Článek

Pozor: I když Britové zvolí odchod z EU, může to nakonec dopadnout jinak. Kolují vážné zvěsti

 
„Skotové mají obecně lepší porozumění pro imigraci, jelikož mnoho z nich má osobní zkušenost s emigrací do jiných zemí. Osobně se domnívám, že imigrace je dobrá věc,“ uvedl bývalý předseda skotské vlády Alex Salmond. Také prohlásil, že by Velká Británie v případě brexitu mohla brzy čelit druhému skotskému referendu o odtržení od zbytku země.
14.06.2016 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Alex Alex (363 článků)
Podobné články

Kolují zvěsti, že Zeman zvítězí: Pravice se prý rozpadla, pár ODSáků podpoří Rusnoka

 
Podle informací, které ParlamentníListy.cz zachytily ve sněmovně, by vláda Jiřího Rusnoka mohla získat podporu. Proslýchá se, že ji podpoří někteří lidé kolem Karolíny Peake a kolují zvěsti, že i poslanci z ODS by mohli umožnit její existenci.
29.07.2013 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Peake (1599 článků) , Jiří Rusnok (1790 článků) , Jiří Zeman (795 článků)

Spáchala Jiřina Jirásková sebevraždu? Kolují zvěsti, že se předávkovala léky

 
To, o čem se už od smrti herečky Jiřiny Jiráskové  (✝81) neustále spekuluje, přeci jen může být nakonec pravda. Ohledně případné sebevraždy umělkyně , která před svým skonem trpěla velkými bolestmi a o případném dobrovolném odchodu ze světa prý sama přemýšlela, stále kolují otazníky. Olej do ohně nyní přilil údajný policejní zdroj, který tvrdí, že si na onen svět paní Jiřinka pomohla léky!
21.06.2013 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Jirásková (408 článků)

ČSSD hýbou zvěsti o stamiliónovém dluhu strany

 
V sociální demokracii kolují zvěsti, že strana ve skutečnosti nedluží 64 miliónů korun, jak se oficiálně uvádí, ale neuvěřitelných 700 miliónů. Lidový dům to popírá. Pravdou ale je, že už loni v březnu se na sjezdu ČSSD hovořilo o dluhu 175 miliónů korun.
22.07.2010 15:25 |

podobné články

Britský úřad zakázal reklamu na řasenku s Natalií Portmanovou

 
Úřad pro standardy v reklamě známý pod zkratkou ASA, který dbá na věrohodnost reklam ve Spojeném království, zakázal další reklamu na kosmetiku. Konkrétně snímek Natalie Portmanové, který propaguje řasenku Christian Dior. Podle úřadu je totiž zavádějící a klamavý. Další články k tématu: Britové zakázali další reklamu od L´Oréal kvůli retuši V Británii zakázali reklamu s Julií Robertsovou kvůli retuši Britové zakázali reklamu se sexy letuškami společnosti Ryanair V Británii zakázali reklamu s mladou herečkou, prý sexualizuje děti Britové zakázali reklamu, která občany nabádala k špehování sousedů Britové zakázali reklamu na iPhone. Není to poprvé
24.10.2012 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Christian Dior (27 článků) , Julie Roberts (120 článků)

Nová láska Lucie Borhyové? Kolují drby o tom, že se zamilovala do rybáře Vágnera!

 
To by bylo ale pořádné překvápko! Už pár dnů kolují po internetu zvěsti, že Lucie Borhyová  (37) po rozchodu s Michalem Hrdličkou dlouho nesmutnila a začala nedávno randit s docela překvapivým chlapem. Hlasujte v anketě na konci článku, co si o tom myslíte!
17.12.2015 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1315 článků) , Michal Hrdlička (598 článků)

Brexit udělal z Česka žádanou zemi: Britové náhle zatoužili po našem občanství

 
Britové si před necelými dvěma měsíci odhlasovali odchod z Evropské unie. Pro brexit byla nadpoloviční většina lidí. Celému světu tak dali najevo, že jsou si svým rozhodnutím jisti. Je ale tomu opravdu tak? Česká ambasáda v Londýně hlásí nebývalý zájem o česká občanství. Podobně jsou na tom i velvyslanectví ostatních členských států EU. Britové podle nich nechtějí přijít o přístup na volný evropský trh. Informuje o tom server Aktuálně.cz.
30.08.2016 11:25 |

podobné články

Petr Robejšek: Méně Evropy, hlasovali Britové. EU není žádný oltář. Když to elity nepochopí, přijde následující scénář...

 
ROZHOVOR Má největší radost z brexitu Moskva? Jak odchod Spojeného království ovlivní vývoj na kontinentu? Nejen na tyto otázky odpovídá v reakci na vyhlášení výsledků britského referenda politolog a expert na mezinárodní otázky Petr Robejšek. Podle něho Britové odchod zvládnou a zvládne to i britská ekonomika. Stejně jako bychom to podle něho zvládli my.
24.06.2016 20:05 |

podobné články

Brexit ONLINE: Britové odhlasovali odchod z EU, půjdou i další země?

 
Britové si v referendu odhlasovali definitivní odchod z EU. Po sečtení všech hlasů je jasné, že zastánců Brexitu bylo o 1,2 milionu více než těch, kteří chtěli zůstat. Nejde přitom o první zemi, která z EU odchází, v minulosti šlo ale unikátní výjimky. Samotná Británie už jednou o odchodu z unie hlasovala, a to krátce poté, co se stala členem unie. Vyjednávání jejího odchodu nyní potrvá až 2 roky.
24.06.2016 08:40 |

podobné články

Britové promluvili. Za příštího předsedu vlády si přejí...

 
Britský premiér David Cameron oznámil, že ve funkci předsedy vlády zůstane už jen několik měsíců, protože si nepřál odchod ostrovního království z EU, voliči to věděli, a přece se rozhodli pro odchod. Příštím nejmocnějším politikem Spojeného království by tedy měl být někdo, kdo brexit prosazoval. The Independent poukázal na průzkum, podle něhož by si Britové přáli v premiérském křesle jednu možná překvapivou osobu.
28.06.2016 15:30 |

podobné články

Osobnosti: David Cameron (313 článků) , David Cameron (313 článků) , David Cameron (202 článků) , David Cameron (178 článků)

Zeman může Sobotku úplně dorazit, kolují zvěsti z Hradu

 
Seznam kandidátů na ministry, který šéf ČSSD Bohuslav Sobotka předložil prezidentu republiky, nakonec nejspíš neprojde tak hladce. Miloš Zeman v pátek zveřejní své výhrady k nominantům. Podle zdrojů Lidových novin dosud nebyla mezi oběma politiky uzavřena finální dohoda. Prezident prý sní o vzniku „čtyřkoaličního" projektu. Deník naznačuje i scénář, v němž by se premiérem mohl stát šéf hnutí ANO Andrej Babiš.
09.01.2014 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8289 článků) , Bohuslav Sobotka (8219 článků) , Miloš Zeman (16390 článků)

Zeman může Sobotku úplně dorazit, kolují zvěsti z Hradu

 
Seznam kandidátů na ministry, který šéf ČSSD Bohuslav Sobotka předložil prezidentu republiky, nakonec nejspíš neprojde tak hladce. Miloš Zeman v pátek zveřejní své výhrady k nominantům. Podle zdrojů Lidových novin dosud nebyla mezi oběma politiky uzavřena finální dohoda. Prezident prý sní o vzniku "čtyřkoaličního" projektu. Deník naznačuje i scénář, v němž by se premiérem mohl stát šéf hnutí ANO Andrej Babiš.
09.01.2014 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8289 článků) , Bohuslav Sobotka (8219 článků) , Miloš Zeman (16390 článků)

Britové volí. Preference napovídají, že ochromí parlament

 
Britové si zvolí na příštích pět let zástupce do Dolní sněmovny parlamentu. Podle analytiků se jedná o nejdramatičtější a nejzajímavější volby od konce druhé světové války.
06.05.2010 12:50 |

podobné články

Víme první: Od Libora Boučka se odstěhovala i druhá manželka. Rozvod?

 
O známém moderátorovi Liboru Boučkovi  (31) a jeho ženě kolují po Praze zvláštní zvěsti. Tvrdí se, že se mu v pořadí již jeho druhá manželka Jana, jež se živí jako koncipientka v advokátní kanceláři, spustila s kolegou právníkem v práci a odstěhovala se od něj. „To, jestli bydlíme spolu, bych vážně nechtěl komentovat,“ potvrzuje vlastně zprávy Bouček. Pokud se i tentokrát rozvede, bude to jak přes kopírák stejné, jako konec jeho prvního manželského svazku.
09.11.2012 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (381 článků)

Koalice chce být sociální, řada věcí ale může dopadnout jinak

 
Výsledky vyjednávání tří stran budoucí vládní koalice shrnuje server Aktuálně.cz. Rekapituluje jednotlivé oblasti a zjišťuje, že v řadě oblastí panuje spousta nejasností. A že vše nakonec může být trochu jinak. Například, že přes současné sliby se daně nakonec budou zvyšovat.
13.12.2013 08:15 |

podobné články

Tito významní politici ODS a TOP 09 prý stanou před soudem, špitá se

 
ParlamentníListy.cz před časem psaly, že se hovoří o tom, že Rada hlavního města Prahy bude obviněna kvůli kauze Opencard. To se nakonec stalo. Nyní na magistrátě a zastupitelstvu kolují zvěsti, že by měla být rada dokonce i obžalována.
03.05.2013 11:25 |

podobné články

Tito významní politici ODS a TOP 09 prý stanou před soudem, špitá se

 
ParlamentníListy.cz před časem psaly, že se hovoří o tom, že Rada hlavního města Prahy bude obviněna kvůli kauze Opencard. To se nakonec stalo. Nyní na magistrátě a zastupitelstvu kolují zvěsti, že by měla být rada dokonce i obžalována.
03.05.2013 16:15 |

podobné články

Vodu na Slovensku nepoužívejte ani na mytí! Takové varování dostali Britové

 
Britové nejspíš na Slovensko jen tak nepojedou. Neměli by se tam totiž kde osprchovat. Voda z kohoutků totiž není pitná a neměl by si s ní nikdo ani čistit zuby nebo se mýt. Aspoň takové varovaní dostali Britové.
13.07.2016 17:25 |

podobné články

THQ popírá zvěsti o rušení her, pochybnosti zůstávají

 
Zvěsti o tom, že THQ zmrazila svůj vydavatelský plán na rok 2014 (když plán, tak jedině dlouhodobý) a i přes zaplacení zálohy vrací licence, které si koupila pro budoucí videoherní adaptace, se podle vyjádření australské pobočky pro VG247 nezakládají na pravdě. Situaci kolem THQ rozvířil skrze svůj Twitter Kevin Dent, šéf SIG (Special Interest Group) divize vývojářské...
01.12.2010 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8470 článků) , Petr Nečas (9189 článků)

Odchod Jiřího Pomejeho z rádia: Urazili ho a ještě mu napaří tučnou pokutu!

 
Odchod Jiřího Pomejeho  (47) z rádia Frekvence 1, ze stanice, která mu jako první loni dala příležitost, aby se mohl postavit znovu na vlastní nohy, je zatím zahalen tajemstvím. Zatímco některé zprávy říkají, že dostal hodinového padáka , redakci Super.cz se donesly úplně jiné zvěsti. Ani ty však nehovoří o bývalé hvězdě rozhlasové stanice lichotivě. „Urazil se, že ho nenominovali na moderátora roku!“ tvrdí zdroj, podle kterého Pomeje bude muset zaplatit minimálně padesát tisíc korun pokuty za porušení do konce roku platné smlouvy.
04.10.2012 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1183 článků)