Článek

Pražský krysařík měl na Moravě problém: O život bojoval v umyvadle! A v Brně jezdil retrívr "šalinou"

 
Zvířecí potíže řešili v uplynulých dnech policisté a hasiči na Moravě. V Havířově se krysařík zasekl v odpadním kroužku umyvadla, v Brně se retrívr zaběhl až do autobusu a trošku se projel po městě.
25.09.2015 12:20 |

podobné články

Podobné články

Kalousek jezdil „šalinou" a potkal voliče profesora Kellera. Toto následovalo

 
REPORTÁŽ Obyvatelům a návštěvníkům Brna se v pondělním odpoledni naskytl nečekaný pohled na bývalého ministra financí Miroslava Kalouska, který zval hned na několika zastávkách k projížďce městem historickou tramvají, po brněnsku „šalinou". Doprovázel ho lídr za TOP 09 do voleb do Evropského parlamentu Luděk Niedermayer, čtyřka na kandidátce Bořivoj Šarapatka a Bohumil Straka s číslem devět.
20.05.2014 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (5963 článků) , Bořivoj Šarapatka (10 článků)

Kalousek, to je ptáček! Exministr jezdil šalinou s dravcem na rameni

 
Miroslav Kalousek je muž mnoha tváří. Místopředseda TOP 09 se během kampaně své strany před eurovolbami, které se uskuteční již 23. a 24. května, představil i jako muž, co dělal číšníka či drhnul v minulosti záchodky. Tentokrát však v Brně nastoupil do šaliny a stal se z něj krotitel divé zvěře!
20.05.2014 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (5963 článků)

Zlatý retrívr Merlin léčí děti a teď se vrhnul na herectví! Trumfne slavného Bohouše?

 
Ono se řekne psí život. Zlatý retrívr Merlin ze Zlína ho má pestřejší než mnohý člověk – skvěle zvládá dvě »profese«. Léčí nemocné děti a na stará psí kolena hraje i divadlo. Zítra ho čeká velká premiéra ve zlínském Městském divadle. Získal roli věrného psa ve Steinbeckově hře O myších a lidech v režii hostujícího Ivo Krobota.
20.04.2013 05:10 |

podobné články

Zlatý retrívr Merlin léčí děti a teď se vrhnul na herectví! Trumfne slavného Bohouše?

 
Ono se řekne psí život. Zlatý retrívr Merlin ze Zlína ho má pestřejší než mnohý člověk – skvěle zvládá dvě »profese«. Léčí nemocné děti a na stará psí kolena hraje i divadlo. Zítra ho čeká velká premiéra ve zlínském Městském divadle. Získal roli věrného psa ve Steinbeckově hře O myších a lidech v režii hostujícího Ivo Krobota.
20.04.2013 08:45 |

podobné články

Retrívr vykousl Zuzance (1,5) tvář: Zaviděl jí nanuk

 
Další útok psa na dítě! Tříletý retrívr Rocky napadl u Litomyšle ani ne dvouletou Zuzanku. Vykousl jí levou tvář. Stalo se to údajně v době, kdy před obchodem čekala na maminku a jedla nanuk.
03.08.2012 15:35 |

podobné články

První dámě se splnilo přání – retrívr Darcy

 
Rodina prezidenta Miloše Zemana se rozšířila. První dáma Ivana Zemanová se pochlubila domácím mazlíčkem, kterým je zlatý retrívr Darcy.
30.05.2013 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (16429 článků) , Ivana Zemanová (269 článků)

Tomáš (10) a asistenční retrívr Roky bojují s lidskou zlobou: Vypadněte s tím psem!

 
»Vypadněte s tím psem!« Tuto větu by autista Tomášek (10) a jeho maminka Romana (35) z Karlových Varů nikdy neměli slyšet. Speciálně vycvičený terapeutický retrívr Roky může s Tomášem podle zákona kamkoliv. Přesto rodina musí bojovat s lidskou zlobou.
08.12.2013 05:15 |

podobné články

Tento chlupáč s rovnátky je hitem internetu. Okouzlil snad úplně všechny!

 
Tohle štěňátko si okamžitě zamilujete! Šestiměsíční zlatý retrívr Wesley je totiž něčím výjimečný. Sice je pejsek, ale nosí rovnátka. Nemohl totiž úplně zavřít tlamu ani pořádně jíst. Retrívr byl na zákroku na veterinární klinice v Sprig Lake a právě klinika sdílela jeho fotku na Facebooku. Jak se vám líbí?
05.03.2016 16:31 |

podobné články

Děti v Blansku nastříkaly psovi do očí kyselinu. Prý ho chtěly jen pohladit

 
Je neuvěřitelné, jak moc umí být děti kruté. Tři děti z Blanska kyselinou znetvořily malého psíka, který jim věřil a chtěl se nechat jenom pohladit. A to přímo před očima jeho majitelky. Nikdo nechápe, proč na něj malí tyrani zaútočili. Pražský krysařík teď bude mít doživotní následky.
01.05.2016 20:35 |

podobné články

Pražský výběr vyměnil drogy za léky a Kocáb zhubl 15 kilo

 
Fanoušci Pražského výběru se s jejich návratem dočkali rockového nářezu, jaký pamatují z nejlepšího období kapely. Jejich vzorem je nesmrtelný Mick Jagger a věří, že ještě dvacet let budou hrát. Jak ale přiznali v Show Jana Krause, v zákulisí to už není, co to bývalo. Další články k tématu: Legendární Pražský výběr míří do Plzně v nejlepší sestavě své historie Pražský výběr pokračuje v koncertech, nevylučuje ani nové album RECENZE: Pražský výběr se vrátil efektně. A přišel i Soukup Pražský výběr se chystá na turné, kostýmy si připravují hudebníci sami Pražský výběr vydá reedici prvního neboli druhého neboli třetího alba Přání fanoušků i Václava Havla se splní: Pražský výběr vyjede na turné
15.03.2013 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4441 článků) , Mick Jagger (230 článků) , Jan Kraus (989 článků)

Na karnevalu tančí každý... Pamela, Gisele i tenhle krysařík!

 
Jakmile se světoznámý karneval v brazilském Riu rozjede na plné obrátky, tančit musí úplně každý. Příslušníky zvířecí říše nevyjímaje!
08.03.2011 12:10 |

podobné články

Česko šikanovalo zahraniční studenty. Pomoct jim musel až ombudsman

 
Jezdit autem je přepych. Ovšem vozit se „šalinou“ nebo prostě hromadnou dopravou v Brně je také drahý špás. Po zdražení stojí nejlevnější jízdenka na patnáct minut dvacetikorunu, hodinu se lze vozit za 25 korun. Výše jízdného trápí nejen Čechy, ale také cizince. Těm musí pomáhat i ombudsman.
29.01.2012 10:00 |

podobné články

Moderátorka Šaliny je superžena: Vychovává 4 děti a nahradí i instalatéra

 
Až pojedete v Brně šalinou číslo 10, možná tam potkáte sympatickou zrzku, která má neobvyklou vyřídilku. Zuzana Prokešová (33) moderuje novou talkshow Blesku Šalina. Nový projekt Blesk TV, kam si bude zvát zajímavé osobnosti. I sama moderátorka pořadu ale rozhodně nepatří mezi průměrné moravské ženy. Vychovává 4 děti a spíš než náramek u ní uvidíte šroubovák.
25.02.2017 08:15 |

podobné články

Madonnino vysněné povolání? Prodavačka v cukrárně!

 
Zpěvačka Madonna (51) snila v mládí o jiném povolání, než být královnou popu. Přála si pracovat v cukrárně. Proč? A proč s ní nechtěl spolupracovat Michael Jackson? Madonna se přiznala, že je sladkým a dorty doslova posedlá. Nicméně pak se přestěhovala do New Yorku a rozhodla se vydat na dráhu popstar. „Mým snem bylo vždy pracovat v cukrárně,“ říká Madonna. „Bylo to proto, že mám vášeň – sladké. Teď už jím tak posedlá nejsem. Mám totiž zkažené zuby!“ „Když jsem se přestěhovala do NYC, bylo to v době, kdy jsem věděla, že se chci stát zpěvačkou a psát písničky a být umělkyní. Nestarala jsem se o to, jestli budu hladovět a bydlet v pokoji s pěti kluky, mýt se jen v umyvadle. Je to to, co chci dělat. Bylo mi to jedno, protože můj život nebyl nic moc.“ Zpěvačka nedávno také přiznala, proč nikdy nespolupracovala s Michaelem Jacksonem. „On prostě měl strach z provokativní muziky. Nechtěl se mnou pracovat,“ říká Madonna. „Strávili jsme spolu hodně času, stali se z nás přátelé. Ale nikdy jsme nenatočili společný hit. Napsala jsem spousty textů a ukazovala mu je, ale nechtěl o tom nic slyšet. Řekl mi na to: ´To je jako kdybys chtěla, aby Quentin Tarantino nedal do svého filmu žádné násilí´. Jenomže mně to přišlo, že se spíš styděl.“
11.12.2009 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků) , Michael Jackson (1593 článků) , Quentin Tarantino (166 článků) , Michael Jackson (595 článků) , Michael Jackson (595 článků)

Ryan Reynolds: Po narození dcery jsem do práce jezdil na jednorožci

 
Herec Ryan Reynolds tvrdí, že před rokem jezdil do práce na jednorožci. Hollywoodský hezoun se nezbláznil. Jenom po narození dcery James trpěl tak silnou spánkovou deprivací, že měl vážné halucinace. A když tak zamířil do studií točit film, měl pocit, že mezi nohama třímá bájného koně s rohem.
28.01.2016 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Ryan Reynolds (156 článků) , Ryan Reynolds (70 článků) , James Reynolds (22 článků)

Vyhublý rocker Aleš Brichta přiznal: Bojoval jsem o život!

 
Známý rocker Aleš Brichta (54) měl namále a bojoval o život! „Měl jsem neprůchodné cévy v tříslech, přestávaly mi fungovat nohy a skončil jsem na jipce,“ exkluzivně přiznal v rozhovoru pro Blesk.cz.
07.07.2014 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Brichta (131 článků)

Paulczynski (ODS): Loupež s požehnáním státu

 
Jezdit načerno šalinou se nemá. Je to samozřejmě lumpárna. Přistižený pasant má poprávu dostat pokutu. Když ji nezaplatí, má být zkasírován. A klidně třeba exekučně.
09.02.2011 19:20 |

podobné články

Úhoř vyloupil banku! »Já to nebyl, jel jsem šalinou nebo na kole,« hájí se

 
Více než půl milionu korun podle obžaloby uloupil se zbraní v ruce Zdeněk N. (45). V červnu před dvěma lety přepadl pobočku Komerční banky v brněnské Palackého ulici. Narkoman, kterému přezdívá galerka Úhoř, pojal loupež v americkém stylu.
22.03.2017 10:15 |

podobné články

Umírání Václava Havla (†75): Zubatá si ho vzala až posedmé! A jednou se málem upekl v hradní sauně

 
Uvěznění na 1351 dní mu ničilo zdraví po zbytek života! Bývalý prezident Václav Havel (†75) za mřížemi bojoval bojoval o přežití. A právě drsné podmínky ve vězení byly příčinou jeho velkých zdravotních problémů po roce 1996. Šestkrát bojoval se smrtí a pokaždé při něm stály manželky Olga (†64) a Dagmar (61). Byly jako jeho strážní andělé.
14.11.2014 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4441 článků)