Článek

Přání novomanžela Brichty ke svatebčanům: Dejte mi obálečku! Ta neurazí…

 
Ve čtvrtek v pravé poledne se na Praze 3 rozezněly svatební zvony. Rocker Aleš Brichta (56) si vzal svoji přítelkyni Joannu (33) z Polska. Pár dní před svatbou se svým fanouškům svěřil, co by si přál jako svatební dar.
17.06.2016 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Brichta (161 článků)
Podobné články

Svatba Aleše Brichty: 9 pekelných trapasů a nad vším ďáblovo číslo 666!

 
Chaos před obřadem, trapas po polibku, nedodělaný svatební dar, šokující přání do života. Druhá svatba rockera Aleše Brichty (56) byla opravdu pekelná. Aby ne, když datum 16. 6. 2016, kdy si bral Polku Joannu (33), v sobě skrývá ďáblovo číslo 666!
17.06.2016 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Brichta (161 článků)

Bruno Rakušany neuráží, boj Kazachstánu s Boratem nechápou

 
Podle některých rakouských médií vyvolala nová komedie Bruno od Sachy Barona Cohena (Borat) v zemi mánii. Postava Bruna, homosexuálního rakouského módesmana, většinou lidi neuráží, naopak si jí oblíbili. Když byl v roce 2006 uveden podobný film Borat, dotčený Kazachstán vyhrožoval zákazy, politici zuřili a dokonce to chtěli projednávat s tehdejším americkým prezidentem.
13.07.2009 13:10 |

podobné články

Tipy na originální vánoční SMS přání

 
Také se už nemůžete dočkat? Čeho? No přece Vánoc, které tu budou co nevidět! Už jste se možná pustili do pečení, máte za sebou gruntování celého kvartýru a teď sedíte s kávou v ruce a čtete tento článek, ve kterém hledáte inspiraci na vánoční SMS přání. Vánoční SMS přání slouží k tomu, abychom blízkým a kamarádům ukázali, že na ně i během nejkrásnějších svátků v roce myslíme. Chystáte se je i vy letos posílat? V tom případě u nás najděte inspiraci! Vánoční SMS přání Přejeme ti k Ježíšku, ať jsi v teplém kožíšku a všude kolem tebe sněží – podívej, tam štěstí běží! Přímo za ním spěchej a další rok bude nej.   Ať láska světu vládne a nejen dnešní den, ať všechno špatné padne a život je krásný sen. Šťastné a veselé Vánoce. Chci ti popřát ze srdce co nejkrásnější vánoce, bohatého Ježíška a dobrou mňamku do bříška. Celý příští nový rok pak kopu zdraví a lásky žok. Sníh padá z oblohy, přichází chvíle pohody, Vánoce jsou stále blíž a blíž, brzy zlaté prasátko uvidíš. Šťastné a veselé. Ať jeden zázrak za druhým je vánoční svět, po starostech zbyde dým a nevrátí se zpět. Maminka smaží a vaří, a všechno se jí daří. My pečeme cukroví, ale tiše, ať se to nikdo nedoví. Přejeme pohodové Vánoce. Už jsou tu zas po roce naše krásné Vánoce. Užijte si vánoční svátky, ať jsou jako z pohádky. A taky Nový rok, udělejte správný krok. Ať ta duše němá žádné kosti nemá a vánoční stromeček skrývá krásný dáreček. Šťastné a veselé Vánoce. Ať láska pohladí všechen lid a o Vánocích zavládne klid, který jen tak neskončí, ani když se starý rok rozloučí. PF 2018 Příspěvek Tipy na originální vánoční SMS přání pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
13.12.2017 21:25 |

podobné články

ANO řekla na kapačkách, za dva dny zemřela

 
Jessice Wirth (†25) z americké Indiany doktoři diagnostikovali loni v září rakovinu žaludku v pokročilém stadiu. Když cítila, že se její dny blíží ke konci, rozhodla se vzít si svého dlouholetého přítele Daniela Lawrence (26) za muže. Dva dny nato zákeřné chorobě podlehla. Splnila si ale své poslední přání – zemřela, když měla novomanžela po svém boku.
20.01.2011 05:05 |

podobné články

Sbírka „Plníme přání seniorům“ se blíží ke konci. 22 přání bylo už splněno

 
Třetí ročník veřejné sbírky projektu „Plníme přání seniorům“ končí 30. června. Celkem 22 seniorů, klubů či zařízení pro seniory se již může radovat, protože právě jejich přání bude splněno. Dalších 9 finalistů však stále čeká na své dárce a mnohdy zbývá pouze malá finanční částka. Stejně jako v předešlých letech, i letos společnost Sodexo každou darovanou korunu zdvojnásobí.
23.06.2015 10:21 |

podobné články

Mysteriózní seriál Ztracená brána diváky baví

 
Najít v tom seriálovém plevelu, který se s počátkem září rozbujel na obrazovkách tuzemských televizí, původní hranou tvorbu, která pobaví, ale neuráží oko, sluch i rozum, je pro diváka úkol hodný málem vytrvalého botanika. Snad se z ní v budoucnosti nestane taková vzácnost, aby bylo potřeba kvůli tak prostému přání vstupovat do tajné zednářské lóže a hledat mimořádnou rostlinku za hranicemi našeho světa.
17.09.2012 17:40 |

podobné články

Dejte to vyprat své ženě! Firma se kaje za sexistickou výzvu

 
Dejte tričko k vyprání své ženě. Je to její práce, zněly pokyny pro praní na tričkách indonéské textilní firmy. Nápis vyvolal vlnu kritiky především na sociálních sítích.
12.03.2015 07:45 |

podobné články

Skandál na Maledivách: Svatebčanům nadávali do prasat!

 
Zaplatili si vysněnou svatbu v luxusním resortu na Maledivách, ale místo slov lásky slyšeli od islámského oddávajícího hromadu hrubých urážek a nadávek. Tradiční svatební obřad skončil pro svatebčany pořádným šokem. Během slavnostní řeči si totiž nevědomky nechali nadávat do prasat v místním nářečí dhivehi.
29.10.2010 17:40 |

podobné články

VIDEO: Oddávající nadával svatebčanům do prasat!

 
Palmy, šumění blankytně modrého moře a bílé písčité pláže… Dovolená snů na Maledivách nadchla švýcarský pár natolik, že se rozhodl obnovit svůj manželský slib. Ne však ledajakým způsobem. Dvojice chtěla okusit něco z tamní tradice a na romantickém místě se nechala oddat v rámci místních zvyků. Z jejich svatby, která je vyšla na 23 tisíc korun, se ale nakonec stala noční můra.
29.10.2010 18:35 |

podobné články

Vaše děti budou bastardi, říkal oddávající svatebčanům

 
Švýcarský pár se při obnově manželského slibu stal na Maledivách terčem urážek.
29.10.2010 21:40 |

podobné články

Afinogenov v chomoutu: Své "Ano" řekl tenistce Dementievové na střeše hotelu

 
Bývalá ruská tenistka Jelena Dementievová a hokejista Maxim Afinogenov dnes vstoupili do manželství. "Ano" si řekli na střeše moskevského hotelu Ritz, z níž se nabízel všem svatebčanům pohled na starobylý Kreml.
16.07.2011 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Maxim Afinogenov (2 články)

Žilková o válce s Batulkovou: Svatba našich dětí nás usmířila!

 
Matky manželů Prachařových Veronika Žilková a Dana Batulková se neměly zrovna v lásce. V minulosti se prý handrkovaly kvůli mužům, nyní se rozhádaly kvůli pozvaným svatebčanům. Žilková ale tvrdí, že právě tato druhá svatba její dcery Agáty s Jakubem oba klany usmířila.
24.05.2013 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Dana Batulková (230 článků)

Smolíkova veselka se změnila v šok: Ukázal utajeného syna!

 
Pořádné překvapení přichystal pozvaným svatebčanům ženich Jakub Smolík (53). Ten si v sobotu odpoledne vzal svou dlouholetou přítelkyni Petru, s níž má dceru Petrušku (6). Na svatbu ale dorazil i Smolíkův utajený syn!
03.06.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Smolík (51 článků)

Firma nabízí na svatbě nebe bez mraků: Za 3,7 milionu Kč!

 
Nebe bez mraků za 3,7 milionu korun nabízí jedna britská firma francouzským svatebčanům. Slunnou oblohu zajistí chemikálie, jež zabrání nežádoucímu dešti v den „D“. Firma v předstihu nad místem, kde hrozí déšť, za pomoci letadel rozptýlí jodid stříbrný. Krystalky této látky působí jako kondenzační jádra, na nichž se vytvářejí kapky deště. Mrak se vyprší a v den svatby je obloha jasná.
04.02.2015 09:40 |

podobné články

Novomanželé nabourali půjčené ferrari! Svatba je bude stát balík

 
Chtěli snobskou svatbu, a tak si půjčili kabriolet Ferrari 458 Spider v hodnotě 8,5 milionu korun. Stačili se v něm ještě předvést svatebčanům v britském Burnley, ale sotva se rozjeli, napasovali sporťák do nejbližší zdi! „Ženichovi sjela noha na plyn,“ objasňují svědkové.
20.04.2016 12:15 |

podobné články

Další miliardová svatba: Nevěsta měla troje luxusní šaty a svatebčanům zahráli Maroon 5!

 
O krásných šatech, ve kterých jednou řekne své „Ano!“, sní od malička snad každá dívka. Nevěsta syna gruzijského miliardáře se neupejpala a na svůj den D měla ne jedny, ale hned tři luxusní róby! Oslava se konala ve stejné moskevské restauraci, kde proběhla březnová veselka, která vešla do dějin jako nejextravagantnější svatba všech dob. Zdá se, že gruzínský pár ji chtěl v luxusu a extravaganci ještě překonat!
09.06.2016 21:00 |

podobné články

Pohádková svatba tenistky Cibulkové: Ženich u oltáře plakal! Celý příběh jejich lásky

 
Byla to jedna velká oslava lásky! Slovenská tenistka Dominika Cibulková (27) a její partner Michal Navara (31) si v sobotu dopřáli velkolepou svatbu ozářenou diamanty, která vyvrcholila pompézní hostinou na zámku. Slzy dojetí ale po tvářích netekly jen svatebčanům, rozplakal se i sám ženich, a to přímo před oltářem, když k němu kráčela jeho milovaná.
11.07.2016 05:50 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Cibulková (78 článků)

Tom Daley si vzal snoubence během obřadu připomínajícím výjev z Romea a Julie

 
Britský olympionik Tom Daley ve svých dvaadvaceti letech vstoupil do manželství s kalifornským scenáristou Lancem Blackem. Obřad si připravili až kýčovitě romantický a připomínající výjev z Shakespearova Romea a Julie. Skokan do vody totiž před uzavřením sňatku zpíval přítomným svatebčanům a volal Lance replikou: „Romeo, Romeo, proč jsi Romeo?“
11.05.2017 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Tom Daley (34 článků) , Tom Daley (23 článků)

Novomanžela zatkli o svatební noci hned dvakrát

 
Ne každá svatba se povede, ale tato byla opravdu katastrofou. Nathanu Lewisovi (21) z Velké Británie se podařilo dát se během svatební noci hned dvakrát zatknout. Lewis se oženil v neděli odpoledne, ale už o pár hodin později byl zatčen za opilství a rušení veřejného pořádku. A tím vše teprve začalo.
19.02.2010 13:45 |

podobné články