Článek

Pozor, šíří se nový nebezpečný vir: Maskován je ve věrohodně vypadajícím e-mailu!

 
Českem se šíří nový nebezpečný počítačový vir, na který byste si měli dát pozor! Šíří se e-maily, které sice mají nějaké pravopisné hrubky a chybky, ale jinak vypadají na první pohled věrohodně. Proto pozor, co otevíráte!
24.02.2015 14:05 |

podobné články

Podobné články

Facebookem se šíří nebezpečný vir: Získá vaše bankovní údaje, když kliknete na nebezpečný link!

 
Facebook je nejpopulárnější sociální sítí, ale rozhodně na něm není bezpečno. Experti na hrozby internetu zjistili, že se jeho prostřednictvím šíří nebezpečný vir, který může získat vaše bankovní údaje a zcizit vaše peníze.
06.06.2013 13:30 |

podobné články

Přes Skype se šíří nebezpečný vir, poradíme vám, jak na něj!

 
Používáte program Skype k videohovorům nebo odesílání zpráv? V tom případě zbystřete a dávejte pozor! Šíří se totiž po něm nebezpečný vir, který vám může zcizit citlivá data včetně všech hesel! Blesk.cz vám poradí, jak se ho zbavit.
09.10.2012 15:55 |

podobné články

POZOR NA POČÍTAČE: Českem se šíří nebezpečný VIR, který vás okrade

 
Českem se dál šíří vir, který jménem policie vyhrožuje zablokováním počítače, pokud lidé nezaplatí kauci 2000 korun. Policisté ale upozorňují, že jde o podvod, který má jen z lidí vylákat peníze.
31.12.2013 11:20 |

podobné články

Pozor, majitelé iPhonů jsou v ohrožení: Vir z Ruska získá fotky, textovky a odhalí vaši polohu!

 
Vlastníci iPhonů, dávejte si pozor! Pokud ve vašem přístroji běží operační systém iOS7 nebo iOS8, hrozí vám nebezpečí! Na internetu se totiž šíří nebezpečný vir, který z vašeho přístroje může získat citlivé fotky, textové zprávy, a dokonce i vaši polohu!
09.02.2015 23:46 |

podobné články

Černému Facebooku se vyhněte, jde o vir! Poradíme vám, jak ho odstranit.

 
Na nejpopulárnější sociální síti světa se nebezpečnou rychlostí šíří nový vir. Láká na zbarvení Facebooku do černé, ale ničeho takového se nedočkáte. Namísto toho se vám do profilu nabourá vir, který získá vaše osobní informace a může se dál šířit přes vaše přátele.
19.03.2013 17:45 |

podobné články

Nebezpečný počítačový vir děsí Čechy! Rychle se šíří a připraví vás o peníze

 
Naše počítače opět ohrožuje velmi nebezpečný vir. Na monitorech se zobrazuje jako hlášení od Police ČR. Zablokuje počítač a požaduje zaplacení pokuty v řádech tisíců korun. Kriminalisté radí nic neuhrazovat.
29.01.2013 18:10 |

podobné články

Klienty České spořitelny napadá nový "chytrý" vir!

 
Klienty České spořitelny ohrožuje nový počítačový vir. Pokud využíváte internetové bankovníctví Servis24, může vás Nový vir sám vyzvat během přihlášení nebo práce ve službě SERVIS 24 Internetbanking k zadání kódu z SMS zprávy k transakci, kterou jste sami nezadávali.
20.08.2012 15:45 |

podobné články

V Evropě zabíjí nový vir, který se šíří z Arábie

 
V arabských zemích se objevil nový nebezpečný vir, který vyvolává onemocnění dýchacích cest podobně jako choroba SARS. V Mnichově nyní zemřel muž tímto virem nakažený. Muž přicestoval ze Spojených arabských emirátů.
27.03.2013 12:15 |

podobné články

POZOR! Chytré telefony napadá vir, který zablokuje mobil a chce 500 korun

 
Viry útočí už i na mobily! Objevil se první vir, který zašifruje soubory na paměťové kartě a po lidech chce výkupné. To je necelých 500 korun. Podle odborníků je to pouze testovací vir a masivní nasazení podobných virů na sebe nenechá dlouho čekat.
05.06.2014 13:30 |

podobné články

Česká spořitelna upozorňuje na nový počítačový vir

 
Upozornění na nový počítačový vir, který se šíří pomocí e-mailových zpráv.
14.09.2013 16:25 |

podobné články

POZOR na nový vir na FACEBOOKU! Ukradne vám informace pomocí SMS

 
Na Facebooku, největší sociální síti, se objevil nový virus. Ten přitom dokáže celkem věrohodně přesvědčit, že je v podstatě součástí nové bezpečnostní funkce Facebooku. Jak funguje?
22.04.2014 10:45 |

podobné články

Dostali jste emailem výzvu k zaplacení exekuce? Pozor! Jde o nebezpečný vir, který vám vysaje účet

 
Exekutorská komora ČR varuje před podvodnými e-maily, které lidi vyzývají k zaplacení exekuce. Dnes komora obdržela tisíce stížností týkající se falešných e-mailů, v jejichž příloze se ukrývají počítačové viry. ČTK to sdělila tisková mluvčí komory Petra Báčová. Adresátům doporučuje, aby přílohy neotevírali a peníze na uvedené účty neposílali.
16.07.2014 05:15 |

podobné články

NEBEZPEČNÝ počítačový vir je v Česku!

 
Antivirové společnosti varují před novým počítačovým virem, který se šíří po celém světě, včetně České republiky. Jde o novou verzi škodlivého kódu, který dokáže počítač ovládat na dálku. Virus je extrémně nebezpečný.
01.11.2011 19:45 |

podobné články

POZOR! Tento mail s hlavičkou České pošty vám zaviruje počítač

 
Dejte si dobrý pozor, na co v došlých mailech klikáte. V jedné firmě na Českolipsku totiž otevřely mail s hlavičkou České pošty a ten jim zašifroval počítače i celou firemní síť! Ačkoliv se technikům už podařilo vir odstranit, k souborům se pořád nemohou dostat. Navíc vir požaduje zaplacení necelých 11 tisíc korun!
04.12.2014 22:15 |

podobné články

Na Facebooku se šíří nebezpečné video. Je to vir, který vás připraví o profil

 
Na sociální síti Facebook se šíří falešný doplněk do prohlížeče Google Chrome. Po jeho stažení uživateli hrozí, že ztratí kontrolu nad svým profilem. Hrozba pod označením JS/Kilim se šíří v Česku i v dalších desítkách zemí. Uvedla to v pátek antivirová firma Eset.
15.04.2016 19:30 |

podobné články

Němečtí komáři přenášejí nebezpečný africký vir

 
Africký vir Sindbis, který způsobuje horečnaté onemocnění provázené křečemi a zápaly končetin, se poprvé objevil v Německu.
03.05.2010 17:55 |

podobné články

Kdo může za nákazu ebolou? Lékaři konečně určili "pacienta nula", tomu nebudete věřit!

 
Začalo to jako strašák vzdálený tisíce kilometrů, končí to jako reálná obava o celosvětovou epidemii. Eboly se už regulérně bojí úplně všichni, protože smrtelný vir se z Afriky, kde byl původně izolován, "rozšířil už do Evropy a Ameriky a stačil k tomu jediný letecký převoz mezi kontinenty":http://www.extra.cz/smrtici-vir-eboly-se-siri-do-evropy-americane-maji-lek-ale-nesmeji-ho-pouzivat-proc.
12.08.2014 19:40 |

podobné články

Dávejte si velký pozor: Přes WhatsApp se šíří nebezpečná zpráva, která vás připraví o peníze!

 
Všichni uživatelé oblíbeného komunikačního programu WhatsApp zbystřete! Přes tuto aplikaci se totiž v poslední době šíří vir, který vás může připravit o peníze. Když naletíte a kliknete na odkaz, kde zadáte své telefonní číslo, začnou vám chodit placené zprávy. Budou vám chodit až do té doby, dokud tyto zprávy sami nezrušíte.
04.06.2017 14:55 |

podobné články

Facebookem se šíří nový vir. Maskuje se za zprávu od přátel

 
Komunitní sítí Facebook se v současnosti šíří rafinovaná hrozba. Upozornili na ni odborníci firmy Symantec.
23.11.2010 11:40 |

podobné články