Článek

Poznáte tuhle malou Minnie? Dnes je filmovou hvězdou a snem mnoha mužů!

 
Začínala jako dětská hvězda a dnes je z ní pořádně sexy herečka. Víte, kdo to je?
29.07.2015 19:11 |

podobné články

Podobné články

Myška Minnie má hvězdu na Chodníku slávy v Hollywoodu

 
Čtyřicet let po myšákovi Mickeym se dočkala hvězdy na Chodníku slávy v Hollywoodu také jeho partnerka myška Minnie. Odhalit dlaždici s jejím jménem přišla také zpěvačka Katy Perry, pro niž byla Minnie jednou z dětských idolů, s nimiž vyrůstala.
25.01.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Katy Perry (544 článků)

NAFUKOVACÍ MINNIE ohrožuje děti! Obsahuje jedovaté látky

 
Dva estery kyseliny ftalové, které obsahuje nafukovací plastová postavička Minnie, se mohou při kontaktu s ústy dostat do slin a následně je můžou děti spolknout. Jeden z esterů působí na rozmnožovací orgány, druhý na ledviny a játra, informoval ve středu Michael Vít, hlavní hygienik ČR.
12.10.2011 11:55 |

podobné články

Nebezpečná myška Minnie ohrožuje děti!

 
Nafukovací myšku Minnie rozhodně nedávjete svým dětem na hraní! Podle ministerstva zdravotnictví totiž obsahuje nepovolené množství ftalátů, které ohrožují děti.
12.10.2011 12:30 |

podobné články

Minnie Mouse je zatím nejstylovější kreslenou postavičkou

 
Na Londýnském zářijovém fashion weeku se postavička Minnie bude podle všeho těšit velké pozornosti. Nenechte si ji ujít ani vy.
10.09.2012 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Minnie Mouse (2 články)

Minnie Driver: Jím maso těch zvířat, která nemám ráda!

 
Minnie Driver tvrdí, že by vegankou být nemohla. Masa moc nesní, ale přesto si tu a tam nějaké ráda dopřeje. Třiačtyřicetiletá britská herečka hraje veganku v seriálu About a Boy, v soukromí se však občas zakousne do krůty. Protože krůty a krocany nesnáší. Naopak prasátka, krávy a ovce má ráda, takže jejich maso nepozře.
03.02.2014 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Minnie Driver (4 články)

Minnie Driver: Osudového muže jsem potkala na rande s nekňubou

 
Herečka Minnie Driver tvrdí, že svého osudového muže potkala na nepovedeném rande s jiným mužem. Vyrazila na schůzku naslepo a už od počátku bylo jasné, že si s dotyčným vůbec nesednou. Ale vzal ji na pláž, kde se potkala s dávným kamarádem, na něhož ztratila kontakt. Neville Wakefield se stal jejím životním druhem.
26.09.2016 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Minnie Driver (4 články)

Minnie Driver: Šedivá jsem od jednadvaceti

 
Herečka Minnie Driver spoléhá na barvy na vlasy už šestadvacet roků. Jako herečka si totiž nemůže dovolit šediny, protože by nedostala žádnou kloudnou roli. Jenže stříbrné vlasy se jí v porostu hlavy začaly objevovat už v jednadvaceti letech.
27.04.2017 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Minnie Driver (4 články)

Sexbomba Mesarošová lesbičkou? Exmilenka promluvila!

 
Modelka Dominika Mesarošová (30) je proslulá svým kladným vztahem k opačnému pohlaví. Jistě i ona je snem mnoha mužů, teď se však může stát i snem mnoha žen. Z vyprávění její kamarádky se zdá, že u Dominiky není nic nemožné.
09.06.2016 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Mesarošová (561 článků)

Poznáte slavnou herečku, když jí bylo osm let? Je to rajcovní zrzečka a už v sedmnácti ukázala ve filmu ňadra

 
Patří mezi naše nejkrásnější herečky a od mládí je snem mnoha mužů. Už v sedmnácti letech se svlékla v několika filmech a její zrzavé vlasy a svůdný pohled uhranuly řadu mužů u televizních obrazovek.
04.09.2013 15:00 |

podobné články

Alois Nebel nominován na Evropskou filmovou cenu celovečerních snímků

 
Film režiséra Tomáše Luňáka Alois Nebel je nominován Evropskou filmovou akademií na Evropskou filmovou cenu v kategorii celovečerních animovaných filmů. Spolu s ním se o toto prestižní ocenění, označované za evropského Oscara, bude ucházet španělský snímek Arrugas režiséra Ignacia Ferrerase a britsko-americký film Piráti.
18.09.2012 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Luňák (15 článků)

Sněm s jasným koncem? Babiš čeká zvolení Stropnického do čela pražského ANO

 
V Praze začal krajský sněm hnutí ANO, předseda hnutí Andrej Babiš při příchodu novinářům řekl, že očekává vítězství ministra obrany a člena celostátního předsednictva hnutí Martina Stropnického, kterého podporuje. Má ANO v Praze integrovat. Sněm se chystá dnes zvolit kandidáta na nového krajského předsedu za Radmilu Kleslovou, která na funkci rezignovala. Stropnický získal v pátek i podporu krajského předsednictva. Pokud bude zvolen, bude chtít vyměnit i místopředsedy.
14.11.2015 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12458 článků) , Martin Stropnický (1659 článků) , Radmila Kleslová (185 článků)

Sejde se krajský sněm TOP 09, bude volit delegáty. A nejen to

 
Krajský sněm TOP 09 v Praze dnes bude volit delegáty na celostátní sněm, který je naplánován na konec listopadu. Je možné, že v reakci na špatný volební výsledek také změní vedení pražské organizace, napsala ČTK.
04.11.2017 06:00 |

podobné články

Poznáte tuhle slečnu s roztomilou tvářičkou? Chodila s bruslařem a teď má sexy milionáře!

 
Svůj velký talent využila poprvé už v devíti letech, kdy byla obsazena do malé role v seriálu Území bílých králů. Ve dvanácti letech, tedy v roce 1992, už dostala roličku na prknech Národního divadla ve hře Saténový střevíček. Tento rok byl pro Lucii Vondráčkovou  (31) vůbec zlomovým. Nejen, že začala získávat filmové i televizní role, ale byl také poprvé odvysílán pořad pro děti a mládež Marmeláda, který malou moderátorku katapultoval do diváckého povědomí a vynesl jí přízeň mnoha fanoušků. Od roku 1993 je Lucie vnímána jako zpěvačka, herečka a moderátorka v jedné osobě a její umělecká kariéra začala strmě stoupat.
30.11.2011 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1124 článků)

Cesta za snem: Heřman Volf to dokázal, splnil si svůj snem

 
"Cesta za snem" handicapovaného sportovce Heřmana Volfa se naplnila. Jeho cesta skončila v Paříži pod Vítězným obloukem.
02.08.2009 14:35 |

podobné články

Pražská ODS volila lídry do voleb do zastupitelstva, favoritka sněm opustila

 
Sněm pražské ODS ve čtvrtek večer zvolil všech sedm lídrů pro volby do pražského zastupitelstva. Stali se jimi náměstci primátora Marie Kousalíková, Pavel Klega a Rudolf Blažek a dále starostové Petr Hána, Josef Nosek, Andrea Vlásenková a členka výkonné rady ODS Aleksandra Udženija. Poslankyně a starostka Prahy 2 Jana Černochová opustila pozdě večer sněm s tím, že volba je předem domluvená.
24.06.2010 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (414 článků) , Pavel Blažek (550 článků)

Sněm pražské ODS začal jednat o svém novém vedení

 
Sněm pražské ODS začal jednat o svém novém vedení. O funkci předsedy se utkají Filip Humplík a Tomáš Chalupa. Rozdělení sil je údajně zhruba vyrovnané. Oba kandidáti před soubojem mluví především o nutnosti sjednocení ODS a ukončení dlouhodobých rozporů uvnitř strany. Sněm se bude také zabývat nominacemi do celostátního vedení ODS, delegáti také chtějí navrhnout změnu stranických stanov. Na programu naopak oproti plánu nemá být kandidátní listina do Evropského parlamentu. 
21.11.2013 19:47 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Chalupa (365 článků)

Jsem jak Karel Gott, taky jsem to nečekal, jásal Babiš. Faltýnek chválil sněm, jak dobře maká

 
Celkem 189 delegátů a spolu s nimi 120 hostů a přibližně stovka novinářů se sešla v Praze na akci, kterou výstižně charakterizuje logo s heslem: "ANO, toto je III. sněm 2015". Hnutí ANO ministra financí Andreje Babiše uspořádalo svůj volební sněm, na kterém doplní své vedení a dle slov samotného předsedy se pokusí též prodiskutovat ideové směřování hnutí, které podle některých vůbec nemá.
28.02.2015 15:11 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4654 článků) , Andrej Babiš (12458 článků)

Jsem jak Karel Gott, taky jsem to nečekal, jásal Babiš po jednohlasném zvolení. Faltýnek chválil sněm, jak dobře maká

 
Celkem 189 delegátů a spolu s nimi 120 hostů a přibližně stovka novinářů se sešla v Praze na akci, kterou výstižně charakterizuje logo s heslem: "ANO, toto je III. sněm 2015". Hnutí ANO ministra financí Andreje Babiše uspořádalo svůj volební sněm, na kterém doplní své vedení a dle slov samotného předsedy se pokusí též prodiskutovat ideové směřování hnutí, které podle některých vůbec nemá.
28.02.2015 15:16 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4654 článků) , Andrej Babiš (12458 článků)

Poprvé po více než tisíci letech: Hlavy pravoslavných církví se sjedou do Řecka

 
Poprvé po více než tisíci letech proběhne všepravoslavný sněm. Všechny pravoslavné církve světa souhlasily s tím, že se jejich vůdci sejdou letos v červnu na Krétě. V 11. století došlo k rozkolu křesťanské církve na západní katolickou a východní pravoslavnou, od té doby k žádnému ekumenickému koncilu na straně pravoslavných nedošlo. Poslední ekumenický sněm v katolické církvi byl 2. vátikánský koncil, který církev výrazně modernizoval, ale přinesl i rozkol. Přinese všepravoslavný sněm rozkol i pravoslaví?
01.02.2016 06:35 |

podobné články