Článek

Poslední tropická neděle a tři zranění po skocích do vody jen na Moravě

 
Během poslední srpnové neděle museli lékaři záchranné služby ošetřovat jen v Moravskoslezském kraji tři zranění spojená s nebezpečným skákáním do vody. Jeden ze zraněných navíc skončil ve vážném stavu v nemocnici s poškozením páteře.
31.08.2015 12:50 |

podobné články

Podobné články

Jiné využití ústní vody

 
Použití ústní vody si většina z nás automaticky spojí se svědomitou péčí o ústní dutinu. Ústní voda napomáhá zabránit vzniku zubního plaku, zároveň dezinfikuje ústa a dostane se tam, kam kartáček nebo zubní niť nemají přístup. Jen málokdo ale ví, že využití ústní vody nekončí pouze kloktáním po čištění zubů. Možná ani vy netušíte, že ústní vodu můžete použít i při jiných činnostech. Chcete vědět více? Čtěte dál! Pestré využití ústní vody V dnešním článku vás přesvědčíme, že využití ústní vody je opravdu pestré a různorodé. Už žádné lupy Trpíte na nadměrnou tvorbu lupů? Trápíte se, protože jsou vaše vlasy neustále plné drobných bílých šupinek, které padají na oblečení a vytváří dojem, že o sebe nedbáte? V tom případě vsaďte na ústní vodu, která vám s lupy pomůže. Je to jednoduché, po každém mytí vlasů si do vlhkých vlasů vetřete rozumné množství ústní vody. Uvidíte, že časem bude tvorba lupů slábnout. Pryč s nehtovou plísní Plíseň nehtů je poměrně častý kožní problém, který trápí čím dál více lidí. Tohle onemocnění se hodně rozšiřuje právě v létě, kdy se nám nohy potí. Věřili byste tomu, že i proti nehtové plísni vám může pomoci ústní voda? Pokud ne, zkuste si po dobu jednoho měsíce na plíseň aplikovat malé množství ústní vody a za měsíc nám dáte za pravdu! Když není po ruce deodorant Už se vám někdy stalo, že jste si chtěli aplikovat deodorant, ale záhy jste zjistili, že je lahvička prázdná? V takovém případě už nikdy nemusíte zoufat, protože stačí sáhnout po ústní vodě! Jakto? Ústní voda hravě zneutralizuje všechny pachy, naneste tedy malé množství na vatový tamponek a aplikujte do podpaží. Příspěvek Jiné využití ústní vody pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
19.09.2017 20:40 |

podobné články

HIGH JUMP 2009 adrenalinový nářez při skocích do vody

 
V Hříměždickém lomu u Dobříše se tento víkend konal 10.ročník mistrovství ČR ve skocích do vody.
02.08.2009 13:15 |

podobné články

Angličané uspořádali mistrovství v nejbláznivějších skocích do vody

 
Anglie dokázala, že se kromě suchého humoru se ctí vypořádá i s naprostou bláznovinou. Desítky závodníků se minulý týden předvedly v anglickém Sheffieldu při mistrovství ve skocích do vody s co největším šplouchnutím. Dalším důležitým kritériem bylo vypadat u toho jako správný šílenec.
04.05.2010 13:20 |

podobné články

Kravčuk a Jang Jü vyhráli závod v akrobatických skocích v Minsku

 
Ukrajinec Stanislav Kravčuk a Číňanka Jang Jü vyhráli v sobotu v běloruském Minsku závod Světového poháru v akrobatických skocích.
25.02.2012 15:50 |

podobné články

Vyhrajte s OMV vstupenky na MS ve skocích na lyžích v Harrachově

 
Společnost OMV letos již podruhé pořádá výpravu za sportovními zážitky. Po úspěšné lednové hokejové kampani se promotým OMV opět vydává na turné po čerpacích stanicích, kde bude řidičům pomáhat při péči o vozidlo a nabízet vstupenky na Mistrovství světa ve skocích na lyžích v Harrachově, které se letos uskuteční od 13. do 16. března.
28.02.2014 19:05 |

podobné články

Exhibice nejbolestivějších skoků do vody ze skály ve Hřiměždicích

 
Už 12. ročník otevřeného mistrovství republiky ve skocích do vody v hřiměždickém lomu nedaleko Příbrami začal letos opravdu stylově. Na programu byla exhibice netradiční skokanské disciplíny, tzv. splashdivingu. V ní záleží hlavně na tom, kdo vystříkne dopadem největší množství vody a udělá největší rámus. Skokani tak hází neuvěřitelné placáky a dopadají hlavně na záda, břicho nebo zadek.
30.07.2011 16:35 |

podobné články

Tropická bouře Erika má na svědomí už desítky životů! Nyní se přehnala přes Haiti a míří na Kubu

 
Tropická bouře Erika se při svém tažení karibskou oblastí v noci na sobotu přehnala nad Haiti. Podle první bilance haitské vlády byli naštěstí jen tři lidé zraněni. Na Haiti dorazila Erika z ostrova Dominika, kde si však vedla o mnoho tragičtěji. Podle oficiálních údajů si vyžádala 20 mrtvých, podle místních zdrojů ale může jít až o 40 obětí! Bouře kromě toho napáchala na Dominice velké materiální škody a podle tamního premiéra uvrhla tuto někdejší britskou kolonii hospodářsky o 20 let zpátky. Erika nyní zeslábla a směřuje ke Kubě a k pobřeží amerického státu Florida.
29.08.2015 10:45 |

podobné články

Povodí Moravy: Zvýhodněné rozbory během Světového dne vody

 
Kvalita vody je téma, které pravidelně rezonuje českou společností. Média často zveřejňují výsledky průzkumů jakosti vody z kohoutků, balené vody nebo vody v řekách a vodních nádržích. Řada lidí ale používá a pije vodu ze studní a o kvalitě vlastní vody nemá přesné informace.
12.03.2018 20:10 |

podobné články

Nad Atlantikem vznikla tropická níže, hrozí hurikán

 
Nad centrálním Atlantikem se zformovala další tropická níže. Americké Národní centrum pro hurikány (NHC) varovalo, že může v průběhu neděle zesílit a přerůst v hurikán.
22.08.2010 09:20 |

podobné články

ČEZ: Tropická vedra severočeské elektrárny nezaskočila

 
Panující tropická vedra nebyly zatím příčinou nějaké negativní situace v elektrárnách Skupiny ČEZ na severu Čech. Provoz ani výroba elektrické energie nejsou ohroženy, i když lidé pracují ve ztížených podmínkách. Protože ve strojovnách a kotelnách je poměrně teplo po celý rok, jsou všichni zvyklí na pravidelný pitný režim. K tomuto účelu jsou ve všech elektrárnách umístěny sifonbary se stálým přísunem chlazené vody. Slazený či hořký čaj pak mají zdarma k dispozici všichni zaměstnanci, kteří se stravují v závodních jídelnách.
25.07.2013 19:00 |

podobné články

Čtvrtek „rozsekne“ republiku: V Čechách to bude o rýmu, na Moravě o úpal

 
Zatímco ve čtvrtek bude v Čechách pršet – místy vydatně a trvale a výrazně se ochladí, Morava a Slezsko mají před sebou další letní den, jen místy s přeháňkami a bouřkami. Takové teploty jako naměříme v Čechách v maximech, budou na Moravě a ve Slezsku na mnohých místech v minimech – tedy kolem 20 °C. Teploty se na západě území zastaví na 17 °C, ve Středočeském kraji na 21 °C a na Moravě a ve Slezsku rtuť teploměru vystoupí až na 28 °C. V Čechách hrozí nachlazení z ochlazení, na Moravě a ve Slezsku úpal ze slunečních paprsků. Pocitovou teplotu bude i nadále zvyšovat vysoká vlhkost vzduchu, což pocítí zejména na východě území, kde se budou cítit na 32 °C.
29.06.2017 05:25 |

podobné články

RegioJet od neděle 9. června opět zastavuje v Zábřehu na Moravě

 
Připomínáme, že již od neděle 9. června 2013, tedy od platnosti změny železničního jízdního řádu České republiky, posiluje RegioJet, 1. dálkový soukromý železniční dopravce v ČR, svou nabídku spojení pro zákazníky pro spádové oblasti Zábřehu na Moravě, Mohelnicka a Šumperska.
09.06.2013 09:15 |

podobné články

Tropická bouře Isaac řádí v Karibiku: Tři mrtví na Haiti

 
Tropická bouře Isaac, která se nyní pohybuje u Kuby, dnes na Haiti přinesla přívalové lijáky a silný vítr. Ty si zatím vyžádaly nejméně tři mrtvé. Úřady varují před sesuvy půdy, které by mohly postihnout statisíce lidí, kteří stále zůstávají bez domova po ničivém zemětřesení z roku 2010.
25.08.2012 23:05 |

podobné články

To je adrenalin: Skákali do vody z 16 metrů!

 
Více než 40 sportovců, pro které je adrenalin slabé slovo, předvedlo včera své umění. V zatopeném žulovém lomu v Hřiměždicích na Příbramsku skákali z dvanácti a šestnáctimetrového prkna. Na jejich umění v rámci 10. ročníku závodů ve skocích do vody HigJump 2009 se přišlo podívat přes 3000 lidí.
02.08.2009 05:30 |

podobné články

Američtí skokani do vody se nedobrovolně obnažili: Striptýz ve vodě!

 
Pondělní olympijská soutěž dvojic ve skocích z 10metrového prkna do vody byla vskutku pikantní. Obzvlášť pro americké duo Nicholas McCrory (20) a David Boudia (23).
01.08.2012 12:05 |

podobné články

V Hřiměždicích se skákaly bolestivé placáky z 20metrové výšky

 
Do Hřiměždic na Příbramsku se letos již potřinácté sjeli příznivci vodních sportů. Mistrovství republiky ve skocích do vody Highjump v hřiměždickém lomu odstartovalo v pátek odpoledne půlhodinovou netradiční exhibicí tzv. splashdivingu. Letos vůbec poprvé si tu odvážlivci zaskákali do vody z 20metrové výšky.
04.08.2012 13:40 |

podobné články

Sexy kočka z Brazílie v Česku! Tahle holka se adrenalinu nebojí, skáče do vody z 20 metrů!

 
Slyšeli jste někdy o něčem, co se jmenuje High jump? Nejspíš ano, ale pod jiným názvem. "Desperados High Jump je otevřené mistrovství České republiky ve skocích do vody":http://www.extra.cz/kde-najdete-nejvic-sexy-kocicek-vezmeme-vas-na-party-letosniho-leta-kde-budou-na-kazdem-rohu ve volné přírodě, známé ve světě jako cliffdiving, a letos se uskuteční v žulovém lomu v Hřiměždicích u Příbrami v pátek 1. a v sobotu 2. srpna 2014.
21.06.2014 14:05 |

podobné články

VIDEO: Šílené skoky do vody z výšky 28 metrů

 
V Irsku se předvedli borci při extrémních skocích do vody. Vyhrál Brit Gary Hunt, který při skoku z 28ti metrové výšky zazářil a jednoznačně si zaslouží palec nahoru.
01.07.2014 08:25 |

podobné články

Stereo MCs doprovodí skoky do vody

 
Britská skupina Stereo MCs bude hlavním bodem doprovodného programu na mistrovství České republiky ve skocích do vody ve volné přírodě.
13.07.2014 09:30 |

podobné články