Článek

Pražští kriminalisté zadrželi výrobce pervitinu: Našli u nich i zlaté šperky a zbraně

 
Pražští kriminalisté zadrželi 12 lidí. Ti byli podezřelí z toho, že vyráběli ve velkém pervitin, který prodávali v hlavním městě. A podezření vyšetřovatelů se potvrdilo.
24.10.2015 20:40 |

podobné články

Podobné články

Hedvábné šátky a šperky ve slevě? Dvojnásobné pokušení!

 
Hedvábné šátky a šperky patří mezi nejoblíbenější módní doplňky, kterým odolá skutečně jen hrstička žen. Tyto ozdoby dělají vaše životy krásnějšími, výraznějšími a třpytivějšími. Každá žena chce být pro své okolí přitažlivá, proto se rozhodě nemůžeme divit skutečnosti, že hedvábné šátky a šperky patří mezi největší závislosti a rovněž představují i finančně nejnákladnější položky v rozpočtu. My ale víme, kde si hedvábné šátky a šperky můžete pořídit se slevou, kterou byste si rozhodně neměli nechat ujít! Chcete rozšířit svou sbírku nebo přemýšlíte nad vánočním dárkem pro někoho blízkého? Pak jsou následující řádky určené právě vám – pojďte se společně s námi podívat, kde můžete nakupovat za hubičku! Hedvábný šátek slibuje skutečně příjemné objetí! Hedvábné šátky patří k povinné výbavě každé ženy. Jestliže ve své sbírce nemáte ani jeden kousek, pak děláte obrovskou chybu. Šátky jsou nejen přitažlivé na pohled, ale i velmi příjemné na dotek. Jakmile si jej jednou obtočíte okolo krku, okamžitě se zamilujete do jeho heboučkého objetí, na které si velice snadno zvyknete. S šátkem můžete vytvářet skutečné skvostné outfity. Ať už do práce, na nákupy nebo na posezení s vaší nejlepší kamarádkou – hedvábný šátek si můžete obléci prakticky kamkoli a můžete si být jistá, že elegantně doplní váš outfit a dodají mu onen správný šmrnc. Šperkům Swarovski jednoduše neodoláte! Jen málokdo by neznal šperky s kameny Swarovski, které si podmanily celý svět a získaly si srdce neskutečného počtu žen a dívek napříč všemi věkovými kategoriemi. Mezi více než pestrou nabídkou, která se nádherně třpytí až za roh, si dokáže vybrat i ta největší parádnice. S neodolatelnými kamínky Swarovski si můžete pořídit nejen dech beroucí šperky, se kterými se rázem budete cítit přitažlivější a sebevědomější, ale i celou řadu praktických doplňků, bez kterých by se ženy neobešly – ať už to jsou pilníky na nehty, kosmetická zrcátka... Čtěte více Příspěvek Hedvábné šátky a šperky ve slevě? Dvojnásobné pokušení! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
13.11.2015 07:10 |

podobné články

Kriminalisté na Tachovsku objevili jednu z největších varen pervitinu v ČR

 
Jednu z největších varen pervitinu v zemi odhalili minulý týden kriminalisté ve Stráži na Tachovsku. Na místě zajistili také mimořádně velké množství chemikálií, prostředky k výrobě pervitinu a několik kilogramů drogy v různé fázi krystalizace, řekla dnes ČTK policejní mluvčí Dagmar Jiroušková. Policisté také zadrželi čtyři cizince ve věku od 27 do 33 let a obvinili je z nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. Soud je poslal do vazby, hrozí jim až desetileté tresty. 
30.09.2013 14:20 |

podobné články

Liberecká policie zadržela významného výrobce pervitinu

 
Liberečtí kriminalisté zadrželi 48letého muže, kterého považují za významného výrobce pervitinu pro Liberecko, Jablonecko a Semilsko. Ve své laboratoři, kterou měl v pronajatém bytě na sídlišti Ruprechtice v Liberci, byl schopen najednou uvařit až kilogram této drogy. Novinářům to dnes řekl komisař, který se v Liberci specializuje na drogové delikty. Zadržený muž je stíhán vazebně, hrozí mu až deset let vězení.
13.02.2014 16:10 |

podobné články

VIDEO: Kriminalisté zadrželi na Liberecku výrobce pervitinu

 
Dalším úspěchem na úseku potírání drogové problematiky se mohou pochlubit tentokrát jablonečtí kriminalisté z oddělení obecné kriminality ve spolupráci s kriminalisty z pracovního týmu „TOXI“ Krajského ředitelství policie Libereckého kraje. Ve velmi krátké době (zhruba po měsíci intenzivního prověřování) se jim podařilo odhalit další varnu pervitinu na území Libereckého kraje, tentokrát na Jablonecku v Albrechticích v Jizerských horách.
11.10.2014 14:35 |

podobné články

Kriminalisté zadrželi v Kralupech nad Vltavou trojici dealerů drog

 
Třicátého září letošního roku zadrželi mělničtí kriminalisté, v rámci akce zaměřené na prodej návykových látek, v Kralupech nad Vltavou dva muže ve věku třiatřicet a čtyřiadvacet let společně se šestadvacetiletou ženou. Zadržení v době od začátku dubna 2014 distribuovali na Kralupsku dalším osobám psychotropní látku pervitin. Během realizace případu uskutečnili policisté dvě domovní prohlídky, při kterých zajistili zhruba 17 gramů pervitinu, v hodnotě cca 35 000,-Kč a necelých dvacet gramů marihuany. Část pervitinu byla připravena k prodeji a rozdělena do šedesáti malých igelitových sáčků.
02.10.2014 13:20 |

podobné články

VIDEO: Kriminalisté po zadržení distributorů drog zajistili 5 kilogramů pervitinu

 
Kriminalisté v Karlovarském kraji pokračují v úspěšném boji proti drogové kriminalitě. Ve čtvrtek dne 30. 10. 2014 odhalili karlovarští kriminalisté další výrobnu pervitinu, a to v Karlových Varech. Při domovní prohlídce bytu zadrželi 25 letého cizince z Chebu a zajistili téměř 5 kilogramů krystalické látky Pervitin připravenou k přímé distribuci. Při prodeji na černém trhu by si tak prodejci přišli na cca 5 milionů korun.
31.10.2014 16:50 |

podobné články

VIDEO: Kriminalisté odhalili v Karlových Varech pěstírnu marihuany

 
Kriminalisté v Karlovarském kraji stále pokračují v boji proti drogové kriminalitě. Důkazem toho je, že uběhlo jen pár dní od doby, kdy chebští kriminalisté odhalili varnu pervitinu na Chebsku a nyní karlovarští kriminalisté odhalili pěstírnu konopí v Karlových Varech, kde zadrželi 46letého cizince.
29.10.2014 01:15 |

podobné články

Kriminalisté dopadli výrobce pervitinu, tomu předešlý trest zrušila amnestie

 
V průběhu měsíce června obdrželi berounští kriminalisté z toxi týmu poznatky od občanů, že se v jednom rodinném domě v obci Zdice nachází laboratoř na výrobu pervitinu. Policisté tento poznatek ihned prověřili, laboratoř skutečně zajistili. Na základě odborného vyjádření z oboru kriminalistika, odvětví chemie a daktyloskopie, na konci měsíce září 2014 zahájili trestní stíhání 29letého muže.
15.10.2014 01:20 |

podobné články

Kriminalisté zajistili několik kilogramů pervitinu, drogy rozvážel taxikář

 
V průběhu minulého týdne zadrželi kriminalisté pětičlenný gang výrobců pervitinu a zajistili několik kilogramů této drogy.
25.08.2014 17:35 |

podobné články

Kriminalisté odhalili v příhraničí další varnu pervitinu

 
Chebští kriminalisté po několikatýdenním rozpracování odhalili v Lubech další varnu pervitinu a přímo při výrobě drogy zadrželi dva vietnamské občany.
24.10.2014 01:50 |

podobné články

Na Novém Zélandu zatkli dva Čechy. Za pašování pervitinu jim hrozí doživotí

 
Novozélandští celníci ve čtvrtek zadrželi dva české občany s 20 kilogramy pervitinu v hodnotě  324 milionů korun. Zadržení Čechů potvrdilo i české ministerstvo zahraničí. V pátek policie na Novém Zélandu zatkla i tři muže kvůli podezření, že se pokusili propašovat do země 200 kilogramů efedrinu, který se používá k výrobě pervitinu. Zatím není známo, zda spolu oba případy souvisejí.
13.05.2016 15:20 |

podobné články

Pražští kriminalisté zadrželi cizince, který je podezřelý z vraždy

 
Počátkem července vypátrali a zadrželi pražští kriminalisté pětatřicetiletého Srba, na kterého bylo vydáno několik mezinárodních zatýkacích rozkazů, před kterými se schovával na území celé Evropy.
18.07.2014 20:20 |

podobné články

Policie našla v autě více než půl kilogramu pervitinu

 
Pražští kriminalisté obvinili sedmatřicetiletého muže, u kterého v úterý v autě našli více než půl kilogramu pervitinu v hodnotě několika stovek tisíc korun. Informoval o tom dnes mluvčí pražské policie Tomáš Hulan. Obviněnému hrozí až deset let vězení.
18.08.2011 16:20 |

podobné články

Kriminalisté zadrželi výrobce drog, měli i samopaly

 
Olomoučtí policisté dopadli trojici mužů podezřelou z rozsáhlé výroby drog. Měli u sebe zbraně včetně samopalů. Kriminalisté našli při domovní prohlídce také policejní průkazy.
27.06.2012 10:05 |

podobné články

Policie na Trutnovsku zadržela výrobce pervitinu

 
Překvapeni byli muži z Trutnovska, když do jejich domu vtrhla policie. Šlo o výrobce a prodejce pervitinu a kupce, kteří pro drogu právě přijeli. Dopadli je v Prkenném Dole.
14.05.2009 20:30 |

podobné články

Mělničtí kriminalisté zadrželi dealera pervitinu, pokusil se jim ujet

 
Mělničtí kriminalisté zadrželi 14. března letošního roku v Praze pětačtyřicetiletého muže, který v době od začátku roku 2014 distribuoval v našem hlavním městě a na Mělnicku dalším osobám převážně za úplatu psychotropní látku metamfetamin, známou také jako pervitin.
18.03.2014 10:30 |

podobné články

Policie provedla razii proti výrobcům pervitinu

 
Pět desítek policistů ve středu na Kladensku podniklo rozsáhlý zátah na výrobce a distributory pervitinu. Při zatýkání v Kladně a okolních obcích zadrželi čtyři muže, které obvinili z výroby a držení drog.
04.11.2009 17:30 |

podobné články

Perníkový král Yeti dovařil: Za osm let vyrobil 20 kilo drogy

 
Policisté zadrželi třiačtyřicetiletého muže z Hodonínska, který za osm let vyrobil kolem 20 kilogramů pervitinu. Výrobce prodával gram drogy dealerům za 700 Kč, vydělat tak mohl přes 10 milionů korun, řekl dnes novinářům hodonínský policejní mluvčí Petr Zámečník. Podle Štěpána Prygla z hodonínské kriminální policie byl jedním z největších výrobců pervitinu široko daleko. Policie obvinila i dva dealery, kteří drogy distribuovali mezi narkomany na Hodonínsku a Uherskohradišťsku, a dalšího muže, jenž k výrobě poskytl zázemí.
02.10.2015 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpán (26 článků) , Petr Štěpán (26 článků)

Třebíčští kriminalisté dopadli distributora pervitinu, skončil ve vazbě

 
Kriminalistům třebíčského územního odboru se na základě velmi dobrého a důsledného operativního šetření podařilo dopadnout muže, který na Moravskobudějovicku distribuoval pervitin. Sedmatřicetiletého muže důvodně podezřelého ze spáchání drogové trestné činnosti kriminalisté zadrželi ve spolupráci s policisty pořádkové policie tento týden v Moravských Budějovicích. Zadrženého muže poté převezli na oddělení policie v Třebíči a umístili ho do policejní cely. Kriminalisté provedli dvě domovní prohlídky, a to v bytě a rodinném domě, kde muž v současné době pobývá, a jednu prohlídku jiných prostor, kdy se jednalo o vozidlo. Při prohlídkách zajistili desítky gramů bílé krystalické látky, pravděpodobně se jedná o pervitin, a dále sušenou rostlinnou hmotu, pravděpodobně marihuanu. Zajištěná krystalická látka a travní hmota budou zaslány na odborné policejní pracoviště k provedení expertízy.
27.09.2014 13:20 |

podobné články