Článek

Potrpí si Češi na čistotu?

 
Podle statistik si spousta Čechů nemyje ruce ani po návštěvě toalety a zapomínají tak na základní hygienické návyky. Jak to tedy vypadá s čistotou v Čechách?
11.11.2015 11:10 |

podobné články

Podobné články

Čeští turisté získali sebevědomí, místo autobusu si potrpí na komfort

 
Uplynutí 25 let od pádu komunismu a otevření hranic změnilo tuzemský trh cestovního ruchu k nepoznání. Odborníci se shodují, že největší proměnou prošli samotní čeští turisté. Češi získali v oblasti cestování sebevědomí, vyhledávají kvalitní služby a kladou důraz na komfort. Upouštějí od přepravování autobusem, nechtějí cestovat přes noc, vyžadují zajištěnou stravu. Turisté si navíc potrpí na bohatý doplňkový program a nebojí se objednávat dovolenou přes internet.
17.11.2014 09:46 |

podobné články

Majetky slavných - Fero Fenič: Vlastní vilu ve stromech! A nejen jí... Potrpí si na luxus a také v něm žije!

 
O režiséru, producentovi a šéfu filmového festivalu Febiofest Feru Feničovi (61) je známo, že si potrpí na luxus. A peněz, které vydělá produkováním filmů, točením dokumentů a dalšími aktivitami, si umí užít – část investoval do vskutku přepychového bydlení. Podívejte se!
26.08.2012 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Fero Fenič (61 článků)

Co nosí naše nejštíhlejší zprávařka pod šaty? Budete koukat, na jaké prádlo si potrpí. Nechybí ani podvazky

 
Moderátorka Sandra Parmová byla jedním z hostů přehlídky luxusního spodního prádla, takže nás samozřejmě zajímalo, na jaké si potrpí ona sama. Debata se ovšem ke konci trochu zvrhla, takže už víme i to, jak ji vídá jen její přítel Michal Janotka.
26.10.2015 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Parmová (150 článků)

Advokátka se rozepsala o hodném Bakalovi, Havlovi a české omezenosti

 
Češi rádi kopou do úspěšných lidí a novináři si toho jsou vědomi. Proto prý například v týdeníku Reflex sepsali hanopis na miliardáře Zdeňka Bakalu, zpochybňující čistotu jeho péče o odkaz bývalého prezidenta Václava Havla. Advokátka Vladimíra Glatzová na svém blogu obhajuje filantropické srdce uhlobarona.
14.09.2012 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4806 článků)

Předražený „póvl“, hodnotí Češi řemeslníky. Ti chtějí zvýšit ceny

 
Lidem už nestačí, aby řemeslník pouze odvedl svou práci, ale chtějí také rychlost, čistotu a kultivované vystupování. Zároveň až polovina všech lidí elektrikáři, instalatéry, zedníky a dalšími opraváři opovrhuje, protože je považují za nevzdělané a málo kultivované. Mezi samotnými řemeslníky zase převládá názor, že nejsou za svou práci dostatečně placeni.
27.09.2016 06:15 |

podobné články

Era: Češi jsou manekýni, co si potrpí na výprodeje

 
Ani kutilové, ani sportovci. Češi se hlavně rádi oblékají. Podle údajů ČSOB a Ery vydáme ročně za košile a sukně dvakrát tolik co za letenky či dovolenou a téměř třikrát více než za sportovní vybavení nebo nákupy v hobbymarketech.
11.08.2014 13:45 |

podobné články

Zkontrolujte si čistotu moře před dovolenou

 
Chorvatské Ministerstvo ochrany životního prostředí zveřejnilo aktuální stav čistoty moře na chorvatských plážích. Aktualizovat jej bude každých 14 dní.
16.04.2009 12:01 |

podobné články

Sázkařská mafie řádila, zmanipulovala i Ligu mistrů

 
I ti největší optimisté, kteří věřili v čistotu vrcholového fotbalu, teď mají oči pro pláč.
20.11.2009 16:10 |

podobné články

Nevoníte si? Možná trpíte bromidrofobií

 
Přílišný důraz na čistotu může vést k přesvědčení, že i přirozená vůně pokožky lidského těla je něco, za co bychom se měli stydět.
10.12.2009 15:55 |

podobné články

Rusko prý laxností v hospodaření s vodou ohrožuje svou bezpečnost

 
Rusko se moc nestará o čistotu vody a natolik jí plýtvá, že tím ohrožuje vlastní bezpečnost. Prohlásil to tajemník Bezpečnostní rady Ruska Nikolaj Patrušev, jehož názor ve čtvrtek otiskl deník Rossijskaja Gazeta.
20.08.2010 08:45 |

podobné články

Kristýna Kočí pro Aha!: Mám čisté svědomí!

 
Kristýna Kočí nám včera dala rozhovor, v němž mimo jiné s naprostou jistotou hájila čistotu svého svědomí a úmyslů a nechtěla odpovědět ani na ono pověstné »kdyby«.
14.04.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (698 článků)

Sprosťák Řepka: trest jen na 2 zápasy!...Výsměch!!!

 
Skandál! Disciplinárka šla na ruku Spartě. Zpívej, kdo jsi sparťanem, zahoď poslední iluze ty, kdo jsi snad ještě věřil v čistotu českého fotbalu.
15.04.2011 12:05 |

podobné články

PROSTŘENO: Šokující návštěva u Jany – špína a zkažené maso!

 
Hostina u těhulky Jany Jakubcové je opravdu jen pro silné žaludky. Budoucí pětičlenná rodina žije v jednopokojovém bytě, kde se nedbá na čistotu ani čerstvost potravin.
22.09.2011 05:15 |

podobné články

O přímé volbě prezidenta se rozhodne příští týden

 
Zástupci vládní koalice a ČSSD se ve Sněmovně sešli k dalšímu jednání o přímé volbě prezidenta. Nakonec se dohodli, že jednání přeruší do pátku, aby bylo možné posoudit legislativní čistotu tří změn pravomocí, které navrhla ČSSD. Po jednání o tom informoval předseda poslaneckého klubu ČSSD Jeroným Tejc. O návrhu rozhodnou příští týden.
07.12.2011 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Jeroným Tejc (657 článků)

Celníci na Ruzyni objevili dvě kila kokainu - v lisu na těstoviny

 
Asi dvě kila kokainu v lisu na těstoviny našli v úterý 6. prosince celníci u dvacetiletého řeckého cestujícího na letišti Praha Ruzyně. Dnes to řekla mluvčí Generálního ředitelství cel Martina Kaňková. Droga byla důkladně ukryta v jednotlivých dílech lisu, takže její přesné množství a čistotu odhalí až podrobnější testy.
09.12.2011 16:15 |

podobné články

Stropnický (SZ): Kmotr Hurda umožňuje primátora Svobodu

 
Máloco se ve sdělovacích prostředcích aktuálně víc nesmí, než zpochybňovat čistotu na sklonku roku vzniklé nové koalice ODS a TOP 09 na pražském magistrátu. A přece ji umožnil kmotr. Umí ODS vůbec porodit politické uspořádání bez podsvětního pařátu?
23.01.2012 16:30 |

podobné články

Tajemná síla vody: Proměňte sprchování v magický rituál

 
Při pohledu na moře vás možná zřídkakdy napadne, jak je voda pro náš život důležitá. Nejde však jen o pití a čistotu – tajemná síla vody dává nejen vznik životu, ale umí také zabíjet a ničit. Voda patří mezi čtyři magické živly, které nám mohou otevřít brány k hlubšímu mystickému poznání světa!
02.04.2012 10:45 |

podobné články

Nářek pro uvězněného, který čmáral na plakáty: Nevinný, čistý muž

 
Exposlankyně Táňa Fischerová byla s řidičem odsouzeným za namalování tykadel politikům Romanem Smetanou ve chvíli, kdy se vydal policii, a ta ho mohla předat k nástupu do vězení. Jak řekla ParlamentnímListům.cz, tím se dostal do výkonu trestu naprosto nevinný, čistý člověk. "A usvědčil systém z pokrytectví," podotkla mimo jiné Fischerová. Podle ní je nyní na společnosti, aby uchránila do budoucna svoji čistotu a podobné křivdy se neděly.
25.04.2012 14:55 |

podobné články

Nářek pro uvězněného, který čmáral na plakáty: Nevinný, čistý muž

 
Exposlankyně Táňa Fischerová byla s řidičem odsouzeným za namalování tykadel politikům Romanem Smetanou ve chvíli, kdy se vydal policii. Ta ho mohla předat k nástupu do vězení. Jak řekla ParlamentnímListům.cz, tím se dostal do výkonu trestu naprosto nevinný, čistý člověk. "A usvědčil systém z pokrytectví," podotkla mimo jiné Fischerová. Podle ní je nyní na společnosti, aby uchránila do budoucna svoji čistotu a podobné křivdy se neděly.
25.04.2012 14:55 |

podobné články