Článek

Požár domu v Plánici: Během hašení se ozval výbuch!

 
Dům vzplál na náměstí v Plánici na Klatovsku. Když hasiči bojovali s plameny, uvnitř se ozval výbuch. Co explodovalo, se zatím neví.
16.05.2016 15:45 |

podobné články

Podobné články

Rakušané ovládli letecké závody v Planici, brali první tři místa

 
Rakouští skokani na lyžích potvrdili svoji letošní nadvládu absolutním triumfem v předposledním individuálním závodě Světového poháru ve slovinské Planici. Triumfoval Schlierenzauer před Morgensternem a Kochem.
18.03.2011 18:55 |

podobné články

Kranjec vyhrál závod v letech na lyžích v Planici, Koudelka skončil třináctý

 
Slovinský letec na lyžích Robert Kranjec s velkým přehledem zvítězil v pátečním závodě Světového poháru v letech na lyžích na mamutím můstku ve slovinské Planici.
16.03.2012 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Robert Kranjec (3 články)

Poslední závod v Planici vyhrál Koch, celkově Bardal

 
Poslední závod v Planici opanoval Koch, Hlava třináctý
18.03.2012 11:45 |

podobné články

VIDEO: Podívejte se, jak naháč pobavil skokany na lyžích v Planici

 
Bláznivý naháč se postaral o nečekané zpestření skokanského finále ve slovinské Planici.
26.03.2013 12:35 |

podobné články

Požár pohledem velitele zásahu: Hasiči zveřejnili akční video z hašení hořící chaty

 
„Radime, z druhé strany! Kluci půjdou zprava, vy běžte zleva a začněte ochlazovat! Natahujeme třetí vodní proud na hašení!“ Jasné, rychlé povely vydané bez zaváhání zaznívají od velitele hasičského zásahu Ivo Jiráska. Hasiči při něm likvidovali požár chaty v Brně.
27.03.2018 13:50 |

podobné články

V Hodoníně se večer ozval výbuch, příčinu vyšetřuje policie

 
U rodinného domu v Hodoníně se ve středu večer okolo 19:00 ozval výbuch, místo zajistili policisté. V domě byli tři lidé, všichni vyvázli bez zranění. Na místě je i policejní pyrotechnik, který zjišťuje příčinu výbuchu, řekla ČTK jihomoravská policejní mluvčí Štěpánka Komárová. Zatím není zřejmé, zda explodovala výbušnina, plyn či něco jiného.
08.11.2017 21:40 |

podobné články

Požár v Chropyni: Hořelo 4 dny!

 
Nekonečné se zdálo být hašení rozsáhlého požáru podniku na zpracování plastů v jihomoravské Chropyni. Včera večer se ho po čtyřech dnech hasičům podařilo zdolat. Ještě dopoledne přitom varovali, že může postupně hořet ještě 3 týdny a připravovali i variantu odstřelu budov v areálu a postupného hašení.
12.04.2011 12:10 |

podobné články

Nejvyprahlejší část ČR sužuje mohutný požár. Hasiči jej obkličují

 
Hasiči dostali dnes po 17:00 pod kontrolu rozsáhlý lesní požár na Hodonínsku. I přes obtížné podmínky se hasičům daří držet plameny v ohraničeném území zhruba 200 hektarů a postupně ohniska hasit. Dnes to řekl velitel zásahu Martin Červenka. Hašení komplikoval vítr, který požár rozfoukával do okolí. Hasiči museli do boje s ohněm nasadit tři vrtulníky a také speciální letoun.
25.05.2012 20:25 |

podobné články

Mohutný požár mrazíren v Mochově mají hasiči pod kontrolou. Na místě ještě zůstávají

 
Obrovský požár zachvátil jednu z plechových hal mrazíren v Mochově poblíž Prahy. Na místě od včerejška zasahovalo více než 40 jednotek hasičů, kteří měli potíže s dopravou vody. V hašení jim vypomáhal vrtulník. Vzhledem k rozsahu požáru byl vyhlášen zvláštní stupeň poplachu. Hustý dým, jenž se z mrazíren valí, zahalil dálnici D11. Požár hasiči v sobotu dostali pod kontrolu, na místě ale zůstávají.
23.02.2018 11:40 |

podobné články

Výbuch ropovodu v keňském Nairobi si vyžádal přes 75 mrtvých

 
Nejméně 75 mrtvých a přes sto zraněných si dnes podle pracovníků Červeného kříže vyžádal požár a výbuch ropovodu v jedné z chudinských čtvrtí keňské metropole Nairobi. Rozsáhlý požár nastal poté, co se obyvatelé slumu snažili odčerpat ropu z netěsnícího potrubí. Požár doprovázela exploze.
12.09.2011 19:45 |

podobné články

Obří požár v Chropyni je POD KONTROLOU! 2 hasiči jsou ZRANĚNÍ!

 
Dva zraněné hasiče musela odvézt během pátku záchranka do nemocnice, oba hasiči se zranili během hašení obrovského požáru výrobny a skladů plastů v býalém areálu Technoplast v Chropyni na Kroměřížsku. Po celodenním boji je už požár pod kontrolou.
08.04.2011 19:55 |

podobné články

Armádní vrtulník pro hašení požárů je v pohotovosti i nadále

 
Od středy minulého týdne mají za sebou osádky vojenských víceúčelových vrtulníků W-3A Sokol ze 24. základny dopravního letectva v Praze-Kbelích hned několik úspěšných zásahů při hašení požárů. Celkem naši piloti hasili již na sedmi místech. V minulých dnech to bylo u obcí Zdice v okrese Beroun, Chanovice v okrese Klatovy, Šindelová na Karlovarsku a u Dobříve u Rokycan.
12.08.2015 08:32 |

podobné články

Zavinil požár chatky na Olomoucku. Uhořel

 
Jeden lidský život si vyžádal večerní požár zahradní chatky nedaleko Domašova na Olomoucku. Během hašení v ní záchranáři objevili tělo muže. Ten podle všeho doplatil na vlastní neopatrnost.
11.01.2011 07:20 |

podobné články

Výbuch varny pervitinu: Hořicí muž vyskočil z šestého patra!

 
Vprostřed noci vzbudil obyvatele panelového domu ve Frýdku-Místku výbuch a pak požár. Muž, který za požár asi může, vyskočil hořící z okna v šestém patře a na následky poranění zemřel v ostravské fakultní nemocnici. Podle informací ČTK šlo pravděpodobně o varnu parvitinu.
17.08.2013 12:45 |

podobné články

Dům ve Vsetíně poničil požár, způsobil škodu asi 800.000 korun

 
Škodu asi 800.000 korun způsobil požár, který v sobotu večer zachvátil rodinný dům ve vsetínské části Semetín. Oheň poničil hlavně střechu budovy. Jeden člověk se při hašení nadýchal zplodin a skončil v péči zdravotníků. Příčinou požáru byla technická závada digestoře v kuchyni, odkud se oheň rozšířil na půdu, informoval mluvčí krajských hasičů Ivo Mitáček.
25.07.2010 10:05 |

podobné články

Požár v Izraeli: 42 mrtvých, hasiči marně bojují s plameny

 
AKTUÁLNĚ, FOTO: Lesní požár na severu Izraele, který vypukl ve čtvrtek, se stále bohužel nepodařilo uhasit. Sedmnáct tisíc lidí včetně šesti stovek vězňů muselo být evakuováno z okolí izraelského města Haify, které se ocitlo v obklíčení plamenů. Oheň pohltil už skoro tři tisíce hektarů suchého porostu, tedy kolem čtyř milionů stromů. Do hašení se zapojily téměř dvě desítky zemí. Podle poslední bilance si katastrofa vyžádala už 42 lidských životů, čtyři lidé jsou nezvěstní a šestnáct osob s různými stupni popálenin je v nemocnicích.
02.12.2010 17:10 |

podobné články

Požár v domě v Praze: 30 evakuovaných, utíkaly i děti!

 
Evakuaci zhruba tří desítek osob si v úterý nad ránem vyžádal požár půdního bytu v Holečkově ulici na pražském Smíchově. Na místě zasahovaly tři družstva hasičů, kteří k hašení museli použít dvě vysokozdvižné plošiny.
08.03.2011 06:10 |

podobné články

Požár chemičky: Zákaz vjezdu do zamořených oblastí!

 
AKTUALIZOVÁNO - Krutou noc mají za sebou hasiči, kteří již od páteční noci likvidují obří požár zpracovny plastů v Chropyni na Kroměřížsku. Hašení znesnadňoval silný vítr. Drama propuklo okolo třetí hodiny ráno, kdy se zřítila dovnitř část budovy a explodovaly horké plyny.
09.04.2011 09:45 |

podobné články

OBŘÍ POŽÁR! Shořela výrobna palet! Při hašení VYBUCHOVALY PLYNOVÉ LAHVE!

 
Škodu za nejméně 15 milionů korun napáchal obrovský požár, který zachvátil v noci na pátek výrobnu palet v Litvínovcích na Českobudějovicku. Jak agenturu Mediafax v pátek ráno informovala mluvčí jihočeských hasičů Lenka Křížová, nikdo nebyl zraněn.
01.07.2011 04:45 |

podobné články