Článek

Pošmourný (TOP 09): Už dvacet let přetrvává scestná představa rodičů o špinavé a špatně placené práci ve fabrice

 
Kvůli dlouhodobému nedostatku pracovníků nezvládají průmyslové podniky uspokojovat poptávku svých odběratelů a zákazníků. Podle TOP 09 v Libereckém kraji je řešením podpora vzdělávání v příslušných oborech.
19.08.2016 15:15 |

podobné články

Podobné články

Zmámý právník ohromuje: Možná není pravda, že s Nečasem padá vláda

 
Právník Pavel Hasenkopf, který byl neprávem označován za autora prezidentské amnestie, píše ve svém blogu, že představa, že pád premiéra znamená i pád vlády, je absurdní a scestná. Dokládá to i případy z minulosti.
17.06.2013 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Nečas (427 článků)

Známý právník ohromuje: Možná není pravda, že s Nečasem padá vláda

 
Právník Pavel Hasenkopf, který byl neprávem označován za autora prezidentské amnestie, píše ve svém blogu, že představa, že pád premiéra znamená i pád vlády, je absurdní a scestná. Dokládá to i případy z minulosti.
17.06.2013 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Nečas (427 článků)

Bohouš je kliďas, tvrdí bratr muže, který zabil kvůli špinavé pánvi

 
Exkluzivní rozhovor s vrahovým bratrem - Kvůli špinavé pánvi brutálně umlátil člověka. Bohouš má ale prý flegmatickou a stydlivou povahu. "Nevím, co ho přimělo k tomu, že zabil člověka," uvedl v exkluzivním rozhovoru pro Blesk bratr Bohuslava J. (29). Bohuslava J. drží ve vazbě Italové, protože minulý týden kvůli špinavé pánvi zabil českého řidiče (†54).
26.05.2011 06:00 |

podobné články

Pošmourný (TOP 09): STANu se dohody s TOP 09 hodí jen někdy

 
TOP 09 i po pěti letech od svého založení stále plní dohodu o spolupráci se STAN bez ohledu na to, zda je to pro ni momentálně výhodné či nikoli. Dohoda je prostě dohoda.
23.06.2014 11:50 |

podobné články

Povodí Moravy: Na třiceti místech v povodí přetrvává sucho

 
I přes předešlé chladnější a deštivější počasí přetrvává na řekách v povodí Moravy a Dyje sucho. Nejhorší situace je na řece Moravě v Moravičanech a na řece Dřevnici v Kašavě. Relativně vyšší vodnosti vykazuje Romže v Polkovicích a řeka Svratka v Brně.
19.09.2015 19:06 |

podobné články

Ukrajina je mafiánský stát, z Putina jde strach... Na akci TOP 09 bylo živo

 
REPORTÁŽ Do Liberce přijel mezi podporovatele a členy TOP 09 europoslanec Luděk Niedermayer. Přijel je podpořit před komunálními volbami. Ale mluvilo se hlavně o Ukrajině, ale také o Rusku. „Ukrajina je v zásadě mafiánský stát. Janukovyč byl v podstatě zloděj, ale jeho odvolání neproběhlo ústavní cestou,“ tvrdil krajský předseda topky Petr Pošmourný. „Rusko se chová jako otesánek. S jídlem mu roste chuť. Po anexi Krymu postupuje dál,“ kontrovala liberecká jednička do komunálek Zora Machartová.
20.09.2014 16:45 |

podobné články

Fabrice Muamba: Zkolaboval na hřišti!

 
Hrůza obešla fotbalovou Anglii. Čtvrtfinálový zápas Anglického poháru mezi Tottenhamem a Boltonem byl předčasně ukončen po kolapsu boltonského záložníka ze Zairu Fabrice Muamby (23).
18.03.2012 12:15 |

podobné články

GALERIE: Fabrice Muamba končí s fotbalem

 
GALERIE: Fabrice Muamba končí s fotbalem
15.08.2012 16:55 |

podobné články

Filipínci dobývají světovou kuchyni. Vaří státníkům i celebritám

 
Časy, kdy Filipínci tvořili v zahraničí velkou část nekvalifikované síly a zastávali práce pomocnic v domácnosti nebo dělníků, jsou už dávno pryč. Nyní našli díru na trhu, kde mohou využít svou kvalitní angličtinu. Desetitisíce jich opouštějí špatně placené placené a nejisté pozice ve své domovině a míří na zaoceánské parníky a do luxusních hotelů. Jako kuchaři, cukráři nebo číšníci. A nevaří jen pro obyčejné strávníky, jídlo připravují i pro královské rodiny či vysoké státníky. 
29.09.2015 10:05 |

podobné články

Pracující maminky aneb byznys kvete i z domu

 
Existuje spousta maminek, které stihnou rozdělit už tak vzácný čas mezi manžela, děti, domácnost a ještě i práci. Kde na to některé ženy berou kuráž, je mi záhadou. Proto jsem neváhala oslovit paní Radku Lochmanovou, která žije v Anglii a pustila se do mezinárodního podnikání. To vyžaduje nejen čas, kuráž, ale předně sebedisciplínu i plánování. Radko, můžeš čtenářům prozradit, čemu se vlastně věnuješ? Já vím, že se to týká zdravého životního stylu a hubnutí. Přesto bych byla ráda, kdybys nám to vysvětlila blíže. Určitě a ráda se pokusím svou práci přiblížit vašim čtenářkám. Jsem profesionální network marketer s firmou Forever Living. Jedná se o tolik proklínaný MLM, přičemž se jedná o víceúrovňovou společnost. Jak jsi sama nakousla, jedná se o výrobky zahrnující krásu, fitness a zdraví. Prakticky, když přeskočím všechna superlativa společnosti, tak nabízím lidem příležitost vést zdravější a bohatší život. Pečuji o své stálé zákazníky a občas přibude i nový. Mimo to přibírám do týmu nové zájemce a pomáhám začínajícím distributorům. Co tě vůbec vedlo k tomu, že ses rozhodla pro tuto práci? Jak dlouho se tomu už věnuješ? Tohle je konečně otázka, která se mi líbí a na kterou mohu bez váhání odpovědět. Než jsem začala s touto práci – a teď pozor! To bude určitě mnoho lidí zajímat, pracovala jsem, jako dozorkyně v mužské věznici s nejvyšší ostrahou. Přiznám se, že jsem tuto práci milovala, měla jsem spousty peněz a poznala mnoho nových lidí. Nejen ty za mřížemi. Změna však u mě nastartovala, když jsem otěhotněla a představa, že se mám do tohoto prostředí zločinu vrátit, mi už nedělala dobře na duši. Drásalo mi srdce vodit dítě do školky a platit za něco, co má ve skutečnosti dělat jen máma. Chtěla jsem být maminkou na plný úvazek, ale nepřipravit přitom rodinný rozpočet o finance. Ze začátku se mi mnoho lidí vysmívalo, že to... Čtěte více Příspěvek Pracující maminky aneb byznys kvete i z domu pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
10.07.2015 08:50 |

podobné články

Pošmourný (TOP 09): Rvěme se za slušnost. A nedejme se

 
Reakce na nepravdivý článek v páteční MF DNES
19.10.2014 21:11 |

podobné články

Dvě třetiny rodičů v Česku na sobě šetří kvůli svým dětem, je to ale méně než vloni

 
Děti jsou v Česku na prvním místě. Dvě třetiny rodičů (67 %) na sobě šetří právě kvůli svým potomkům. Vloni to bylo dokonce 72 %. V okolních zemích jsou rodiče ještě obětavější. Na Slovensku se kvůli ratolestem uskrovní dokonce 87 % rodičů, v Polsku 85 % a v Bulharsku 79 % rodičů. Vyplývá to z rozsáhlého telefonického průzkumu společnosti PROFI CREDIT, kterého se účastnilo 1 500 respondentů. Nejvíce se musí uskrovnit domácnosti se středoškoláky, nejméně rodiny s malými dětmi.
06.05.2014 10:20 |

podobné články

Ombudsman nechce politikům dělat problémy. Jen jim říká, co lidem provedli

 
Server Euro.e15.cz přinesl rozhovor s ombudsmanem Pavlem Varvařovským. Jeho úřad loni vyřídil rekordní počet stížností, konkrétně 8600, píše euro.e15.cz. „Stále ale přes veškerou snahu o informovanost přetrvává představa, že jsem univerzální ochránce lidských práv,“ říká ombudsman.
18.03.2013 10:15 |

podobné články

Padesátníci se na trhu práce potýkají s předsudky. MPSV a ÚP ČR nabízejí pomoc

 
Téměř třetinu nezaměstnaných dnes tvoří lidé po padesátce. Přitom mají zkušenosti, jsou zodpovědní a dobře spolupracují. Jenže mezi některými zaměstnavateli přetrvává představa, že pojmy jako flexibilní či dynamický se pojí jen s mladší generací.
03.08.2015 14:56 |

podobné články

Sirotek Suri: Rozvod rodičů ji neskutečně ničí

 
Je to téměř tři měsíce, co se hvězdný hollywoodský pár Tom Cruise (50) a Katie Holmes (33) rozvedl. Nyní ale na povrch vyplouvají fakta, které nepotěší ani jednoho z rodičů šestileté Suri. Dcerka známé dvojice rozvod svých rodičů velice špatně snáší.
21.09.2012 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (845 článků) , Suri Cruise (270 článků)

PŘEDPOVĚĎ: Listopad bude pošmourný a bez sluníčka

 
V listopadu si moc sluníčka neužijeme. Bude převážně zataženo a pošmourno. Potrápí nás mlhy.
31.10.2009 08:20 |

podobné články

Víkend bude pošmourný a s přeháňkami, slunce se ukáže až v neděli

 
Výhled počasí na nadcházející víkend slibuje převážně polojasnou oblohu s ranními mlhami a teplotami do 20 stupňů Celsia. Mírné oteplení by mělo přijít se začátkem příštího týdne, kdy by se rtuť teploměru měla dostat až na 24 stupňů. Novinkám to řekla Dagmar Honsová ze společnosti Meteopress.
02.09.2010 10:26 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Honsová (588 článků)

Bělobrádek se opřel do redaktora. Kalousek bude vždy lidovec?

 
Podle šéfa lidovců je snaha některých médií spojovat přes Miroslava Kalouska tuto stranu s kauzou ProMoPro zcela scestná.
31.03.2011 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (5866 článků)

Zaprášené zločiny: Ženě rozmlátil hlavu závažím (1981)!

 
Byl pošmourný zimní den. Z. S. vyspával opici. Pozdě dopoledne 27. listopadu 1981 ho však probudil kouř valící se z hořící z kuchyně. Když požár uhasil, všiml si  s hrůzou na posteli zkrvaveného těla své matky a zavolal policii. Z brutální vraždy byl nejprve sám podezříván, pravý vrah byl ale chycen do 24 hodin.
09.09.2012 05:05 |

podobné články