Článek

Pračlověk by vykřikl: "WOW“!

 
Už od pradávna nás přirozená touha po společnosti sdružovala do tlup. Společně jsme jedli, lovili i pracovali. Ke svým kořenům se vracíme především v létě, kdy cítíme potřebu setkávat se venku společně s naší „tlupou“ – těmi nejbližšími – rodinou, přáteli a sousedy.
30.07.2015 00:15 |

podobné články

Podobné články

Berlinale 2013: Zlatí medvědi rozdáni, dorazil i pračlověk Nicolas Cage

 
Zarostlý jako pračlověk, kterého dabuje v animovaném příběhu rodinky Croodsů. Tak dorazil na letošní Berlinale jeden z nejhvězdnějších hostů Nicolas Cage. A přihlížel mj. úspěchů rumunského a bosenského filmu.
16.02.2013 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Nicolas Cage (131 článků)

WoW machinima předešla oznámení Mists of Pandaria

 
Skoro rok předtím, než vůbec Blizzard oznámil, že dalším datadiskem pro World of Warcraft bude Mists of Pandaria, stvořil jeden šikovný machinimář tuhle parádní WoW machinimu s Pandareny v prostředí WoWka, jak si všimli kolegáčci z WoWfan a Diablofans.cz. Při zpětném pohledu to sice vypadá, že tvůrce filmečku měl přístup k nějakým tajným informacím, ale dušuje...
18.02.2012 17:10 |

podobné články

Za 3 500 letecky do USA? Ano, ale poletíte přes Island...

 
Islandská aerolinka WOW Air dostává svému jménu. Každému, kdo pohlédne na cenu letenky z Londýna do Bostonu, totiž spadne čelist a zmůže se jen na: „Wow.“ Nízkonákladová společnost z Reykjavíku totiž nabízí tyto lety v přepočtu za pouhých 3,5 tisíce korun. Pokud se tedy cestující smíří s přestupem na Islandu a s tím, že poletí skutečně nízkonákladově, tedy bez servisu na palubě.
27.10.2014 13:00 |

podobné články

Pračlověk Ötzi přinesl svým nálezcům 4,5 milionu korun

 
Najít ve sněhu mrtvého pračlověka se vyplatí. Nepovede se to sice asi moc často, ale když už odměna je pěkná...
30.06.2010 12:15 |

podobné články

Neskutečné! Otec přivázal syna ke stromu řetězem jako psa. Stát to toleruje

 
Neskutečné týrání zažívá duševně postižený muž Cheng Xiangtao (26) z Číny. Žije totiž jako pračlověk v jeskyni. Vlastní otec (70) ho přivázal ke stromu řetezem.
02.09.2013 13:45 |

podobné články

Coqui: 300 tisíc Čechů se potýká s bolestmi zad. V zaměstnání dlouho stojí a nosí špatnou obuv

 
Když se před více než 2 miliony let pračlověk postavil na nohy, čímž získal možnost lépe využívat ruce a mozek, neměl ani tušení, kolik zdravotních komplikací z takto významného posunu pro lidstvo vzejde.
22.05.2014 09:30 |

podobné články

Hlídkující Dwayne Johnson, super animáci a další trailery uplynulého týdne

 
Uplynulý týden přinesl první trailery animovaných komedií Captain Underpants a Pračlověk, a nový trailer k animáku Mimi šéf, který má premiéru již za měsíc. Zajímavě vypadá thriller Black Butterfly s Antonio Banderasem v hlavní roli. Dále můžete mrknout na již několikátý trailer k Pobřežní hlídce a k Transformers. Fanoušky mysteriózního žánru jistě potěší hned dva snímky, My Cousin Rachel a Voice from the Stone, vyprávějící o zdravotní sestře, jenž přijíždí na pomoc chlapci, kterého pronásledují zlé síly. Určitě nesmíme opomenout drama The Last Face o milostné aféře uprostřed hrůzami války zmítané Libérie a historické životopisné drama Popírání Holocaustu.
23.03.2017 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Antonio Banderas (145 článků) , Dwayne Johnson (43 článků) , Dwayne Johnson (15 článků) , Rachel Black (1 článek) , Rachel Stone (1 článek)

Krvelačný boj se žraloky, komedie s Brucem Willisem a další trailerové novinky

 
Uplynulý týden přinesl několik nových trailerů. Začneme animákem Pračlověk, který bude mít premiéru až v příštím roce. Hodně zajímavě vypadá trailer k thrilleru 47 Meters Down, ve kterém dojde k nehodě při pozorování žraloků. Dále můžete mrknout na mystery horor It Comes at Night, komedii Once Upon a Time in Venice s Bruce Willisem v hlavní roli, romantickou komedii The Big Sick vyprávějící o vztahu lidí pocházejících z různých kultur či polský životopisný film Poslední rodina, natočený  podle neuvěřitelného skutečného příběhu prokleté rodiny slavného malíře.
04.05.2017 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Bruce Willis (317 článků)

Dotočili Pojišťovnu štěstí: Byli jsme u poslední klapky!

 
BEROUN (ren) – Režisér Jiří Adamec (61) po dlouhých šesti letech dotočil v Berouně poslední záběry »nováckého« seriálu Pojišťovna štěstí a rovnou uspořádal se »svým« seriálem rozlučku! „Každé loučení je těžké a tohle obzvlášť,“ svěřil se Adamec bezprostředně poté, co vykřikl poslední „stop“!
07.07.2009 02:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (207 článků)

Do pr*ele, kam se ti Poláci se*ou! Řvali Rusové na kontrolní věži

 
„Kam se to sem, do pr… ti Poláci ser..,“ vykřikl šéf letového provozu na smolenském letišti, když se dozvěděl, že se blíží speciál s polskou delegací. Na kontrolní věži panovala hustá atmosféra. Chyby ruských dispečerů zřejmě přispěly ke katastrofě, při níž zahynul polský prezident a téměř stovka příslušníků polské elity.
20.01.2011 09:00 |

podobné články

Manžel exkoulařky Fibingerové je už zase doma! Vykřikl jen: »Jdi do hajzlu!«

 
Neskutečné! Manžel známé české ex–koulařky Heleny Fibingerové Jaroslav Šmíd (78) je už zase doma v Uherském Ostrohu.
03.07.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Helena Fibingerová (54 článků) , Jaroslav Šmíd (80 článků)

Exkluzivně: Leoši Mareši, Karel Gott ti vrací úder! Na adresu moderátora pronesl neskutečnou řeč

 
Moderátor Leoš Mareš  (36) by asi dnes už raději přišel o hlas, než aby zopakoval klukovinu, která mohla vrazit klín do jeho dlouholetého přátelství se zpěvákem Karlem Gottem  (73) . V pondělí totiž v rádiu pronesl, že podle jeho informací nejslavnější český zpěvák po výpadku zvuku na finále České Miss vykřikl hodně sprosté slovo. To Gott odmítl a média nyní z moderátora dělají největší zrůdu století, která chtěla soutěži i božskému Karlovi ublížit. Jenže je to jinak. „Leoš to řekl mile, odpouštím mu,“ řekl Super.cz exkluzivně Gott.
27.03.2013 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4647 článků) , Leoš Mareš (2949 článků) , Karel Mareš (51 článků)

Pod Gibsonem praskla židle: A to jsem zhubnul! Asi jsem vyrostl!

 
Vy jste to na mě ušili! Vykřikl hollywoodský herec Mel Gibson (58) směrem k hvězdným kolegům z filmu Expendables: Postradatelní 3, když pod ním praskla během interview židle! „A to jsem nedávno zhubnul. Asi jsem vyrostl,“ povzdechl si herec, který byl nedávno hostem karlovarského festivalu.
12.08.2014 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Mel Gibson (331 článků)

Dojatá nevěsta Bendig: Takhle ho snoubenec požádal o ruku!

 
Nejdřív vykřikl ne, pak ale svému zamilovanému hochovi řekl ano! Finalista SuperStar Jan Bendig  (20) je od prvního záříjového víkendu zasnoubeným mužem . Podívejte se na to, jak k té slavné události došlo!
17.09.2014 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (244 článků)

Zeman: Nějaký obecní blázen po mě hodil rajče. Ale novináře to jistě zaujme víc než to, že mě poslouchá narvaný sál

 
Spíše než spackaným útokem na prezidenta Zemana byl incident s rajčetem, který se odehrál při jeho návštěvě v Jirkově, akcí místního blázna. Muž s přezdívkou „Chaplin z Jirkova“ při nastupování prezidenta do vozu vykřikl „Za republiku“ a vrhl rajče, které ale doletělo notný kus od hlavy státu.
05.02.2015 08:11 |

podobné články

Zeman: Obecní blázen po mně hodil rajče. Ale novináře to jistě zaujme víc než to, že mě poslouchá narvaný sál

 
Spíše než spackaným útokem na prezidenta Zemana byl incident s rajčetem, který se odehrál při jeho návštěvě v Jirkově, akcí místního blázna. Muž s přezdívkou „Chaplin z Jirkova“ při nastupování prezidenta do vozu vykřikl „Za republiku“ a vrhl rajče, které ale doletělo notný kus od hlavy státu.
05.02.2015 08:20 |

podobné články

Zeman: Obecní blázen po mně hodil rajče. Ale novináře to jistě zaujme víc než to, že mě poslouchá narvaný sál. No a Rudé právo...

 
Spíše než spackaným útokem na prezidenta Zemana byl incident s rajčetem, který se odehrál při jeho návštěvě v Jirkově, akcí místního blázna. Muž s přezdívkou „Chaplin z Jirkova“ při nastupování prezidenta do vozu vykřikl „Za republiku“ a vrhl rajče, které ale doletělo notný kus od hlavy státu.
05.02.2015 08:31 |

podobné články

Na Albertově byla naplněna skutková podstata trestného činu, přednášel europoslanec. Nato vykřikl muž z publika: Mně se Zemanův projev líbil. Předejte mě policii, tady jsem!

 
REPORTÁŽ Na besedu o problematice migrační krize, kterou uspořádala KDU-ČSL v Plzni, dorazil místo ministra kultury Daniela Hermana, zaneprázdněného vládními povinnostmi, europoslanec Pavel Svoboda. Přítomen byl rovněž Jiří Lodr, ředitel Diecézní charity Plzeň. V malém divadélku v centru krajské metropole se sešlo kolem 30 lidí, zhruba polovinu tvořili příznivci, členové či funkcionáři strany.
21.11.2015 10:26 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Svoboda (355 článků) , Pavel Svoboda (354 článků) , Pavel Svoboda (355 článků) , Pavel Svoboda (355 článků) , Daniel Herman (1053 článků) , Jiří Svoboda (307 článků) , Jiří Svoboda (307 článků)

Kovářová (TOP 09/STAN): Nebyl nikdo, kdo by vykřikl ´Král, respektive ministr, je nahý´

 
Projev na 36. schůzi Poslanecké sněmovny dne 16. 12. 2015 k zákonu o rozpočtovém určení daní:
16.12.2015 13:05 |

podobné články