Článek

Poznáte tyto dva neposedy? Jeden ‚trápil‘ rodiče zpěvem, druhý poznámkami ze školy. Dnes mají úspěšnou kapelu

 
Chlapečci na fotce holdovali hudbě jeden od raného dětství, druhý od střední školy a jejich okolí se tak ani nediví, že to dopadlo, jak to dopadlo - založili si kapelu. Sice teprve před rokem a něco, ale jejich písničky Lhůta záruční nebo Katarze si s nimi už zpívají tisíce fanoušků. Řeč je o skupině Slza, tedy Petru Lexovi a Lukáši Bundilovi.
02.03.2016 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Lexa (38 článků)
Podobné články

Pád Berlínské zdi: Našli lístek s poznámkami muže, který ji omylem nechal zbořit

 
Nečekaně se objevil lístek s poznámkami, o něž se opíral člen politbyra východoněmecké komunistické strany (SED) Günter Schabowski na přelomové tiskové konferenci z 9. listopadu 1989. Schabowski ten večer mimo jiné oznámil, že občané východního Německa napříště mohou vycestovat na Západ, čímž spustil zhroucení Berlínské zdi. Manželka Schabowského tvrdí, že papír s poznámkami rodině někdo ukradl.
17.04.2015 14:35 |

podobné články

Syn na Jesenicku roky týral nemohoucího otce! Co všechno mu prováděl?

 
Muž z Jesenicka neuvěřitelně týral svého otce! Trápil ho přes dva roky. Těžce nemocného muže trápil tak, že ho nutil, aby si pro jídlo chodil po čtyřech, nebo mu nezajistil ani potřebnou hygienu!
13.02.2013 13:45 |

podobné články

Výběr školy v Česku: Víc než kvalita zajímá rodiče vzdálenost od domu

 
Děti vzdělanějších rodičů chodí až dvakrát častěji na lepší školy na rozdíl od těch, které pocházejí ze špatného rodinného zázemí. V pětině případů dokonce i když rodiče mají možnost, školu nevybírají. Studie Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy uvedla ale pozitivní fakt, kvůli „nátlaku“ okolí školy posuzují i rodiče, kterým to nepřipadá důležité. Navenek totiž zkrátka nechtějí být „krkavčí“. Podle ministerstva školství by se měla zvýšit informovanost, ale také spjatost rodičů se školou.
16.10.2016 18:15 |

podobné články

Jsou tu podzimní prázdniny: Jak zabavit školáky?

 
Školáci jsou nadšení! Už zítra jim začínají dvoudenní podzimní prázdniny, na které naváže víkend. Jenže! Jak malé neposedy zabavit, aby si volné dny užili co nejlépe a nestrávili je jen před» bednou«? Přinášíme tipy na nejlepší zábavu!
27.10.2012 05:10 |

podobné články

Borhyová se nemůže odtrhnout od Hrdličky: Nemá čas na syna!

 
Zamilovaná až po uši! Z nového milence nemůže Lucie Borhyová (34) spustit ruce, natož oči. Od vrkání s Michalem Hrdličkou (24) má problém moderátorku vytrhnout i její syn Lucas (4), který si neustále vyžaduje maminčinu pozornost. Maminko, ty na mě nemáš čas – jakoby říkaly oči malého neposedy, který se snažil odtáhnout krásnou blondýnu od pohledného sporťáka.
06.03.2013 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1416 článků) , Michal Hrdlička (644 článků)

Borhyová se nemůže odtrhnout od Hrdličky: Nemá čas na syna!

 
Zamilovaná až po uši! Z nového milence nemůže Lucie Borhyová (34) spustit ruce, natož oči. Od vrkání s Michalem Hrdličkou (24) má problém moderátorku vytrhnout i její syn Lucas (4), který si neustále vyžaduje maminčinu pozornost. Maminko, ty na mě nemáš čas – jakoby říkaly oči malého neposedy, který se snažil odtáhnout krásnou blondýnu od pohledného sporťáka.
08.03.2013 23:22 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1416 článků) , Michal Hrdlička (644 článků)

Krásná Jitka Čvančarová vytasila obří vnady: Ani korzet ty "neposedy" neudržel!

 
Martin Dejdar je bezpochyby jedním z našich nejlepších českých komiků, to se musí nechat. Srandistou navíc není jen na plátně, ale i ve svém soukromém životě.
03.10.2013 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Dejdar (430 článků) , Jitka Čvančarová (701 článků)

Smogová peřina nad Českem začíná konečně mizet

 
Nejdříve se začali lidé dusit smogem na severu Moravy, během tohoto týdne pak trápil štiplavý vzduch už osm krajů. Situace se začala lepšit v pátek, kdy byly vyšší koncentrace naměřeny jen v moravskoslezských městech. Ještě ve čtvrtek ale poletavý prach trápil i Prahu, Brno, Kladno, Přerov nebo Litoměřice.
12.02.2010 10:15 |

podobné články

Rosického trápil "koňar", ale před zápasem s Itálií má jasno! Hrát budu

 
Kapitán fotbalové reprezentace Tomáš Rosický bude moci nastoupit v kvalifikačním utkání v Itálii, třebaže jej po posledním duelu s Arménií trápil naražený sval.
10.09.2013 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Rosický (575 článků)

Dětinský Michael Jackson se velmi trápil tím, že ho někteří nemají rádi

 
Producent a muzikant Nile Rodgers popsal serveru Rolling Stone, čím se trápil zesnulý král popu Michael Jackson. Jeho slova potvrzují pohled dalších jeho spolupracovníků, kteří o Jacksonovi mluví jako o hodném naivním člověku, jenž žil trochu mimo realitu.
04.10.2013 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1627 článků) , Nile Rodgers (2 články) , Nile Rodgers (2 články) , Michael Jackson (603 článků) , Michael Jackson (603 článků)

Nerušte zvláštní školy, volá čtenářka Blesku: Můj syn se na základce trápil

 
Syn paní Aleny měl od druhé třídy problémy s učením a dvakrát ročník opakoval. Proto ho přemístila do praktické školy, kterou vychodil. Nyní se živí jako řidič a nikdo neví, do jaké školy chodil. S rušením praktických škol proto paní Alena nesouhlasí. V názorech se liší i odborníci oslovení Bleskem.
22.09.2015 13:30 |

podobné články

Poznáte roztomilého sedmiletého kloučka? Dnes je z něj hezounek, hraje v Ulici a zpívá děvčátkům

 
Už v sedmi letech si tenhle chlapeček osahal jeviště a před televizními kamerami působil tak suverénně, že s kamarádkou Martinou Černou zpěvem prosté písničky o kokršpanělech vyhrál tehdy populární novácký pořad Rozjezdy pro hvězdy. Lidé si ho tehdy doslova zamilovali. Dnes je však ještě úspěšnější. Poznáte, o koho jde?
03.02.2014 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Martina Černá (7 článků)

To budete koukat: Éterická víla z Novy Emma Smetana má vlastní rockovou kapelu

 
Moderátorka TV Nova Emma Smetana rozhodně není jenom další hezká tvářička. V pětadvaceti má vystudované dvě vysoké školy, dokonce pracovala i na Úřadu vlády a pro Evropský parlament. A aby toho nebylo málo, má i svoji vlastní rockovou kapelu.
29.03.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Emma Smetana (438 článků)

12 finalistů SuperStar: Kdo vydělává nejvíc?

 
Jsou to skoro dva měsíce od konce Česko Slovenské Superstar a Blesk.cz zjišťoval, jak se dvanáctce finalistů daří po soutěži. Kolik mají koncertů, jestli už vydali první desku a kolik si zpěvem a účinkováním na různých akcí vydělávají. Na nejvíce peněz si přijde vítěz SuperStar Lukáš Adamec, který je schopný si za měsíc vydělat až sto tisíc korun, najdou se však tací, kteří si od soutěže zpěvem nevydělali nic!
20.07.2011 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Adamec (108 článků)

Nový Nightwork bez Dyka? Prachař se Soukupem mají novou kapelu i hit!

 
Dva roky po rozpadu úspěšné formace Nightwork se zbývající členové v čele František Soukup (31) a Jakub Prachař (32) rozhodli, že založí novou kapelu, které dali název Horal. Zpěvu se místo Vojty Dyka, kvůli kterému se kapela rozpadla, ujme Jakub a nový člen Ezy Hýbl.
09.12.2015 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (883 článků) , Vojtěch Dyk (702 článků) , František Soukup (42 článků)

Poznáte, čí jsou to děti? Jejich rodiče jsou známé české celebrity

 
Některé děti podobu svých rodičů nezapřou. Stačí jeden pohled a všem je hned jasné, který slavný rodič má doma svou věrnou kopii. Poznáte ke komu tyto děti patří?
30.11.2016 11:00 |

podobné články

Školák na cestě do školy: Jaká bezpečnostní pravidla by měl dodržovat?

 
Zaparkovaná auta, nefungující semafory nebo nečekané štěkání psa. Všechny tyto faktory mohou děti ohrozit při jejich cestě do školy. Rodiče by si tak s nimi měli včas celou trasu projít. Pokud musí na cestě využít MHD, měli by být potomci i poučeni o tom, jak se mají chovat například na tramvajovém ostrůvku. Rodiče by neměli zapomínat ani na reflexní prvky na oblečení.
26.08.2015 05:40 |

podobné články

Kde je hranice toho, co je ve vztahu kompromis a co už sebezapření?

 
Jeden si představuje společný víkend, druhý párty, jeden komedii, druhý horor. Otázku, kde je ta hranice, kdy jeden z partnerů se jen podřizuje a druhý jen diktuje, si pokládají denně lidé po celé světě. A když člověk vidí šťastně rodiče po pětadvaceti letech, říká si, že to musí jít. Jenže co my, začátečnice?
02.07.2012 13:35 |

podobné články

Církevní školy mají za dva roky přijít o dotaci na provoz

 
Církevní školy by za dva roky, tedy od začátku školního roku 2016/2017, měly přijít o státní dotaci na provozní náklady. V rámci církevních restitucí totiž církve získaly peníze na to, aby jako zřizovatel mohly tyto náklady hradit samy, uvedlo v tiskové zprávě Ministerstvo školství. Se změnou financování počítá připravovaná novela zákona o poskytování dotací soukromým školám, která k nim nově zahrne i školy církevní.
08.07.2014 17:20 |

podobné články