Článek

Postrach Hollywoodu děsí hvězdy stříbrného plátna. Jeho vtípkům se přesto musí smát

 
Britský komik Ricky Gervais má ten vzácný dar, že dokáže během vteřiny shodit i tu nejsebevědomější hvězdu. Vyhlašování Zlatých glóbů, které moderuje, se tak pro leckterou celebritu stává týráním v přímém přenosu. 
10.01.2016 19:01 |

podobné články

Osobnosti: Ricky Gervais (32 článků)
Podobné články

Brno uvede divadelní premiéru Hvězdy stříbrného plátna

 
Brno očekává v pátek na scéně divadla Reduty významná událost. V titulní roli nové hry Hvězda stříbrného plátna uvidí významnou českou herečku žijící v Itálii Jitku Frantovou.
02.03.2011 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Frantová (29 článků)

Hvězda stříbrného plátna je hereckým sólem Jitky Frantové

 
Herečka Jitka Frantová, která od roku 1969 žije a tvoří v Římě, se již podruhé úspěšně vrátila na scénu Divadla Reduta ve svém rodném Brně. Poprvé to bylo v jejím autorském monodramatu Mé pražské jaro, nyní jako Ona, hlavní hrdinka hry Hvězda stříbrného plátna, kterou napsal a v Brně nastudoval dramatik a režisér Jiří Pokorný na motivy oscarového filmu z roku 1950 Sunset Boulevard režiséra Billyho Wildera.
07.03.2011 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Billy Wilder (5 článků) , Jitka Frantová (29 článků) , Jiří Pokorný (37 článků)

Hvězda stříbrného plátna Hedy Lamarr by oslavila 101. narozeniny, Google jí věnoval Doodle

 
Hedy Kiesler (†85), známá též jako Hedy Lamarr, byla jednou z nejkrásnějších hereček stříbrného plátna. Narodila se přesně před 101 lety a společnost Google k tomuto výročí připravila i speciální logo Doodle.
09.11.2015 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Hedy Lamarr (4 články)

Hugo Haas: Legenda stříbrného plátna, sukničkář a milovník bujarých večírků, kterého zkrotilo až manželství

 
Legenda stříbrného plátna, bonviván a sukničkář! Tím vším byl Hugo Haas (†67). To, že měl herec slabost pro něžné pohlaví, je všeobecně známé, ovšem to, že měl ještě jednu slabost, a to pro kokain, tzv. drogu bohatých, už tolik ne. Lva salónů zkrotilo až manželství s mladičkou herečkou a baletkou Bibi.
03.12.2017 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Hugo Haas (17 článků)

Julie (†13) si prošla smutným obdobím: Sebevraždě napomohla izolace! Není to až příliš častý problém mládeže?

 
Rodiče ji už nikdy neřeknou Jůlinko, spolužáci se s ní už nikdy nebudou smát vtípkům... Školačka Julie (†13) z Liberce si vzala v pondělí život. Proč? Možná kvůli tomu, že byla sama!
16.04.2015 12:15 |

podobné články

Hofbauer: Osvald z Lucie, postrach ulice překonal rakovinu

 
SERIÁL: Blesk.cz odstartoval velký seriál o tom, jak se změnily dětské filmové hvězdy. Každý den přinášíme jeden velký příběh. Druhým v pořadí je herec Michael Hofbauer (46), Osvald z filmu Lucie postrach ulice. Co filmový Osvald dělá dnes a jaký byl jeho osud?
18.05.2010 06:15 |

podobné články

Zavzpomínejte na nedávno zesnulou maminku Michaela Douglase. Takhle krásnou herečkou bývala

 
O víkendu přišla další smutná zpráva z Hollywoodu o úmrtí jedné z posledních hereček zlaté éry stříbrného plátna Diany Douglas, rovněž známé pod rodným příjmením Dill. Bývalá manželka Kirka Douglase a maminka herce Michaela Douglase a producenta Joela Douglase podlehla rakovině, ale přesto se dožila krásných 92 let.
10.07.2015 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Michael Douglas (424 článků) , Kirk Douglas (36 článků) , Diana Douglas (6 článků) , Kirk Douglas (18 článků)

Vnuk Mariána Labudy: Přebral žezlo po dědovi! Bude hvězdou stříbrného plátna

 
Útočí na filmová plátna! Přední slovenský herec Mariána Labuda (70, který před časem oznámil, že končí s natáčením, má silného následovníka. Jeho vnuk Richard Labuda (12) je spolu s Libuší Šafránkovu (61) hvězdou nového rodinného filmu, který míří do kin.
16.11.2014 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Marián Labuda (104 článků)

VIDEO: Z diváků Nova Cinema se staly filmové hvězdy!!!

 
Televizní kanál Nova Cinema již podruhé proměnila své diváky na hvězdy stříbrného plátna.
20.06.2011 17:05 |

podobné články

Slavnost bez krále: Vítěz Zlaté hokejky Patrik Eliáš nedorazil! Ale druhý Jágr přijel i s krásnou Innou...

 
Hvězdy stříbrného plátna přijedou do lázeňského města až příští týden, včera se sjely hvězdy ledových ploch. Jágr, Michálek, Nedvěd, Voráček, Plekanec a další. Jen vítěz ankety Zlatá hokejka pro nejlepšího hokejistu sezony nedorazil, tentokrát se slavilo bez krále Patrika Eliáše (36)...
24.06.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Eliáš (249 článků)

Střídání milenců, frigidita a v 17 letech první potrat: I takový byl sexuální život nejpůvabnější hvězdy stříbrného plátna

 
Postelí nejpůvabnější prvorepublikové hvězdy Adiny Mandlové  (✝81) prošla v době její největší slávy pěkná řádka známých mužů. Kdo před vtipnou, sebevědomou a nejen v profesi cílevědomou Adinou neutekl na strom, měl zkrátka smůlu. Podlehli jí Hugo Haas, Oldřich Nový, Rudolf Hrušínský, Svatopluk Beneš, Miroslav Homola, ale i Vladimír Šmeral.
06.03.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Svatopluk Beneš (5 článků) , Hugo Haas (17 článků) , Rudolf Hrušínský (206 článků) , Oldřich Nový (72 článků) , Adina Mandlová (100 článků) , Vladimír Šmeral (1 článek) , Miroslav Homola (7 článků)

Smrt bezdomovce, který hrál hokej s Růžičkou: Alkohol z něho udělal postrach

 
Zpráva o smrti ústeckého bezdomovce Jaroslava Dvořáka známého jako Indián, se během chvíle rozšířila celým městem. Místní na muže s pestrou minulostí vzpomínají v dobrém, i když nebyl vždycky příkladným občanem. Podle některých z něj alkohol udělal postrach. Přesto se mnoho lidí spojilo a chtějí finančně přispět na Indiánův pohřeb. Rodina ale peníze nechce...
09.02.2017 13:00 |

podobné články

Závěr Varů očima Františky: Finále bez hvězd, atraktivních rób, očekávané oslnivosti

 
Před osmi dny před hotelem Thermal jedenapadesátý ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary přehlídkou známých person odstartoval. Na tom samém místě se dnes začalo odvíjet jeho gala finále s následnou afterparty, jíž leckteří protagonisté s kondicí carských důstojníků protáhnou do ranního rozbřesku. Na rudém běhounu bohužel chybí skvadra tuzemské elity stříbrného plátna, o chilli koření hereckých stars kvality Hollywoodu nemluvě. Jiřina Bohdalová, její skvělé mladé kolegyně Issová a Stivínová plus prezident festivalu Bartoška, potřebu show neuspokojí. Kde se stala chyba, vážení?!
09.07.2016 23:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (807 článků)

Oscarová Helen Mirren viděla ducha během své svatební noci

 
Skvělá oscarová herečka a opravdová dáma stříbrného plátna Helen Mirren (72) září v novém hororu Winchester: Sídlo démonů, který právě děsí diváky v českých kinech. Film vznikl podle strašidelné legendy opravdového domu rodiny Winchesterů v Americe v Kalifornii. Helen Mirren ve filmu ztvárnila Lady Winchester, která hrůzostrašný dům zasvěcený duchům zemřelých lidí stavěla nepřetržitě téměř čtyřicet let.
19.03.2018 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Helen Mirren (147 článků)

Františka vs. celebrity na Oscarech: Druhé kolo módní smrště

 
Ceremoniál, na němž se v Hollywoodu předávala zlatá soška rytíře stojícím na cívce filmového pásu, byl jako vždy nářez. Pro milovníky stříbrného plátna i milovníky módních, velkým světem a velkými chvílemi kořeněných zážitků.
28.02.2012 05:20 |

podobné články

Kdo zazářil v Opeře? Verešová jako hvězda stříbrného plátna, Partyšová coby sicilská vdova a rozkošně cudná Ochotská

 
Královnou Plesu v Opeře se v róbě od Natali Ruden stala Andrea Verešová  (32) . Musím se přiznat, že jsem ke kombinaci Ruden a Verešové přistupoval skepticky, neboť obě dámy mají ve zvyku čas od času klesnout k prvoplánovému kýči. Včera to ale ve Státní opeře vyšlo na jedničku s hvězdičkou. Geometricky seskládané díly šatů kombinující lesk a mat lichotivě podtrhly křivky nositelky, sukně zdobená peřím v pohybu snově vlála a celek korunovalo zejména líčení a vlasový styling s kladenou vlnou ve stylu hvězd zlaté éry Hollywoodu. Opravdu nádherné.
03.02.2013 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Verešová (1170 článků)

Hollywoodská hvězda s českými kořeny trpí psychickou nemocí jako Britney Spears a Kurt Cobain. Jak se léčí?

 
Kim Novak (82) byla pozvána na filmový festival Febiofest pochopitelně jako herečka. Hvězda stříbrného plátna ale v šedesátých letech záměrně opustila omamné a zrádné prostředí Hollywoodu, kde se necítila šťastná, a začala se umělecky vyjadřovat malováním.
23.03.2015 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Britney Spears (794 článků) , Kurt Cobain (160 článků) , Kim Novak (21 článků) , Novak Novak (45 článků)

Hollywoodská pamětnice (✝90) po dvou letech následovala svého zesnulého manžela

 
Svět stříbrného plátna přišel o herečku Kristine Miller, která se proslavila v Hollywoodu 40. a 50. let. Hvězda desítek filmů jen o dva roky přežila svého manžela, podnikatele Williama H. Schuylera.
05.02.2016 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Kristine Miller (1 článek)

Renée Zellweger si zahraje Judy Garland

 
Renée Zellweger dostala příležitost zahrát si jednu z největších hvězd zlaté éry Hollywoodu. Zpěvačku a herečku stříbrného plátna Judy Garland ztvární v biografickém snímku. Matku Lizy Minelliové, která zemřela v sedmačtyřiceti letech, ztvární pod dohledem britského režiséra Ruperta Goolda.
26.10.2017 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Renée Zellweger (124 článků) , Judy Garland (11 článků)