Článek

Praha otevřela »oči«: Prague Eye Contact měl obrovský úspěch

 
Možnost nahlédnout na okamžik do duše toho druhého a otevřít své srdce. Prague Eye Contact v sobotu 7. května byl důkazem toho, že oči jsou oknem do našeho nitra. Skupina sedících lidí na Staroměstském náměstí nabídla v odpoledních hodinách nevšední zážitek nejen pro turisty, ale také Čechy. Někteří dokonce přicestovali stovku kilometrů, jen aby zažili, jaké to je navázat s cizími lidmi oční kontakt.
08.05.2016 12:50 |

podobné články

Podobné články

Dark Eye: Chains of Satinav čaruje kreslenou grafikou

 
První recenze z německých webů se o The Dark Eye: Chains of Satinav z dílny firmy Daedalic vyjadřují pozitivně, ale ne zcela bez výhrad. Reálie a postavy se prý z deskovky Das Schwarze Auge (Dark Eye) podařilo přenést výborně, puzzly jsou příjemně náročné a bez nápovědy a audiovizuální zpracování přímo vynikající, stejně jako atmosféra. Jen to celé připomíná...
14.12.2010 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Nicolas Sarkozy (295 článků)

Epická bitva v herní machinimě HALO: Eye of the Storm

 
Pokud si potrpíte na kvalitní machinimu, můžete se na 23 minut pohodlně usadit a zadívat se do díla nazvaného HALO: Eye of the Storm, jehož tvorba zabrala Philipu Kangovi celé dva roky. Ono, opakovat jednu misi pořád dokolečka proto, abyste mohli natočit záběr přesně dle vlastních představ, to nějaký ten čas zabere. HALO: Eye of the Storm zpracovává epickou bitvu z páté...
30.12.2011 15:25 |

podobné články

Dead Space 3 vyjde v únoru se dvěma druhy limitovaných edicí

 
Kromě toho, že si můžete prohlédnout zbrusu nový trailer na Dead Space 3 vás asi bude hlavně zajímat datum vydání. To bylo stanoveno na 8. února příštího roku a v rámci vydání se představí limitovaná edice, která za předobjednávku bude obsahovat dva bonusové výzbrojní balíčky. First Contact balíček vám dá do války s monstry oblek First Contact, který byl vytvořen...
14.08.2012 18:55 |

podobné články

Kočičí vábení: cat eye brýle

 
Víte, jak se můžete stát šelmou ve dne i v noci? Vyzkoušejte sluneční brýle s netradičním tvarem. Tmavá skla zasazená do obrouček ve tvaru kočičích očí jsou hitem letošní sezony.   Není to poprvé, co se Cat eye ...
04.08.2011 10:50 |

podobné články

Nová CD - Beady Eye, The Streets i Lucinda Williamsová

 
Mezi hudebními novinkami tohoto týdne najdete například album britské kapely Beady Eye, kterou tvoří část bývalé sestavy Oasis. Dále vychází deska hiphopových The Streets, či americké písničkářky Lucindy Williamsové.
02.03.2011 05:05 |

podobné články

Osobnosti: The Streets (1 článek) , Lucinda Williams (1 článek)

Adventuristé z Wadjet Eye Games přichází s Primordií

 
Adventurní experti z Wadjet Eye Games, kteří mají prsty ve 2D perlách jako Gemini Rue, Resonance, Blackwell a dalších adventurkách, chystají nový kousek. Nová adventura Primordia, na které pracují vývojáři z Wormwood Studios, by měla vyjít ještě letos a bude se odehrávat v postapokalyptické budoucnosti po smrti lidstva. Příběh se bude točit kolem samotářského robota Horatio,...
05.10.2012 17:25 |

podobné články

Nová alba: Queens Of The Stone Age, KT Tunstall, Beady Eye, Gabriela Gunčíková

 
V tomto týdnu se na trhu objevují mimořádně zajímavá alba, navíc je jich víc než dost. Milovníky rocku potěší novinka amerických Queens Of The Stone Age, kteří přijedou na letošní Rock for People, jiné zase aktuálka Skotky KT Tunstall nebo britských Beady Eye. Zajímavé jsou počiny Trickyho nebo kapely Jimmy Eat World, z domácí produkce druhá deska Gabriely Gunčíkové či zajímavě pojatá nahrávka Jana Žambocha.
12.06.2013 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Tricky (4 články) , Gabriela Gunčíková (266 článků)

RECENZE: Beady Eye by chtěli oživit kytarové „devadesátky“

 
Britská kytarovka Beady Eye chce svět přesvědčit druhým albem, že kapela vzniklá na troskách Oasis kolem Liama Gallaghera má ještě stále co říct.
27.06.2013 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Liam Gallagher (19 článků)

Nová alba: Tom Odell, Jimmy Eat World i Beady Eye

 
První prázdninový týden zatím tzv. okurkovou sezónu nenaznačuje. Nikoli co do množství, ale co do zajímavosti a kvality. Album Toma Odella bylo přijato velmi dobře, američtí Jimmy Eat World zase mají dobré zázemí v klubech a britští Beady Eye zkusili překonat sami sebe.
03.07.2013 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Tom Odell (12 článků)

Je vám zima? Tenhle prosluněný videoklip známé kapely s kráskou v bikinách vás přesune do teplých krajin

 
Mariánskolázeňská trash-popová formace 100°C si potrpí na originálně pojaté videoklipy. Loni do svého futuristicky laděného klipu k písničce Eye For An Eye zlákala dceru Jitky Asterové Annu Linhartovou, která se proměnila ve vesmírnou ženu budoucnosti , tentokrát je další vizuální dílo kapely k písničce Freaky Boys ze stejnojmenné desky příběhem, který charakterizuje dobrodružství, objevování a nespoutanost.
15.01.2015 14:06 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Asterová (261 článků) , Anna Linhartová (94 článků)

V souvislosti s akcemi Prague Metronome festival a United Islands of Prague čekejte dopravní omezení

 
Od pátku 24. do neděle 26. června 2016 proběhnou v Praze dvě kulturní akce - a to Prague Metronome festival a United Islands of Prague, na kterých se očekává celková návštěva několika desítek tisíc návštěvníků. Obě akce budou doprovázet dopravní opatření, která mají jednak zajistit bezpečnost návštěvníků i provozu na komunikacích a jednak usnadnit dopravu na uvedené akce.
24.06.2016 11:55 |

podobné články

Zásady péče o pokožku kolem očí

 
Jemná kůže kolem očí dělá ženám vrásky a to doslova. Již okolo dvacátého pátého roku se mohou začít v této nejcitlivější oblasti celého obličeje objevovat první mimické vrásky v podobě malých vějířků. Zatímco kůže na obličeji je silná až 2 mm, jemná pokožka kolem očí pouze 0,5 mm. Není tedy divu, že vnější vlivy jako je vítr, světlo či sluneční paprsky, zanechávají v okolí očí viditelné stopy. S přibývajícími roky pleť navíc ztrácí pružnost i elasticitu, a když se k tomu všemu ještě přidá pláč, smích, mnutí očí a mimika, je na viditelné stárnutí zaděláno. Úderem dvacátých pátých narozenin by tedy každá žena měla nastudovat zásady péče o pokožku okolo očí a již na vždy je poctivě dodržovat.
15.04.2013 00:15 |

podobné články

Wolf (KDU-ČSL): Od Nového roku se stane Praha centrem evropského sportu s bohatým programem

 
Celoroční projekt Praha Evropské hlavní město sportu 2016 bude slavnostně odstartován v pátek 1. ledna na pražském Výstavišti v Holešovicích. V rámci projektu by se mělo uskutečnit přibližně 400 akcí, seminářů a konferencí se sportovní tématikou. Zařazeny do programu už byly tradiční akce Prague International Marathon, Prague Handball Cup, Mezinárodní Velikonoční turnaj mládeže v basketbalu, veslařský závod Primátorky nebo Prague Games, mezinárodní florbalový turnaj mládeže, kterého se účastní přes 5 800 hráčů. Vše je koncipováno se zaměřením na celoroční sportovní aktivity, rozvoj sportu v Praze a sportovní akce pro širokou veřejnost všech věkových kategorií.
28.12.2015 19:01 |

podobné články

Postřelená Giffords otevřela oči po návštěvě Obamy!

 
Kongresmanka Giffords k velikému štěstí jejího manžela astronauta Marka Kellyho prvně otevřela oči! Je to zázrak, že vůbec žije, protože atentátník jí prostřelil hlavu. Kongresmanka procitla po návštěvě americké hlavy státu.
13.01.2011 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Mark Kelly (5 článků) , Mark Kelly (5 článků)

Když ji chtěli rozřezat na orgány, otevřela oči

 
Otevřela oči přímo ve chvíli, kdy do ní zabořili skalpel.
11.07.2013 09:20 |

podobné články

Markétka byla 20 minut na dně rybníka: Po dvou měsících otevřela oči

 
Markétka (13) otevřela oči, ale na své okolí nereaguje. Sama dýchá a do práce se daly i všechny orgány, jen mozek nepracuje tak, jak má. Je jako spící panenka, říkají blízcí. Poslední nadějí je pro ni přetlaková komora.
13.08.2014 11:05 |

podobné články

ZÁHADA: Mrtvá dívka v katedrále otevřela oči. Právě ji natáčel šokovaný turista!

 
Na internetu se objevilo video, které všechny šokuje. V katedrále v Mexiku totiž mrtvá dívka otevřela oči. Jak je to možné?
28.09.2016 11:00 |

podobné články

Video, z kterého běhá mráz po zádech: Třísetletá mrtvola dětské světice otevřela oči!

 
Z toho videa běhá mráz po zádech! Turista v mexické katedrále Guadalajara si natáčel na kameru ostatky dětské světice, když se stalo něco naprosto nečekaného. Třísetletá mrtvola totiž zčistajasna otevřela oči!
28.09.2016 20:25 |

podobné články

Madonna otevřela vlastní fitko. Zákazníky láká na svůj vypracovaný zadek

 
Madonna otevřela v Berlíně pobočku své celosvětové sítě fitness center s názvem Hard Candy. Na slavnostní ceremonii lákala zákazníky do posilovny svým na luxusně vypracovaný zadek - výsledek tvrdé práce a cvičení. Vůbec první fitko královna popu otevřela ve drahé čtvrti mexického hlavního města před třemi lety.
22.10.2013 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků)