Článek

Postiženému chlapci (7) se splnil sen: Dostal ruku od »Iron Mana«!

 
Malý Alex (7) z Floridy se narodil bez pravé ruky a odmalička má těžký život. Ale to, co se mu stalo teď, mu jistě závidí každé zdravé dítě – dostal protézu od samotného »Iron Mana«!
14.03.2015 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Alex Alex (417 článků)
Podobné články

Fenomenální student dokázal sestavit Iron Mana z papírové lepenky, který je naprosto identický s originálem!

 
Tohle je skvělá ukázková práce jednoho tchajwanského "studenta":http://www.extra.cz/tema/student. Kai Xiang-xhong (20) je přeborník v kartonovém sochařství a vytvořil naprosto unikátní lepenkovou sochu "Iron Mana":http://www.extra.cz/tema/iron-man. Celá jeho práce na Iron Manovi mu trvala téměř rok, než ji dokončil. Kai navíc chodí na denní studium, které v "Číně":http://www.extra.cz/tema/cina, jak všichni vědí, není zrovna lehké. Musel se tedy svému výtvoru věnovat ve volném čase a podařilo se mu sestavit úžasné dílo.
17.04.2014 08:00 |

podobné články

VIDEO Iron Man potěšil postiženého kluka. Dal mu novou ruku

 
Herec Robert Downey Jr. se vžil do své nejznámější role Iron Mana a předal postiženému chlapci bionickou ruku.
14.03.2015 19:20 |

podobné články

VIDEO: Postižený chlapec dostal bionickou ruku přímo od Iron Mana

 
Robert Downey Jr. pomohl splnit sen sedmiletému fanouškovi filmů Iron Man, který se narodil bez ruky. Nejen, že se s ním osobně setkal, ale přinesl mu i bionickou ruku superhrdiny.
14.03.2015 18:10 |

podobné články

V novém Spider-Manovi se může objevit Captain America a Iron Man

 
Studio Sony, které chystá filmový restart Spider-Mana, si zaregistrovalo doménu SpiderManHomecomingTheMovie.com. Podle časopisu Empire to může být podtitul filmu, který byl doposud tajen. Homecoming znamená "návrat domů" a zároveň jde o stejnojmenný komiks Marvelu z roku 1980, v němž se vyskytují Iron Man a Captain America. Vzhledem k dohodě, kterou studio Sony uzavřelo s Marvelem, je nyní možné, aby se ve Spider-Manovi tyto postavy v podání Roberta Downeyho Jr. a Chrise Evanse objevily. Dohoda také funguje obráceně, takže jsme v traileru filmu Captain America: Občanská válka z tzv. Marvel Cinematic Universe mohli poprvé vidět Spider-Mana (Tom Holland). Pavoučí muž dorazí do kin v létě 2017.
06.04.2016 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Chris Evans (84 článků) , Chris Evans (84 článků) , Chris Evans (84 článků) , Robert Evans (5 článků) , Robert Evans (5 článků)

Těžce nemocnému chlapci se splnil sen, stal se Batmanem

 
San Francisko v pátek před zloduchy zachraňoval malý Batman. Stalo se tak během dobročinné akce, kterou tisíce dobrovolníků splnily sen chlapci postiženému leukemií. Pětiletý Miles Scott v doprovodu svého hrdiny Batmana ve stejném, jen menším převleku spěchal vždy osobně tam, kde ho bylo potřeba. Na svém webu o tom informoval deník The Guardian.
16.11.2013 10:26 |

podobné články

Osobnosti: Scott Miles (5 článků)

Občanská válka superhrdinů! Tak se Kapitán Amerika střetne s Iron Manem

 
Kapitán Amerika je zpátky a v novém filmu s podtitulem Občanská válka ho čeká epický střet s Iron Manem. Po problémech s Ultronem – robotem vybaveným energetickými střelami v dlaních – se vláda rozhodla registrovat všechny superhrdiny. Právě to rozděluje Kapitána Ameriku a Iron Mana, které ztvárnili herci Chris Evans a Robert Downey Jr. Ti stojí před dilematem, zda je důležitější svoboda, nebo bezpečnost. Režie se ujali Anthony a Joe Russo a ve snímku si dále zahrají Scarlett Johansson, Sebastian Stan nebo Jeremy Renner. Česká premiéra filmu je naplánovaná na 5. května 2016.
25.11.2015 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Scarlett Johansson (292 článků) , Chris Evans (84 článků) , Jeremy Renner (19 článků) , Joe Russo (1 článek) , Joe Russo (1 článek) , Sebastian Stan (1 článek) , Chris Evans (84 článků) , Chris Evans (84 článků) , Chris Evans (50 článků) , Joe Russo (1 článek) , Anthony Russo (1 článek) , Robert Evans (5 článků) , Evans Evans (155 článků) , Robert Evans (5 článků) , Jeremy Iron (1 článek) , Robert Anthony (1 článek)

Tvůrci Two Worlds dělají vesmírnou střílečku dle filmu Iron Sky

 
Absurdní, pseudokomediální scifárnu Iron Sky jsem zatím neviděl, ale rozhodně to napravím do chvíle, než vyjde letos na konci listopadu na PC, PS3, X360, Mac a iOS videoherní adaptace filmu pod názvem Iron Sky: Invasion. Ne, že bych videoherní adaptace filmů nějak žral, právě naopak. Iron Sky: Invasion však bude výjimka, protože jednak jde o vesmírnou střílečku (ňam,...
05.09.2012 19:00 |

podobné články

HRDINA TÝDNE: Dan zachránil život postiženému chlapci

 
Hrdinou uplynulého týdne se stal Daniel Nečas ze Sněžného na Žďársku. Tento mladý brigádník a mimochodem i dobrovolný hasič, zachránil život topícímu se postiženému chlapci.
06.07.2014 21:25 |

podobné články

Splněné přání: Vážně postiženému Mírovi se splnil sen! Co to bylo?

 
Tohle je příběh o splněném přání. Míra z Chomutova je vážně postižený a od svých jedenáct měsíců žije v různých ústavech. Teď se mu splnil sen, přečtěte si, co to bylo.
09.06.2014 22:40 |

podobné články

Robert Downey Jr.: Za Irona Mana dostal miliardu!

 
Dřív měl problémy s drogami a dluhy na daních, teď si herec Robert Downey Jr. (48) užívá klidného života a v penězích se topí. Za roli Tonyho Starka alias Iron Mana ve filmu Avengers například dostal v přepočtu miliardu korun! A to ani neměl hlavní roli.
17.04.2013 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Robert Downey Jr. (39 článků)

Robert Downey Jr.: Za Irona Mana dostal miliardu!

 
Dřív měl problémy s drogami a dluhy na daních, teď si herec Robert Downey Jr. (48) užívá klidného života a v penězích se topí. Za roli Tonyho Starka alias Iron Mana ve filmu Avengers například dostal v přepočtu miliardu korun! A to ani neměl hlavní roli.
18.04.2013 12:17 |

podobné články

Osobnosti: Robert Downey Jr. (39 článků)

Zloděj ukradl postiženému chlapci tříkolku, ten se teď nemůže pohybovat

 
Zloději už opravdu nemají zábrany. Někdo dokonce ukradl postiženému čtyřletému Danečkovi speciální tříkolku, na které je závislý.
28.07.2009 16:40 |

podobné články

Deadpool: Pořádný nářez a černý humor jako bonus!

 
Nejočekávanější film letošního čtvrtletí právě vstupuje do kin. Superhrdinské filmy prožívají zlatý věk. Notoricky známé postavy jako je Superman, Batman nebo Spider-man už nejsou zdaleka jediné o kterých se točí filmy. Úspěch Iron mana, Kapitána Ameriky, Strážců galaxie nebo Ant-mana studia utvrdil v tom, že si lidé hrdiny z komiksů opravdu zamilovali. Takže se připravte na rok hrdinů, protože letos nás čeká hned sedm filmů tohoto ražení.
11.02.2016 11:05 |

podobné články

Autoři Iron Mana končí

 
Sega zavírá vývojáře mizerných her s Iron Manem.
04.04.2010 08:05 |

podobné články

VIDEO: Premiéra Iron Mana 2 nebude. Kvůli sopce

 
Islandská sopka postihla i Hollywood. Studio Paramount Pictures zrušilo londýnskou premiéru filmu Iron Man 2.
20.04.2010 12:00 |

podobné články

Premiéry - Iron Man 2, Cesta i Špatnej polda

 
V kinech má tento týden premiéru druhý film komiksového hrdiny Iron Mana, adaptace temného románu Cormaca McCarthyho Cesta, thriller Špatnej polda a 3D verze prvního a druhého dílu animovaných Toy Story.
29.04.2010 05:40 |

podobné články

Brnění filmového Iron Mana už existují. Pět příkladů

 
Filmový trhák Iron Man 2 trhá rekordy v návštěvnosti kin. Excentrický miliardář Tony Stark v něm v hi-tech brnění likviduje padouchy, kde jen může.
11.05.2010 05:30 |

podobné články

Iron Man: Železný pohodář podruhé

 
Charakterizovat filmového Iron Mana jedním slovem, tak by to slovo bylo „ležérní“. Jednička byla pohodička a ani dvojka není žádné drámo.
07.06.2010 11:30 |

podobné články

Iron Mana uvedou v Číně upraveného

 
Filmové studio Marvel uvedlo, že třetí film o Iron Manovi uvede v Číně v upravené verzi. Důvodem je to, že vznikl ve spolupráci s čínskou vládou a mnohé scény se natáčely v Pekingu.
03.04.2013 12:05 |

podobné články