Článek

Prasárna, ponižující a ubohé. Úchyláci z Respektu si mnou ruce, odsoudil poslanec ČSSD veřejné přehrávání ,,pojebu“ Petra Nečase od Nagyové

 
Veřejné přehrávání odposlechů, kterými včera pokračovalo soudní líčení s někdejší šéfkou kabinetu expremiéra Petra Nečase Janou Nečasovou (dříve Nagyovou) a třemi obžalovanými vojenskými špiony, si vzal na paškál poslanec za ČSSD Jan Chvojka. Tomu vadí zejména fakt, že u soudu jsou pouštěny také důvěrné telefonáty mezi Nečasem a jeho současnou manželkou, které někdejšího expremiéra silně dehonestují.
19.05.2015 09:36 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9189 článků) , Jan Chvojka (119 článků) , Jana Nagyová (1496 článků) , Jana Nagyová (1489 článků)
Podobné články

Hanychová je na mrtvici. Přítel zveřejnil její mobil, už jí volají úchyláci

 
Sotva se Agáta Hanychová  (27) stačila zotavit po propařeném víkendu, během něhož se jen tak mimochodem vdala za Jakuba Prachaře  (29) , už musí řešit jeden velký malér. Její dlouholetý kumpán, protekční spratek Pavel Novotný  (32) , totiž na svém hojně navštěvovaném Facebooku zveřejnil Agátinu vizitku i s jejím jinak přísně utajovaným telefonním číslem. „Už jí začali volat úchyláci,“ směje se Novotný.
23.04.2013 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (768 článků) , Agáta Prachařová (2321 článků) , Pavel Novotný (458 článků)

Prasárna a pogrom, zlobí se Marek Benda kvůli Nagyové

 
ROZHOVOR. Majitel Agrofertu Andrej Babiš se v minulosti urazil na vládu a rozhodl se samostatně kandidovat jenom proto, že mu vláda Petra Nečase odmítla přiklepnout čtvrtou dotaci na bioplyn, je přesvědčen poslanec ODS Marek Benda. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz také označil úniky z policejních spisů týkající se darů bývalé šéfce kabinetu expremiéra Petra Nečase za absurdní špinavost a prasárnu, která připomíná padesátá léta minulého století nebo židovské pogromy.
04.03.2014 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8300 článků) , Petr Nečas (9189 článků) , Marek Benda (447 článků)

Server: Únik výplat Nagyové je zákeřný útok na Nečase

 
Zveřejnění odměn ředitelky kabinetu Petra Nečase (ODS) Jany Nagyové je jistě počin chvályhodný. Jde o vysoce postavenou státní úřednici placenou z daní všech občanů, takže v zásadě mají právo znát tyto údaje. Je ale také možné, že za zveřejněním těchto informací se skrývá něco víc. Snaha zničit pověst Nagyové nebo dokonce zničit samotného Nečase. V tomto duchu píše server ČeskáPozice.cz
20.01.2012 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1496 článků) , Petr Nečas (9189 článků) , Jana Nagyová (1489 článků)

Rathova kauza jde do dalšího dějství: Přehrávání odposlechů telefonů skončilo

 
Krajský soud v Praze ve čtvrtek dokončil přehrávání odposlechů telefonních hovorů v kauze exposlance Davida Ratha (dříve ČSSD) obžalovaného z korupce. Stovky záznamů zabraly zhruba dva týdny hlavního líčení. Nahrávky obsahovaly převážně domlouvání schůzek a podle obžaloby také kódovanou řeč týkající se údajně ovlivněných zakázek.
30.01.2014 19:20 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4272 článků)

Protrhla se hráz s informacemi o Nagyové. A bulvár přináší obrázek s Nečasem a korzetem

 
Čtvrteční denní tisk je zaplaven informacemi o Janě Nagyové a případu Ivo Rittiga. Přisadil si i deník Blesk, který příběh pravé ruky expremiéra Nečase zpracoval po svém. Spekulace o nadstandardních vztazích Nagyové s Rittigem, společně s historkami z úřadování Nagyové ve Strakově akademii, přiměly nejčtenější deník v zemi k vytvoření smyšleného obrázkového „absurdního divadla o čtyřech dějstvích“, neboli příkladu, jak to za Nečasovy vlády chodilo.
20.02.2014 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1496 článků) , Jana Nagyová (1489 článků)

Zveřejnění odměn Nagyové výrazně zhoršilo její pověst

 
Bývalý ředitel civilní rozvědky Karel Randák dnes u soudu odmítl vinu v kauze zveřejnění odměn Jany Nagyové, někdejší šéfky kabinetu expremiéra Petra Nečase (ODS). Obžaloba viní Randáka a bývalou zaměstnankyni úřadu vlády Lenku Pikorovou z neoprávněného nakládání s osobními údaji, zveřejnění odměn prý výrazně zhoršilo pověst Nagyové. Nečasova spolupracovnice byla nedávno obviněna ze zneužití pravomoci a podplacení, což stálo Nečase posty předsedy vlády i ODS.
26.06.2013 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1496 článků) , Petr Nečas (9189 článků) , Jana Nagyová (1489 článků)

Zveřejnění odměn Nagyové prý poškodilo její pověst

 
Bývalý ředitel civilní rozvědky Karel Randák dnes u soudu odmítl vinu v kauze zveřejnění odměn Jany Nagyové, někdejší šéfky kabinetu expremiéra Petra Nečase (ODS). Obžaloba Randáka a bývalou zaměstnankyni Úřadu vlády Lenku Pikorovou viní z neoprávněného nakládání s osobními údaji, zveřejnění odměn prý výrazně zhoršilo pověst Nagyové. Ta byla nedávno obviněna ze zneužití pravomoci a podplácení, což stálo Nečase posty předsedy vlády i ODS.
26.06.2013 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1496 článků) , Petr Nečas (9189 článků) , Jana Nagyová (1489 článků)

Vláda škrtila ekonomiku a uvolnila ruce policii, říká komentátor

 
Komentátor Respektu Jan Macháček v pondělních Dvaceti minutách Radiožurnálu Českého rozhlasu nijak nešetřil vládu odcházejícího premiéra Petra Nečase. Poukázal např. na to, že sousední evropské země nejsou dnešními ekonomickými problémy postiženy zdaleka tak silně jako Česká republika. Na druhé straně je třeba ocenit, že kabinet premiéra Petra Nečase uvolnil ruce policii.
17.06.2013 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9189 článků)

Pád vlády ve čtyřech dnech. Co se povedlo Janě Nagyové

 
Pouhé čtyři dny stačily bývalé pravé ruce Petra Nečase Janě Nagyové k tomu, aby dopomohla k vládní krizi. Podívejte se, jaké události předcházely demisi premiéra Petra Nečase, den po dni.
16.06.2013 23:40 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1496 článků) , Petr Nečas (9189 článků) , Jana Nagyová (1489 článků)

Věřte ČT, ne ParlamentnímListům.cz. Udeřil jste hřebíček na hlavičku! Zavítali jsme na akci časopisu Respekt

 
REPORTÁŽ Migrační krize, ruská informační válka a chvála extrémní levice. To mimo jiné zaznělo na večerní diskusi v rámci akce Respekt tour, která se tentokrát uskutečnila v Plzni. Besedovat s několika sty převážně mladých lidí přijeli šéfredaktor Respektu Erik Tabery, dlouholetá novinářka Ludmila Rakušanová, novinář Respektu Tomáš Lindner a spisovatel a publicista, bývalý editor slovenských novin Sme a nynější editor Respektu Martin M. Šimečka.
27.04.2016 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Ludmila Rakušanová (2 články)

Jan Kraus napsal o Nečasovi a jeho ženě

 
Bizarní scény ze soukromého života expremiéra Petra Nečase, které v pondělí zazněly během přehrávání policejních odposlechů v kauze Jany Nečasové (dříve Nagyové) před pražským soudem, neunikly ani Janu Krausovi. Známý moderátor a herec se na svém webu zamýšlí nad tím, zda je Nečas zajatec domácího násilí nebo fanda tvrdých sexuálních praktik zvaných sado maso.
20.05.2015 07:41 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (989 článků) , Petr Nečas (9189 článků)

Šlachta k videu ze zatýkání Nagyové

 
Policie ve středu obvinila bývalého premiéra Petra Nečase (ODS) z podplácení v kauze trafik pro exposlance ODS Petra Tluchoře, Ivana Fuksu a Marka Šnajdra. Šéf Útvaru pro boj s organizovaným zločinem (ÚOOZ) Robert Šlachta jen několik hodin předtím poskytl rozhovor serveru Aktuálně.cz. V něm otázku o stíhání Petra Nečase profesionálně přešel. Přesto se o kauze Jany Nagyové (dnes Nečasové) rozpovídal.
12.02.2014 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1496 článků) , Petr Tluchoř (556 článků) , Petr Nečas (9189 článků) , Ivan Fuksa (393 článků) , Marek Šnajdr (310 článků) , Jana Nagyová (1489 článků)

Ministr Drábek: Pracovat není ponižující. Ani rukama

 
Práci nepovažuji za ponižující, říká ministr práce a sociálních věcí Jaromír Drábek (TOP 09) o takzvané veřejné službě, kterou by měli vykonávat ti, kdo přijímají od státu nějakou z dávek v nezaměstnanosti či nouzi. Vzhledem k očekávanému poklesu ekonomického růstu už jeho resort chystá scénáře pro pád dalších lidí do sociální sítě. S konkrétními čísly nicméně čeká až na lednovou prognózu.
05.11.2011 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Drábek (1069 článků)

Jirko, z kauzy Peroutka je mi nevolno, je to ubohé, napsal šéf Sněmovny Ovčáčkovi

 
Z celé kauzy kolem Ferdinanda Peroutky je mi nevolno, je to ubohé, vzkázal mluvčímu Hradu Jiřímu Ovčáčkovi předseda Poslanecké sněmovny Jan Hamáček (ČSSD). Ovčáček pokračuje v publikování článků Peroutky, které podle něj mají dokazovat, že ve svých textech artikuloval protektorátní ideologii.
28.04.2015 14:21 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (447 článků) , Ferdinand Peroutka (179 článků)

Bulvárník Pavel Novotný všem, kteří nechtějí pomoci migrantům: Rasisti, to je taková prasárna. Komu vadí muslim, je idiot. A to jsem syn Žida

 
„Protekční spratek“ Pavel Novotný rozhodně umí překvapit. ParlamentnímListům.cz totiž prozradil, že pokud by on byl politikem, který by měl rozhodovat o imigrantech, pak by je prý u nás přijal s otevřenou náručí. „Připadá mi strašné, že se u břehů nejbohatšího kontinentu světa topí na lodích lidi a je neskutečná prasárna jimi pohrdat,“ zmínil k tomu v rozhovoru Novotný. Silná slova ale bulvární novinář našel i k jiným dotazům.
07.06.2015 05:19 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (458 článků)

Bulvárník Pavel Novotný všem, kteří nechtějí pomoci migrantům: Rasisti, to je taková prasárna. Konvičku bych utopil. Komu vadí muslim, je idiot. A to jsem syn Žida

 
„Protekční spratek“ Pavel Novotný rozhodně umí překvapit. ParlamentnímListům.cz totiž prozradil, že pokud by on byl politikem, který by měl rozhodovat o imigrantech, pak by je prý u nás přijal s otevřenou náručí. „Připadá mi strašné, že se u břehů nejbohatšího kontinentu světa topí na lodích lidi a je neskutečná prasárna jimi pohrdat,“ zmínil k tomu v rozhovoru Novotný. Silná slova ale bulvární novinář našel i k jiným dotazům.
07.06.2015 07:26 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (458 článků)

Obří prasárna v Synot lize: Proč rozhodčí Paták nadržuje Plzni? Protože v klubu hraje jeho syn!

 
Tohle byla neskutečná fotbalová prasárna. Rozhodčí Michal Paták tlačil Plzeň v utkání s Jihlavou tak okatě, že si všichni položili otázku, proč tento klub tak miluje. A odpověď už známe. Za Plzeň totiž hraje Patákův syn Ondřej! Je tohle normální?
11.04.2016 17:00 |

podobné články

Prasárna, řekne dnes prý Robert Šlachta ve Sněmovně o Chovancově plánu

 
Bývalý šéf ÚOOZ Robert Šlachta zamíří dnes před parlamentní vyšetřovací komisi k reorganizaci policie. Netají se tím, že chce sdělit, že reorganizace ja prasárna. Informaci přinesl server Echo24.cz.
28.07.2016 07:10 |

podobné články

Nečasovi někdo údajně ukradl diáře, nejen výplatnici Nagyové

 
Z pracovny Jany Nagyové, šéfky kabinetu Petra Nečase (ODS), údajně byly v minulosti odcizeny také diáře premiéra s daty o schůzkách. Úřad vlády již podal trestní oznámení kvůli zveřejnění příjmů Nagyové. Kvůli tomu byl obviněn bývalý šéf rozvědky a člen správní rady Nadačního fondu proti korupci Karel Randák.
14.11.2012 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1496 článků) , Petr Nečas (9189 článků) , Jana Nagyová (1489 článků)