Přece jen zlaté české ručičky! Šafářová vyhrála na US Open čtyřhru

Česká tenistka Lucie Šafářová spolu s domácí hráčkou Bethanií Mattekovou-Sandsovou vyhrála čtyřhru na americkém US Open. Dvanáctý nasazený pár dokázal ve finále otočit nepříznivý vývoj utkání proti francouzskému páru  Caroline Garciaové a Kristině Mladenovicové, když je porazily ve třech setech 2:6, 7:6, 6:4. Česko-americká dvojice získala svůj třetí společný grandslamový titul.
11.09.2016 21:55 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (473 článků)

SENZAČNÍ Lucka vyhrála společně s Betty Australian Open!

Lucie Šafářová vyhrála čtyřhru na Australian Open a získala první deblový grandslamový titul. Česká hráčka se radovala společně s Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou.
30.01.2015 09:10 |

Cena práce v Evropě: Češi jsou 10. nejlevnější! Kolik se platí za zlaté české ručičky?

Čeští pracovníci  a jejich "zlaté české ručičky" jsou v rámci Evropy desátí nejlevnější! Hodina jejich práce vyjde firmu na 282 korun. Vyplývá to z nových údajů Eurostatu. Kdo je podle těchto propočtů nejdražší pracovní silou a kdo naopak nejlevnější?
28.03.2014 17:05 |

Zlaté české ručičky! Čeští doktoři zachránili chlapce v Jordánsku: Tamní lékaři si s ním nevěděli rady

Malý Yamen (8) z Jordánska měl pořádnou smůlu. Nejen že si při autonehodě velmi vážně poranil nohu, ale ještě ke všemu si s jeho zraněním tamní lékaři nevěděli rady. Naštěstí se ho ujali lékaři z pražské Nemocnice Na Bulovce. A zlaté české ručičky chlapci nohu zachránily! Díky nim bude Yamen zase chodit jako dřív.
06.12.2015 18:45 |

Ústecký kraj: Žákyně z hamerské školy má zlaté české ručičky

Vítězství v soutěži Zlaté české ručičky 2016 s podtitulem Vyrob hračku a udělej radost dětem v dětských domovech, si odnesla studentka hamerské školy oboru krejčí Markéta Horáková. Její propracované textilní leporelo s názvem „Kam patří …?“ zaujalo odbornou i veřejnou porotu nejvíc.
10.06.2016 13:40 |

Dlouhý s Paesem vyhráli čtyřhru na US Open

Tenista Lukáš Dlouhý vyhrál čtyřhru na grandslamovém US Open. Spolu s Indem Leanderem Paesem porazili Inda Maheše Bhúpathího a Marka Knowlese z Baham 3:6, 6:3 a 6:2 za 123 minut.
13.09.2009 23:50 |

Osobnosti: Lukáš Dlouhý (37 článků) , Mark Knowles (3 články) , Leander Paes (29 článků)

Šafářová a Berdych jsou na French Open ve druhém kole

Tenisté Tomáš Berdych a Lucie Šafářová postoupili na French Open do druhého kola. Nasazená čtyřiadvacítka Šafářová porazila Australanku Jelenu Dokičovou snadno dvakrát 6:2. Její přítel Berdych si poradil s Chilanem Jorgem Aguilarem 7:6, 6:3 a 6:1. Dalším pěti českým zástupcům se dnes nedařilo.
24.05.2010 20:30 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1374 článků) , Lucie Šafářová (473 článků)

Šáfářová s Rosolem se uvedli na French open vítězně

Čeští tenisté Lukáš Rosol a Lucie Šafářová zahájili grandslamové French Open vítězně. Po loňském vyřazení v úvodním kole dnes Rosol na pařížské antuce nezaváhal a švédského soupeře z kvalifikace Eliase Ymera v prvním vzájemném duelu porazil 6:2, 7:6, 6:3. Šafářová přešla po boji přes Rusku Anastasii Pavljučenkovovou dvakrát 7:6 poté, co využila sedmý mečbol.
24.05.2015 20:36 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (473 článků) , Lukáš Rosol (557 článků)

Šafářová si s americkou spoluhráčkou grandslamový hattrick nezapíše

Česká tenistka Lucie Šafářová s Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou třetí grandslamový titul ve čtyřhře za sebou nezískají. Vítězky Australian Open a French Open ve čtvrtfinále Wimbledonu podlehly dvojici z USA Raquel Kopsová-Jonesová, Abigail Spearsová hladce 3:6, 2:6. Šafářová už v pondělí vypadla v Londýně v osmifinále dvouhry.
08.07.2015 14:41 |

Berdych na French Open prošel do 3. kola, Šafářová končí

Český tenista Tomáš Berdych postoupil na French Open do 3. kola. S domácím Edouardem Rogerem-Vasselinem si poradil snadno 7:5, 6:1 a 6:4. Naopak v druhém kole skončila jeho přítelkyně a nejlepší Češka Lucie Šafářová. Nad její síly byla Slovinka Polona Hercogová, která vyhrála snadno 6:1 a 6:2.
27.05.2010 11:30 |

Šafářová vedení proti Vinciové neudržela. Na US Open končí

Tenistka Lucie Šafářová prohrála na US Open ve 2. kole. Zápas s nasazenou desítkou Robertou Vinciovou začala dobře, vyhrála nad Italkou první set 6:4, ale další dva prohrála 1:6 a 2:6.
29.08.2013 20:00 |

Šafářová si z Australian Open odváží titul ze čtyřhry!

Zklamání z  brzkého vyřazení ve dvouhře je pryč. Tenistka Lucie Šafářová si na Australian Open dokonale spravila náladu ve čtyřhře, kterou po boku Bethanie Mattekové-Sandsové vyhrála. Ve finále porazil česko-americký pár Číňanku Čeng Ťie a Chan Yung-Jan z Tchaj-wanu 6:4 a 7:6.
30.01.2015 10:05 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (473 článků) , Yung Chan (3 články)

PARÁDA! Hradecká s Hlaváčkovou vyhrály na French Open čtyřhru

České tenistky Andrea Hlaváčková a Lucie Hradecká vyhrály čtyřhru na Roland Garros a získaly první grandslamový titul. Na pařížské antuce dnes ve finále porazily 6:4 a 6:3 indicko-ruský pár Sania Mirzaová, Jelena Vesninová.
03.06.2011 18:00 |

Osobnosti: Lucie Hradecká (217 článků) , Sania Mirzaová (4 články) , Andrea Hlaváčková (131 článků)

Šafářová by za podpory "kouče" Berdycha v Praze ráda uspěla

Dvakrát z pěti předešlých turnajů vyhrála štvanický ECM Prague Open turnajová jednička. Při letošní derniéře turnaje je poprvé nejvýše nasazenou česká hráčka a Lucie Šafářová by ráda roli favoritky rovněž naplnila a dvouhru vyhrála.
14.07.2010 11:25 |

Cítím se jako princezna, zářila Šafářová. Turnaj na Spartě vyhrála už podruhé

Tenistka Lucie Šafářová obhájila vítězství na Sparta Prague Open. Česká fedcupová reprezentantka vyhrála finále turnaje nad Rumunkou Alexandrou Cadantuovou 2:1 na sety.
19.05.2013 14:55 |

Včera vyhrál čtyřhru na US Opem. Dnes už trénoval v Praze

V neděli vyhrál tenista Radek Štěpánek v New Yorku čtyřhru na grandslamovém US Open a dnes odpoledne už trénoval v Praze. Hrdina loňského finále Davisova poháru se připojil k českému týmu v přípravě na semifinále proti Argentině, které se v pražské O2 areně hraje od pátku do neděle.
09.09.2013 19:00 |

Osobnosti: Radek Štěpánek (809 článků)

Berdych pokračuje bez ztráty podání. Postupuje i Šafářová

Čeští tenisté Tomáš Berdych a Lucie Šafářová postoupili do třetího kola grandslamového Australian Open. Sedmý nasazený Berdych porazil bez větších problémů Francouze Kennyho De Scheppera za necelé dvě hodiny 6:4, 6:1 a 6:3. Šafářová uspěla v českém souboji a vyřadila Lucii Hradeckou po setech 6:7, 6:3 a 6:0. Karolína Plíšková prohrála se Slovenkou Danielou Hantuchovou po boji 3:6, 6:3 a 10:12 v rozhodujícím třetím setu.
15.01.2014 11:45 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1374 článků) , Lucie Šafářová (473 článků) , Daniela Hantuchová (37 článků) , Lucie Hradecká (217 článků) , Karolína Plíšková (270 článků)

Šafářová se utká s Williamsovou, zahraje si ale i finále čtyřhry!

Lucie Šafářová má v sobotu jedinečnou možnost porazit světovou jedničku Serenu Williamsovou a navíc vyhrát prestižní grandslamový turnaj French Open. Williamsová je právem pasována do role favoritky turnaje, ale unese obrovský tlak? Šafářová si navíc zahraje vedle dvouhry také o titul ve čtyřhře. Účast v deblovém finále si dnes zajistila spolu s Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou, když porazily pařížské šampionky z roku 2011 Andreu Hlaváčkovou a Lucii Hradeckou 6:2, 5:7 a 6:4.
05.06.2015 14:16 |

French Open vidělo ČERNÝ ČESKÝ DEN, postoupila jen Šafářová

Česká tenistka Iveta Benešová, Renata Voráčová i Jan Hájek dohráli na Frech Open. Český prapor v první hrací den na Roland Garros podržela jen Lucie Šafářová.
22.05.2011 13:10 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (473 článků) , Iveta Benešová (167 článků) , Jan Hájek (172 článků) , Jan Hájek (170 článků) , Renata Voráčová (10 článků) , Lucie Benešová (170 článků)

Šafářová: Zápasy s Češkami jsou vždy nepříjemné. Teď Zakopalová

Hrát s Češkou na mezinárodním turnaji je vždy nepříjemné; i když jsou kamarádky, na dvorci chtějí obě zvítězit. Shodly se na tom tenistky Lucie Šafářová a Lucie Hradecká, které na sebe v úterý večer narazily v prvním kole Wimbledonu. Šafářová vyhrála 2:6, 6:3, 6:3.
22.06.2011 09:30 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (473 článků) , Lucie Hradecká (217 článků)