Článek

Pracovníci tiskárny cenin dávali politikům dary za milion, tvrdí současné vedení

 
Ředitel Státní tiskárny cenin podal v pátek trestní oznámení na předchozí vedení podniku. Ukázalo se totiž, že za minulého vedení byly politikům a některým státním zaměstnancům poskytovány prezenty v hodnotě 1,5 milionu korun. Mimo jiné např. bankovky s vlastním portrétem. 
05.06.2015 08:11 |

podobné články

Podobné články

Pořiďte si náplně do tiskáren za rozumné ceny

 
Tiskárna dnes představuje základní vybavení, každé pracovní, ale i zábavní počítačové sestavy. Zřejmě jste si na ni zvykli i vy a tak se ani u vás doma, o zaměstnání ani nemluvě, bez ní neobejdete. Ať již máte jakýkoliv typ tiskárny, při její pravidelné práci musíte počítat minimálně čas od času s výměnou náplně. Pořídit novou náplň do inkoustové tiskárny, případně vyměnit toner v laserové tiskárně nemusí představovat nejlevnější záležitost. Při výběru kompatibilní náplně nebo toneru se vyplatí zpozornit, a to hlavně v případech, kdy se jedná o pravidelnou činnost. Pořizovací ceny u jednotlivých prodejců totiž nejsou v žádném případě stejné. Kolikrát se podstatně liší. Nemuselo by tak být dobrou volbou, pokud byste zakoupili náplň či toner do tiskárny v prvním obchodě, na který narazíte. Kde pořídit levné náplně do tiskáren? Zajímá vás, kde pořídit levné náplně do tiskáren? Zavítáte-li na internetové stránky tonerpartner.cz, jste na správné adrese. Rázem se vám nabídne široký sortiment náplní do aktuálně nejvyužívanějších a nejrozšířenějších tiskáren. Správný výběr je velice jednoduchý a rychlý. Stačí zadat typ tiskárny a náplně a objednat! Obava, že by dodaná náplň do tiskárny nebyla tou správnou, je zcela zbytečná. Objednejte si tonery Objednejte si toner Q2612A či jakýkoliv jiný. Neplaťte zbytečně přespříliš. I levné náplně do tiskáren mohou být kvalitní. Přidáte-li se mezi spokojené zákazníky e-shopu i vy, nebudete litovat – kromě kvality produktů počítejte rovněž s rychlostí dodání, kterou garantují skladové zásoby. Na stránkách se mimo jiné pyšní i výrokem: Nabízíme toner CE285A – ano, i ten můžete sehnat za velice lákavou pořizovací cenu, na kterou byste u konkurence jen stěží narazili. Ať již máte jakoukoliv tiskárnu a nastává čas u ní vyměnit náplň nebo toner, víte již, kde nakupovat!  Příspěvek Pořiďte si náplně do tiskáren za rozumné ceny pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.10.2015 07:40 |

podobné články

Babiš odvolal šéfa tiskárny cenin, vadilo mu, že dával "zlatíčka"

 
Ministr financí Andrej Babiš (ANO) dnes odvolal ředitele Státní tiskárny cenin Richarda Bulíčka. Babiš v tiskové zprávě uvedl, že se rozcházeli v pohledu na efektivitu a hospodárnost v oblasti věcných darů. Lidové noviny před týdnem napsaly, že tiskárna v posledních pěti letech rozdala desetigramové zlaté slitky, tzv. zlatíčka za 4,677 milionu korun.
18.03.2014 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8324 článků)

MF: Ředitelem Státní tiskárny cenin se stal Pavel Novák

 
Nového generálního ředitele Státní tiskárny cenin Pavla Nováka uvedl dnes do úřadu první náměstek ministra financí Lukáš Wagenknecht. Pavel Novák zvítězil v otevřeném výběrovém řízení a nahradil tak odvolaného Richarda Bulíčka.
04.06.2014 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novák (114 článků) , Pavel Nový (336 článků) , Pavel Nový (238 článků) , Pavel Lukáš (36 článků)

NKÚ: Datové centrum Státní tiskárny cenin za 386 milionů bylo využíváno jen z poloviny

 
Nejvyšší kontrolní úřad prověřil náklady na výstavbu a provoz datového centra Státní tiskárny cenin (STC) v letech 2010 až 2014.
05.05.2015 16:01 |

podobné články

Státní šéf vysvětluje, jak dostal od Kalouska zlato

 
Státní tiskárna cenin rozdala „zlatíčka" za 4,67 milionu. Server Lidovky.cz upozorňuje na fakt, že neví komu. Nevede si totiž seznam, kdo dárek v hodnotě zhruba deset tisíc korun dostal. V rozporu se zákonem ale není. Ředitel Státní tiskárny cenin Richard Bulíček zavedenou praxi hájí mimo jiné tím, že nedávný audit Ministerstva financí žádný problém v nakládání s dárkovými předměty neshledal.
11.03.2014 09:45 |

podobné články

Státní šéf vysvětluje, jak rozdával zlato. I Kalouskovi

 
Státní tiskárna cenin rozdala „zlatíčka" za 4,67 milionu. Server Lidovky.cz upozorňuje na fakt, že neví komu. Nevede si totiž seznam, kdo dárek v hodnotě zhruba deset tisíc korun dostal. V rozporu se zákonem ale není. Ředitel Státní tiskárny cenin Richard Bulíček zavedenou praxi hájí mimo jiné tím, že nedávný audit Ministerstva financí žádný problém v nakládání s dárkovými předměty neshledal.
11.03.2014 09:50 |

podobné články

Státní tiskárna cenin dokončuje tisk kuponů pro pražskou MHD

 
Státní tiskárna cenin dokončuje tisk papírových kuponů a průkazek pro pražský dopravní podnik. Kupony jsou vyvedeny v několika barevných variantách a mají několik ochranných prvků, které brání výrobě nelegálních kopií. Ceniny jsou chráněny zhruba stejně, jako tomu bylo u kuponů vydávaných v minulosti, řekl dnes při prohlídce výrobny vedoucí tiskárny Tomáš Vybíral. Praha před nedávnem schválila znovuzavedení papírových časových jízdenek. Všechny budou k dispozici od března. Cestující si budou moci vybrat mezi papírovou formou nebo kartou opencard.
16.02.2015 14:05 |

podobné články

Státní šéf rozdával zlato, dal i Kalouskovi. A Andrej Babiš se zlobí

 
Ředitel Státní tiskárny cenin Richard Bulíček bude muset ministru financí Andreji Babišovi vysvětlit, proč k Vánocům rozdával vysoce postaveným úředníkům, ale zřejmě i některým politikům, za státní peníze zlato. Informoval o tom server iHhned.cz. Podle něj Bulíček a jeho manažeři v minulých letech darovali desetigramové zlaté slitky s tržní hodnotou mezi devíti a deseti tisíci korunami.
06.03.2014 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8324 článků)

DPMČB: Nové jízdenky v budějovické MHD přinášejí lepší zabezpečení

 
Nové bezpečnostní prvky a celkově vyšší kvalita jednotlivých papírových jízdenek byly důvodem, proč Dopravní podnik města České Budějovice koncem loňského roku připravil výběrové řízení na jejich nového dodavatele. Tím se stala Státní tiskárna cenin, která je zkušeným a osvědčeným výrobcem jízdních dokladů i dalších cenin.
16.03.2015 14:41 |

podobné články

PTC: Česká poštovní známka má zlato z mistrovství světa v Berlíně

 
Poštovní tiskárně cenin Praha se dostalo významného ocenění v mezinárodní soutěži výrobců poštovních cenin, která se konala ve dnech 5. až 7. září 2016 v Berlíně v rámci kongresu mezinárodní asociace GPSPA (Government Postage Stamps Printers‘ Association). PTC Praha si z Berlína odváží cenu za 1. místo v nejprestižnější soutěžní kategorii „Best Intaglio Stamp“. Odborná porota ocenila zejména mistrovskou kvalitu a jedinečnou řemeslnou zručnost, kterou byla vyhotovena česká příležitostná poštovní známka emise Pražský hrad: Hans von Aachen - Hlava dívky.
09.09.2016 11:25 |

podobné články

Další Kalouskův muž přes palubu. Babiš vyhodil vrchního celníka

 
Ve středu ukončil svoje působení ve vedení Celní správy její šéf Pavel Novotný. Po odchodu šéfa Státní tiskárny cenin, majetkového úřadu a finančního ředitelství je to již čtvrtá výměna na ředitelských postech organizací, které jsou podřízeny ministrovi financí Andreji Babišovi. Kdo nyní stane v čele Celní správy, není jasné. Ministerstvo financí vypsalo výběrové řízení.
16.07.2014 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (460 článků)

Nové kolky se tisknou ve velkém, lahve by se mohly prodávat už příští týden

 
Až 1,5 milionu nových kolků na lahve tvrdého alkoholu vyrábí Státní tiskárna cenin (STC) každý den. Agenturu Mediafax o tom informoval výrobní ředitel tiskárny Vladimír Zoul.
23.09.2012 12:40 |

podobné články

Olízněte si Zemana: Poštovní známky s prezidentem jsou hotové

 
Rotační stroje pražské Poštovní tiskárny cenin jedou na plné obrátky. Ve čtvrtek se rozjel tisk známek s portrétem prezidenta Miloše Zemana. Na všech poštách budou k dispozici 24. dubna. V prvním kole jich vytisknou 10 milionů kusů
28.03.2013 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (16425 článků)

Obviněný „šachtovský“ advokát: Rittig je náš vážený klient. Jízdenky nejsou předražené

 
Jízdenky, které pražskému dopravnímu podniku dodávala tiskárna Neograph, byly dražší než ty od Státní tiskárny cenin proto, že byly tištěné na dražším, ceninovém papíru. V rozhovoru pro páteční Právo to uvedl advokát lobbisty Ivo Rittiga David Michal z advokátní kanceláře MSB Legal, dříve nesoucí název Šachta & Partners. Michal je stíhaný v kauze údajně předražených jízdenek pro pražský dopravní podnik.
21.02.2014 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1197 článků)

Rozdával zlato, dal i Kalouskovi. Teď ho Babiš vyhodil

 
Ministr financí Andrej Babiš odvolal šéfa Státní tiskárny cenin Richarda Bulíčka. Rozcházeli se v názoru na hospodárnost v oblasti darů. Lidové noviny dříve napsaly, že tiskárna rozdávala zlaté slitky. Mezi obdarovanými měl být i exministr financí Miroslav Kalousek.
18.03.2014 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8324 článků) , Miroslav Kalousek (5963 článků)

Babiš: S ředitelem Bulíčkem jsme se rozcházeli v pohledu na efektivitu věcných darů

 
Ministr financí sdělil odvolání řediteli Státní tiskárny cenin.
18.03.2014 22:35 |

podobné články

Postřelený manažer tiskárny zemřel v nemocnici

 
V Baťově krajské nemocnici ve Zlíně v pátek odpoledne zemřel jeden z mužů, kteří byli postřeleni ve čtvrtek bývalým zaměstnancem tiskárny Graspo.
25.09.2009 16:15 |

podobné články

Další smrtelné výhrůžky. Postřelený šéf tiskárny zemřel

 
Manažeři zlínské tiskárny byli znovu v ohrožení. Další nespokojený zaměstnanec vyhrožoval zabitím.
25.09.2009 16:55 |

podobné články

Ministr Besser: Nehodlám vystavit stát dalšímu možnému riziku soudních sporů

 
Ministr kultury Jiří Besser se rozhodl respektovat doporučení resortní rozkladové komise, které umožní demolici domu čp. 1601/II, dvorní části hotelu Jalta a torza bývalé Akciové tiskárny. Uliční fasády hotelu Jalta a bývalé Akciové tiskárny zůstanou zachovány.
26.05.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Besser (319 článků)