Článek

Poslední možnost mluvit s Tomášem Klusem před jeho uměleckou pauzou: Ptejte se ho už teď

 
Ve čtvrtek ve 13 hodin bude odpovídat na vaše dotazy oblíbený zpěvák Tomáš Klus, kterého v neděli 27. září čeká poslední vystoupení na festivalu Mezi ploty. Po něm se zpěvák odebere na roční pauzu...
21.09.2015 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (790 článků)
Podobné články

Krajčo s Klusem už nejsou kamarádi: Od Cesty se naše cesty rozešly, řekl Richard

 
Býval to hit. Píseň Cesta, kterou nazpíval Richard Krajčo (38) s Tomášem Klusem (29) zní dodneška v tuzemských rádiích. Přátelství zpěváků už ale takovým hitem není. Krajčo ve vysílání rádia Impuls prozradil, že s Tomášem Klusem kamarády nejsou.
11.06.2015 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (290 článků) , Tomáš Klus (790 článků)

To je smutné: Ewa Farna oplakala lásku s Tomášem Klusem

 
Zpěvačka Ewa Farna  (18) se ještě pořád nesrovnala s rozchodem s kolegou Tomášem Klusem  (25) . Stále je vůči němu plná emocí. "Když dostal stříbrného slavíka, plakala jsem. Přitom když jsem sama dostala bronzového, zůstala jsem v klidu," svěřila Ewa Super.cz.
28.11.2011 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1080 článků) , Tomáš Klus (790 článků)

Poslední album One Direction před pauzou. Možná úplně poslední

 
Britsko-irský boyband One Direction vydal v pátek 13. listopadu své v pořadí páté album Made in the A. M. Uvedly ho singly Drag Me Down a Perfect a jde o poslední album před avizovanou pauzou, kterou si kapela dá. V Británii se píše o tom, že se už na scénu nevrátí.
15.11.2015 12:25 |

podobné články

Osobnosti: One Direction (112 článků)

Jak se hraje za ženskou asasínku - dojmy z AC III: Liberation

 
Nesmí se mluvit o příběhu. Nesmí se mluvit o velikosti týmu. Nesmí se mluvit o budoucnosti hry. Nesmí se mluvit o spojení s Assassin's Creed III. Nesmí se mluvit o multiplayeru. O čem se může mluvit? O Assassin's Creed III: Liberation na PS Vita. Ale, nezapomeňte, nesmí se mluvit o... Producent Martin Capel působí skromně. Nesměle naznačuje, že by se chtěl bavit o hře, o...
22.12.2010 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6372 článků)

Farna promluvila o rozchodu s Klusem

 
Ewa Farna (18) poprvé promluvila o rozchodu s Tomášem Klusem (25). "Vůbec nejsem zdrcená a není to nic dramatického. Já si Tomáše vážím, a je to jeden z nejúžasnějších lidí, které jsem kdy potkala," tvrdí zpěvačka.
15.11.2011 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1080 článků) , Tomáš Klus (790 článků)

Před pauzou ještě nová deska: Tu vlasatému Klusovi pokřtila jeho maminka

 
V sobotu proběhl ve Svojšicích poslední koncert Tomáše Kluse  (29) , který již před nějakou dobou avizoval uměleckou pauzu. Zpěvák je prý unavený. Stihl ale ještě vydat CD Anat život není.
01.07.2015 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (790 článků)

Krajčo: S Klusem jsme bývali kamarádi, od Cesty se naše cesty rozešly

 
Býval to před dvěma roky ohromný hit. Od duetu Cesta se však cesty Richarda Krajča a Tomáše Kluse dost vzdálily. Krajčo v ranním vysílání Rádia Impuls řekl, že už s Klusem nejsou přátelé.
06.06.2015 12:21 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (290 článků) , Tomáš Klus (790 článků)

Kultura a peníze, to nejde dohromady. V Plzni vypukla válka

 
Na plné pecky se v Plzni rozhořela válka mezi Tomášem Froydou, ředitelem projektu Plzeň- Evropské hlavní město kultury 2015, a nedávno odvolanou uměleckou ředitelkou tohoto projektu Yvonou Kreuzmannovou, která město přivedla k zisku titulu. Zatímco ještě minulý týden Froyda odmítal sdělit důvody, které ho vedly k tomu, že neprodloužil smlouvu s uměleckou ředitelkou, nyní důvody přerušené spolupráce velmi podrobně vysvětlil. Stalo se to poté, co se Kreuzmannová proti vyhazovu ostře ohradila.
18.01.2012 12:55 |

podobné články

Zpěvák Tomáš Klus: Promluvil, proč odchází ze scény!

 
Písničkář Tomáš Klus (29) oznámil, že před roční uměleckou pauzou naposledy vystoupí 27. září v pražských Bohnicích na festivalu Mezi ploty!
24.07.2015 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (790 článků)

ČTVRTNÍČEK KONČÍ! Uměleckou kariéru pověsil na hřebík, teď chce UČIT!

 
Legendární herec, režisér, dramatik a také hudebník Petr Čtvrtníček se rozhodl ukončit svoji uměleckou kariéru. Agentuře Mediafax to v pondělí sdělila PR manažerka Uljana Donátová.
15.08.2011 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čtvrtníček (156 článků)

Poslední panna showbyznysu Markéta Konvičková: Čeká až do svatby? Ptejte se jí na chatu PRÁVĚ TEĎ

 
Markéta Konvičková se do povědomí veřejnosti dostala svou účastí v soutěži Česko Slovenská SuperStar. Od té doby urazila dlouhou cestu, na kontě má už tři desky, teď se však musí soustředit na maturitu. Přípravy jí však zhatil zánět slepého střeva. Markéta je kromě svého zpěvu známá také tím, že ve svých téměř 19 letech (narozeniny oslaví pozítří) stále ještě neměla v posteli kluka. Jak odolává nabídkám, má přítele a pro koho si svůj věneček schovává? Ptejte se jí na chatu, který právě probíhá...
15.05.2013 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Konvičková (272 článků)

Trenýrky nad Hradem jsou uměleckou provokací. Společnost ji musí unést, tvrdí právník

 
Vlající červené trenýrky nad Pražským hradem jsou uměleckou provokací vyjadřující silný politický názor, tvrdí v rozhovoru pro deník Právo Jan Wintr, odborník na ústavní právo. Rozhodně to podle jeho názoru není ani krádež, ani výtržnictví. Současně připomíná, že trestní zákoník už urážku majestátu neobsahuje a trestný čin hanobení prezidenta republiky byl zrušen v 90. letech.
22.09.2015 02:50 |

podobné články

Nová válka v českém šoubyznysu. Hádejte, s kým se nesnáší Sámer Issa

 
Že se to mezi českými hvězdami a hvězdičkami nehemží jen samými kamarádskými typy, je víc než jasné. Sem tam se ale rozhádají i lidé, u nichž by to nikdo nečekal. A hudba teď paradoxně může i za nevraživost dvou zpěváků, kteří se navzájem uznávají asi tolik, jako Lady Gaga s Tomášem Klusem. Řeč je o Jarku Šimkovi  (39) a Sámeru Issovi  (27) . První jmenovaný dokonce odmítl prestižní flek, jen aby nemusel s Issou přijít do styku!
10.04.2013 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (615 článků) , Jarek Šimek (109 článků) , Tomáš Klus (790 článků) , Lady Gaga (1286 článků)

Poznáte tuhle rozkošnou holčičku s úsměvem od ucha k uchu? Zpívá česky a polsky, na její mohutné pozadí a obří dekolty v pěvecké soutěži nejde zapomenout

 
Zpěvačka na snímku se proslavila už ve svých třinácti, kdy natočila hitovku Měls mě vůbec rád. Od té doby získala několik ocenění jak u nás, tak v Polsku, kde převážně žije. Randila s "Tomášem Klusem":http://www.extra.cz/tema/tomas-klus (27) nebo "Marcusem Tranem":http://www.extra.cz/tema/marcus-tran, teď je spokojená ve vztahu "s kytaristou ze své kapely Martinem Chobotem":http://www.extra.cz/farna-uz-neni-sama-polsti-paparazzi-ji-nachytali-v-objeti-s-timhle-kudrnacem-a-ewa-kapla-bozskou.
20.01.2014 01:05 |

podobné články

Všimli jste si podoby expřítelkyně Kluse Ewy Farne a jeho manželky Tamary?

 
Zpěvačka Ewa Farna  (20) , která několik měsíců chodila se zpěvákem Tomášem Klusem  (27) , se na některých snímcích velice podobá jeho manželce Tamaře.
10.01.2014 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1080 článků) , Tomáš Klus (790 článků)

Krajčo se vytočil kvůli rozvodu: Jak prý se stará o své děti?

 
Zpěvák megapopulární partičky Kryštof se opět pustil do války na sociální síti. Zatímco v minulosti zkřížil kordy například s Tomášem Klusem nebo Divokým Billem, tentokrát ho nadzvedla spekulace jednoho z médií o jeho druhém rozvodu. Zároveň, aby ukázal, že je nad věcí a v pohodě, okomentoval svůj vztah k dětem, které pro jeho přelétavost nežijí v úplné rodině.
15.05.2015 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (790 článků)

Aj Wej-wej se stal uměleckou osobností roku

 
Renomovaný britský časopis Art Review zvolil nejvlivnější uměleckou osobností roku čínského disidenta Aj Wej-weje. Tento výmluvný kritik čínské komunistické vlády, teprve nedávno propuštěný z vězení, se zapsal do povědomí milovníků umění svou instalací sta miliónů porcelánových slunečnicových semínek v londýnské galerii Tate Modern či jako spoluautor návrhu olympijského stadiónu v Pekingu.
14.10.2011 10:10 |

podobné články

RECENZE: Fotografie Jana Ságla mají uměleckou i historickou hodnotu

 
Galerie Benedikta Rejta v Lounech připravila výstavu, která mapuje historii našeho hudebního undergroundu 60. a 70. let minulého století. Expozici tvoří 177 snímků Jana Ságla, jenž jako nezávislý fotograf určitou dobu spolupracoval se skupinami The Primitives Group nebo The Plastic People of the Universe. A dokumentoval jejich uměleckou kariéru krok za krokem.
23.08.2013 12:05 |

podobné články

Dobrovodský dal výpověď v restauraci, vrhá se na uměleckou dráhu

 
Druhé vítězství v reality show VyVolení dodalo Vladovi Dobrovodskému kuráž pustit se na uměleckou dráhu. Už po skončení pořadu vyhlašoval, že chce být herec. A vzal to vážně. Dal výpověď v restauraci, kde působil jako kuchař.
28.02.2014 09:40 |

podobné články