Článek
Podobné články

Na Mezinárodní sjezd tetování dorazil i "šachový muž"

 
Na Mezinárodní sjezd tetování v Peru dorazil i Matt Gone - muž, který má potetované i genitálie. Sjezdu se zúčastnilo 80 místních a 20 potetovaných cizinců.
08.09.2014 09:30 |

podobné články

Megan Fox odhalila vychrtlé a potetované tělo

 
Americká modelka a herečka Megan Fox (24) se zase nechala vyfotit polonahá a zase pro Armaniho. Na černobílých snímcích vynikají kromě její extrémně hubené postavy i její potetované tělo.
04.03.2011 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Megan Fox (299 článků) , Megan Fox (298 článků)

Potetované ruce zakryla šálem: Stydí se je Marcela Březinová ukazovat v plesových šatech?

 
V plesové róbě jsme ji neviděli ani nepamatujeme. Zpěvačku Marcelu Březinovou  (53) známe většinou v džínách a jejím oblíbeným topem bývají tílka bez rukávů, v nichž odhaluje svoje hodně potetované ruce. Proto nás překvapilo, že když dorazila právě na ples, svá tetování zakryla šálou.
25.01.2014 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Marcela Březinová (135 článků)

Tenhle chlap býval ženou: Penis si nechal udělat z potetované ruky!

 
Collie Newington (25) z Velké Británie byla mladá a krásná dívka, která však nikdy nebyla opravdu šťastná. Vadilo jí její vlastní tělo, cítila se v něm špatně a věděla moc dobře, že se měla narodit jako muž. Podstoupila proto sérii operativních zákroků, které vedly ke změně pohlaví. Při tom posledním jí byl vytvořen penis, ke kterému lékaři použili i kůži z potetované ruky.
03.09.2014 22:40 |

podobné články

10 potetovaných českých celebrit: Podívejte se, kdo všechno je na zdobení těla závislý!

 
Tetování zažilo v Česku po pádu komunismu veliký rozmach. Obrázky na tělech začaly přibývat obrovskou rychlostí a začalo vznikat velké množství salónů, kde vám tělo tatéři odborně ozdobí. Tomuto kultu podlehly i mnohé české celebrity.
19.04.2013 10:45 |

podobné články

Líbí se vám potetované krásky? Tyhle inkoustové slečny soutěží o titul MISS Tattoo Convention 2016! Podívejte se na ně

 
Připadají vám běžné missky nudné a všechny jako přes kopírák? Tak to jste tady správně. Tyhle holky jsou totiž originalita sama. Minimálně má každá jiné tetování. Pro milovníky kérek to bude hezká podívaná.
02.05.2016 12:10 |

podobné články

Kdo se bojí, nesmí do kina: Test odvahy mezi motorkáři

 
Po sociálních sítích a blozích se raketovou rychlostí šíří toto video, Ve skutečnosti je to reklama na pivo. V kině sedí 148 potetovaných, drsně se tvářících chlapíků. V sále zbývají dvě místa. Na pár, který se odhodlá a sedne si mezi ně, čeká hořká odměna.
26.09.2011 11:55 |

podobné články

Konvičková se SuperStar: Osmnáctiny slavila tetováním

 
Čerstvě plnoletá zpěvačka Markéta Konvičková si postupně plní své sny a přání. Teď se rozhodla, že rozšíří řady potetovaných, a nechala si na nárt udělat nápis ‚Smích je hudbou života.‘ „O tetování jsem dlouho přemýšlela. A protože jsem si k osmnáctinám chtěla nadělit něco speciálního, tak mi tetování přišlo jako to pravé,“ vysvětluje Markéta. „Ráda se směji. Smích léčí a prodlužuje život stejně jako hudba. Vlastně je to takové afrodiziakum. A právě díky tetování budu mít de facto pořád na očích připomenutí, že smích je důležitý.“
05.07.2012 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Konvičková (271 článků)

8 sexy omalovánek pro dospělé. Galerie těch nejžhavějších potetovaných koček!

 
Znáte lepší spojení než dokonalé tělo + dobrá kérka? My ne, a proto vám nabízíme rovnou 8 holek jako obrázek!
29.07.2015 23:16 |

podobné články

Poprask kolem potetovaných zad Bena Afflecka: Byl to podvod!

 
Herec Ben Affleck je hotový Shakespeare. Příběh s jeho velkým barevným tetováním by se totiž mohl jmenovat Mnoho povyku pro nic. Hollywoodský idol se v prosinci objevil s velkým barevným Fénixem povstávajícím z popela, kterého měl přes celá záda. A jeho bývalé – Jennifer Lopez a Jennifer Garner – hned přispěchaly s kritikou. Jenže obrázek na kůži byl jen dočasná malůvka.
23.03.2016 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Ben Affleck (218 článků) , Jennifer Lopez (729 článků) , Jennifer Garner (89 článků)

Když umění šokuje aneb Umělcovo ho*no a sex potetovaných vepřů

 
Někteří umělci šokují téměř všemi svými výtvory, jiní se rozhodnou popostrčit kariéru a zviditelnit své jméno pomocí jednoho kontroverzního uměleckého díla. A tak jim ani příliš nevadí, že ho galerie odmítnou vystavit. Hlavně, že se o něm ví. Americký básník, historik a umělecký kritik Kelly Grovier sestavil přehled cíleně šokujících děl. A nechybí v něm ani výtvor Davida Černého.
05.11.2017 14:20 |

podobné články

Osobnosti: David Černý (250 článků)

Potetované krásky! Zvolte nej sexy kérku!

 
Malování obrázků na tělo je pořád víc a víc populárnější! Některé známé tváře českého showbyznysu mu taky neodolaly a jejich tělo zdobí zajímavé výtvory tatéra. Zvolte to nejlepší tetování!
13.12.2009 14:05 |

podobné články

Selena Gomez a Vanessa Hudgens předvedly odlišné figury v bikinách. Jedna macatější, druhá tyčka

 
Tyto dvě krásky v podání Seleny Gomez  (19) a Vanessy Hudgens (23) zastupují novou generaci hereček, které mají před sebou, ale už i za sebou zářivou kariéru. Obě krásky nyní společně natáčejí film Spring Breakers, kde budou v mnoha scénách pouze v bikinách. Přítelkyně Justina Biebera  (18) Selena má stále drobnou postavičku připomínající spíš malou holčičku, to Vanessa je naopak obdařena plnějšími tvary.
01.04.2012 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Vanessa Hudgens (74 článků) , Selena Gomez (356 článků) , Justin Bieber (1365 článků)

Vondráčková ovládla anketu MISS HOKEJKA. Podívejte se, jak dopadly ostatní krásky

 
Lucie Plekancová Vondráčková se stala jasnou vítězkou ankety TN.cz o "Miss hokejka". V hlasování vás čtenářů získala dvakrát více hlasů než všechny ostatní krásky našich hokejistů hrajících na mistrovství světa dohromady. Podívejte se, kdo se stal první a druhou vicemiss a jaké bylo další pořadí.
15.05.2013 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1120 článků)

OBRAZEM: Penélope Cruzová je podle Esquire nejvíce sexy ženou světa

 
Herečka Penélope Cruzová (40) se zařadila mezi krásky jako Scarlett Johanssonová, Charlize Theronová nebo Angelina Jolie. Pánský lifestylový časopis Esquire ji označil za nejvíce sexy ženu světa letošního roku. Jde o první španělskou a hispánskou vítězku. Podívejte se na krásky předešlých ročníků.
11.03.2010 11:25 |

podobné články

VIDEO Podívejte se do nejlepších tančíren světa podle DJ Mag

 
Své místo v žebříčku nejlepších tanečních klubů světa udrželo i pražské Roxy. Je letos na 71. místě.
08.04.2014 15:00 |

podobné články