Článek

Potomci českých hvězd: Jablko nepadá daleko od stromu!

 
Jak se děti slavných podobají svým rodičům? Kdo se stal idolem dívek, kdo křičí do mikrofonu po klubech se svojí kapelou a kdo měl na základce samé pětky?
31.07.2016 07:35 |

podobné články

Podobné články

Jaký otec, takový syn! Slavní čeští otcové a jejich potomci - jak se potatili?

 
Jedno české přísloví praví, že jablko nepadá daleko od stromu. Najdete mezi následujícími slavnými otci českého rybníčku podobnost s jejich syny? A to jak fyzickou, tak profesní? Kdo se vydal ve stopách svého tatínka?
29.01.2014 04:05 |

podobné články

Potomci slavných: Ti své otce nezapřou!

 
Že jablko nepadá daleko od stromu, se ukázalo i v případě některých slavných hereckých rodin.
31.10.2015 05:15 |

podobné články

Jablko prý padlo hodně daleko od stromu: Sledujte, jakou vyřídilku má roztomilá dcera Lucie Zedníčkové

 
Přestože je Lucie Zedníčková povoláním herečka, považuje se spíše za introverta. Zato její dcera Amálka je naprostý opak. V této rodině prý padlo jablko hodně daleko od stromu.
12.10.2015 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Zedníčková (85 článků)

Soutěžte s Bleskem Křížovkami o 10 balíčků kosmetiky!

 
Kosmetika z řady Granátové jablko od fi rmy TOPVET obsahuje vysoký podíl extraktu a oleje z granátového jablka, které pro svůj vysoký obsah tříslovin, fl avonoidů a fytoestrogenů přirozeným způsobem zpomalují proces stárnutí pokožky. Správně odpovězte na soutěžní otázku a můžete vyhrát šampón, kondicionér a tekuté mýdlo z řady wellness granátové jablko. Mýdlo pokožku celého těla regeneruje a hydratuje. Šampón a kondicionér revitalizují jak vlasy, kterým navrací pružnost a lesk, tak pokožku hlavy. Více na www.topvet.cz. Kosmetika z řady Granátové jablko od fi rmy TOPVET obsahuje vysoký podíl extraktu a oleje z granátovéhojablka, které pro svůj vysoký obsah tříslovin, fl avonoidů a fytoestrogenů přirozeným způsobem zpomalujíproces stárnutí pokožky. Správně odpovězte na soutěžní otázku a můžete vyhrát šampón, kondicionéra tekuté mýdlo z řady wellness granátové jablko. Mýdlo pokožku celého těla regeneruje a hydratuje. Šampóna kondicionér revitalizují jak vlasy, kterým navrací pružnost a lesk, tak pokožku hlavy.
01.02.2012 00:05 |

podobné články

Topolánek ml.: Balil vdanou Brodskou!

 
Topolánek junior stále dokazuje, že jablko skutečně nepadá daleko od stromu. Expremiér Mirek Topolánek (52) tak dlouho vštěpoval synu Tomášovi (16), že pořádného chlapa dělá tanec, ženy a víno, že se teď nestačí divit.
25.05.2009 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (1778 článků)

Suzan Saradon s dcerou: společný striptýz!

 
12:30 – Jablko nepadá daleko od stromu. To platí i v případě dcery Suzan Saradonové Evy Amurri, která to se žhavým striptýzem rozjela před Davidem Duchovnym.
18.09.2009 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Eva Amurri (11 článků)

Mladý Ledecký zachránil KIWIHO

 
Jablko nepadá daleko od stromu. Syn zpěváka a skladatele Janka Ledeckého si sice nevybral zrovna muziku, ale malování, nicméně úspěšný je už teď, ve svých šestnácti letech. Jonáš Ledecký v sobotu v pražském klubu Roxy v rámci festivalu komiksových příběhů KomiksFest 2009 podepisoval svoji první knihu ilustrací. Hrdinou jeho komiksových příběhů je nelétavý pták KIWI.
09.11.2009 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Janek Ledecký (232 článků)

Mladý Ledecký zachránil KIWIHO

 
Jablko nepadá daleko od stromu. Syn zpěváka a skladatele Janka Ledeckého si sice nevybral zrovna muziku, ale malování, nicméně úspěšný je už teď, ve svých šestnácti letech. Jonáš Ledecký v sobotu v pražském klubu Roxy v rámci festivalu komiksových příběhů KomiksFest 2009 podepisoval svoji první knihu ilustrací. Hrdinou jeho komiksových příběhů je nelétavý pták KIWI.
10.11.2009 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Janek Ledecký (232 článků)

Matka s dcerou spolu v klubu už řadu let provozují striptýz

 
Že jablko nepadá daleko od stromu, se potvrdilo u Američanek Peggy Justusové a její dcery Tiffany Schraderové. Dcery v dětství často chtějí dělat tu samou profesi jako jejich maminky, ale nakonec se obvykle věnují činnosti jiné. U této dvojice tomu bylo přesně naopak a nyní obě dvě ženy už několik let tančí u tyče v jednom z nejpopulárnějších striptýzových klubů na Floridě.
02.01.2011 10:20 |

podobné články

Syn Kostkové chce hrát v Ordinaci!

 
Že jablko nepadá daleko od stromu, ví herečka »novácké« Ordinace v růžové zahradě 2 Tereza Kostková (34).
11.02.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kostková (648 článků)

Speciál Aha!: České herecké rody a jejich tajemství!

 
Říká se, že jablko nepadá daleko od stromu. A v herecké branži to platí dvojnásob.
20.02.2011 12:20 |

podobné články

Whitney Houston může být na dceru pyšná. Šňupe kokain jako máma!

 
Ne nadarmo se říká, že jablko nepadá daleko od stromu. Přesvědčila se o tom i Whitney Houston (47), když spatřila fotografie své osmnáctileté dcery Bobby Kristiny, která si na nich ničí život stejně jako její rodiče – za pomoci drog!
14.03.2011 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Whitney Houston (459 článků)

Slavné matky a dcery: To je podoba!

 
Některé hollywoodské matky a dcery dokazují, že jablko nepadá daleko od stromu. Stejná barva vlasů, zářivý úsměv, pohled, gesta. Jejich podoba je neuvěřitelná!
12.04.2011 05:10 |

podobné články

Malý Beckham (12) už flirtuje, je po tátovi

 
Nadšení pro fotbal není jediné co zdědil mladý Brooklyn Beckham (12) po svém otci. Jak se říká, jablko nepadá daleko od stromu a Davidův syn to dokazuje ještě před nástupem puberty. Dámské společnosti se nebrání a má už první známost.
09.06.2011 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Brooklyn Beckham (44 článků)

Tohle je super tělo čtrnáctinásobné matky z Anglie, jejíž dcera je v patnácti těhotná

 
Jablko nepadá daleko od stromu. To by se dalo říci o čtyřicetileté Joanne Watson ze Saint Martin, ostrůvku ležícím Lamanšském průlivu mezi Velkou Británií a Francií. Celý život žije pouze ze sociálních dávek, které na tolik dětí dělají celkem 55 tisíc korun měsíčně. A v jejích šlépějích půjde i její patnáctiletá dcera Mariah, která už v tak nízkém věku čeká dítě. Přestože má Joanne Watson vzhledem ke svým čtrnácti dětem skvělou postavu, kvůli jejímu utrácení ze státní kasy se na ni lidé spíš dívají s despektem.
11.07.2011 18:40 |

podobné články

Malý Ronaldo: Je mu rok, a už balí holky!

 
Jablko zkrátka nepadá daleko od stromu. I Cristiano Ronaldo junior (1), syn slavného metrosexuála z Realu Madrid, se nám potatil. Sotva se naučil chodit, už prohání slečny!
15.09.2011 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Cristiano Ronaldo (444 článků)

To je rodinka! Po Lindsay Lohan dostal želízka i její otec. Koukněte na fotky ze zatčení

 
Jablko nepadá daleko od stromu. Toto pořekadlo platí v rodině Lohanů, jejíž členové střídavě končí za mřížemi. Poté, co si Herečka Lindsay odpykala domácí vězení, aby byla záhy za krádež poslána na veřejně prospěšné práce , byl v americké Tampě zatčen její otec Michael (51). Ten se podle policie dopustil domácího násilí.
26.10.2011 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Lindsay Lohan (683 článků) , Michael Lindsay (10 článků)

Jablko nepadá daleko od stromu. Poznáte, čí je ta roztomilá holčička? Její rodiče jsou nejbohatším párem světa

 
Je jí teprve 3,5 let a už ji zná a obdivuje celý svět. Ještě aby ne. Její rodiče jsou totiž v hudební branži jedni z nejuznávanějších a nejbohatších lidí. Všichni byli zvědaví, jak vypadá malá Blue Ivy. Teď je jasné, že je to celá maminka. Už víte, která zpěvačka a rapper mají tak rozkošného prcka?
26.09.2015 13:01 |

podobné články

Syn Janka Ledeckého jde ve stopách táty: Chce se živit hudbou a komiksy!

 
Že jablko nepadá daleko od stromu, dokázal syn Janka Ledeckého (49) Jonáš (18). Nejenže nosí skoro stejný účes jako jeho táta, ale chce se také živit hudbou. Jeho talent prý přitom rodina objevila jen náhodou.  
21.12.2011 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Janek Ledecký (232 článků)