěvák Michael Foret (22) se během zkoušek muzikálu Děti ráje hodně sblížil se sedmnáctiletou zpěvačkou Genny Ciatti, s níž v muzikálu tvoří zamilovaný pár.
02.12.2009 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Michael Foret (87 článků) , Genny Ciatti (21 článků)

Česká zpěvačka si po 15 letech ostříhala vlasy, aby vypadala starší. Co říkáte na účes ve stylu Kleopatry?

 
Zpěvačka a hvězda muzikálu Děti ráje Genny Ciatti prošla výraznou proměnou. Nechala si ostříhat vlasy, které měla až do pasu a roky na ně nesměl nikdo sáhnout. Hlavní změnou je ostříhaná ofina, kterou v životě neměla. S novou image vypadá jako Kleopatra.
30.03.2016 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Genny Ciatti (21 článků)

Tohle je nejmenší česká muzikálová zpěvačka: Nosí v dětské velikosti nejen šaty, ale i boty

 
Už si myslela, že pro ni nenajdou šaty, anebo se budou muset zkracovat a zabírat. Nakonec se ale naše nejmenší muzikálová zpěvačka, půvabná brunetka s italským jménem po tatínkovi, do jedné svatební róby o velikosti 32 nasoukala. "Dokonce jsem musela vydechnout, aby se daly zapnout," řekla Super.cz Genny Ciatti, kterou známe třeba z muzikálů Děti ráje nebo Kapka medu pro Verunku.
10.01.2014 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Genny Ciatti (21 článků)

Na divadle je za ošklivku, ale ve skutečnosti je krásná: Pánové, tahle mladá kočička je volná

 
Mladou brunetku Genny Ciatti známe z muzikálu Děti ráje, kde hrála dceru hlavní hrdinky. Nyní už trošku zestárla, ale přesto ne tolik, aby jí režiséři přidělovali role skoro o generaci starších žen. Ale ona si to prý užívá.
25.06.2014 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Genny Ciatti (21 článků)

Bříško jí roste jako Monice Absolonové: Těhotná kráska z Počátků rodí až za 4 měsíce, ale už se hodně zvětšila

 
O tom, že je muzikálová herečka a hvězda seriálu Doktoři z Počátků Michaela Sejnová těhotná, už jsme informovali. Ale konečně jsme její rostoucí bříško viděli naživo. Vyrazila na křest desky svojí kamarádky Genny Ciatti, s níž se alternovala v roli mladé Evy v muzikálu Děti ráje.
28.10.2015 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (919 článků) , Genny Ciatti (21 článků) , Michaela Sejnová (21 článků)

Noční můra pro rodiče: Kdo by nechtěl jako partnery svých dětí Sagvana a Agátu?

 
Bořek Slezáček  (48) byl jedním z kmotrů desky zpěvačky Genny Ciatti, která v muzikálu Děti ráje hraje přítelkyni jeho muzikálového syna. Takže vlastně svojí snaše. A protože jsme se nedávno bavili o tom, že je rád, že nemá dceru, protože by mohla přivést domů někoho, jako je Sagvan Tofi  (51) , zajímalo nás, zda má i nějakého strašáka v případě skutečné snachy, kterou by si přivedli jeho dva synové.
03.11.2015 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Sagvan Tofi (294 článků) , Bořek Slezáček (204 článků) , Genny Ciatti (21 článků)

Pljuščenko je invalida. Olympiádu ale chce jet i se čtyřmi šrouby v páteři

 
Ruský krasobruslař Jevgenij Pljuščenko si na konec týdne naplánoval první soutěžní test v olympijské sezoně. Trojnásobný mistr světa bude závodit na menší soutěži v Rize poprvé od lednové operace zad, při níž mu lékaři vyměnili ploténku za umělou a zpevnili páteř čtyřmi šrouby.
07.11.2013 17:50 |

podobné články