Článek

Prasárna, ponižující a ubohé. Úchyláci z Respektu si mnou ruce, odsoudil poslanec ČSSD veřejné přehrávání ,,pojebu“ Petra Nečase od Nagyové

 
Veřejné přehrávání odposlechů, kterými včera pokračovalo soudní líčení s někdejší šéfkou kabinetu expremiéra Petra Nečase Janou Nečasovou (dříve Nagyovou) a třemi obžalovanými vojenskými špiony, si vzal na paškál poslanec za ČSSD Jan Chvojka. Tomu vadí zejména fakt, že u soudu jsou pouštěny také důvěrné telefonáty mezi Nečasem a jeho současnou manželkou, které někdejšího expremiéra silně dehonestují.
19.05.2015 09:36 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9260 článků) , Jan Chvojka (175 článků) , Jana Nagyová (1543 článků) , Jana Nagyová (1536 článků)
Podobné články

Hanychová je na mrtvici. Přítel zveřejnil její mobil, už jí volají úchyláci

 
Sotva se Agáta Hanychová  (27) stačila zotavit po propařeném víkendu, během něhož se jen tak mimochodem vdala za Jakuba Prachaře  (29) , už musí řešit jeden velký malér. Její dlouholetý kumpán, protekční spratek Pavel Novotný  (32) , totiž na svém hojně navštěvovaném Facebooku zveřejnil Agátinu vizitku i s jejím jinak přísně utajovaným telefonním číslem. „Už jí začali volat úchyláci,“ směje se Novotný.
23.04.2013 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (883 článků) , Agáta Prachařová (2556 článků) , Pavel Novotný (517 článků)

Prasárna a pogrom, zlobí se Marek Benda kvůli Nagyové

 
ROZHOVOR. Majitel Agrofertu Andrej Babiš se v minulosti urazil na vládu a rozhodl se samostatně kandidovat jenom proto, že mu vláda Petra Nečase odmítla přiklepnout čtvrtou dotaci na bioplyn, je přesvědčen poslanec ODS Marek Benda. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz také označil úniky z policejních spisů týkající se darů bývalé šéfce kabinetu expremiéra Petra Nečase za absurdní špinavost a prasárnu, která připomíná padesátá léta minulého století nebo židovské pogromy.
04.03.2014 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12448 článků) , Petr Nečas (9260 článků) , Marek Benda (501 článků)

Server: Únik výplat Nagyové je zákeřný útok na Nečase

 
Zveřejnění odměn ředitelky kabinetu Petra Nečase (ODS) Jany Nagyové je jistě počin chvályhodný. Jde o vysoce postavenou státní úřednici placenou z daní všech občanů, takže v zásadě mají právo znát tyto údaje. Je ale také možné, že za zveřejněním těchto informací se skrývá něco víc. Snaha zničit pověst Nagyové nebo dokonce zničit samotného Nečase. V tomto duchu píše server ČeskáPozice.cz
20.01.2012 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1543 článků) , Petr Nečas (9260 článků) , Jana Nagyová (1536 článků)

Rathova kauza jde do dalšího dějství: Přehrávání odposlechů telefonů skončilo

 
Krajský soud v Praze ve čtvrtek dokončil přehrávání odposlechů telefonních hovorů v kauze exposlance Davida Ratha (dříve ČSSD) obžalovaného z korupce. Stovky záznamů zabraly zhruba dva týdny hlavního líčení. Nahrávky obsahovaly převážně domlouvání schůzek a podle obžaloby také kódovanou řeč týkající se údajně ovlivněných zakázek.
30.01.2014 19:20 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4394 článků)

Protrhla se hráz s informacemi o Nagyové. A bulvár přináší obrázek s Nečasem a korzetem

 
Čtvrteční denní tisk je zaplaven informacemi o Janě Nagyové a případu Ivo Rittiga. Přisadil si i deník Blesk, který příběh pravé ruky expremiéra Nečase zpracoval po svém. Spekulace o nadstandardních vztazích Nagyové s Rittigem, společně s historkami z úřadování Nagyové ve Strakově akademii, přiměly nejčtenější deník v zemi k vytvoření smyšleného obrázkového „absurdního divadla o čtyřech dějstvích“, neboli příkladu, jak to za Nečasovy vlády chodilo.
20.02.2014 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1543 článků) , Jana Nagyová (1536 článků)

Zveřejnění odměn Nagyové výrazně zhoršilo její pověst

 
Bývalý ředitel civilní rozvědky Karel Randák dnes u soudu odmítl vinu v kauze zveřejnění odměn Jany Nagyové, někdejší šéfky kabinetu expremiéra Petra Nečase (ODS). Obžaloba viní Randáka a bývalou zaměstnankyni úřadu vlády Lenku Pikorovou z neoprávněného nakládání s osobními údaji, zveřejnění odměn prý výrazně zhoršilo pověst Nagyové. Nečasova spolupracovnice byla nedávno obviněna ze zneužití pravomoci a podplacení, což stálo Nečase posty předsedy vlády i ODS.
26.06.2013 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1543 článků) , Petr Nečas (9260 článků) , Jana Nagyová (1536 článků)

Zveřejnění odměn Nagyové prý poškodilo její pověst

 
Bývalý ředitel civilní rozvědky Karel Randák dnes u soudu odmítl vinu v kauze zveřejnění odměn Jany Nagyové, někdejší šéfky kabinetu expremiéra Petra Nečase (ODS). Obžaloba Randáka a bývalou zaměstnankyni Úřadu vlády Lenku Pikorovou viní z neoprávněného nakládání s osobními údaji, zveřejnění odměn prý výrazně zhoršilo pověst Nagyové. Ta byla nedávno obviněna ze zneužití pravomoci a podplácení, což stálo Nečase posty předsedy vlády i ODS.
26.06.2013 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1543 článků) , Petr Nečas (9260 článků) , Jana Nagyová (1536 článků)

Chrome 66 prý zabije autoplay. V betaverzi nám to ale nefunguje

 
Příští verze Chromu by mohla znepříjemnit život webům, které u svých videí používají automatické přehrávání s aktivním zvukem. Podle zahraničních médií se totiž ve verzi 66 objeví funkce, která podobné automatické přehrávání zablokuje, pokud usoudí, že o to nemáte zájem.
30.03.2018 14:05 |

podobné články

Pád vlády ve čtyřech dnech. Co se povedlo Janě Nagyové

 
Pouhé čtyři dny stačily bývalé pravé ruce Petra Nečase Janě Nagyové k tomu, aby dopomohla k vládní krizi. Podívejte se, jaké události předcházely demisi premiéra Petra Nečase, den po dni.
16.06.2013 23:40 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1543 článků) , Petr Nečas (9260 článků) , Jana Nagyová (1536 článků)

Vláda škrtila ekonomiku a uvolnila ruce policii, říká komentátor

 
Komentátor Respektu Jan Macháček v pondělních Dvaceti minutách Radiožurnálu Českého rozhlasu nijak nešetřil vládu odcházejícího premiéra Petra Nečase. Poukázal např. na to, že sousední evropské země nejsou dnešními ekonomickými problémy postiženy zdaleka tak silně jako Česká republika. Na druhé straně je třeba ocenit, že kabinet premiéra Petra Nečase uvolnil ruce policii.
17.06.2013 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9260 článků)

Šlachta k videu ze zatýkání Nagyové

 
Policie ve středu obvinila bývalého premiéra Petra Nečase (ODS) z podplácení v kauze trafik pro exposlance ODS Petra Tluchoře, Ivana Fuksu a Marka Šnajdra. Šéf Útvaru pro boj s organizovaným zločinem (ÚOOZ) Robert Šlachta jen několik hodin předtím poskytl rozhovor serveru Aktuálně.cz. V něm otázku o stíhání Petra Nečase profesionálně přešel. Přesto se o kauze Jany Nagyové (dnes Nečasové) rozpovídal.
12.02.2014 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1543 článků) , Petr Tluchoř (558 článků) , Petr Nečas (9260 článků) , Ivan Fuksa (394 článků) , Marek Šnajdr (313 článků) , Jana Nagyová (1536 článků)

Jan Kraus napsal o Nečasovi a jeho ženě

 
Bizarní scény ze soukromého života expremiéra Petra Nečase, které v pondělí zazněly během přehrávání policejních odposlechů v kauze Jany Nečasové (dříve Nagyové) před pražským soudem, neunikly ani Janu Krausovi. Známý moderátor a herec se na svém webu zamýšlí nad tím, zda je Nečas zajatec domácího násilí nebo fanda tvrdých sexuálních praktik zvaných sado maso.
20.05.2015 07:41 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1020 článků) , Petr Nečas (9260 článků)

Věřte ČT, ne ParlamentnímListům.cz. Udeřil jste hřebíček na hlavičku! Zavítali jsme na akci časopisu Respekt

 
REPORTÁŽ Migrační krize, ruská informační válka a chvála extrémní levice. To mimo jiné zaznělo na večerní diskusi v rámci akce Respekt tour, která se tentokrát uskutečnila v Plzni. Besedovat s několika sty převážně mladých lidí přijeli šéfredaktor Respektu Erik Tabery, dlouholetá novinářka Ludmila Rakušanová, novinář Respektu Tomáš Lindner a spisovatel a publicista, bývalý editor slovenských novin Sme a nynější editor Respektu Martin M. Šimečka.
27.04.2016 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Ludmila Rakušanová (2 články)

Nečasovi někdo údajně ukradl diáře, nejen výplatnici Nagyové

 
Z pracovny Jany Nagyové, šéfky kabinetu Petra Nečase (ODS), údajně byly v minulosti odcizeny také diáře premiéra s daty o schůzkách. Úřad vlády již podal trestní oznámení kvůli zveřejnění příjmů Nagyové. Kvůli tomu byl obviněn bývalý šéf rozvědky a člen správní rady Nadačního fondu proti korupci Karel Randák.
14.11.2012 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1543 článků) , Petr Nečas (9260 článků) , Jana Nagyová (1536 článků)

Ostravský soud rozhodne koncem týdne o stížnostech na vazbu Nagyové a spol.

 
Ostravský krajský soud o stížnostech na vazbu v kauze Jany Nagyové rozhodne nejdříve koncem týdne. Senát nadále studuje spisový materiál. Senát bude pravděpodobně rozhodovat v neveřejném zasedání. ČTK to dnes řekla mluvčí soudu Lucie Böhmová. Advokát bývalé šéfky kabinetu expremiéra Petra Nečase (ODS) Nagyové nevěří, že soud stížnosti jeho klientky vyhoví. 
15.07.2013 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1543 článků) , Petr Nečas (9260 článků) , Jana Nagyová (1536 článků)

Otřesné svědectví o věznění Nagyové: Policie jí odmítla vydat antikoncepci, zubožená žena začala v cele plné špíny menstruovat

 
Dcera obviněné Jany Nagyové, "bývalé sekretářky a milenky Petra Nečase":http://www.extra.cz/kamaradka-nagyove-sokuje-pikantnimi-podrobnostmi-neskutecna-tvrzeni-o-orgasmech-a-slehacce, Nikola se rozhodla napsat dopis předsedovi senátního podvýboru pro lidská práva Jiřímu Čunkovi. V něm uvádí, v jakých příšerných podmínkách její matka "žije ve vazbě":http://www.extra.cz/jana-nagyova-zhubla-deset-kilo-po-mesici-ve-vazbe-uz-nevypada-jako-tank a jak otřesně s ní zacházela policie. Část dopisu zveřejnil server parlamentnilisty.cz.
17.07.2013 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1543 článků) , Jiří Čunek (636 článků) , Jana Nagyová (1536 článků)

Úřad vlády dál odmítá zveřejnit mzdy Nagyové

 
Úřad vlády nadále odmítá poskytnout informace o mzdách Jany Nagyové, někdejší šéfky kabinetu expremiéra Petra Nečase. Dnes na to v tiskové zprávě upozornil Nadační fond proti korupci, který se data snaží získat na základě zákona o svobodném přístupu k informacím. Člen správní rady fondu Karel Randák je obžalován z toho, že část odměn Nagyové zveřejnil v médiích.
26.07.2013 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1543 článků) , Petr Nečas (9260 článků) , Jana Nagyová (1536 článků)

Stíhání Jany Nagyové bude pokračovat

 
Stíhání bývalé vrchní ředitelky premiéra Petra Nečase (ODS) Jany Nagyové a exnáměstka ministra zemědělství Romana Bočka v kauze trafik pro exposlance může pokračovat, stejně jako stíhání aktérů údajného zneužití Vojenského zpravodajství. Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman jejich stížnosti proti zahájení stíhání zamítl, plně vyhověl jen třem exposlancům ODS. U Nagyové a Bočka jsou ale ve věci údajné politické korupce nutné dílčí změny, řekl Zeman.
26.07.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1543 článků) , Petr Nečas (9260 článků) , Jana Nagyová (1536 článků) , Pavel Nečas (444 článků) , Pavel Roman (283 článků)

Vypovídal agent, který plnil úkoly od Nagyové. Nečasovou měl prý chránit

 
Zpravodajec vojenské tajné služby Jan Pohůnek dorazil k výslechu v kauze někdejší šéfky kabinetu bývalého premiéra Petra Nečase Jany Nagyové. Je obviněn ze zneužití pravomoci. Údajně se na přání Nagyové podílel na sledování Nečasovy tehdejší manželky.
10.10.2013 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1543 článků) , Petr Nečas (9260 článků) , Jana Nagyová (1536 článků)