Článek

Poznáváte ho? Úmyslně srazil autem ženu!

 
Po zatím neznámém řidiči (na identikitu) osobního auta, který na konci března úmyslně najel v Rapotíně na Šumpersku do ženy (39), pátrá policie.
15.09.2015 19:05 |

podobné články

Podobné články

Janoušek před soudem odmítl, že by ženu autem srazil úmyslně

 
Lobbista Roman Janoušek, který čelí obžalobě z pokusu o vraždu kvůli sražení ženy autem v opilosti, před pražským městským soudem pouze přečetl své prohlášení. Na otázky soudu i státní zástupkyně odmítl odpovídat. Lobbista uvedl, že ženu nesrazil úmyslně. Omluvil se jí také, své jednání označil za chybu. Obžaloba ho kvůli loňské dopravní nehodě viní z pokusu o vraždu a z ohrožení pod vlivem návykové látky. Hrozí mu až osmnáctileté vězení.
16.07.2013 09:40 |

podobné články

Lobbista Janoušek vypovídá na policii, že ženu nesrazil úmyslně

 
Lobbista Roman Janoušek v pondělí vypovídal před policisty o okolnostech březnové dopravní nehody, při níž údajně srazil a vážně zranil ženu. Ve své výpovědi popřel, že by ženu srazil úmyslně. Uvedl to v prohlášení, ve kterém popsal okolnosti nehody ze svého pohledu. Jeho písemné vyjádření je založeno do spisu a plnou výpověď Janoušek pravděpodobně přednese až před soudem, řekl jeho advokát Vít Široký.
05.06.2012 14:00 |

podobné články

Opilý lobbista Janoušek srazil autem ženu. Bém: Je to jako béčkový thriller

 
UVNITŘ VIDEO Podle informací TV Nova srazil pražský podnikatel Roman Janoušek svým autem ženu. Z místa nehody ujel, auto podle televize řídil opilý. Hlídka policie ho však posléze zadržela.
25.03.2012 03:43 |

podobné články

V Praze probíhá již druhým dnem rekonstrukce nehody opilého Romana Janečka

 
V pražské Vyskočilově ulici druhým dnem pokračuje rekonstrukce nehody, při které podle policie opilý lobbista Roman Janoušek 23. března srazil jedenapadesátiletou ženu. Policie se snaží zjistit, jestli mohlo sedm svědků vidět událost tak, jak ji popsali ve svých výpovědích. Vyšetřovací pokus by měl vyšetřovatelům pomoci při rozhodnutí, zda Janoušek ženu srazil úmyslně, nebo z nedbalosti.
24.06.2012 10:50 |

podobné články

Policie běhala s figurínou, lobbista je u moře

 
Dvoudenní rekonstrukce nehody, při které podle policie opilý lobbista Roman Janoušek 23. března srazil jedenapadesátiletou ženu, dnes odpoledne skončila. Vyšetřovací pokus se sedmi svědky by měl vyšetřovatelům pomoci při rozhodnutí, zda Janoušek ženu srazil úmyslně, nebo z nedbalosti.
24.06.2012 17:25 |

podobné články

Těhotnou ženu rozsekal syrský migrant mačetou: Zastavil ho hrdina, který ho srazil autem

 
Prodávali spolu kebaby v rychlém občerstvení. Jejich vztah byl ale možná více než kolegiální. Syrský migrant (21) se rozhodl svoji těhotnou polskou kolegyni (†45) v jihoněmeckém Reutlingenu zabít. Vzal na ni mačetu a rozsekal jí hlavu. Při svém běsnění zranil dalších pět lidí, než byl zastaven hrdinou, který ho srazil autem.
25.07.2016 19:10 |

podobné články

Řidič BMW srazil a přejel dopravního policistu, řidiči mu nepomohli

 
Řidič osobního auta dnes po 13:00 v pražské Zbraslavi srazil dopravního policistu a ujel. Policista utrpěl otevřenou zlomeninu nohy, je v nemocnici. Policie nevylučuje, že motorista srazil policistu úmyslně, řekla policejní mluvčí Jana Rösslerová. Po řidiči policie pátrá a prosí o pomoc i veřejnost.
29.06.2012 15:50 |

podobné články

Sabrině (15) amputovali nohu! Bratranec ji schválně srazil autem

 
Otřesný případ násilí v rámci rodiny aktuálně řeší justice u našich východních sousedů. Mladý muž tam úmyslně srazil v autě svou sestřenici a její matku pobodal vidlemi. Důvod? Sestřenice ho prý odmítla.
20.12.2014 18:53 |

podobné články

Mladý pár srazil ženu autem a pohřbil ji zaživa

 
Čínská policie zadržela mladý pár, který automobilem srazil osmašedesátiletou ženu a poté ji zaživa pohřbil v domnění, že náraz nepřežila. O případu, který vyvolal poprask a lamentace veřejnosti nad klesající úrovní morálky v zemi.
24.05.2012 09:25 |

podobné články

Sagvan Tofi srazil v Praze autem ženu!

 
Zdá se, že celebrity za volantem jsou mnohem nebezpečnější, než by se mohlo zdát. Po Daře Rolins a Deaně Jakubiskové má pořádný řidičský vroubek také Sagvan Tofi. V Praze srazil ženu!
01.10.2012 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2097 článků) , Sagvan Tofi (289 článků)

Kmotra čeká rekonstrukce!

 
Rekonstrukce nehody, při které opilý lobbista Roman Janoušek (43) srazil Vietnamku (51), by se mělo účastnit osm svědků. Má dokázat, jestli pražský kmotr ženu koncem března srazil úmyslně, nebo z nedbalosti.
23.06.2012 12:05 |

podobné články

Šílenec úmyslně srazil ženu autem: Nebylo to naposledy, řekl jí a ujel

 
Kráčela po okraji vozovky a najednou ji zezadu srazilo auto! Do devětadvacetileté ženy najel v Rapotíně na Šumpersku neznámý muž. Když ležela zraněná na zemi, ještě jí vyhrožoval. Pak z místa ujel.
15.09.2015 15:25 |

podobné články

Záhadná smrt slavné chlapecké kapely: Zabil je řidič úmyslně?

 
Úmyslně je zabil?! Podle švédské policie řidič, který vezl britskou skupinu Viola Beach, prorazil záměrně bariéry na zvedajícím se mostě a vydal se tak s plným autem vstříc 25metrové propasti.
11.03.2016 21:10 |

podobné články

Šílené detaily utonutí při záplavách: Jaroslav vjel vstříc smrti úmyslně?!

 
Koho to jen mohlo napadnout, ptají se nyní v slzách všichni zdrcení příbuzní a přátelé. Jaroslav (†59) nedbal varování policie a se svým kamarádem Ladislavem (40) vjel svým terénním autem do rozvodněného potoku ve slovenské Ochodnici úmyslně. Nepochopíte, co ho k tomu vedlo!
30.04.2017 09:15 |

podobné články

Řidič srazil ženu, vezl ji 10 kilometrů na kapotě auta!

 
Neuvěřitelných deset kilometrů vezl německý řidič na kapotě svého vozu vyděšenou a zoufalou ženu, kterou předtím napadl před nočním klubem ve Folmavě na Domažlicku. Muž ženu celkem dvakrát porazil autem a navíc zmlátil pěstmi.
29.11.2011 10:25 |

podobné články

Fotbalista Miguel z Valencie srazil v den zápasu autem dvě ženy

 
Portugalský fotbalový obránce ve službách Valencie Miguel srazil svým autem dnes ráno dvě starší ženy. Jedna z nich byla převezena do nemocnice na testy.
05.05.2010 11:45 |

podobné články

Malý cyklista (8) se srazil s autem! Letěl pro něj vrtulník

 
Cyklista (8) se v úterý odpoledne v Děčíně Chrochvicích srazil s osobním autem. Policejní mluvčí Vojtěch Haňka řekl, že chlapce s podezřením na otrřes mozku odvezl vrtulník do nemocnice.
31.05.2011 15:45 |

podobné články

V Praze se srazil motorkář a autem! Je v NEMOCNICI!

 
Zranění utrpěl v pondělí ráno řidič motocyklu, který se v Praze - Libuši srazil s osobním autem. Informace Mediafaxu potvrdila mluvčí policie Eva Kropáčová.
12.09.2011 10:35 |

podobné články

V Opavě se srazil vlak s nákladním autem: Šest lidí skončilo v nemocnici!

 
V Opavě se dnes ráno srazil osobní vlak s nákladním autem. Při nehodě na přejezdu bez závor bylo podle prvních informací zraněno sedm lidí.
13.07.2013 09:20 |

podobné články