Článek

Před 117 lety byla zavražděna Anežka Hrůzová: Rituální vražda v Polné odstartovala hilsneriádu

 
Jeden z nejznámějších soudních procesů v naší historii odstartovala bestiální vražda Anežky Hrůzové před 117 lety. Její tělo našli v lese 1. dubna, dívce někdo podřízl krk a nechal ji vykrvácet. Z vraždy byl podezřelý Leopold Hilsner, který byl později i odsouzen k trestu smrti, ačkoliv byl celý případ značně zpochybňován.
01.04.2016 15:55 |

podobné články

Podobné články

Další slavná bývalá narkomanka po Pergnerové a Penkovi: Lo Hrůzová prozradila, proč začala brát perník

 
"Jedna z nejexcentričtějších zpěvaček":http://www.extra.cz/lo-hruzova-porazila-tremu-a-stala-se-vitezkou-hlasu-ceskoslovenska "Lenka Lo Hrůzová":http://www.extra.cz/tema/lenka-hruzova (24), kterou do šoubyznysu hodila soutěž "Hlas ČeskoSlovenska":http://www.extra.cz/tema/hlas-ceskoslovenska, zaujala nejen svým hlasovým projevem, ale s jejím "příběhem rozervané teenagerky":http://www.extra.cz/neuveritelna-promena-lo-hruzove-v-hlasu-po-minulosti-plne-drog-a-alkoholu-vypada-jak-svetova-star, která utekla od rodičů, se samozřejmě ztotožnila spousta holek.
01.07.2014 18:40 |

podobné články

Recenze: Zločin v Polné sklouzává k lidskému melodramatu, hilsneriádu zplošťuje na střet dobra a zla

 
Zločin v Polné odmítá být historickou reflexí, složitý příběh zbytečně zjednodušuje na dramaticky jasný střet rozumu a hlouposti.
31.01.2016 19:00 |

podobné články

Lo Hrůzová porazila trému a stala se vítězkou Hlasu ČeskoSlovenska!

 
Dlouho očekávané grandfinále soutěže "Hlas ČeskoSlovenska":http://www.extra.cz/tema/hlas-ceskoslovenska má svého vítěze. První místo získala "Lenka Lo Hrůzová":http://www.extra.cz/tema/lenka-hruzova (24).
18.06.2014 23:40 |

podobné články

Narkomanie a pokérovaná prsa slaví triumf v Hlasu! Na Lo Hrůzovou už se těší na finančáku! Proč?

 
Nebyla "nejlepší zpěvačkou v soutěži":http://www.extra.cz/lo-hruzova-porazila-tremu-a-stala-se-vitezkou-hlasu-ceskoslovenska, přesto včera "Lo Hrůzová":http://www.extra.cz/tema/lo-hruzova zaslouženě vyhrála Hlas a s ním dva a půl milionu korun.
19.06.2014 12:45 |

podobné články

Lo Hrůzová: Na výhru bude čekat měsíce! Do té doby musí živořit mezi chudinou na Ostravsku!

 
Zpěvačka z donucení "Lo Hrůzová":http://www.extra.cz/tema/lo-hruzova začíná chápat, že se ten šoubyznys sám neudělá a že jak show skončí, má ji televize logicky na salámu.
24.06.2014 19:25 |

podobné články

Bezdomovkyně Lo Hrůzová přijela do Prahy o den později! Včera neměla na autobus! Umře hlady?

 
Milionářka z chatrče v Bartošovicích a vítězka Hlasu "Lenka Lo Hrůzová":http://www.extra.cz/tema/lenka-hruzova je vážně unikát.
26.06.2014 11:45 |

podobné články

Další Míša Kulička na obzoru? Lo Hrůzová se nám o pěkných pár kil spravila!

 
Už je to pěkných pár týdnů, co přestala povinně nacvičovat v Hlase ČeskoSlovenska a hýbat se pravidelně na pódiu, tak není divu, že se nám "Lenka Hrůzová (24)":http://www.extra.cz/tema/lo-hruzova začala pěkně spravovat.
25.08.2014 20:15 |

podobné články

Takhle teď vypadá vítězka Hlasu Lo Hrůzová: Pořádně přibrala, ale zůstala svá!

 
Vítězka Hlasu Česko Slovenska Lenka Hrůzová stále ještě nedostala výhru, ale říká, že z finančních problémů je už venku. "Výhra je ve formě řešení, ale už finanční starosti nemám," řekla Super.cz Lo Hrůzová, která se nyní soustředí především na koncert Kabátu na Vypichu, kde vystoupí jako host.
27.08.2014 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Hrůzová (12 článků)

Neznámý psychopat zaútočil na vítězku Hlasu Lo Hrůzovou! Kdo ji zneužil a proč?

 
"Vítězka soutěže Hlas ČeskoSlovenska":http://www.extra.cz/lo-hruzova-porazila-tremu-a-stala-se-vitezkou-hlasu-ceskoslovenska a trémistka zmítaná nelehkým osudem "Lo Hrůzová":http://www.extra.cz/tema/lo-hruzova se na sociálních sítích stává terčem psychopatů.
13.09.2014 10:41 |

podobné články

Trémistka z Hlasu Lo Hrůzová je jako soudek, ale zpívá snad ještě líp!

 
Po skončení pěvecké soutěže Hlas ČeskoSlovenska už o "jeho vítezce":http://www.extra.cz/lo-hruzova-porazila-tremu-a-stala-se-vitezkou-hlasu-ceskoslovenska "Lo Hrůzové":http://www.extra.cz/tema/lo-hruzova skoro není slyšet.
25.10.2014 12:05 |

podobné články

ČT: Zločin v Polné se vrací na místo činu. Tentokrát ve třech předpremiérách

 
Dvoudílný televizní film režiséra Viktor Polesného a scenáristy Václava Šaška Zločin v Polné budou mít obyvatelé Polné možnost vidět dříve než televizní diváci. Česká televize ve spolupráci s kinem Polná film pojednávající o tzv. „hilsneriádě“ uvede pro velký zájem hned ve třech předpremiérách. Vstup na projekce je zdarma.
14.01.2016 18:36 |

podobné články

Osobnosti: Václav Šašek (4 články) , Viktor Polesný (15 článků)

Adventním vlakem Českých drah na koncert v Polné na Šumavě

 
V sobotu 9. prosince vypraví České dráhy ve spolupráci s obcí Polná na Šumavě zvláštní vlak na jedinečný koncert v kostele sv. Martina v Polné. Vlak vyjíždí v 15:15 z Českých Budějovic a přes Křemži, Zlatou Korunu a Český Krumlov zamíří do Polné na Šumavě, kam přijede v 16:40.
07.12.2017 08:40 |

podobné články

Pravda o zločinu v Polné! Potomek svědka tvrdí: Ženy ho neměly rády, ale nevraždil!

 
Dnes večer odvysílá Česká televize druhý, závěrečný díl válečného dramatu – Zločin v Polné – o soudním procesu, jenž vstoupil do československých dějin. Dosud totiž není jasné, kdo na jaře 1899 zavraždil Anežku Hrůzovou, i když byl za tento hrůzný čin odsouzen 22letý mladík židovského původu Leopold Hilsner (†51). Toho v seriálu ztvárnil Karel Heřmánek mladší (26). Proti Hilsnerovu obvinění z rituální vraždy se tehdy postavil i pozdější prezident T. G. Masaryk. Nám se podařilo najít vnuka člověka, který byl Leopoldovým zákonným zástupcem. Charles Heller (69) se narodil v Londýně a dnes žije v kanadském Torontu.
07.02.2016 05:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Heřmánek (174 článků) , Charles Karel (3 články)

Brutální rituální vražda: Holčičku (4) unesli, mučili, zabili a pohodili v lese! Končetiny se našly opodál

 
Indii šokovala brutální vražda 4leté holčičky. Unesli ji, mučili, pak zavraždili a tělo odhodili. Navíc jí usekali ruce a nohy. Nejspíš šlo o rituální vraždu. Jejím účelem ale byla totální banalita.
10.11.2016 10:45 |

podobné články

Partneři zmizeli poté, co jim banka omylem dala 117 miliónů

 
Novozélandská policie hledá společně s Interpolem asijský pár, který si díky chybě banky přišel na pořádné peníze a zneužil toho. Dvojice si v bance zažádala o přečerpání v hodnotě 10 000 novozélandských dolarů (cca 117 tisíc korun) a banka jim kvůli selhání lidského faktoru omylem poskytla 10 miliónů novozélandských dolarů, tedy zhruba 117 miliónů korun.
21.05.2009 11:30 |

podobné články

Nejstarší žena světa oslavila 117. narozeniny

 
Japonská stařenka Misao Okawaová, která je nejstarším člověkem na světě, dnes s rodinou oslavila své 117. narozeniny. Nechala se slyšet, že 117 let vlastně není až zas tak hodně, píše britský server BBC. 
04.03.2015 20:16 |

podobné články

Anežka z Prahy (4): Tělíčko má plné zhoubných nádorů

 
Až do února žila Anežka Nováková (4) z Prahy jako ostatní holčičky. Pak ale lékaři řekli rodičům zdrcující zprávu: Tělíčko vaší dcery je plné zhoubných nádorů a metastáz. Anežka prodělala náročnou léčbu, která stále pokračuje. I proto se ocitla v hledáčku projektu Srdce pro děti.
11.12.2013 08:45 |

podobné články

Televize proměnila vyfetLo Hrůzovou k nepoznání: Tohle strašidlo je ona před lety!

 
Letošní ročník pěvecké soutěže "Hlas ČeskoSlovenska":http://www.extra.cz/tema/hlas-ceskoslovenska přinesl velkou šanci "Lence Hrůzové":http://www.extra.cz/tema/lenka-hruzova, které nikdo neřekne jinak než Lo. Podivínská dívka, s níž to produkce pořadu neměla jednoduché, musela nejprve překonávat obrovskou trému, pak si vynutila vystupování bosa, ale i přes všechny nesnáze se jí podařilo "dojít až k vítězství":http://www.extra.cz/lo-hruzova-porazila-tremu-a-stala-se-vitezkou-hlasu-ceskoslovenska.
23.07.2014 13:55 |

podobné články

Vítězka Hlasu se oblékla do televize jako lehká děva, teď ji za to na Facebooku lynčují

 
Vítězku "Hlasu ČeskoSlovenska":http://www.extra.cz/tema/hlas-ceskoslovenska z roku 2012, Ivannu Bagovou (21) si u nás už skoro nikdo nepamatuje, navíc jí teď i zbytky pozornosti sebrala "Lo Hrůzová":http://www.extra.cz/tema/lo-hruzova, která má "mnohem zajímavější osud":http://www.extra.cz/televize-promenila-vyfetlo-hruzovou-k-nepoznani-tohle-strasidlo-je-ona-pred-lety pro veřejnost než Bagová.
29.07.2014 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivanna Bagová (53 článků)