Článek
Podobné články

Za surovou vraždu bezdomovce půjde muž na 16 let za mříže

 
Za surovou vraždu bezdomovce v Bělé pod Bezdězem si spolupachatel Petr Borč odpyká 16 let ve vězení. Jeho dovolání odmítl Nejvyšší soud (NS). Dvojice útočníků bezdomovce po předchozí hádce brutálně zbila a pobodala. Borč mu prý navíc uřízl ucho. Rozhodnutí NS se týká pouze Borče, nikoli komplice Jana Švejdy, jenž dostal třináctiletý trest.
23.07.2013 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Švejda (2 články)

Vysokoškolák se pokusil zabít dva bezdomovce: Lituji, že přežili!

 
Chtěl, aby trpěli. Čtyřiadvacetiletý Jan M. obžalovaný z pokusu o vraždu dvou bezdomovců přiznal soudu, že chtěl tyto muže mučit. Lituje toho, že přežili. Fyzicky prý napadl i další bezdomovce. Vysokoškolský student zdůraznil, že si vybíral „bezdomovce s velkým B“, což jsou podle něj ti, kteří si na lidi bez domova „jenom hrají“ a ve skutečnosti chodí na brigády a mají značkové věci.
16.03.2015 11:35 |

podobné články

Matfyzák, který toužil vraždit bezdomovce: Dostal od soudu sedmnáct let

 
Loni v dubnu a červnu se pokusil zabít dva bezdomovce. To, co prohlásil u soudu, bylo ovšem několikanásobně děsivější, než kdokoliv asi čekal. Litoval, že dva bezbranné muže nezabil. Uvedl, že chtěl bezdomovce i mučit, a dodal, že na svobodě by vše zopakoval.
24.03.2015 14:30 |

podobné články

Další útok na bezdomovce: Jednomu v Ostravě někdo tyčí rozbil hlavu

 
Teprve čtyřiadvacetiletému bezdomovci z Ostravy neznámý pachatel minulý pátek rozbil hlavu tyčí. Jedná se už o druhý brutální útok na bezdomovce během jednoho týdne. Předešlé pondělí dva nezletilí kluci utýrali bezdomovce na autobusovém nádraží v Pardubicích.
12.08.2015 12:20 |

podobné články

Mladý muž zabil bezdomovce kvůli penězům: Odsedí si 17 let

 
Na 17 let poslal do vězení českobudějovický soud Andreje M. za loňskou vraždu bezdomovce v Jindřichově Hradci. Čtyřiadvacetiletý obžalovaný umírajícího muže okradl přibližně o 5 000 korun. Vražda se stala v objektu bývalého nákladového nádraží a policisté tělo bezdomovce objevili po dvou týdnech. Rozsudek není pravomocný. Státní zástupce i obhajoba se nevyjádřili, zda se odvolají.
13.02.2017 10:45 |

podobné články

Harrison Ford poprvé promluvil o pádu svého letounu: Z jeho slov mrazí!

 
Harrison Ford poprvé promluvil o své nehodě v letounu, k níž došlo v březnu tohoto roku. Vážný incident ho stál několik týdnů na nemocničním lůžku a také retrográdní amnézii – tedy ztrátu paměti po úrazu hlavy. Do golfového hřiště to třiasedmdesátiletý hollywoodský herec napasoval se svým dvouplošníkem a hrdinně přitom neohrozil nikoho dalšího na zdraví a životě.
02.11.2015 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Harrison Ford (145 článků)

Lidé našli na ulici mrtvého bezdomovce!

 
Mrtvého 37letého bezdomovce našli v pátek odpoledne lidé na ulici v pražských Jinonicích, podle přivolaného lékaře nezemřel cizí rukou. Letošní zima si tak v metropoli vyžádala již pět lidských životů, sdělila Mediafaxu mluvčí pražské záchranky Jiřina Ernestová.
16.12.2011 15:55 |

podobné články

Kniha francouzského bezdomovce je bestsellerem, muž ale stále žebrá v ulicích Paříže

 
Novým bestsellerem se ve Francii stala kniha bezdomovce, který v ní líčí svůj 27letý život na ulici. Od října se už prodalo více než 40 tisíc výtisků, upřesnilo vydavatelství Calmann-Levy, které dílo nazvané Je tape la manche (Žebrám na veřejnosti) dalo do prodeje. Podle komentářů tento úspěch ještě neumožnil bezdomovci opustit ulici, ale již zásadně mění jeho každodenní život.
18.12.2015 10:45 |

podobné články

Tento muž ubil bezdomovce. Poznáte ho?

 
Policie zveřejnila podobiznu podezřelého, který mohl v Šumperku ubít bezdomovce. Ten zemřel v nemocnici.
10.02.2010 16:25 |

podobné články

Herec Robert De Niro strávil celý den na ulici jako bezdomovec. Nikdo ho nepoznal

 
Robert De Niro (68) se připravuje na roli bezdomovce ve svém novém filmu Being Flynn. Studium role vzal z gruntu a v jednoho bezprizorního muže z ulice se proměnil. Byl přitom tak dokonale maskován, že ho v ulicích Bostonu a útulku pro bezdomovce nikdo nepoznal.
04.03.2012 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Robert De Niro (66 článků) , Robert Flynn (1 článek) , Robert Flynn (1 článek)

Robert De Niro: Okusil útrapy bezdomovce! Málem ho přejelo auto!

 
Robert De Niro (68) bude hrát v novém filmu bezdomovce, a tak si život na ulici vyzkoušel na vlastní kůži. Slavný americký herec se v přestrojení přimíchal mezi nešťastníky bez domova a nikdo z nich ho nepoznal, ani když mu nakládali na tác talíř s jakousi šlichtou!
08.03.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Robert De Niro (66 článků)

Hollywoodský herec William Fitcher kašle na českou Playmate. V Praze mu dělá společnost jeho krásná manželka

 
Již jsme vás informovali, že se v Praze dlouhodobě pohybuje slavný hollywoodský herec William Fitcher (57), kterého jste mohli spatřit po boku Bruce Willise a Bena Afflecka v Armageddonu, vedle George Clooneyho ve filmu Perfektní Bouře, dále ve filmech Pearl Harbor či Černý jestřáb sestřelen. Herec v Praze natáčí pokračování úspěšného kriminálního seriálu Bez hranic s režisérem Stevenem Seaglem.
26.03.2014 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Ben Affleck (218 článků) , George Clooney (734 článků) , Bruce Willis (317 článků)

George Clooney poprvé promluvil o dvojčatech: Bude to dobrodružství

 
Herec George Clooney (55) se v létě stane hned dvojnásobným otcem. S manželkou Amal (39) čekají dvojčata. Hollywoodský herec poprvé promluvil o přírůstku do rodiny.
21.02.2011 14:40 |

podobné články

Co to je za bezdomovce? Poznáte, který slavný český herec se proměnil v nevzhledného chlapíka?

 
Někdy stačí málo a ze slavných hvězd se jako mávnutím kouzelného proutku stane někdo, koho byste si na ulici rozhodně nevšimli. "Martin Písařík":http://www.extra.cz/tema/martin-pisarik (34) zřejmě během svého vystoupení takový záměr neměl, ale v nepříliš vzhledném oděvu by ho poznal jistě málokdo.
23.09.2013 07:35 |

podobné články

Co se mohlo stát? Největší hollywoodský drsňák plakal na ulici. Neutěšila jej ani mladičká přítelkyně

 
Velmi emocionálně vypjaté momenty nejspíš zažívá v posledních dnech hollywoodský bouřlivák Mickey Rourke (62). Zkroušený herec v neděli venčil svou psí smečku v ulicích Los Angeles a v očích se mu leskly slzy.
28.02.2015 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Mickey Rourke (67 článků)

Chutnalo mu? Kanibal rozsekal bezdomovce sekerou, snědl jeho mozek a oči. Do vězení nepůjde!

 
Zbaven svéprávnosti. Takový je verdikt soudu nad mužem jménem Tyree Lincoln Smith (36), který zabil "bezdomovce":http://www.extra.cz/tema/bezdomovci a ještě si na něm pochutnal. "Kanibal":http://www.extra.cz/tema/kanibal ze státu Connecticut byl odsouzen k doživotí v psychiatrické léčebně poté, co vyšlo najevo, že může za smrt jistého Angela Gonzalese, jehož zetlelé tělo bylo nalezeno v opuštěné budově na konci ledna tohoto roku.
12.09.2013 13:05 |

podobné články

Útočiště pro bezdomovce jsou trnem v oku. V Praze proto vznikají na vodě

 
Většina lidí nechce mít s bezdomovci nic společného. Specializovaná centra, která poskytují lidem bez přístřeší pomoc, musejí také z tohoto důvodu řešit, kde provozovat svou činnost. Podle ředitele Centra sociálních služeb Praha (CSSP) Tomáše Jána by bylo ideální, kdyby v každé pražské městské části fungovalo jedno útočiště pro bezdomovce. Tyto služby se ale setkávají s odmítavým postojem, a tak musejí vznikat na neutrálním území.
29.07.2017 10:35 |

podobné články

Ze slavného Roberta De Nira je bezdomovec!

 
Herec Robert De Niro (68) se nastěhoval do útulku pro bezdomovce. A byl ve své nové roli tak přesvědčivý, že v něm slavnou hvězdu nikdo nepoznal. Jako bezdomovce ho pak málem přejeli na Wall Street.
05.03.2012 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Robert De Niro (66 článků) , Robert Wall (1 článek) , Robert Street (1 článek)

Muž (22) ubodal bezdomovce (73) kvůli 300 korunám

 
K loupežné vraždě 73letého bezdomovce, který byl nalezen brutálně ubodaný na ulici v Ostravě-Porubě loni 30. prosince, se v pondělí u ostravského soudu přiznal 22letý Jiří Tvrdý. Svou oběť mladý muž připravil o 300 korun.
03.08.2009 17:15 |

podobné články