Článek

Pražská policie pátrá po muži, kterého podezírá z přepadení banky

 
Kriminalisté pátrají po neznámém muži, kterého podezírají z přepadení banky v Archeologické ulici v Praze 5. Lupič v pondělí 31. srpna před 17:00 předložil pracovnici banky lístek s nápisem, že jde o přepadení, žádá o vydání peněz a má u sebe pistoli. Z banky si odnesl několik desítek tisíc korun v černém igelitovém pytli, sdělila dnes ČTK mluvčí pražské policie Iveta Martínková. Záběry z bezpečnostních kamer, které přepadení zachytily, zveřejnila policie na svém webu.
03.09.2015 14:45 |

podobné články

Podobné články

Policie pátrá po lupiči, z kasina si odnesl statisíce korun

 
Policie pátrá po muži, kterého podezírá z loupežného přepadení kasina na Václavském náměstí v Praze. Dnes ráno krátce před osmou hodinou si z kasina odnesl příruční trezor s několika stovkami tisíc korun. Za loupežné přepadení mu hrozí až deset let vězení, sdělil ČTK mluvčí pražské policie Jan Daněk. Přepadení podle něj trvalo pár vteřin a nikdo při něm nebyl zraněn.
29.11.2014 18:00 |

podobné články

Gang v Mexiku zabil pět vojáků! Policie podezírá syny vězněného narkobarona »Prcka«

 
Při přepadení vojenské kolony na severozápadě Mexika přišlo o život pět vojáků a policie z útoku podezírá syny vězněného šéfa mexického podsvětí Joaquína Guzmána.
01.10.2016 08:55 |

podobné články

Policie pátrá po dvou mužích podezřelých z loupežného přepadení!

 
Policisté pátrají po dvojici mužů, která 30. června v rozmezí několika desítek minut přepadla dvě herny. Podle nových informací jde o Josefa K. a Petra V., kteří mohou mít na svědomí i další loupežná přepadení mimo hlavní město. Na policejním webu to uvedla pražská policejní mluvčí Andrea Zoulová. Muži při loupežích v hernách hrozili obsluze střelnými zbraněmi, následně ji svázali a z trezorů odnesli desítky tisíc korun. Hrozí jim až desetileté tresty vězení.
26.07.2015 17:55 |

podobné články

Policie zatkla muže, kterého podezírá z 11 vražd chlapců

 
Čínská policie zatkla v provincii Jün-nan na jihozápadě země 56letého muže, kterého podezírá z jedenácti brutálních vražd. Podle vyšetřovatelů právě tento muž stojí za zmizením více než desítky teenagerů v posledních čtyřech letech.
27.05.2012 18:40 |

podobné články

Přepadl banku, zverimex i optiku: Policie pátrá po lupiči z Prahy

 
Pražská policie pátrá po muži, který má zřejmě letos na svědomí tři loupežná přepadení v hlavním městě. Naposledy si odnesl zhruba 15.000 korun z prodejny optiky. Podle kriminalistů ale s největší pravděpodobností již dříve přepadl banku a prodejnu s chovatelskými potřebami a zvířaty. Na webu o tom dnes informovala policejní mluvčí Iveta Martínková.
05.10.2015 17:40 |

podobné články

Brazilská policie zastřelila 13 mužů plánujících přepadení banky

 
Brazilská policie zastřelila 13 mužů, kteří plánovali přepadení banky ve městě Salvador na severovýchodě země.
07.02.2015 09:40 |

podobné články

Soud uložil Chorvatovi za přepadení zlínské banky opět šest let

 
Krajský soud ve Zlíně dnes podruhé poslal Chorvata Bornu Jelaču na šest let do vězení za loupežné přepadení pobočky Komerční banky ve Zlíně-Malenovicích. Stejný trest sedmačtyřicetiletému muži, který má trvalé bydliště ve Zlíně, uložil v březnu.
20.08.2010 11:35 |

podobné články

Policisté dopadli podezřelého z přepadení banky ve Zlíně

 
Policisté zadrželi šestačtyřicetiletého cizince, kterého podezírají z květnového přepadení banky ve Zlíně-Malenovicích. Ozbrojený muž si z ní tehdy odnesl zhruba půl milionu korun.
05.08.2009 20:55 |

podobné články

Postižený mladík si přepadení vymyslel. Údajně ukradené peníze utratil za prostitutky

 
Po měsíci vyšetřování policie uzavřela případ loupežného přepadení postiženého mladíka, kterého měla v lednu v jeho bytě napadnout neznámá žena. Muž si přepadení vymyslel, řekla v pátek Mediafaxu mluvčí policie Eva Kropáčová.
24.02.2012 11:25 |

podobné články

Německá policie zatkla Čecha a Slováka podezřelé ze série přepadení

 
Německá policie zadržela v Hamburku Čecha a Slováka, které podezírá ze série přepadení obchodů a bank po celé zemi. Informoval o tom v pátek server německého deníku Bild.
08.10.2010 17:10 |

podobné články

Lupič, který s pistolí přepadl banku na Žižkově, běhá mezi námi: Poznáte ho?

 
Kšiltovku, sluneční brýle a šátek přes obličej. Takto maskovaný přišel do banky v Táboritské ulici na Žižkově 29. dubna krátce před třetí muž s pistolí v ruce, který po pracovnici banky požadoval peníze. Ta mu ze strachu vydala několik desítek tisíc. Po lupiči pátrá policie. Za loupežné přepadení muži hrozí až desetileté vězení.
22.08.2016 15:50 |

podobné články

Policie pátrá po muži, který se pokusil vyloupit poštu v Praze 4

 
Pražská policie pátrá po pětatřicetiletém až pětačtyřicetiletém muži, který v pátek 31. října vyhrožoval na pobočce České pošty bombou, pokud neobdrží peněžní hotovost. O loupež se pokusil krátce po 17:30 v Křesomyslově ulici v Praze 4. Ačkoli se muži peníze získat nepodařilo, naplnil skutkovou podstatu trestného činu loupeže, za což mu hrozí až deset let vězení. ČTK o tom informovala policejní mluvčí Iveta Martínková.
04.11.2014 15:45 |

podobné články

BRUTÁLNÍ PŘEPADENÍ: Muži svlékli mladíka DO NAHA, zkopali ho a OKRADLI!

 
Terčem surového přepadení se v neděli v noci stal devatenáctiletý mladík z Klatovska. Zastavilo u něj auto se čtyřmi muži, kteří jej zmlátili, svlékli do naha a okradli o všechny věci. Po násilnících pátrá policie.
22.08.2011 16:50 |

podobné články

Tento muž přepadl v Praze kasino! Víte, kde je?

 
Policie pátrá po Zdeňku Hanusovi, kterého podezírá z loupežného přepadení kasina na Václavském náměstí v Praze. Dnes ráno krátce před osmou hodinou si z kasina odnesl příruční trezor s několika stovkami tisíc korun.
29.11.2014 21:25 |

podobné články

POLICISTA LUPIČ! Vyloupil několik bank!

 
Policista, který včera vpodvečer přepadl pobočku České spořitelny v Oseku na Teplicku, prý neloupil poprvé. Na svědomí má mít přepadení stejné banky před dvěma měsíci a také dvě přepadení jiné banky v Krupce na Teplicku. Policie jakékoli informace o případu přísně tají.
19.07.2011 19:05 |

podobné články

Pražská policie odložila vyšetřování přepadení taxikáře! VŠE SI VYMYSLEL!

 
Pražská kriminálka pracuje od 21. dubna na případu loupežného přepadení taxikáře v pražských Hrdlořezích. Dvojice útočníků měla muže škrtit a poté ho oloupit o peníze. Jak se ale o několik týdnů později ukázalo, taxikář si celou věc vymyslel.
20.05.2014 14:45 |

podobné články

Lupiči packalové: Poznáte je?

 
Jen půl minuty trvalo přepadení banky dvěma mladíky. Vtrhli do spořitelny se šátkem na obličeji a se slovy, že jde o přepadení. Vzápětí vstoupil do banky klient a lupiči utekli.
17.08.2013 12:10 |

podobné články

Kriminalisté znají totožnost hledaného lupiče se samopalem

 
V sobotu 6. září policisté na svých stránkách informovali o loupežném přepadení v ulici Ovenecká na Praze 7. Do jednoho z bankovních ústavů tam přišel asi čtyřicetiletý muž, který požadoval vydání peněz. Zaměstnankyně banky mu však sdělila, že přišel na pobočku, která nedisponuje finanční hotovostí. Pachatel se následně otočil a z banky odešel. Kriminalisté pak prověřením kamerových záznamů zjistili, že měl při přepadení v batohu samopal, který se mu však nepodařilo vyndat.
17.09.2014 15:50 |

podobné články

Za přepadení pražské banky s trhavinou soud uložil pět let vězení

 
Za loňský pokus o přepadení banky na pražském Václavském náměstí s kufříkem plným trhaviny potrestal dnes soud Štefana Benče pěti roky vězení. Muž vinu odmítá a tvrdí, že v bance vůbec nebyl. Dnešní rozsudek pražského městského soudu není pravomocný, lze se proti němu odvolat.
21.04.2015 13:30 |

podobné články