Článek

Poznáte, čí je to syn? Podobu s tatínkem neutají!

 
Je to hromada svalů, stejně jako jeho slavný otec. Podobu opravdu nelze utajit. Víte, čí je to synek?
09.04.2016 16:35 |

podobné články

Podobné články

Herec z Ordinace je hrdým tatínkem: Manželka mu porodila dvojčátka

 
Člen herecké sestavy seriálu Ordinace v růžové zahradě Braňo Holiček je ve 30 letech už trojnásobným tatínkem. Jeho dvouletý syn Hugo se dočkal rovnou dvou sestřiček.
03.02.2016 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Braňo Holiček (19 článků)

Vedení Energetického regulačního úřadu neschválilo podobu nových tarifů

 
Vedení ERÚ na svém zasedání dne 12. listopadu 2015 neschválilo podobu nových tarifů – konečnou podobu tarifů v elektroenergetice stanoví až po vyhodnocení veřejného konzultačního procesu („referendu“ spotřebitelů) .
13.11.2015 17:01 |

podobné články

Schwarzenegger mladší: Svaly jako táta

 
Syn Arnolda Schwarzeneggra Patrick (17) nese rozvod rodičů těžce. Podle jeho slov je na straně matky, ale otce stále miluje. Na portálu Twitter napsal, že se občas cítí jako hov.. a že je mu to všechno líto. Podobu s tatínkem ale nezapře. Disponuje velkými svaly.
30.05.2011 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Arnold Schwarzenegger (555 článků) , Patrick Schwarzenegger (45 článků)

Roste jako z vody: Tenhle usměvavý rošťák se dvěma zoubky je synem někdejší královny krásy

 
Roztomilý syn někdejší královny krásy Lucie Váchové  (28) Davídek roste jako z vody. Desetiměsíční rošťák nezapře podobu se svým tatínkem, jachtařem Davidem Křížkem, který je na svého krásného syna patřičně hrdý.
22.03.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Křížková Váchová (161 článků) , David Křížek (76 článků)

Syn Michaela Douglase Cameron bude ve vězení o čtyři roky déle

 
Třiatřicetiletého Camerona Douglase dostala závislost na drogách do vězení a teď tam kvůli ní zůstane déle, než původně měl. Ostraha věznice u něj totiž našla drogy. Otec ho teď dlouho neuvidí. Další články k tématu: Vězení zachrání mému synovi život, věří Michael Douglas Syn Michaela Douglase si kvůli drogám odsedí pět let Michael Douglas prosí soud o shovívavost se synem Syn herce Michaela Douglase se přiznal k obchodování s drogami Michael Douglas se zhroutil, jeho syn je za mřížemi Syn Michaela Douglase byl zatčen, prodával drogy
22.12.2011 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Michael Douglas (425 článků) , Cameron Douglas (33 článků)

Syn Lucie Bílé Filip skončil s holkou ve vaně. Jsme přátelé, tvrdí

 
Syn zpěvačky Lucie Bílé Filip Kratochvíl se do své plnoletosti obul vší silou. Řídí už auto a sám také rozhoduje, čemu propůjčí své jméno. Naposledy vložil síly do videoklipu osmnáctileté zpěvačky Eki, s níž nyní nafotil velmi odvážné fotografie. Oba tvrdí, že jsou z nich pouze přátelé. Další články k tématu: Syn Lucie Bílé Filip si v klipu zahrál milence své plnoleté vrstevnice Máma je můj nejlepší přítel, říká syn Lucie Bílé MÓDNÍ POLICIE ze Slavíků: Syn Bílé byl k nepoznání, ale obstál
08.05.2013 00:35 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2257 článků) , Filip Kratochvíl (84 článků)

Poznáte, čí jsou to děti? Jejich rodiče jsou známé české celebrity

 
Některé děti podobu svých rodičů nezapřou. Stačí jeden pohled a všem je hned jasné, který slavný rodič má doma svou věrnou kopii. Poznáte ke komu tyto děti patří?
30.11.2016 11:00 |

podobné články

Poznáte, kdo to je? Ze známé zpěvačky je rázná babča!

 
Růžový svetřík, přísný, ale laskavý pohled schovaný za brýlemi se šňůrkou, prošedivělé vrabčí hnízdo na hlavě. Tak takovou podobu si pro sebe zvolila známá britská zpěvačka, která právě oslavila 29. narozeniny. Poznáte, o koho se jedná?
15.05.2017 11:10 |

podobné články

Nový zajíček (24) o tom, jak sbalil královnu popu: Madonna není priMadonna!

 
Jejich románek začal 22. září a od té doby francouzský tanečník alžírského původu Brahim Zaibat (24) dělal, co mohl, aby unikl pozornosti novinářů. Ale když je někdo milencem popové královny Madonny (52), dlouho to neutají. Po 10 týdnech to vzdal a sám se rozpovídal o vztahu ke zpěvačce, která by vzhledem k věkovému rozdílu mohla být jeho matkou...
04.12.2010 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků)

Nejkrásnější novoroční polibky: Podívejte se!

 
Tak a je to tady! Oslavy nového roku jsou za námi a my můžeme jen vzpomínat, komu že jsme dali ten nejkrásnější polibek. Stejně jsou na tom i celebrity, které ovšem často své polibky před objektivem fotoaparátu neutají. A my si tak můžeme prohlédnout, jak líbají a možná se i něco malinko přiučit nebo se alespoň nechat inspirovat.
10.01.2011 02:30 |

podobné články

Sexy do plavek jen za 22 dní!

 
Když se hezky obléknete, pár kilo navíc chytře schováte. Jenže v plavkách se nic neutají. Máte 22 dnů na to, vyladit svou postavu k dokonalosti. Využijte náš plán!
07.06.2011 05:20 |

podobné články

Jak Robert Záruba s Norou Fridrichovou tajili lásku!

 
Láska, které si nikdo nevšiml. Dvě hvězdy České televize, Nora Fridrichová (34) a Robert Záruba (44), se do sebe zamilovaly a nikdo to nezpozoroval. To přece není možné! O televizních pracovištích se totiž hovoří jako o drbárnách, kde se semelou živí s mrtvými, nic se tady neutají.
30.10.2011 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Robert Záruba (153 článků) , Nora Fridrichová (198 článků)

Policie už neutají, že vás sledovala přes mobilní telefon!

 
Pokud policie člověku odposlouchávala telefon, dozví se to dotyčný u soudu, ne však v případě, kdy policisté "pouze" lustrují jeho mobil, aby se dozvěděli, kde se pohybuje či komu a jak často volá. To by se mělo změnit, informují v pondělním vydání Lidové noviny.
31.10.2011 11:10 |

podobné články

Banderase okradli v Budapešti, když se zdravil s fanoušky

 
Antonio Banderas na svou návštěvu Maďarska zřejmě nebude vzpomínat v dobrém. Na letišti Franze Liszta totiž hollywoodskou hvězdu okradli kapsáři. Nezalekli se ani ochranky. Další články k tématu: Griffithová: Antonio se s mou závislostí na lécích těžko vyrovnával RECENZE: Banderas neutají hereckou sílu ani v Almodóvarově slabší Kůži Banderas odešel z večírku ráno, před objektivem byl v náladě
08.03.2012 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Antonio Banderas (149 článků)

Poznal Rockefellera, chce systém fungování bez peněz. Blíží se prý doba zlomu, říká

 
ROZHOVOR Libor Malý říká, že se prý blíží doba, kdy žádný politik před druhými nic neutají, protože budou moci nahlédnout do jeho myšlenek. I proto všem radí, ať si dají své věci do pořádku, aby byli připravení na to, až to přijde. O Davidu Rockefellerovi, s kterým se osobně setkal, zase říká, že to je jeden z největších filantropů na světě. Pokud by se prý všichni chovali stejně jako zástupci tohoto rodu, byl by svět mnohem lepším místem pro život.
18.11.2012 07:30 |

podobné články

Učitelka se na Twitteru pochlubila s nahými fotkami. Teď je bez práce

 
Na sociálních sítích se nic neutají a není vhodné si tam dávat nahé fotky. Stále to nedochází patnáctiletým dívkám a ani této učitelce. Za polonahé fotky na Twitteru ji vyhodili z práce.
02.02.2013 16:15 |

podobné články

Stárnoucí Madonna věk neutají! Tvář jako dvacítka, ruce stařeny

 
I když už Madonně pomalu táhne na šedesát, ve tváři vypadá pořád fantasticky. Pevné a skvěle vytvarované tělo by jí mohla závidět většina o dvě generace mladších kolegyň. Svraštělé ruce však její skutečný věk nemilosrdně prozrazují.
02.07.2013 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků)

Gwen Stefani už těhotenství neutají, prozradilo ji rostoucí bříško

 
Zpěvačka Gwen Stefani si své soukromí přísně střeží. Přestože se informace o jejím třetím těhotenství objevily už v srpnu, ona to zatím nepotvrdila. Její nové fotky však dokazují, že přírůstek do rodiny opravdu očekává. Další články k tématu: Kvůli postavě denně dřu, popsala svůj boj s váhou Gwen Stefani Gwen Stefani ukázala svého druhorozeného syna Zpěvačka Gwen Stefani porodila chlapečka
14.10.2013 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Gwen Stefani (121 článků)

Šlégr prý požádal o ruku sexbombu Královou. Z téhle informace bude ještě v rodině bývalé hokejky pořádně horko

 
I když se kontroverzní páreček "Lucie Králová":http://www.extra.cz/tema/lucie-kralova (32) a "Jiří Šlégr":http://www.extra.cz/tema/jiri-slegr (42) ukazují ve společnosti sporadicky, protože od doby, co se provalilo, že jsou spolu, nastala mediální jatka o tom, jak bývalý slavný hokejista "utekl od ženy":http://www.extra.cz/slegrova-exmanzelka-se-chtela-proslavit-pres-prsa-a-vizazistu-ten-na-ni-podal-trestni-oznameni-vime-co-v-nem-je, která se o něj roky poctivě starala. Informace o svém osobním životě ale prostě neutají.
01.04.2014 17:30 |

podobné články