Článek

Poznáte usměvavého brejlouna (†22)? Ještě než nalezl smrt v troskách letadla, změnil hudební svět

 
Brýlatý mladík, kterého vidíte na fotografii, má dodnes zcela zásadní místo v historii populární hudby. Byl jednou z největších hvězd rané éry rokenrolu. Zářivá kariéra lemovaná hity, které dnes nezvedají ze židle jen babičky a maminky, ale i mnohem mladší ročníky, po osmnácti měsících opojné popularity skončila v troskách letadla.
21.03.2015 06:00 |

podobné články

Podobné články

Smrt v troskách letadla našel bývalý americký senátor

 
Smrt v troskách malého dopravního letounu nalezl v pondělí veterán amerického Kongresu, dlouholetý republikánský senátor Ted Stevens. Podle sdělení rodiny byl Stevens jednou z obětí pondělní havárie, při níž na jihozápadě Aljašky zahynulo pět z devíti lidí na palubě. Mezi cestujícími byl i někdejší šéf Národního úřadu pro letectví a vesmír (NASA) Sean O'Keefe.
10.08.2010 21:00 |

podobné články

Rakev se zesnulým hokejistou Vašíčkem (30): »Pepeho« uložili kamarádi

 
Se všemi poctami. Jako člověka, kterého si vážil kdekdo v jeho okolí i celý hokejový svět. Šampiona a usměvavého kluka Josefa Vašíčka, který minulou středu tragicky zahynul v troskách letadla společně s ostatními hráči ruské Jaroslavle, nesli včera na poslední cestě jeho spoluhráči z národního týmu i NHL, s nimiž dobyl titul mistrů světa i Stanley Cup.
16.09.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vašíček (160 článků)

Tomuto chlapečkovi krachlo manželství, přežil vlastní dítě a měl psychické potíže. Poznáte ho?

 
Z usměvavého chlapečka na fotce vyrostl zpěvák, jehož hvězda zářila hlavně v osmdesátých letech. Úspěchy v pracovním životě ale vyvážily trable v tom osobním. První manželství mu kvůli jeho vytížení zkrachovalo, druhé poznamenala velká tragédie - smrt dítěte.
20.08.2012 06:30 |

podobné články

Smrt leteckého esa!

 
Byl pilotem přes třicet let a hravě si poradil i s úctu budícím Boeingem 767. Smrt však nalezl v troskách malého akrobatického letounu. Polský pilot Marek Szufa odstartoval v sobotu v Plocku ke svému poslednímu letu, který skončil ve vodách Visly.
20.06.2011 12:10 |

podobné články

Zatraceně, to je civilní! První minuty po pádu malajsijského letadla ukazuje nové video

 
Nizozemci, Ukrajina ale i zbytek světa si v pátek připomíná první výročí tragické havárie malajsijského letadla MH17, při které zahynulo všech 298 cestujících, většinou cizinců. Australská média k výročí zveřejnila video pořízené krátce po pádu letadla, které zachycuje separatisty, jak se prohrabávají zavazadly cestujících v ještě hořících troskách stroje. 
17.07.2015 13:01 |

podobné články

V Nepálu zachránili patnáctiletého chlapce: V troskách byl po zemětřesení pět dnů!

 
Zázrak! V Nepálu postiženém devastujícím zemětřesením našli záchranáři v troskách zřícené budovy živého patnáctiletého chlapce. Pema Lama byl v troskách uvězněn celých pět dní. Jeho tělo bylo zaklíněno mezi dvěma poschodími, která ho uvěznila po zřícení.
30.04.2015 10:40 |

podobné články

Poznáte ho? Tohoto usměvavého kluka těžce zkoušel osud. Přišel o dítě i o svou milovanou přítelkyni

 
Roztomilým chlapečkem na výše přiložené fotografii není nikdo jiný než známý herec Keanu Reeves (47). I když se tmavovlasý krasavec zdá být velkým optimistou a vyrovnaným člověkem, osud k němu nebyl zrovna dvakrát přívětivý.
14.12.2011 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Keanu Reeves (57 článků)

Sebevražda, nebo náhoda: Muž vypadl z letadla

 
Záhadnou smrt řeší američtí policisté. Pilot malého soukromého letadla nahlásil řídící věži v Miami, že jeho pasažér vypadl z letadla. Tělo muže bylo nalezeno. Muž nejspíše vypadl z letadla sám, cizí zavinění nebylo prokázáno.
17.11.2013 10:11 |

podobné články

Indonéští pátrači objevili černé skříňky zříceného letadla

 
Potápěči našli takzvané černé skříňky letadla společnosti Air Asia, které se zřítilo před dvěma týdny v Jávském moři se 162 lidmi na palubě. Oznámilo to dnes indonéské ministerstvo dopravy. Skříňky ale podle zdrojů zatím není možné vyzvednout, neboť jsou uvězněny v troskách letadla.
11.01.2015 19:26 |

podobné články

Mrazivá předtucha smrti: Matka fotbalisty (†22) z letadla smrti věděla, že se něco stane

 
Věděla jsem, že se stane něco strašného! Matka jednoho (†22) z fotbalistů, který zahynul při pondělním pádu letadla v Kolumbii, popsala, jak měla v osudný den špatný pocit. Druhý den ráno se pak dozvěděla, že její syn v troskách letadla zahynul. Přitom se nedávno dozvěděl, že bude tatínkem.
01.12.2016 21:50 |

podobné články

Poznáte usměvavého rošťáka? Hádejte, který moderátor Novy byl jako malý takhle rozkošný

 
Vysmátý chlapeček na fotce je jednou z tváří zpravodajské redakce televize Nova, kam před pěti lety nastoupil coby juniorský reportér. Od té doby se v profesním životě Petra Suchoně hodně změnilo.
24.04.2013 11:00 |

podobné články

Vyšetřování letecké havárie hokejisty Jaroslava Jiříka: Zemřel před požárem! Inspektor ho od letu odrazoval...

 
Dlouhé čtyři měsíce trvalo vyšetřování nehody nového ultralehkého letounu Vixen II nedaleko brněnských Medlánek, v jehož troskách nalezl smrt bývalý hokejista Jaroslav Jiřík (†71). Technický inspektor jej prý od letu odrazoval...
22.11.2011 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Jiřík (10 článků)

Hledač pokladů nalezl džbán plný starořímských mincí za 100 miliónů

 
Padesát dva tisíc starořímských mincí ve 160kilogramovém džbánu nalezl britský hledač pokladů David Crisp. Hodnota mincí byla určena na 3,3 miliónu liber (v přepočtu 100 miliónů korun).
09.07.2010 09:35 |

podobné články

Muž šel navštívit matku. Nalezl ji mrtvou

 
Mrtvou šestašedesátiletou matku nalezl v sobotu odpoledne její syn v bytě v Holečkově ulici v Praze 5.
03.10.2010 18:20 |

podobné články

Robot nalezl v novozélandském dole svítící helmu jednoho z horníků

 
Robot nalezl v novozélandském dole, kde je uvězněno 29 horníků po pátečním výbuchu, helmu jednoho z havířů, která stále svítila. Informuje o tom ve středu server deníku New Zealand Herald.
24.11.2010 04:40 |

podobné články

Ze dne na den hrdinou: Muž, který nalezl bostonského útočníka

 
Ze dne na den hrdinou! Po bostonském výbuchu byl vyhlášen zákaz vycházení. Na ulicích pobíhali jen policisté a speciální jednotky FBI. Hned po ukončení zákazu se šel jeden z obyvatel bostonského předměstí projít. Zůstal v šoku. Na zahradě nalezl nejhledanější osobu USA.
21.04.2013 17:55 |

podobné články

Pochůzkář nalezl u olomoucké trati mrtvé tělo

 
Mrtvé tělo nalezl dnes dopoledne pochůzkář drah u kolejí na hlavní železniční trati vedoucí z Olomouce na Grygov. Okolnosti tragédie na místě vyšetřuje policie. Dráhy zhruba na půl hodiny zcela zastavily dopravu, nyní již vlaky jezdí po jedné traťové koleji. ČTK to dnes řekli mluvčí Drážní inspekce a Českých drah. 
23.10.2013 11:50 |

podobné články

Nadšenec nalezl v protileteckém krytu lidské kosti

 
V úterý kolem šestnácté hodiny telefonoval na tísňovou linku pracovník vojenského muzea civilní obrany s tím, že během fotografování protileteckého krytu v parku Klamovka nalezl lidské kosti. Pětadvacetiletý mladík pak přivolaným policistům sdělil, že má zálibu v cestování po republice a pořizování fotografií vojenských krytů a bunkrů z druhé světové války. K místu nálezu přijeli nejen kriminalisté z výjezdové skupiny, ale i hasiči z HS2 – Petřiny, kteří museli pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení odstranit části železných mříží, aby pak mohli detektivové provést ohledání místa činu.
30.01.2014 10:20 |

podobné články

Muž nalezl v bytě svou mrtvou matku, odmítal dovnitř pustit záchranáře i policisty

 
V Havanské ulici v Praze nalezl v úterý večer muž svou mrtvou matku, a to v jejím bytě. Muž se z celé věci psychicky zhroutil. Na místo vyrazil koroner pražské záchranné služby a také hlídka PČR.
06.08.2014 00:00 |

podobné články