Článek

Posmrtný život existuje, dokazují odborníci. Největší otázka lidské historie zodpovězena!

 
Říká se, že se z "druhého břehu" ještě nevrátil nikdo proto, že je tam dobře. Tohle rčení teď dokázali lékaři a psychologové z berlínské univerzity po pečlivém bádání a pokusech na lidských dobrovolnících!
22.09.2015 14:55 |

podobné články

Podobné články

Nedůvěru v posmrtný život jsem vzdal, řekl Raymond Moody Pražanům. Přesvědčil ho zázračně oživený mladík

 
Americký filozof a psychiatr Raymond Moody odpověděl v sobotu 23. září na festivalu Evolution na otázku, zda existuje posmrtný život. Několik stovek Pražanů mlčky poslouchalo všechny jeho zážitky, se kterými se setkal skrz vyprávění lidí, kteří mají zkušenost se smrtí, ať už jako hlavní postava, nebo jako přihlížející.
24.09.2017 07:15 |

podobné články

Režisér Dvořák ve varu: Nevěřím slibům církve, která slibuje i posmrtný život, zázraky...

 
Režisér a dokumentarista Václav Dvořák, který je aktivním odpůrcem církevních restitucí, nevěří ani náhodou holedbání církevních představitelů o tom, že budou zveřejňovat své hospodaření a že se podřídí i finančnímu auditu. „Jak máme věřit partě lidí, kteří slibují posmrtný život v ráji, mluví o neposkvrněném početí, zmrtvýchvstání a zázracích?“ táže se Dvořák a myslí si, že ČSSD dělá směrem k nápravě zákona ohledně restitucí málo. I jiné věci ale režisér prozradil v rozhovoru ParlamentníchListů.cz.
30.03.2014 10:30 |

podobné články

Mrazivé! Moderátorka Čuříková (†83) a její příprava na život posmrtný!

 
Legendární hlasatelka byla podle všeho velmi otrlou osůbkou. Na svůj posmrtný život se totiž velmi důkladně připravila!
18.03.2016 12:05 |

podobné články

UFO útočí! Neuvěřitelné záběry, které odborníci nedokážou vysvětlit

 
Jsme ve vesmíru sami? Nadšení ufologové by nejspíš řekli, že tato otázka byla už dávno zodpovězena. Stále se objevují další a další svědectví lidí, kteří různé neidentifikovatelné létající předměty na vlastní oči viděli a jsou pevně přesvědčeni o tom, že skutečně šlo o kosmické lodě neznámých civilizací. Stejně tak je k dispozici spousta zpráv o únosech pozemšťanů mimozemšťany a pochopitelně i nespočetné množství více či méně kvalitních fotografií a "videí":http://www.extra.cz/video-pitva-mimozemstana-zachycena-na-kameru-to-musite-videt.
19.04.2013 12:55 |

podobné články

Ivetin posmrtný klip je venku: Co říkáte na její poslední video, ve kterém si zahrála ze záhrobí?

 
"Jarek Šimek":http://www.extra.cz/tema/jarek-simek, který je aktuálně ve sporu s vdovcem po "Ivetě Bartošové":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova (+48) "Josefem":http://www.extra.cz/tema/josef-rychtar (56), "kvůli singlu Chci s tebou vzlétnout":http://www.extra.cz/je-to-tady-poslechnete-si-posmrtny-singl-ivety-bartosove-vime-co-jeste-skryvaji-archivy vypustil přes vytí vlků do světa klip k písni.
28.06.2014 10:05 |

podobné články

Brno má svých pět minut slávy: Ze zatáčky před Vídní udělal americký tisk vesnici a Antiprahu v srdci Moravy

 
Nekonečná otázka, jestli je naše druhé největší město v České republice ještě město, nebo už je to zatáčka u Vídně, byla konečně zodpovězena. "Brno":http://www.extra.cz/tema/brno a jeho mindrák srazil na kolena americký server Puget Sound Business Journal, který se věnoval kauze výstavby distribuční haly Amazonu.
21.03.2014 13:45 |

podobné články

Cruise v Talentmanii - Co ukáže porotě?

 
Přestože otázka, zda hollywoodská superstar Tom Cruise (48) skutečně vystoupí v reality show televize Nova Talentmania, stále není zodpovězena, deník Aha! vybral několik tipů, jaký talent by Tom porotě ve složení Adela Banášová, Zdeněk Troška, Paľo Habera a Alena Šeredová předvedl! A kdy bude o jeho účasti jasno?
01.10.2010 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (895 článků) , Zdeněk Troška (457 článků) , Alena Šeredová (618 článků) , Adela Banášová (450 článků)

Avatar bude mít pokračování

 
Otázka, která „vrtala hlavou“ nejednomu člověku, je zodpovězena. Velkofilm Avatar bude mít pokračování. A ne jedno… Režisér James Cameron oficiálně potvrdil, že velkofilm Avatar bude mít pokračování. V hlavě má prý dokonce 2 nové díly. Není divu, z filmu se stal obrovský trhák, o čemž svědčí i jeho výdělek 2,8 miliardy amerických dolarů. Cameron prozradil, [...]
29.10.2010 20:05 |

podobné články

Osobnosti: James Cameron (173 článků) , Cameron James (103 článků)

Polský pedofil a vrah dětí je na svobodě: Údajně ho viděli na Slovensku!

 
Otázka, kde se po propuštění ze čtvrt století trvajícího vězení nachází polský pedofil Mariusz Trynkiewicz (52), je možná již zodpovězena. Podle polského deníku Fakt byl údajně spatřen na Slovensku!
18.02.2014 08:50 |

podobné články

První letošní otrava houbami: Žena „okoštovala“ hřib satan, skončila na JIP

 
Rostou. Každoroční zásadní otázka Čechů, zda mohou vyrazit do lesa na lov hříbků a jiných hub, je zodpovězena mimo jiné tím, že středočeští záchranáři vyjížděli v noci na středu k letošní první otravě. Manželé z Českého Brodu na Kolínsku při sbírání ochutnali hřib satan. Tato houba je i v malém množství jedovatá.
15.06.2016 11:40 |

podobné články

Život na Zemi existuje už čtyři miliardy let

 
Japonští vědci na stránkách jednoho z nejprestižnějších vědeckých časopisů Nature tvrdí, že život na naší planetě existuje už čtyři miliardy let. Před tak naprosto nepředstavitelnou dobou se objevily na Zemi první živé organismy. Dokazují to nové fosilní nálezy tohoto stáří.
02.10.2017 08:30 |

podobné články

Bod G: skutečně existuje, nebo je to obyčejný mýtus?

 
Místo rozkoše a nepopsatelné slasti – pověstný bod G – je často rozporuplným tématem k debatě. Zatímco některé ženy nedají na jeho existenci dopustit, jiné by se zapřisáhly, že nic takového neexistuje. S touto novinkou, které zprvu nikdo moc nevěřil, přišel muž jménem Ernst Grafenberg, který v roce 1994 rozpoutal obrovskou aférku s ženským místečkem slasti. To se mělo nacházet na přední straně pochvy a mělo údajně navozovat nepopsatelnou rozkoš. V tu chvíli to všem přišlo absurdní a směšné, ovšem o pár let později bylo tohle tvrzení lékaři připuštěno jako „možná pravdivé“. I o tolik let dopředu představuje bod G kontroverzní téma, o kterém někdo hrdě hlásá, že existuje a jiný naopak zarytě tvrdí, že je to hloupost. A jak jste na tom vy? Co si představit pod pojmem „bod G“ ? Zaujala vás představa objevení místa, které by vás vyneslo až do sedmého nebe? Jestliže máte chuť vydat se na menší osobní průzkum, pak vás jistě zajímá, jakým směrem byste se tedy měli vydat. Pod bodem G si můžete představit jakýsi shluk nervových zakončení a žlázek, jež dosahují velikosti většího hrášku a nachází se někde v oblasti močové trubice. Rada pro vás: bod G možná objevíte snáze, budete-li jej hledat ve chvíli, kdy budete vzrušená. Zpravidla totiž v takové chvíli nabývá na svém objemu, tak proč toho nevyužít? Co vám přinese stimulace bodu G? Dalším velkým otazníkem je bezesporu otázka, co vám objevení a následná stimulace tohoto bodu může přinést. Zvědavost je lidská a rozhodně se není za co stydět. Jestliže si budete po onom tajemném místečku přejíždět či kroužit prstem, sama nejlépe poznáte, co vám tento kousek vašeho těla dokáže nabídnout. Odměnou tohoto sebepoznávání vám může být čirá tekutina, kterou muži milují – podle nich je to to nejhezčí, co jim žena během milování může nabídnout.  Nenechte se odradit typickým... Čtěte více Příspěvek Bod G: skutečně existuje, nebo je to obyčejný mýtus? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
06.01.2016 14:55 |

podobné články

6 fotek zachycujících ducha, u kterých nebyl použit Photoshop: Co na ně říkáte?

 
Kdoví, zda opravdu existuje posmrtný život, jisté ale je, že některé věci nevysvětlíte. Tyhle fotografie jsou tak staré, že je mohl těžko někdo upravit na počítači.
17.09.2013 08:10 |

podobné články

Záhadná postava na rodinném snímku: Vyfotili ducha!

 
Měla to být jen další fotografie do rodinného alba. Jenže teď ji nejspíš budou zkoumat odborníci na duchařinu a posmrtný život!
27.01.2015 05:16 |

podobné články

Sandra Bullock dnes požádala o rozvod!

 
Konec spekulacím! Otázky, jestli dá hollywoodská herečka Sandra Bullock svému nevěrném manželovi ještě šanci, je zodpovězena. Odpověď? Velké NE! Chce od Jesseho Jamese odejít, dnes podala žádost o rozvod.
28.04.2010 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Bullock (266 článků)

Sexuální útočníci z paralelního světa

 
Německem cloumá silvestrovský skandál, řada otázek přitom stále nebyla zodpovězena. Kdo byli pachatelé, zorganizoval to někdo nebo šlo o na sobě nezávislé útoky? A hlavně, jak se to vůbec mohlo stát? 
10.01.2016 17:01 |

podobné články

Ladislav Smoljak: Posmrtný účet! Dědictví za 22 milionů!

 
Jeden z otců »zakladatelů« fenoménu Járy Cimrmana Ladislav Smoljak (†78) sice natočil nejslavnější komedie československé filmové historie, opravdové bohatství získal ale až po revoluci. Český génius Cimrman mu vydělal odhadem přes šestnáct milionů korun jen za prodej video a audiozáznamů divadelních her!
08.06.2010 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Smoljak (120 článků) , Jára Cimrman (269 článků)

Veřejné bazény jsou plné umělých sladidel. Z lidské moči

 
Vědci z Kanady zjistili, že veřejné bazény jsou plné umělého sladidla acesulfamu. To je používáno v potravinářském průmyslu u polotovarů a hotových pokrmů. Do vody bazénů se tudíž může dostávat jedinou cestou – z lidské vylučovací soustavy. Vysoké koncentrace tohoto sladidla dokazují jediné, lidé močí v bazénech ve velkém.
13.03.2017 09:55 |

podobné články

Reese Witherspoon o smrti: Každá duše dostává svého anděla

 
Herečka Reese Witherspoon věří na posmrtný život. Čtyřicetiletá představitelka Pravé blondýnky přiznala, že pro ni život smrtí rozhodně nekončí. A že po posledním vydechnutí duše odchází z těla a putuje do nebe, kde na ni čeká anděl. Každá duše dostane toho svého.
05.08.2016 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Reese Witherspoon (221 článků)