Článek

Pražští kriminalisté řeší krádež za milion korun. Pomůžete v pátrání po svědcích?

 
Pražští kriminalisté v souvislosti s loupeží peněz pátrají po dvojici mužů, které zachytila v dubnu kamera v jednom z hotelů na Praze 3. Muži by mohli být důležitými svědky, kteří se v dobu krádeže peněz pohybovali poblíž místa činu. Záběry obou mužů policie zveřejnila na svých webových stránkách a prosí tak občany o pomoc s jejich identifikací.
26.05.2016 10:20 |

podobné články

Podobné články

Policie pátrá po dvou svědcích přepadení: Útočníci vrátného svázali a odnesli si trezory

 
Pražští policisté pátrají po dvou svědcích, kteří by jim mohli pomoci při pátrání po jednom či více mužích, kteří přepadli 30. prosince minulého roku Švandovo divadlo v Praze. Vrátného svázali a s sebou si odnesli dva trezory s desítkami tisíc korun. Vše ale možná viděli dva svědci, které nyní prosí policie o přihlášení.
19.04.2018 15:45 |

podobné články

Záhadná vražda na Kavalírce: Policie nezná totožnost mrtvého muže ani motiv. Pomůžete v pátrání?

 
V pátek se hodinu před půlnocí mladý holohlavý muž procházel po Smíchově, v sobotu ležel mrtvý v parku Kavalírka v Praze 5. Kriminalisté prosí širokou veřejnost a pozorné spoluobčany o pomoc při vyšetřování. Neznají totiž identitu zhruba třicetiletého, hubeného, 185–187 cm vysokého muže, který byl zavražděn, nevědí ani příčinu vraždy, ani kdo je vrah. Pomůžete? Pozor, článek obsahuje drastické fotografie.
24.10.2016 18:05 |

podobné články

Před 20 lety zemřel Miloš Kopecký (†73): Tajemství jeho rodiny! Vnuk skončil v kriminále

 
Dnes je tomu právě 20 let, co zemřel populární herec Miloš Kopecký (+73). Po jeho smrti čekala rodinu řada těžkých zkoušek, ta největší jeho milovanou dceru Barboru – jejího syna a Kopeckého vnuka Martina totiž soud před časem poslal do vězení za krádeže! Vnuk slavného herce Miloše Kopeckého (†73) Martin Vencour (24), který si odpykává ve vazební věznici Praha-Pankrác několikaměsíční trest za krádež, má více vroubků! reklama* Jak deník Aha! včera informoval, ve věznici se Martin ocitl letos na jaře, kdy 11. dubna Městský soud v Praze zamítl jeho stížnost proti nařízení výkonu trestu. Ten mu už 22. září 2008 uložil Obvodní soud pro Prahu 3 za krádež a odsoudil ho na 8 měsíců s podmínkou na 24 měsíců. Jenže Martin podmínku nesplnil. Ve zkušební době ho policie přistihla při řízení motorového vozidla, i když mu pražský magistrát vyslovil roční zákaz. Tím spáchal přečin maření výkonu úředního rozhodnutí a byl odsouzen na dalších 6 měsíců se zkušební dobou na 18 měsíců. Do konce roku by mohl být teoreticky opět na svobodě. Jenže jakmile opustí brány věznice, začne se mu odměřovat druhý trest. Pokud ani tuto podmínku nedodrží, mohl by se ve vězení ocitnout brzy zase. Co na to Martinova máma, Kopeckého jediná dcera Barbora Vencourová? „To se může stát každému,“ odsekla rozčileně na otázku deníku Aha! a více se k věci nechtěla vyjadřovat.Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/63891/uvezneny-vnuk-milose-kopeckeho-az-vyjde-z-basy-zacne-dalsi-trest.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy Vnuk slavného herce Miloše Kopeckého (†73) Martin Vencour (24), který si odpykává ve vazební věznici Praha-Pankrác několikaměsíční trest za krádež, má více vroubků! reklama* Jak deník Aha! včera informoval, ve věznici se Martin ocitl letos na jaře, kdy 11. dubna Městský soud v Praze zamítl jeho stížnost proti nařízení výkonu trestu. Ten mu už 22. září 2008 uložil Obvodní soud pro Prahu 3 za krádež a odsoudil ho na 8 měsíců s podmínkou na 24 měsíců. Jenže Martin podmínku nesplnil. Ve zkušební době ho policie přistihla při řízení motorového vozidla, i když mu pražský magistrát vyslovil roční zákaz. Tím spáchal přečin maření výkonu úředního rozhodnutí a byl odsouzen na dalších 6 měsíců se zkušební dobou na 18 měsíců. Do konce roku by mohl být teoreticky opět na svobodě. Jenže jakmile opustí brány věznice, začne se mu odměřovat druhý trest. Pokud ani tuto podmínku nedodrží, mohl by se ve vězení ocitnout brzy zase. Co na to Martinova máma, Kopeckého jediná dcera Barbora Vencourová? „To se může stát každému,“ odsekla rozčileně na otázku deníku Aha! a více se k věci nechtěla vyjadřovat.Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/63891/uvezneny-vnuk-milose-kopeckeho-az-vyjde-z-basy-zacne-dalsi-trest.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy
16.02.2016 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Kopecký (99 článků)

Policista OKRÁDAL KOLEGY, napůjčoval si od nich více než MILION! Policie hledá SVĚDKY

 
Policejní inspekce pátrá po svědcích a dalších poškozených důstojníkem z Vyšší policejní školy Ministerstva vnitra v Praze Jiřím Zimmermannem. Jak v pondělí informovala Mediafax mluvčí inspekce Radka Sandorová, policista si napůjčoval více než milion korun, který však nevrátil.
03.10.2011 10:50 |

podobné články

Toxi tým rozprášil v Brně dva drogové gangy: Kriminalisté našli pervitin za milion!

 
Kriminalisté z brněnského Toxi týmu slaví úspěch. Podařilo se jim rozbít zřejmě největší gang dodavatelů pervitinu na jižní Moravě. Jen při zátahu ho policisté našli přibližně za milion korun! Vzápětí kriminalisté v Brně rozprášili i druhou skupina výrobců pervitinu. Zatčeno bylo celkem 11 lidí.
25.10.2017 10:40 |

podobné články

Tyhle krasavice dělí od finále jen pár hlasů. Pomůžete jim?

 
Už zítra končí v oblíbené soutěži Ahaonline.cz Královna plesu internetové hlasování, které určí finálovou třicítku postupující do finálového SMS hlasování. Tyto krásné slečny ale podle průběžných výsledků skončí před branami finále. Nebo jim to pomůžete změnit?
23.02.2012 18:20 |

podobné články

Tito PEJSCI čekají na svého pána. POMŮŽETE JIM?

 
Tito tři krásní pejsci jsou bez svého páníčka. Beci, Helmut a Soptík by rádi získali nový domov. Pomůžete jim právě vy? Přečtěte si, jak jim můžete pomoct.
28.08.2013 06:15 |

podobné články

Nachlazený domácí mazlíček: 4 rady, jak pomůžete pejskovi od nemoci!

 
Rýma a nachlazení netrápí jen lidi. Pořádným kašlem může trpět i váš pes. Poradíme, jak mu od nemoci pomůžete.
04.01.2017 09:40 |

podobné články

Krásná modelka se z Kypru vrátila se záhadnou nemocí a čekala na smrt! Na léčbu potřebuje nyní velké peníze! Pomůžete jí?

 
Příběh krásné modelky Michaely Kevelyové (21) vás velmi oslovil a zasáhl vaše srdce. Ta dívka má neskutečnou sílu, ale potřebuje vaši pomoc. Z výletu na Kypr se vrátila jako dívka, která měla jen čekat na smrt. Jenže řekla si, že bude žít. Pomůžete jí?
15.08.2017 11:45 |

podobné články

Češka Šárka hledá kamarádku Elenu ze Slovenska, pomůžete ji najít?

 
Po dávné kamarádce pátrá starší dáma z Česka. Paní Šárka po Eleně ze Slovenska pátrá marně už delší dobu. Pomůžete ji najít?
08.03.2018 11:50 |

podobné články

PÁTRÁNÍ po Aničce končí. Nastupují kriminalisté

 
Systematické pátrání po ztracené Aničce Janatkové, do něhož se v pražské Troji každodenně zapojily stovky policistů, v pátek skončilo. Případ nyní řeší především kriminalisté, v případě nutnosti se ale policie k masívní akci vrátí, sdělila v sobotu policejní mluvčí Andrea Zoulová.
30.10.2010 13:10 |

podobné články

Pražští kriminalisté objasnili krádež šperků ve zlatnictví ve Kbelích

 
Kriminalisté z třetího policejního obvodu si případ krádeže šperků ve zlatnictví ve Kbelích převzali a vyhodnotili poznatky, které přijali operátoři tísňové linky 158 po zveřejnění v médiích.
15.09.2014 14:20 |

podobné články

Pomozte při dopadení vraha: Našlo se mrtvé novorozeně!

 
Pražští kriminalisté pátrají po neznámém pachateli, který zavraždil zdravé novorozeně. Pokud byste věděli jakékoli informace, kontaktujte linku 158. Pomůžete tak k dopadení vraha nebo vražedkyně!
24.07.2016 13:05 |

podobné články

UKRADLI přístroje za MILION, ale netušili, jak je prodat. Chytla je policie

 
Pražští kriminalisté vypátrali ukradené lékařské přístroje za více než milion korun. Co je přivedlo na stopu? Zloději evidentně vůbec netušili, jak cenné a unikátní přístroje ukradli. Nabízeli je hodně pod cenou, ale ani tak se jich nedokázali zbavit. Putovaly proto z ruky do ruky podsvětím tak dlouho, až je policisté našli.
13.02.2011 20:50 |

podobné články

TO JE ÚLOVEK! Kriminalisté objevili na dvoře domu MARIHUANU ZA MILION!

 
Marihuanu v hodnotě nejméně jeden milion korun objevili uherskohradišťští kriminalisté na dvoře starého domu v Ostrožské Nové Vsi. Agentuře Mediafax to ve čtvrtek řekl policejní mluvčí Aleš Mergental.
06.10.2011 14:05 |

podobné články

Kriminalisté objevili pod zemí milion litrů nezdaněného alkoholu

 
Kriminalisté na různých místech Česka zajistili zhruba milion litrů nezdaněného alkoholu. Líh nalezli v nádržích zabetonovaných pod zemí v Ostravě, Hrobicích na Zlínsku a v Háji u Duchcova na Teplicku. Daňový únik spočítali na zhruba 300 milionů korun. Novináře o tom dnes informoval šéf Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) Robert Šlachta. Kauza navazuje na vyšetřování metylové aféry.
21.05.2013 11:05 |

podobné články

PÁTRÁNÍ: Pražští policisté pátrají po podvodníkovi

 
Pražští kriminalisté od 25. března prozatím bezúspěšně pátrají po čtyřiatřicetiletém muži (PETR SOUČEK), na kterého Obvodní státní zastupitelství pro Prahu 8 vydalo předběžný souhlas se zadržením pro podezření ze spáchání trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí a podvodu.
26.06.2014 12:00 |

podobné články

PÁTRÁNÍ: Pražští kriminalisté pátrají po psychicky nemocném muži

 
Pražští policisté pátrají od soboty 11. října po jednapadesátiletém muži (Bohumír Kolobuch), který odešel předešlého dne kolem šesté hodiny ráno z místa bydliště na Praze 4 v ulici Na Pankráci a od té doby o sobě nepodal žádnou zprávu svým blízkým.
13.10.2014 16:15 |

podobné články

Na Znojemsku vykradli solární elektrárnu, zmizelo 300 panelů: Šlo o krádež na objednávku!

 
Přijeli v noci, rozstřihli drátěný plot a odmontovali 318 solárních panelů! Rozsahem nebývalou krádež v areálu fotovoltaické elektrárny u Miroslavi na Znojemsku řeší policie. Stop je málo, místo leží mimo městečko. Škoda je vyčíslena na 1,2 milionu korun.
30.03.2017 12:45 |

podobné články