Článek

Poznáte, která celebrita trajdá v centru Prahy bosa?

 
Chození bos je nejenom zdravé, ale i dost zvláštní. Zejména v Praze, kde se na chodnících povaluje kdeco. I tak se ale najdou nadšenci, kteří si chození naboso vyloženě užívají. A evidentně se teď mezi ně zařadil i producent Petr Vachler (49).
01.10.2015 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vachler (59 článků)
Podobné články

Poznáte zpěvačku, která přestala maskovat nadváhu a koncertovala bosá v těsných džínech?

 
Jindy ji vídáme na pódiu v šatech, které alespoň částečně zakryjí nějaký ten nedostatek, ale tentokrát Kelly Clarkson (33) překvapila. V tak ležérním outfitu, jaký si vybrala v neděli odpoledne na svůj koncert v newyorském Wantaugh Parku, jsme ji vystupovat nečekali. Kelly navíc nový styl úžasně nabudil a ona řádila bosá s mikrofonem v ruce stejně jako před třinácti lety, kdy byla plná dojmů z vítězství v historicky prvním American Idolu. Teď už jen doufejme, že se opět nenajde nějaká 'dobrá duše', která v talentované zpěvačce radost ze života zase úspěšně udusá...
01.06.2015 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Kelly Clarkson (37 článků)

Opilá a bosá žena pobíhala v Plzni po chodbě domu: Řvala a mlátila do schránek

 
Velký hluk a řev zburcoval obyvatele jednoho z plzeňských činžáků. Po chodbě pobíhala bosá žena, která neuměla vysvětlit, jak se tam dostala. Nadýchala téměř tři promile a skončila v péči záchytné stanice.
02.03.2018 11:45 |

podobné články

Bosá Knechtová: Nemá na boty?

 
Zpěvačka Katarína Knechtová (27) se na jednom ze svých koncertů objevila bosa. A tak se ptáme: Zula se Katka jen proto, že jí z botiček bolely nohy, nebo skutečně na ně nemá?
21.10.2009 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Katarína Knechtová (50 článků)

Lucie Bílá: Bosá běžela na záchod, pak vše vyhrála!

 
I zlatá slavice tam někdy musí! Zpěvačka Lucie Bílá (45) se tak bála, že to nestihne na toaletu, že si raději zula boty na podpatku a běžela po Státní opeře bosa. Všechnu pozornost tak strhla na sebe a spouště foťáků cvakaly ostošest.
27.11.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2243 článků)

Pomátla se? Neupravená Pamela Anderson pobíhala po nákupech úplně bosá

 
Bývalá hvězda seriálu Pobřežní hlídka Pamela Anderson  (44) je sice považována za velkou sexbombu, ale sama se dokáže během pár chvil změnit v celkem nevzhlednou ženu. Tak tomu bylo i během jejích nedávných nákupů v Malibu, kde pobíhala jen ve vytahaných šatech a k tomu úplně bosa.
07.01.2012 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Pamela Anderson (598 článků) , Pamela Anderson (550 článků)

Pamela Anderson vyrazila na nákupy...bosa

 
Někdejší hvězda Pobřežní hlídky pobíhala bosa po nákupech v Malibu. Aby to nebylo málo, vzala si obnošené vytahané tričko a s make-upem se taky neobtěžovala.
08.01.2012 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Pamela Anderson (598 článků) , Pamela Anderson (550 článků)

Manžel devět let týral ženu, bosá utekla na policii

 
Devět let snášela 45letá žena ze Zlínska psychické týrání svého muže (40). Ve vyhrocených situacích jí neváhal ani fackovat a bít. Vše vygradovalo brutálním sobotním útokem, po kterém nahá a bosá žena přišla na policejní stanici ve Vizovicích.
14.08.2012 10:20 |

podobné články

Basiková riskovala zdraví: Vysoké jehly ji zkroutily bolestí! Dozpívala bosa

 
Pouhé tři měsíce od poslední operace kotníku, kdy zpěvačce Báře Basikové (50) vyndavali lékaři šrouby, už zase vesele pochoduje v extrémně vysokých podpatcích. Na své vystoupení se vyzbrojila střevíčky s 15cm jehlami. Z toho by ošetřujícího lékaře kleplo. Kvůli bolesti ale dozpívala bosa.
24.04.2013 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (567 článků)

Balanční podložka bosa: Cesta ke zdraví i štíhlé postavě!

 
Chcete zpevnit svalstvo, zbavit se bolesti zad a kloubů, zlepšit držení těla i svou koordinaci a ještě se u toho dobře bavit? Právě pro vás je tu balanční podložka bosa - nyní navíc za neuvěřitělnou cenu!
16.07.2013 01:25 |

podobné články

Balanční podložka bosa: Zredukujte váhu, zmírněte bolesti a zformuje tělo

 
Chcete zpevnit svalstvo, spálit tuk, zbavit se bolesti zad a kloubů, zlepšit držení těla i svou koordinaci a ještě se u toho dobře bavit? Pořiďte si balanční podložka bosa. Oblíbená fitness pomůcku do každé domácnosti.
04.09.2013 15:15 |

podobné články

Jednašedesátiletá babička vyhrála maraton, ačkoli běžela bosa: Čtěte, jak vtipně okomentovala svoje vítězství!

 
Jednašedesátiletá Lata Bhagwan Kare se rozhodla, že si zaběhne maraton. Zahalená pouze v sárí a bosá pak proběhla cílovou páskou jako první. A ne, opravdu neběžela sama.
22.12.2013 10:42 |

podobné články

Kdo je ta bosá paní? Diane Keaton na ulici dohání, co nestihla v koupelně. Ale rtěnka už to nezachrání

 
Bosá žena kráčející po ulici a malující si ústa rtěnkou. Blázen? Ne, poslední pořízené fotografie herečky Diane Keaton. Dělí je přitom jen pár hodin od slavnostního večera předávání Zlatých glóbů, kde se Keaton blýskla v černém kalhotovém kostýmku s kloboukem na hlavě. Objevila se dokonce i na pódiu, aby místo nepřítomného Woodyho Allena převzala cenu Cecila B. DeMilla.
15.01.2014 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Woody Allen (250 článků) , Diane Keaton (17 článků)

Tahle bosá kráska předvedla něco neuvěřitelného: Z jejího hlasu budete mít všechny chlupy v pozoru!

 
Zatímco v naší zemičce získávají hudební ocenění "lidé, kteří často nezazpívají ani notu":http://www.extra.cz/tema/lucie-vondrackova, v ulicích "Londýna":http://www.extra.cz/tema/londyn se potlouká blond bosá kráska s neuvěřitelným hlasovým fondem a taky stoprocentní sluchařka.
04.09.2014 07:50 |

podobné články

Čtyřmilionová krádež v centru Prahy! Poznáte zloděje?

 
Přímo v centru Prahy, která je plná luxusních butiků a obchodů, došlo k obrovské krádeži cenného zboží. Škoda se podle informací Blesk.cz vyšplhala až na 4 miliony korun. Zloději ze Srbska ukradli kožichy, kabelky a módní obuv. Policie už je dopadla, ale vůbec nespolupracují. Poznáte některého z nich?
27.12.2015 14:15 |

podobné články

Která celebrita odhalila půlku zadečku v minisukni?

 
Jen málokterá žena si může dovolit procházet se v proklatě krátkých šatech po ulici. Jedna taková celebrita s tím ale problém nemá. Ostřílená sedmatřicetiletá topmodelka se za svůj zadeček nestydí a klidně ho vystaví všem na oči. Poznáte, o koho se jedná?
29.09.2011 14:20 |

podobné články

Exkluzivně! Beyoncé trajdá po Praze s agresivními gorilami!

 
PRAHA – Jen pár hodin před koncertem v pražské O2 aréně jsme zpěvačku Beyoncé (27) načapali, jak se kochá malebnou Prahou.
30.04.2009 17:45 |

podobné články

Gábina Gunčíková má problémy ve škole. Propadne?

 
Zatímco její kolega Lukáš Adamec je ztělesněná zodpovědnost, ona si trajdá a školu odsunula na druhou kolej. Teď jí hrozí vyhazov!
14.09.2011 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Adamec (108 článků)

Táňa Vilhelmová: Za poporodní břicho se nestydí! 5 týdnů po porodu v úzkých mini

 
Herečka Táňa Vilhelmová (34) ještě ani neskončila šestinedělí a už trajdá ve společnosti. Pouhých pět týdnů po porodu se jí ještě nepodařilo shodit těhotenská kila, což je na jejím vypouklém bříšku dost znatelné.
10.06.2013 10:15 |

podobné články

Jennifer Aniston v New Yorku: Konečně těhotná?!

 
Americká herečka Jennifer Aniston (44) je v posledních dvou měsících stále pod palbou otázek zda je či není těhotná. V pauzách při natáčení nového filmu neustále trajdá ve volných šatech a když si na premiéře v New Yorku držela po celou dobu na podezřele zakulaceném bříšku ruce, vlna podezření, že se svým milým Justinem veřejnosti něco tají, jen stoupla.
02.08.2013 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (713 článků)