Článek

Právník odhalil mafiány. Pomstili se mu hrůzným balíkem: Poštou přišla »useknutá ruka«!

 
Odhalil podvodníky, ti mu brutálně vyhrožují! Pražskému právníkovi přišel poštou předmět, připomínající uříznutou lidskou ruku. Policie vzápětí odhalila, že jde o prasečí paznehty nacpané do gumové rukavice.
27.10.2015 12:15 |

podobné články

Podobné články

Pražský právník dostal poštou ruku! Kvůli podvodu, který odhalil?

 
Obyčejný poštovní balíček ho vyděsil k smrti! Právník z Prahy v něm totiž našel cosi, co vypadalo jako useknutá lidská ruka. Kriminalisté nyní pátrají po totožnosti žen, které zásilku přinesly na poštu.
26.10.2015 12:55 |

podobné články

Pražský právník dostal poštou ruku! Kvůli podvodu, který odhalil?

 
Obyčejný poštovní balíček ho vyděsil k smrti! Právník z Prahy v něm totiž našel cosi, co vypadalo jako useknutá lidská ruka. Kriminalisté nyní pátrají po totožnosti žen, které zásilku přinesly na poštu.
27.10.2015 05:05 |

podobné články

Drogoví dealeři moc moudra nepobrali: V mobilu nechali fotky s trávou a balíkem peněz!

 
Gang drogových dealerů skončil za mřížemi poté, co dva jeho členové ukázali, že moc moudrosti nepobrali. Nechali se totiž vyfotit s hromadou marihuany, a navíc balíkem peněz.
02.05.2014 19:35 |

podobné články

Neuvěříte, co výherce miliardové loterie udělal s balíkem peněz! Všechny rozdal! Komu?

 
Pokud si čas od času vsadíte do loterie, určitě vám někdy muselo projít hlavou, co "všechno byste udělali s tím nehorázným balíkem peněz":http://www.extra.cz/seznamte-se-s-muzem-ktery-vyhral-v-loterii-813-milionu-korun-ale-vsechny-je-zase-rozdal!
04.06.2014 08:15 |

podobné články

Barbie Dominika Myslivcová vysvětluje, co udělala s balíkem peněz. Neuvěříte, kam tisíce eur poslala

 
Před pár dny provokovala lidi pořádným balíkem bankovek, které si užívala a natáčela se u toho. Jenže teď prozradila, proč tak chtěla naštvat lidi, bylo to pro dobrou věc. Chtěla, aby se lidi zamysleli nad hodnotou peněz a kde by jejich moc mohla pomoci.
25.02.2016 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (233 článků)

Drsná ekonomka označila politiky za mafiány, teď tvrdě účtuje s Kuberou

 
Ekonomka Ilona Švihlíková si servítky nebere. České politické špičky označuje za mafiány a nebojí se používat ani silné výrazy. Na tvářích pravicových politiků sice může vyloudit stín, Češi jí prý ale za její upřímnost děkují.
19.11.2012 17:30 |

podobné články

Svoboda: Mafiány jsem vyhodil, teď jim TOP 09 rozvinula červený koberec

 
Odvolaný a rozzlobený primátor Prahy Bohuslav Svoboda se rázně ohradil proti TOP 09, která jeho pád zinscenovala, a řekl, že zatímco on mafiány z radnice vyhodil, oni je teď přivítají s otevřenou náručí.
23.05.2013 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Svoboda (702 článků)

Posíláte dárky poštou? 7 rad, jak balík správně zabalit!

 
Chystáte se potěšit přátele či vzdálenou rodinu vánočním balíkem?  Tak pozor, jak ho zabalíte, aby místo dárků nedostali jen hromadu střepů nebo krabici plnou rozdrobeného cukroví! Poradíme, jak věci do balíku správně zabalit.
13.12.2016 09:40 |

podobné články

Blesk zatočil s antibiotiky v medech. Inspekce stahuje 21 šarží Včelpa

 
Test Blesku odhalil již v průběhu října antibiotika v medech, které mají na etiketách jako výrobce uvedené Včelpo. Tento vážný prohřešek oficiálně potvrdily i ministerstvo zemědělství a dozorové orgány. Státní zemědělská a potravinářská inspekce nyní musela stáhnout dalších devatenáct šarží medů této značky z regálů obchodů. Celkově jich tedy zmizelo 21. To ale neznamená, že byste nemohli mít jeden z nich schovaný ve spíži. Podívejte se raději na náš přehled, abyste se ujistili, že tomu tak není. Test Blesku odhalil antibiotika v medech, které mají na etiketách jako výrobce uvedené Včelpo spol. s r. o.Test Blesku odhalil antibiotika v medech, které mají na etiketách jako výrobce uvedené Včelpo spol. s r. o. Více na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/356810/kdo-a-proc-lze-o-antibiotickem-medu-blesk-se-vydal-po-stopach-skandalu.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copybbb Test Blesku odhalil antibiotika v medech, které mají na etiketách jako výrobce uvedené Včelpo spol. s r. o. Více na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/356810/kdo-a-proc-lze-o-antibiotickem-medu-blesk-se-vydal-po-stopach-skandalu.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy
26.11.2015 17:15 |

podobné články

Překvapená stařenka dostala poštou kilogram marihuany

 
Nejmenovanou důchodkyni z amerického městečka Blackman na jihu Michiganu vyděsila minulý týden podivná zásilka ve schránce. Rozhodla se proto zavolat policii. Sami detektivové kroutili hlavami nad nádobou plnou marihuany, která stařence přišla poštou.
23.07.2010 07:15 |

podobné články

Jakub ztratil v Paříži peněženku: Přišla mu poštou i s penězi!

 
To by se u nás nestalo! Tak na Facebooku komentují kamarádi módního fotografa Jakuba Ferance příběh jeho peněženky. Byl zoufalý, že ji ztratil v pařížském metru, dobrotivý nálezce mu ji ale vrátil poštou i s penězi.
28.10.2015 11:25 |

podobné články

Šéf chomutovských komunistů dostal poštou bílý prášek

 
Manželku šéfa chomutovských komunistů Jaroslava Komínka vyděsil v pátek ráno dopis s bílým práškem a výhrůžkou. List přišel poštou na jeho soukromou adresu.
26.02.2010 19:10 |

podobné články

Pod autem se před poštou v centru Plzně propadla silnice

 
Vozovka se propadla pod osobním automobilem v Solní ulici v centru Plzně před hlavní poštou ve středu vpodvečer.
02.06.2010 19:25 |

podobné články

Žena chtěla poslat poštou živé štěně 1800 kilometrů daleko

 
Devětatřicetiletá Američanka Stacey Championová byla obviněna z týrání zvířat poté, co chtěla v pečlivě zabalené zásilce poslat poštou živé štěně. V případě, že by pošta balík převzala a odeslala, mládě by cestovalo minimálně dva dny, než by se dostalo na správnou adresu. Místo roztomilého pejska by na dítě zřejmě čekal šok, jelikož zvíře by cestu nemohlo přežít.
07.02.2011 13:10 |

podobné články

Čtrnáctiletý Američan dostal poštou místo části paintballové zbraně erotické pomůcky

 
Když čtrnáctiletý Connor Whelihan z amerického města Bourne obdržel poštou balíček, v němž měla být podle původní objednávky část paintballové zbraně, zděsil se. Po otevření krabice zjistil, že je její obsah určen k jinému účelu.
23.09.2011 11:45 |

podobné články

Spor oloupených pokladních s Českou poštou je opět u soudu, táhne se už léta

 
U Obvodního soudu pro Prahu 6 dnes výslechem znalce pokračoval spor dvou bývalých pokladních, které před 14 lety oloupili neznámí pachatelé o 28,5 milionu korun, s Českou poštou. Pošta se po Karlu Molodčenkovi a Heleně Baudyšové domáhá náhrady za uloupenou částku i s penále za to, že údajně porušili bezpečnostní předpisy.
18.10.2011 15:10 |

podobné články

Nabitá nezajištěná puška cestovala poštou!

 
Policie v severošvédském Örnsköldsviku se postarala o skandál, když poslala na expertizu poštou nabitou pušku. Zároveň se ukázalo, že podobný incident se nestal poprvé, uvedl dnes zpravodajský server The Local.
22.11.2011 12:45 |

podobné články

Další trik bank, jak z nás vytahat miliony: Předražují výpisy poštou!

 
Tuzemské banky ročně poštou zasílají majitelům běžných účtů desítky milionů výpisů z běžných účtů. Server Týden.cz ve čtvrtek píše, že si za ně mnohé banky účtují dvojnásobek toho, než kolik by to stálo podle ceníku České pošty.
15.03.2012 17:50 |

podobné články

Atentátník Vondrouš: Hrad neodpovídá, pošlu peníze poštou

 
Pavel Vondrouš, šestadvacetiletý muž, který minulý týden v Chrastavě vystřelil z airsoftové pistole na prezidenta republiky sedm plastových kuliček, nabídl Václavu Klausovi odškodné za zničené sako a košili. Na jeho dopis ale nikdo neodpovídá, peníze proto hodlá poslat poštou.
06.10.2012 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9104 článků)