Článek

Pozor: existují. Jsou štíhlí, rychlí a velmi, velmi draví…

 
Člověk je zvláštní tvor. Neustále nespokojený, pořád si něco maluje v představách, něco vymýšlí. Tak například teď nedávno křičí na mě soused přes plot: „Tak zase začíná růst tráva, co!? Ach joo. Chtělo by to něco, co poseká vysokou i nízkou, nálety nebo i větve, třeba.“ Srdečně jsme se tomu oba zasmáli. Ale pak jsem si v náhlém záchvatu nadšení uvědomil: Vždyť přesně takové stroje existují! KŘOVINOŘEZY.
17.05.2016 10:25 |

podobné články

Podobné články

Draví ptáci se starají o bezpečnost na letišti

 
Ne každý ví, že o hladký odlet a přílet letadel na pražském Letišti Václava Havla se starají kromě letištních dispečerů také draví ptáci. Po letištní ranveji si samozřejmě nelétají, jak se jim zlíbí. Na starosti je mají sokolníci a právě ti nám ukázali, jak jejich pracovní den probíhá.
01.02.2016 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4381 článků)

Kolik najdete šelem? Levharti se umí zamaskovat v indické přírodě jako chameleoni!

 
Levharti patří k nejnebezpečnějším predátorům v Indii. Jsou rychlí, draví a nebezpeční. Málokdo ale ví, že se dokážou kolem lidí pohybovat i nepozorovaně.
23.06.2014 16:15 |

podobné články

Nová DVD - Rychlí a zběsilí, Krvavý Valentýn i Záblesk

 
Mezi DVD novinkami se tento týden můžete podívat třeba po akčním filmu Rychlí a zběsilí, hororu Krvavý Valentýn nebo špionážním dramatu Záblesk.
01.09.2009 06:10 |

podobné články

Tenhle pán vám hrozně moc chce ukázat svá tři varlata. Pozor, jenom pro opravdu odvážné!

 
Existují lidé, kteří mají "dva penisy":http://www.extra.cz/tak-pozor-tohle-jste-jeste-nevideli-muz-ma-dva-penisy-samozrejme-vsechny-zajima-jak-se-mu-soulozi. Také existují lidé, kteří "nemají žádný zadek":http://www.extra.cz/chcete-videt-muze-ktery-nema-zadny-zadek-pozor-nebude-to-hezky-pohled. Všichni se s těmi svými podivnými anomáliemi chlubí na internetu, a tak se nelze divit, že když má někdo tři "varlata":http://www.extra.cz/tema/varlata, také nás nakonec poctí nějakou tou nechutně detailní fotografií.
25.03.2014 21:55 |

podobné články

Lvice akrobatka: Na buvola skočila jako okřídlená!

 
Lvi jsou draví a hbití predátoři. A stejně tak jejich samičky. Fotografku Elizabeth Tucker a její tým o tom přesvědčilo několik lvic, které efektně zaútočily na stádo buvolů v jihoafrické rezervaci Londolzi.
30.04.2014 23:20 |

podobné články

Chicago porazilo Vancouver a je ve finále konference

 
Draví útočníci Chicaga Jonathan Toews a Patrick Kane mají čím dál reálnější šanci na zisk Stanley Cupu.
12.05.2010 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Kane (8 článků) , Jonathan Toews (7 článků)

Nováček, nebo člověk s praxí: Kdo je opravdu lepší?!

 
Čím známější objekty pro člověka jsou, tím lépe se v nich samozřejmě dokáže orientovat a všímat si podstatných rysů, tedy toho, co je v dané kategorii důležité. Jenže ačkoli jsou experti v tomto pohotoví a velmi rychlí, ztratí jistou schopnost všímat si rozdílů. Takových, které je dlouhodobá praxe s předměty učinila vůči nim slepými. V tomto jsou naopak mnohem pohotovější nováčci.
04.04.2016 10:05 |

podobné články

Nechcete být obézní?

 
Vědci si už před lety všimli, že lidé s nevyváženou a chudou střevní mikroflórou jsou obézní. A naopak lidé štíhlí mají mikrobiotu ve střevech bohatou druhově i početně. Dnes už se ví, že zdravá střevní mikroflóra podporuje štíhlost. Nové výzkumy naznačují, že jdou oba faktory ruku v ruce. Pravidelně sportující lidé totiž mají zdravější mikroflóru. A proto jsou štíhlí.
12.06.2014 08:40 |

podobné články

Čelisti znovu na scéně: Jak rychlí jsou žraloci?

 
Žraloci mají pověst nelítostných predátorů. Se značným přispěním hororových filmů bychom dnes jen těžko hledali obávanější dravce. Přestože se ale v obecném povědomí uchytili jako monstra, jejichž hlavní činností jsou útoky na bezbranné plavce, ve skutečnosti jde o fascinující, starobylou a velmi různorodou skupinu živočichů. 
07.01.2016 12:20 |

podobné články

Unikátní video z Mimoně: Deset hasičů stěhovalo 250 kilo vážící paní!

 
Hasiči z Mimoně na Českolipsku zachraňovali ženu, která váží 250 kilogramů. Bylo to pro ně velmi náročné, protože museli být maximálně opatrní, ale zároveň velmi rychlí. Do nemocnice ji odvezla speciálně upravená sanita.
09.12.2013 21:10 |

podobné články

Reality show Štíhlí s Bleskem: Zhubněte a získejte tisíce!

 
Tak to jsou ony. Pět žen, které se rozhodly zhubnout v nové reality show Štíhlí s Bleskem. Pod dozorem odborníků je čeká osmitýdenní kúra, na jejímž konci by měly mít nejméně o pět kilo méně.
05.02.2010 05:10 |

podobné články

Sklípkani předou nášlapné pasti!

 
Sklípkani myší si žijí v »bavlnce«! Můžete je pozorovat v expozici Akva Tera plzeňské zoo. Vidět je i to, jak svou pavučinu neustále vylepšují. Chrání jejich hnízdo před vlhkostí, pomáhá při rozmnožování a spolehlivě »hlásí« sklípkanovi, co se děje kolem jeho obydlí. V předení jsou sklípkani velmi rychlí. »Noru« dokážou upříst během jediného dne.
03.10.2016 12:05 |

podobné články

Vývojářský deník Worms Revolution představuje povolání

 
Ano, i červi mohou mít povolání! Zvlášť, když se kolem potulují už nějakou tu řádku let a všechny ty roky strávili brutálním bojováním, z nějž nevynechávají ani atomovky a nebo nebezpečné ovce. Takže se nám nakonec červíci ve Worms Revolution začali kastovat. Válečníci jsou takovými těmi klasickými červy, průzkumníci jsou malí, rychlí a jimi vykopané chodby...
15.12.2010 15:00 |

podobné články

Štíhlí s Bleskem: Srovnání pěti různých druhů diet

 
Šestice žen, které hubnou v reality show Štíhlí s Bleskem, postupuje podle pěti různých redukčních programů (dvě z nich shazují váhu ve stejném studiu). V čem se jednotlivé dietní režimy liší, kde mají největší rekordmany a na kolik hubnutí přijde?
27.02.2010 07:25 |

podobné články

Štíhlí s Bleskem: Účastnice projektu zhubly 42 kilo

 
Reality show Štíhlí s Bleskem nebyla žádným závodem, kdo zhubne více kilogramů. Každé tělo totiž na dietu reaguje jinak, a tak se jedné podařilo shodit více, jiné méně. Dohromady se však pěti ženám podařilo shodit více než čtyřicet kilogramů tuku.
14.04.2010 14:50 |

podobné články

Štíhlí s Bleskem: Blogy se plní zážitky

 
Účastníci populární hubnoucí reality show Štíhlí s Bleskem mají dole první kilogramy. Pod přísným dohledem odborníků na výživu, fitness trenérů a lékařů "trápí" svoje těla a se svými pocity se denně svěřují i vám, našim čtenářům. Jejich blogy včetně aktuálních fotografií naleznete na našich stránkách. A vy jim zde můžete posílat vzkazy a vyjadřovat svou podporu.
11.02.2011 13:25 |

podobné články

Štíhlí s Bleskem: Celkem zhubli 93,9 kilo!

 
Dva měsíce se devítka účastníků relity show Štíhlí s Bleskem snažila zhubnout a změnit svůj životní styl. Napínavá show skončila se stoprocentním úspěchem. Každému ze soutěžících se podařilo zhubnout minimálně pět kilogramů, což byla také podmínka pro vyplacení finanční odměny ve výši 5000 korun.
29.03.2011 14:25 |

podobné články

Obézní lidé se v kolektivu obézních cítí štíhlí

 
Psychologové tvrdí, že epidemii obezity zřejmě nebude možné zvrátit kvůli tomu, že si obézní lidé připadají štíhlí.
26.06.2012 08:10 |

podobné články

REKORDMANI! Opili se a vyrazili na benzínky, za hodinu stihli přepadnout čtyři

 
Lupičské rekordmany dopadli frýdeckomístečtí policisté. Dva zločinci se koncem minulého týdne dohodli, že přepadnou benzínové pumpy. „Vybaveni dvěma pistolemi se rozjeli do okolí Frýdku-Místku a stihli přepadnout čtyři,“ řekl policejní mluvčí Vlastimil Starzyk.
25.09.2013 10:25 |

podobné články