Pražské primátorky ovládla tradičně osmiveslice Dukly

Osmiveslice pražské Dukly si na tradičních Primátorkách dojela pro 36. vítězství za sebou. Ve 102. ročníku dnes podle očekávání vyhrála o 4,3 sekundy před posádkou složenou z veslařů ČVK Brno, Boletic a Dukly.
07.06.2015 23:14 |

Osmiveslice Dukly s Ondřejem Synkem opět ovládla slavné Primátorky

Osmiveslice Dukly ovládla po pětatřicáté za sebou tradiční Primátorky.
08.06.2014 13:10 |

Osobnosti: Ondřej Synek (135 článků)

Veslařské Primátorky ovládla osma Dukly Praha

Veslařské Primátorky ČSOB Pojišťovny ovládla v neděli v Praze na Vltavě favorizovaná osmiveslice pražské Dukly, jejíž tempo udával veslovod Matyáš Klang, a kterou kormidloval Martin Šuma.
03.06.2012 12:55 |

Osmiveslice Dukly opět vyhrála Primátorky, již po 31.

Veslaři pražské Dukly potvrdili, že na tradičním závodě na Vltavě prostě nemají konkurenci.
06.06.2010 12:40 |

Jubilejní 100. ročník Primátorek ovládla favorizovaná osma Dukly Praha

Jubilejní 100. ročník veslařských Primátorek ovládla podle očekávání osma Dukly Praha, která získala 34. vítězství za sebou.
22.09.2013 12:55 |

Česká osmiveslice dojela v závodě SP veslařů v Hamburku třetí

Česká osmiveslice složená z loňských a předloňských juniorů dojela v nedělním finále závodu Světového poháru veslařů v Hamburku na třetím místě za posádkami domácího Německa a Polska.
19.06.2011 12:45 |

SP ve veslování: Česká osmiveslice byla třetí v Hamburku

Nejlepším výsledkem českých veslařů ve druhém podniku Světového poháru v Hamburku bylo třetí místo osmiveslice ve složení Matyáš Klang, Petr Melichar, Jakub Koloc, Jakub Podrazil, Jan Pilc, Jiří Srna, Karel Altman, David Szabó, kormidelník Martin Šuma.
19.06.2011 12:55 |

Osobnosti: Jiří David (87 článků) , David Martin (84 článků) , Petr Srna (1 článek)

Primátor Hudeček se setkal se členy slavné osmiveslice z Cambridge

U příležitosti konání 100. ročníku Primátorek dnes primátor hl. m. Prahy Tomáš Hudeček přijal posádku osmiveslice a další hosty z Cambridge na Staroměstské radnici.
20.09.2013 17:35 |

Osobnosti: Tomáš Hudeček (650 článků)

Slavný fotbalista Masopust má u stadionu Dukly na Julisce sochu

Socha slavného fotbalisty Josefa Masopusta byla dnes slavnostně odhalena u stadionu pražské Dukly v Dejvicích. Bronzovou skulpturu sochaře Josefa Nálepy v nově vzniklém parku Juliska obklopuje také chodník slávy hvězdné jedenáctky Dukly. Akce se uskutečnila při příležitosti 50. výročí zisku stříbrných medailí na mistrovství světa 1962 v Chile.
31.05.2012 22:00 |

Osobnosti: Josef Masopust (22 článků)

Německá osma ovládla královský závod olympijské veslařské regaty

Osmiveslice Německa ovládla královskou veslařskou disciplínu na olympijských hrách v Eton Dorney. Posádka vedená veslovodem Kristofem Wilkem tak potvrdila, že Němci v současnosti osmám kralují, neboť vyhráli i tři předchozí světové šampionáty.
01.08.2012 14:55 |

Primátorky znovu vyhráli veslaři Dukly, už po 32. za sebou

Vítězem závodu mužských osem v rámci 98. ročníku veslařských Primátorek ČSOB Pojišťovny se stala posádka společenství pražské Dukly a Lokomotivy Beroun, z velké části složená z obhájců loňského triumfu.
05.06.2011 12:30 |

Na veslařských Primátorkách se představí osma Cambridge

Osmiveslice pražské Dukly bude mít na letošních Primátorkách velkého soupeře. Blížícího se 97. ročníku slavného závodu se totiž na začátku června zúčastní posádka Cambridge, která v letošním roce vyhrála slavné klání britských univerzit Oxford - Cambridge.
27.04.2010 13:20 |

Synek a Knapková se v Seville stali mistry Evropy ve skifu

Skifaři Ondřej Synek a Miroslava Knapková se v Seville stali mistry Evropy. Úřadující olympijská šampionka a mistryně světa Knapková získala na kontinentálním mistrovství již třetí zlatou medaili ve své hlavní disciplíně, Synek ovládl skif podruhé. Veslař pražské Dukly byl ale už v roce 2007 členem vítězné posádky osmiveslice.
02.06.2013 15:05 |

Osobnosti: Ondřej Synek (135 článků) , Miroslava Knapková (50 článků)

Skifaři Synek a Knapková se stali mistry Evropy

Skifaři Ondřej Synek a Miroslava Knapková se dnes v Seville stali mistry Evropy. Úřadující olympijská šampionka a mistryně světa Knapková získala na kontinentálním mistrovství již třetí zlatou medaili ve své hlavní disciplíně, Synek ovládl skif podruhé. Veslař pražské Dukly byl ale už v roce 2007 členem vítězné posádky osmiveslice.
02.06.2013 16:35 |

Překvapení se nekonalo, Primátorky ovládla osma Dukly

Pořadí: 1. Dukla, 2. Slavie - Beroun
03.06.2012 12:40 |

Primátorkám, jednomu z nejstarších evropských závodů, je 100 let

Tradiční závod Primátorských osmiveslic (Primátorky) je bezpochyby jednou z nejvýznamnějších pravidelných sportovních akcí v Praze. Letos jeho význam podtrhne fakt, že od konání prvního ročníku uplyne 19. října 100 let, a také účast univerzitní osmiveslice z Cambridge.
03.06.2010 18:55 |

Osma Dukly vyhrála potřicáté za sebou Primátorky, uspěl i Synek

Václav Chalupa si připsal 15. triumf v tomto prestižním závodě, který se tradičně pořádá na Vltavě.
07.06.2009 12:30 |

Osobnosti: Václav Chalupa (46 článků) , Václav Chalupa (46 článků) , Ondřej Synek (135 článků)

Kalendář Dukly opět nafotil Saudek

Slavný fotograf Jan Saudek zvěčnil sportovce pražské Dukly údajně naposledy.
27.10.2010 18:40 |

Osobnosti: Jan Saudek (321 článků)

Ostravský záložník Wojnar zamíří přes Kladno do pražské Dukly

Fotbalisté Ostravy zúžili kádr o záložníka Petra Wojnara, který bude i na jaře pokračovat v hostování v druholigovém Kladně. Podle oficiálního ostravského webu se dvaadvacetiletý hráč po sezoně stane posilou vedoucího celku druhé nejvyšší soutěže Dukly Praha.
27.01.2011 13:30 |

Obránce Dukly Švejdík: Ukázali jsme, že na to máme

Fotbalisté pražské Dukly prohráli ve středečním úvodním utkání 4. kola Ondrášovka Cupu na půdě Jablonce 0:1. Jediný gól zaznamenal z pokutového kopu kanonýr Baumitu David Lafata, svěřenci trenéra Luboše Kozla tak budou v odvetě na Julisce dohánět jednobrankové manko.
28.09.2011 22:00 |

Osobnosti: David Lafata (117 článků)