Článek

Praha zažije záplavu hard coru, hvězdou Rebellion 7 jsou Madball

 
Pořádný příděl hard coru nabídne v úterý 8. března pražská zastávka putovního festivalu Rebellion 7. Hlavní hvězdou jsou legendární představitelé newyorského hard coru Madball. Kromě nich ale vystoupí ještě dalších pět kapel.
02.03.2016 08:45 |

podobné články

Podobné články

Sights and Sounds hrají alternativní hard core

 
Kanadská skupina Sights and Sounds, která vystoupí tento pátek v klubu 007 na pražském Strahově, se od svého vzniku v roce 2006 věnuje post hard coru. Klasický hard core mísí s méně obvyklými postupy, kapela se inspirovala u Tool, Neurosis i Sigur Rós.
15.10.2009 11:15 |

podobné články

Billy Talent se vrací do haly Sparty se třetí deskou

 
Kanadská skupina Billy Talent je hlavní hvězdou sobotního koncertu v hale pražské Sparty na Výstavišti. Doplní ji další dvě skupiny pocházející také z Toronta: Silverstein pohybující se na pomezí post hard coru a screamu a dřevorubečtí Cancer Bats s jejich southern hard corem.
19.11.2009 10:55 |

podobné články

Plánujeme novou desku, prozradili Madball před koncertem v ČR

 
Newyorská hardcorová skupina Madball vystoupí ve čtvrtek 2. srpna na třídenním punkovém festivalu Pod Parou u Moravské Třebové, který letos nabízí dosud nejbohatší program. Před koncertem odpověděl na otázky Novinek po mailu zpěvák Freddy Cricien.
24.07.2012 12:30 |

podobné články

Mateřské lodě ze Sins of a Solar Empire: Rebellion

 
V samostatném přídavku Sins of a Solar Empire: Rebellion se každá z dosavadních tří ras rozdělí na frakce loajalistů a rebelů a tím v podstatě určí převažující herní taktiku v datadisku. Rebelové pod TEC budou ideální, pokud rychle střídáte terče a snažíte se nikde nezůstat na jednom místě. Vasarijští separatisté jsou nejlepšími adepty na diplomacii, poněvadž...
30.01.2012 13:20 |

podobné články

Co přinese Rebellion DLC pro Mass Effect 3

 
Na hongkongské stránce Sony se předčasně objevily informace o novém přídavku pro Mass Effect 3, který bude ryze multiplayerový (takže žádný předělaný konec v singlu) a má se jmenovat Rebellion. Otevřou se v něm dvě další mapy pro boj s Reapery - jedna zasazená k (vodní?) nádrži nebo přehradě v džungli Firebase Jade a druhá Firebase Goddess, obě na asarském světě...
10.12.2010 16:30 |

podobné články

Pitva Rebellion Packu pro Mass Effect 3

 
Po předchozích únicích, spekulacích a náznacích to tu máme černé na bílém. Multiplayer Mass Effect 3 obohatí nový stahovatelný balíček s názvem Rebellion Pack. Na PC, XBLA a PSN vyjde už příští úterý, tedy 29. května. Mírné zpoždění bude mít s příchodem na evropský PS Store, kde se DLC objeví o den později, ale to je maličkost. Kdo má původní originálku s...
11.12.2010 16:25 |

podobné články

CGI trailer ze Sins of a Solar Empire: Rebellion

 
Ze Stardocku vypadl pohledný trailer z chystané sci-fi strategie Sins of a Solar Empire: Rebellion. Dozvíte se v něm, co předcházelo zformování Nouzové obchodní koalice; jak se rukovalo do armád; kterak se z původně obchodní flotily stala specializovaná armáda, bojující proti cizákům z Adventu. Od té doby ale uplynulo třicet let, koalice se hroutí, jednotlivé frakce začínají...
03.04.2012 11:30 |

podobné články

Sins of a Solar Empire: Rebellion - recenze

 
Stejně jako se hudebníci drží pravidla "Když nevíš co bys, vydej bestofku", následovali Ironclad Games herní ekvivalent téže mantry a vydali za skoro plnou cenu Sins of a Solar Empire s podtitulem Rebellion, který přináší jen pomálu nového. To je největší, ale naštěstí jediný, zásadní hřích (I see what you did there!) tvůrců.. Změn je stopové množství...
10.07.2012 20:15 |

podobné články

Chinaski poprvé představili novinku Rockfield. V Hard Rock Cafe křtili bílým vínem

 
Do Hard Rock Cafe dorazilo na křest  Chinaski  sedm stovek lidí. Kapela odehrála všech jedenáct songů z alba, včetně úspěšného singlu  Víno . Nakonec přidali několik starších hitů, včetně  Stížnosti  a  Hlavolamu  z poslední bestofky. Výtěžek ze vstupného putoval v rámci akce Pinktober Hard Rock Cafe na veřejnou sbírku Avon konta proti rakovině prsu.
03.11.2014 12:40 |

podobné články

Objev z Hard Rock Rising pojede do Barcelony

 
Již popáté u nás letos proběhne soutěž skupin nazvaná Hard Rock Rising. Po celém světě hledá nadějné kapely a má ambici uvést je na mezinárodní scénu. V letošním roce získají ti nejlepší jako výhru výlet do Barcelony a vystoupení na festivalu Hard Rock Rising Barcelona.
10.01.2015 16:17 |

podobné články

České festivaly budou dunět hard corem, metalem, punkem i hip hopem

 
Letní festivalová sezóna se rozebíhá již v červnu a potrvá do konce prázdnin. Fanoušci skupin rozličných zájmů mají bezpočet možností, kam se jet podívat. Do Čech zavítají například Guano Apes, Moby, Fear Factory, Madball, Anti-flag, No Name, Sepultura. S nimi se vyřádí nestárnoucí Věra Špinarová a František Ringo Čech.
20.06.2009 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Moby (25 článků) , Věra Špinarová (117 článků) , František Ringo Čech (145 článků)

Biohazard: Hard core nezemřel, proto jsme zpět na scéně

 
Festival Brutal Assault, který právě probíhá v jaroměřské pevnosti Josefov na Náchodsku, ve čtvrtek 6. srpna večer přivítal průkopníky hardcorové scény Madball a Biohazard. Obě kapely na pódiu několikrát zdravily české, polské, slovenské a mnohé zahraniční fanoušky, opakovaly nadšení z toho, že se do Česka vrátily a Biohazard v krátkém rozhovoru prozradili něco o svém turné i o chystané desce.
07.08.2009 16:05 |

podobné články

Praha zažila hardcorové hody

 
Neděle byla ve dvou pražských klubech ve znamení hard coru. Na Strahově v klubu 007 vystoupily skupiny Porkerie, Fuk, vedení kytaristou Gabbou z Chaos UK, a Warhead. Ve zcela zaplněném Lucerna Music Baru zahráli Refused, kteří v létě nevystoupili kvůli bouřce na festivalu Rock For People.
01.10.2012 11:35 |

podobné články

Všichni jsme děti imigrantů, říká zpěvák hardcorových Knukledust

 
Knuckledust jsou jednou z kapel, které vystoupí na letošním festivalu Brutal Assault, který se uskuteční mezi 10. a 13. srpnem v Jaroměři. Londýnský soubor, který hraje už dvacet let, ukazuje, že hard core zapustilo kořeny všude bez ohledu na národnost. Rozhovor poskytl Novinkám zpěvák Pelbu během březnového vystoupení na festivalu Rebellion 7 v Praze.
25.05.2016 10:50 |

podobné články

Hardcoroví Cro-Mags: Žádné publikum se nesmí ošidit

 
Legendární představitelé newyorského hard coru Cro-Mags budou spolu s brazilskou metalovou skupinou Sepultura hlavními hvězdami červnových festivalů Metalroots a Bořeň Mystareia. První se uskuteční 26. června na pardubickém Výstavišti ABC, druhý pak o den později v Bílině u Teplic.
24.06.2009 13:30 |

podobné články

Festival Brutal Assault zdobila žánrová pestrost

 
V historické pevnosti Josefov u Jaroměře proběhl od středy do soboty osmnáctý ročník festivalu tvrdé hudby Brutal Assault. Na přehlídce se představilo osmdesát skupin z domova i ze zahraničí věnujících se různým odnožím heavy metalu či hard coru. Ze tří pódií si tvrdou hudbu vyslechlo čtrnáct tisíc lidí.
11.08.2013 17:50 |

podobné články

RECENZE: Rise Against obcházejí stereotyp

 
Rise Against, patnáct let existující kapela z amerického Chicaga, se na svých šesti předešlých albech stala synonymem pro moderní punk rock s odskoky k melodickému hard coru. Zapamatovatelný hlas Tima McIlratha a nesmlouvavý sound formace vytvořily známku natolik charakteristickou, že lze kapelu směle zařadit mezi nejlepší ve svém ranku na světě.
07.08.2014 08:45 |

podobné články

Agnostic Front slaví třicet let, zahrají i v Praze

 
Legendární představitelé newyorského hard coru Agnostic Front slaví letos třicet let. V rámci výročního turné zahrají ve čtvrtek v ostravském klubu Barrak a o den později v pražském Futuru.
20.08.2014 14:00 |

podobné články

Garage Party 2009 v Hard Rock Cafe!

 
Jménem časopisu STYLE a Harley-Davidson Praha si Vás dovolujeme pozvat 25. 9. 2009 v 19.00 h do Hard Rock Cafe na Garage Party 2009. Vstup pouze pro dámy, muži pouze v dámském doprovodu!
22.09.2009 12:00 |

podobné články