Článek

Poznáte ho? Polonahý mladík na fotce je vystudovaný právník, kterého neproslavila soudní síň, ale role věčně zkouřeného týpka

 
Hubený mladík na fotce, který pobíhá po tenisovém kurtu, je často označován jako "zpívající herec a hrající zpěvák". Ač vystudoval práva, stal se z něj úspěšný herec, kterého proslavila role věčně zhuleného týpka, jenž si před zraky své současné holky vzpomene, že už vlastně jednu přítelkyni má. Už víte, kdo to je?
04.07.2015 06:00 |

podobné články

Podobné články

Chlapeček na fotce je vystudovaný právník, ale místo znalosti zákonů ho proslavila role feťáka. Poznáte ho?

 
Tento roztomilý chlapeček bývá často označován jako „zpívající herec a hrající zpěvák“. Proslavil se rolí totálně sjetého týpka, který obdivuje melodiku české hymny, ale kdyby na to přišlo, odříká vám znění našich zákonů. Už tušíte, o kom je řeč?
08.04.2012 10:10 |

podobné články

Vyškolil policisty a chatoval na Blesk.cz: Nejsem právník, jen obyčejný ajťák

 
Městská policie během silniční kontroly dostala lekci od motocyklisty Jana J., který evidentně znal zákon o obecní policii mnohem lépe, než samotní strážníci. A přitom není vystudovaný právník ani 'vystudovaný' policista. "Jsem obyčejný IT technik, starám se o počítače v jedné firmě," řekl na chatu. Podívejte se, na co vše odpověděl.
14.10.2010 17:10 |

podobné články

Kdo je ten vykutálený mladík na fotce? Proslavila ho role podlézače a přímo na place ho náhle zabil těžký infarkt

 
Mladík na fotce patřil k našim nejpopulárnějším hercům. Proslavily ho zejména výrazné vedlejší role. Často byl obsazován do záporných, podlézavých a úskočných hereckých rolí, díky kterým se nesmazatelně zapsal do povědomí vděčných diváků.
26.03.2014 06:00 |

podobné články

Sdílejte! Ženy v Praze šokuje polonahý muž v podprsence, který masturbuje za keřem. Poznáte ho?

 
Obrovský šok zažila obyvatelka pražského sídliště Barrandov. Když chtěla jít do práce, všimla si, že naproti "v parku":http://www.extra.cz/tomu-neuverite-tohle-je-park-plny-obrovskych-penisu-ktery-najdete-v-jizni-koreji se pohybuje polonahý mladík v podprsence.
19.08.2014 13:55 |

podobné články

Poznáte jednoho z našich nejpopulárnějších komiků? Mladík na fotce žije sám, nikdy se neoženil a nemá žádné děti

 
Mladík s odstátýma ušima na fotce patří mezi naše nejvýraznější komiky. V televizi léta bavil diváky v zábavných pořadech, kde vytvořil populární dvojici s dalším známým hereckým kolegou. Ve filmovém světě exceloval především ve vedlejších rolích. Svůj hlas propůjčil populární kreslené postavičce z kultovního seriálu Simpsonovi. Zatím se neoženil a je bezdětný. Poznali jste ho?
23.04.2014 08:00 |

podobné články

Láďa Hampl: K trávě mám kladný vztah! Leoš Noha: Kapja se pjaštit nebojím! »Hulič« a doktor ze seriálu Okresní přebor uvádějí své postavy na pravou míru...

 
Jeden hraje lékaře mužstva a veterináře v jedné osobě Adolfa Větvičku, druhý věčně zkouřeného fotbalistu a výčepního Jarmila Hubáčka. Řeč je o úspěšném nováckém seriálu Okresní přebor a hercích Leoši Nohovi (42) a Ladislavu Hamplovi (29). Oba hrají v Divadle Na zábradlí a oba poskytli Nedělnímu Aha! exkluzivní rozhovor. O tom, jak jsou na tom s fotbalem, se ženami a se svým seriálovým kapitánem Ondrou Vetchým...
14.11.2010 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Vetchý (229 článků) , Ladislav Hampl (20 článků) , Leoš Noha (48 článků)

Otec objal vraha svého syna (†24) a odpustil mu. Rozplakal tím celou soudní síň

 
Tohle je událost, která se jen tak nevidí. A nevzbuzuje nic jiného, než silné dojetí a úžas. Muslim Dr. Abdul-Munim Sombat Jitmoud u soudu odpustil vrahovi Treyi Relfordovi (24), který zabil jeho vlastního syna Salahuddina Jitmoud (†22). Muže dokonce objal. Rozplakal tím celou soudní síň. Slzám se neubránila ani soudkyně.
12.11.2017 16:35 |

podobné články

Poznáte rozverné rošťáky z kapely Nightwork? Hádejte, který z nich pózuje na vtipné třídní fotce

 
Poznáte známé frajírky na fotce? Nejenže spolu hrají ve společné kapele Nightwork, ale ještě navíc chodili do stejné školní třídy. Řeč je o Jakubu Prachařovi  (29) a Františku Soukupovi  (28) , kteří zveřejnili své fotky z dětských let. Prohlédnout si je můžete v naší fotogalerii.
13.10.2012 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (883 článků) , František Soukup (42 článků)

Politická korektnost, česky pokrytectví. Vystudovaný sinolog Ondřej Hejma promlouvá o dalajlámovi a jeho popularitě na Západě

 
ROZHOVOR „Nejrůznější orientální filozofie hlásající nenásilí a všeobjímající dobro jsou populární už dlouho. Paradoxně hlavně v alternativních kulturách těch materiálně nejvyspělejších a politicky nejagresivnějších zemí,“ zmínil hudebník a novinář, a mimo jiné též vystudovaný sinolog Ondřej Hejma v reakci na situaci kolem návštěvy dalajlámy v ČR. Tím, že ministr kultury Herman dalajlámu osobně přijal, ale prý nic neriskoval. „Z hlediska situace v Tibetu je efekt takového gesta prakticky nulový,“ podotkl Hejma.
22.10.2016 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Hejma (124 článků)

Schopen funkce, ale jen se psem. Známý právník jde k Babišovi vymetat hazard

 
Vystudovaný právník Ondřej Závodský (KDU-ČSL) se má v nejbližších dnech stát náměstkem na Ministerstvu financí. Na starosti bude mít hospodaření státu s majetkem a také přísnější nastavení hazardu v Česku. V rozhovoru jej představuje server Týden.cz a uvádí, že nevidomého odborníka bude na ministerstvo doprovázet jeho dvanáctiletý labrador Chico.
10.02.2014 08:00 |

podobné články

Poznáte mladíka na fotce? Hodně pil, po 31 letech opustil partnerku kvůli sexbombě a podlehl zákeřné rakovině

 
Sympatický mladík byl známý český herec, který je na fotce zachycen ještě bez svého typického plnovousu, jenž byl spjat s většinou jeho hereckých rolí. Charizmatický herec nikdy neměl děti a jednatřicet let žil s jednou známou hlasatelkou. Tu ale opustil kvůli její kamarádce, slavné a krásné herečce, s níž se oženil. Ta se o něj starala také v období jeho těžké nemoci, které po letech nakonec podlehl. Poznali jste ho?
26.02.2014 06:00 |

podobné články

Titus Buberník, člen stříbrné party z fotbalového MS 1962 v Chile: Právník i basketbalista!

 
Fotbalový gentleman, co nikdy nebyl vyloučen! To je Titus Buberník (78), další člen stříbrné chilské party. „Za obrovským úspěchem stál fakt, že jsme táhli za jeden provaz,“ říká záložník a vystudovaný právník.
26.06.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Titus (9 článků)

VIDEO: Nahý mladík v podprsence děsil ženy v parku! Poznáte ho?

 
Oplzlý mladík pobouřil obyvatele sídliště na pražském Barrandově. Polonahý se tam schovával mezi keři a podle svědků i masturboval.
19.08.2014 11:50 |

podobné články

Tlačenice u soudu: 52 obžalovaných, právníci na protest odešli

 
Největší soudní proces v Česku začal dost neslavně. Do soudní síně pro šest desítek lidí se našlapalo kolem stovky obžalovaných a jejich obhájců. Po devadesáti minutách desítky advokátů na protest proti nedůstojným podmínkám opustily soudní síň!
10.09.2012 12:50 |

podobné články

S tebou mě baví svět: Děti za své role dostaly 3000 korun! Proč film dodnes nenávidí?

 
Díky filmu S tebou mě baví svět se neproslavila jen Jana Šulcová, která je tento týden k vidění ve VIP Prostřenu, ale i šestice dětí, jimž komedie Marie Poledňákové z roku 1983 změnila život.
23.08.2012 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Marie Poledňáková (119 článků) , Jana Šulcová (181 článků)

Poznáte klučíka na fotce? Má indické kořeny, proslavila ho televizní show a pořád vypadá jako puberťák

 
Chlapeček, ze kterého vyrostl známý zpěvák, na sebe poprvé nejvíce upozornil ve druhé řadě SuperStar. Narodil se v Prostějově, vystudoval obchodní akademii, poté absolvoval 3 roky na konzervatoři a příští rok bude končit na vysoké škole. Ti všímavější jistě poznali, že na fotce není nikdo jiný než zpěvák Michael Foret.
03.04.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Michael Foret (89 článků)

Vystrnadí Zemana z Hradu „naháč“ z Úřadu vlády? Marek Hilšer jde do voleb

 
Česko zná dalšího kandidáta na prezidenta. Vystudovaný lékař, pedagog, vědec a občanský aktivista Marek Hilšer (40) zaujal, když vnikl polonahý na Úřad vlády a protestoval proti ruské politice na Ukrajině. Profiluje se jako nezávislý občanský kandidát bez propojení na politické skupiny či oligarchy.
27.07.2016 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Marek Zeman (137 článků)

9 důvodů, proč je pro muže tisíckrát lepší být spokojený podpantoflák než nervózní singl lovec!

 
Představa svobodného a neusazeného života jako singl týpka je přinejmenším lákavá! Kdo by netoužil po tom dělat si, co chce a s kým chce, nebo chodit, kam chce a kdy chce. Toto nadšení však netrvá věčně a dřív nebo později jej právě tahle svoboda začne nudit. Pocit, že na něj doma někdo čeká, je prostě k nezaplacení. Být věčným samotářem se totiž nevyplácí ani největším drsňákům na světě.
01.10.2015 08:16 |

podobné články

Reflex: Kalousek není buzerant! Byl to vtip

 
Časopis Reflex ve čtvrtek odpoledne vydal zprávu o tom, že ministr financí Miroslav Kalousek není buzerant a nežere psy. Jednalo se prý o vtip zkouřeného Jiřího X. Doležala. Dementuje tím článek, který vyšel na stránkách Reflex.cz dopoledne a právě toto tvrdil.
10.03.2011 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6371 článků) , Jirka Doležal (244 článků) , Miroslav Doležal (25 článků) , Jiří Doležal (244 článků)