Článek

Pravidla „dress code“

 
Že by se pravidla měla dodržovat, to víme všichni. A platí to i v oblasti módy. Nevhodné oblečení dokáže člověka nepříjemně ztrapnit. Dodržování „dress code“ je někdy nutností.
24.08.2015 17:36 |

podobné články

Podobné články

Když se řekne dress code aneb Co si obléci

 
K etiketě, neboli souhrnu společenských zvyklostí a norem chování, patří i dress code. To znamená kodex oblékání určující, jak se na danou, více či méně formální událost obléknout.
09.04.2011 13:45 |

podobné články

Nový dress code? Partyšová a krásná Miss se předvedly bez podprsenky. Která je na tom líp?

 
Že by povinný dress code? Moderátorka Gabriela Partyšová  (36) a modelka Eva Čerešňáková předváděly novou kolekci brýlí a obě vyrazily na odpolední párty bez podprsenky. Podívejte se v naší galerii, jak to dopadlo.
21.08.2014 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Partyšová (296 článků) , Eva Čerešňáková (151 článků)

Slet módních ignorantů: Hrachovcová v noční košili, Partyšová ze střelnice! Dress code na 2. premiéře Fantoma zachraňoval Gott

 
Měla to být velká sláva, na kterou český showbyznys čekal měsíce. Bohužel ani druhá premiéra Fantoma Opery se neobešla bez účasti módních ignorantů, kteří nedodrželi dress code. Přestože na pozvánce jasně stálo Black tie, opět byly k vidění ty největší módní kiksy: v hlavní roli stály džíny, legíny, minisukně... Korunu tomu nasadila Partyšové šílenými šaty s nápisem The End!
15.09.2014 12:55 |

podobné články

Emma Smetana má svérázný názor na dress code: K dlouhým šatům klidně nosí balerínky

 
Moderátorka Emma Smetana  (28) má ráda spíše neformální módu, na společenských událostech, které vyžadují dress code black tie, ji moc často nevídáme. A na tento typ oblečení má svůj názor. Myslí si, na rozdíl od znalců módy, módních kritiků a pořadatelů nejluxusnějších akcí, že nejsou nutné podpatky.
15.03.2016 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Emma Smetana (438 článků)

Invaze Červených karkulek! Komu to slušelo nejvíce? A kdo ve Varech vůbec nedodržel dress code?

 
Honosný večírek UniCredit banky v Karlových Varech byl plný červené barvy. Ale bohužel ne všechny dámy pochopily dress code smart casual s červenými doplňky. A tak se to hemžilo na červeném koberci rudými šaty všech možných střihů a značek.
04.07.2017 15:20 |

podobné články

Dress code? No dress! Udílení cen MTV připomínalo přehlídku nahých těl!

 
Kdo je zahalen od hlavy až k patě, má vstup zakázán. To nejspíš stálo na pozvánce na udílení amerických cen MTV Video Music Awards 2014. A jak je vidět, téměř všechny slavné krásky toho využily. Úplná nahota se očekávala od kontroverzní Miley Cyrus, ovšem tentokrát ji triumfla herečka Amber Rose. Ta měla šaty spletené z řetízků.
25.08.2014 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Miley Cyrus (848 článků) , Amber Rose (56 článků)

Móda z Varů: Sexy Krainová a Kopřivová, Smetana netrefila dress code

 
Na jednu z nejluxusnějších párty karlovarského festivalu dorazila spousta známých tváří. Přítomné dámy se snažily zazářit, jelikož dress codem večírku byl „prvek světla“. Módní policista Jakub Eliáš okomentoval některé outfity z Moët party.
06.10.2015 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (895 článků) , Nicole Parker (1 článek) , Nicole Max (2 články) , Nicole Parker (1 článek)

Horor jako řemen ve zpackané konverzi: Klasika Resident Evil Code: Veronica X stále děsí

 
Resident Evil vždy byl, je a bude naprostou hororovou klasikou. Pokračování druhého dílu s přívlastkem Code: Veronica, jež na PlayStation 2 vyšlo ve vylepšené verzi s dodatkem X, si nyní mohou užít i majitelé konzole PlayStation 4. Stojí ale takto stará hra i po tolika letech za to? Stojí, ale konverze Resident Evil Code: Veronica X povedená není.
08.08.2017 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Veronica Veronica (10 článků)

Pravidla „dress code“

 
Že by se pravidla měla dodržovat, to víme všichni. A platí to i v oblasti módy. Nevhodné oblečení dokáže člověka nepříjemně ztrapnit....
14.04.2015 13:51 |

podobné články

Lidský život v síti pravidel: O anarchii, logice a sudoku s profesorem Peregrinem

 
Pravidla, pravidla a znovu samá pravidla… Nejen děti vnímají pravidla jen jako omezení přirozeného chování. Pravidla přitom ovlivňují náš život mnohem víc a hlavně překvapivěji, než to na první pohled vypadá. Logické myšlení, logické hry, logika ve všech svých podobách nás obklopuje prakticky neustále. Jak se ale běžné pojetí logiky liší od logiky jako vědy? Zeptali jsme se toho nejpovolanějšího - velkého popularizátora filosofie, autora knihy Člověk a pravidla a vedoucího oddělení logiky Filosofického ústavu AV ČR prof. Jaroslava Peregrina.
23.06.2015 22:11 |

podobné články

Hanychová záměrně nedodržela pravidla hry

 
Čerstvá matka Agáta Hanychová má v současnosti asi jiné starosti než řešit kostým na večírek, a tak se úplně vykašlala na dress code.
13.09.2011 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2549 článků)

Policajtka Františka: Eva a Vašek? Duo z bavorského second handu

 
Pozvánka do hotelu Ambassador přikazovala večerní oděv. Tzv. dress-code nijak nespecifikovala, ale přívlastek večerní byl určující. Což zdaleka ne všichni hosté party Karla Gotta respektovali. Kreace dua Evy a Vaška byly hodné bavorského second handu a outfit Martina Maxy diskotéky z Buranova.
28.07.2009 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4644 článků) , Martin Maxa (173 článků) , Eva Martino (92 článků)

Nebýt táty, běhal bych za děvčaty, prozradil Antonín Panenka

 
Bývalý československý fotbalový reprezentant, mistr Evropy z Bělehradu 1976 Antonín Panenka (66) si nenechal ujít každoroční zahradní párty u muzikanta Petra Jandy (73). Dodržel dress code, podle něhož museli mít hosté motýlka a rozpovídal se na téma ženy a fotbal. U sportu ho držel otec.
11.01.2010 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Asterová (283 článků)

Móda na České Miss: Z róby Čerešňákové nás poléval pot!

 
Jak už to tak bývá, ne všem se podařilo na finále soutěže Česká Miss obléknout podle vkusu. Pozvánka udávala dress code ve stylu chic elegance. Nad některými kreacemi mi ale zůstal rozum stát. Komentovala módní redaktorka Markéta H.
23.03.2010 10:00 |

podobné články

Vzpoura buranů na ministerstvu

 
Přiznejme si, že máme k elementární kultivovanosti jako národ stále daleko. Posledním smutným případem je vlna nevole úředníků ministerstva životního prostředí, jimž šéf Pavel Drobil přikázal v práci formální oblečení, tzv. profesionální dress code, který by měl být ve státní sféře naprostou samozřejmostí.
29.07.2010 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Drobil (380 článků)

Partyšová ztloustla tak, že se nevejde do kalhot po svém dvojčeti

 
Gábina Partyšová (32) se objevila na brusinkové party, kde nečekaně nepracovala, ale soutěžila v různých disciplínách. Jako dress code měla přikázaný model ve stylu brusinek, což se pro ni stalo nečekaným problémem.
28.10.2010 12:10 |

podobné články

Otřepaná Leichtová: Rudé halucinogeny, kam se podíváš

 
Zdá se, že na křest cédéčka Ondřeje Rumla byl povinný černo-červený dress code. Zdali se návštěvníkům akce černo-červená barevná kombinace vydařila rozhodne módní redaktor Jiří Č.
03.02.2011 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Ruml (161 článků)

TRAPAS! Poslankyně Kočí v opeře ukázala přítele. Byl oblečen jako číšník!

 
Poslankyně Kristýna Kočí na Plesu v Opeře poprvé představila na veřejnosti svého přítele, pětadvacetiletého vydavatele Adama Koželu. Ten ale nezvládl dress code a k fraku si oblékl černého motýlka. Tím se zařadil po bok číšníků. Na jeho omyl upozornil server iDnes.cz.
06.02.2011 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (698 článků)

Zeman čeká, až ho nominujete na Hrad. Na zrádce nezapomněl

 
Strana Práv občanů - Zemanovci v úterý představila nové vedení. Předseda Vratislav Mynář a místopředsedové Zdeněk Štengl, Radek Augustin, Martin Nejedlý a Josef Baxa se představili všichni v bílých košilích, modrých sakách, džínech a černých botách. Jen čestný předseda nesdílel "dress code". Miloš Zeman přišel v kostkovaném saku a modré košili.
08.02.2011 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20437 článků) , Vratislav Mynář (922 článků) , Zdeněk Nejedlý (5 článků) , Martin Baxa (54 článků)