Článek

Poslední chvíle Neckářovy manželky (✝76)? Na svůj odchod ho připravila velmi dojemnými slovy!

 
Jak Super.cz již informoval, koncem roku Václava Neckáře  (72) navždy opustila jeho manželka Jaroslava (✝76). Ten se moc těšil, že s milovanou a těžce nemocnou ženou stráví poslední Vánoce, bohužel k tomu už nedošlo. Její ošetřující lékařka nyní prozradila, jak probíhaly poslední chvíle života bývalé baletky.
03.01.2016 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Neckář (265 článků)
Podobné články

Srdeční kolaps! NECKÁŘ se bojí o manželku

 
Zpěvák Václav Neckář poslední dny žije ve velkých obavách o zdraví manželky Jaroslavy. Ta totiž minulý týden zkolabovala doma v Praze 4 a musela být převezena záchrankou do nemocnice. Podle posledních informací došlo u Neckářovy manželky k selhání srdce.
11.05.2009 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Neckář (265 článků)

Neckářovy smutné Vánoce: Místo radosti smrt manželky!

 
Zpěváka Václava Neckáře potkala krátce před Vánoci životní tragédie. V pondělí totiž zemřela jeho milovaná manželka Jarka.
16.12.2015 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Neckář (265 článků)

Exodus od lidovců: stranu opouští Kalousek, Severa, Parkanová a Müllerová

 
Pro KDU-ČSL se stalo úterý dnem, kdy ji oficiálně opustili další poslanci a jedna senátorka. Jako první oznámila svůj odchod poslankyně Vlasta Parkanová, která se hodlá podílet na vzniku nové strany TOP 09. Svůj očekávaný odchod stvrdil také někdejší předseda strany Miroslav Kalousek a poslanec Pavel Severa. Odpoledne pak oznámila svůj odchod z KDU-ČSL i senátorka Ludmila Müllerová.
09.06.2009 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Ludmila Müllerová (192 článků) , Pavel Severa (19 článků) , Vlasta Parkanová (695 článků) , Miroslav Kalousek (6372 článků)

Rychtář hrál divadlo do poslední chvíle: V pracovním řval na zahradě, že se svatba nekoná! Proč to všechno?

 
"Uhříněves dnes zažívá velké manévry":http://www.extra.cz/sokovany-macura-se-vyjadril-k-dnesni-svatbe-dzambulky-neveril-do-posledni-chvile-co-nam-jeste-rekl a zejména v ulici U Říčanky, kde bydlí Džambulinka, a na Husově náměstí je "hodně veselo":http://www.extra.cz/sokovany-macura-se-vyjadril-k-dnesni-svatbe-dzambulky-neveril-do-posledni-chvile-co-nam-jeste-rekl.
24.09.2013 14:05 |

podobné články

Expartner Borhyové Hrdlička přiznal: Tajná domluva o dceři! A pravda o soudu s Lucií…

 
Řadový sporťák Novy Michal Hrdlička (27) se díky vztahu s o 10 let starší Lucií Borhyovou stal celebritou. Vztah s velmi slavnou ženou mu ale dlouho nevydržel a on matku své dcery opustil dříve, než si stihli říct ANO na dlouho plánované a předem avizované veselce. Mladý metrosexuál pak léčil bolest z rozchodu po barech a sociální síť zásoboval dojemnými snímky s malou Lindou. Teď už o těžkém období svého života promluvil…
18.02.2016 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1416 článků) , Michal Hrdlička (644 článků)

Egyptský vězeň Petr Kramný v slzách: Bratr jeho zesnulé manželky promluvil. Co mu vzkazuje?

 
Čech "Petr Kramný":http://www.extra.cz/experti-udelali-hlasovou-analyzu-hlasu-petra-kramneho-kratce-po-vrazde-jeho-manzelky-a-dcery-jaky-je-vysledek, který je podezřelý z vraždy své dcery Klárky (†8) a manželky Moniky (†36), je stále držen v Egyptě. Už ztrácí naději, že by se někdy mohl dostat domů do České republiky. Jeho těžké chvíle teď ale alespoň trochu prozářil pozitivní vzkaz z rodné země. A je rovnou od bratra jeho zesnulé ženy!
12.10.2013 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1059 článků)

Vdovec Skopeček o smrti Věry Tichánkové (†93): Manželka bojovala do poslední chvíle!

 
Snaží se být silný, ale ztráta milované manželky ho moc bolí! Legendární herec Jan Skopeček (88) ovdověl. Jeho manželka Věra Tichánková, se kterou žil 66 let, zemřela včera ve vinohradské nemocnici. „Do poslední chvíle bojovala,“ řekl zdrcený Skopeček deníku Aha!.
10.01.2014 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Skopeček (217 článků) , Věra Tichánková (70 článků)

Rozhádaná rodinka: Kelly Family se soudí o majetek

 
Skupina Kelly Family v devadesátých letech zahltila svět dojemnými písněmi plnými míru a pohody. Od té doby se mnoho změnilo. Nejen že po nich už neštěkne ani pes, ale rodinná idylka se také rozplynula. Dvanáct sourozenců je na nože kvůli majetku.
31.01.2012 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Barbara Blank (159 článků)

Poznáte, kdo to je? Nápověda: Ví, že peníze jsou sexy

 
Tajemná kráska se proslavila dojemnými snímky na pláži při milostých hrátkách s mužem, který byl třikrát starší a třikrát objemnější, než ona. Poznáte, kdo to je? (Odpověď najdete na konci článku)
07.03.2012 06:05 |

podobné články

Syn amanta Ivety Bartošové přiznal: Vzal jsem na tátu nůž. Ty slzy mu ale nevěřte

 
Nebýt toho, že se expřítel Ivety Bartošové  (47) Josef Rychtář  (55) v posledních dnech v médiích nevybíravě a patrně naprosto lživě pustil do svého syna Pepy (28), o němž tvrdí, že na něj zaútočil nožem jenom proto, jelikož mu prý odmítl dál platit hypotéku, vzbuzoval by asi svými dojemnými zpověďmi po úprku zpěvačky od něj lítost. Pro kamarády „Pepušy“, mladíka, kterého Říčany na rozdíl od jeho papínka znají coby slušného člověka pomáhajícího ostatním, je ale nyní sprostým lhářem a sketou. Super.cz získal vyjádření hasiče o tom, jak k celému incidentu došlo!
07.07.2013 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6694 článků)

Žiju jako zvíře. ČSSD vydává noviny s příběhem

 
Sociální demokracie před volbami oslovuje voliče mimo jiné i předvolebními novinami. List s grafickou úpravou reklamního letáku nadnárodního řetězce samoobsluh obsahuje předvolební sliby, tváře vůdců a hesla. Vše je propojeno dojemnými lidskými příběhy.
04.10.2013 22:05 |

podobné články

Jedno oko nezůstane suché: Maminka Borhyová se pochlubila zamilovanými fotkami s přítelem, které doplnila dojemnými citáty

 
Moderátorka Televizních novin Lucie Borhyová  (36) se před měsícem vrátila po krátké mateřské pauze na obrazovky Novy.
28.10.2014 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1416 článků)

Nemocná manželka Zdeňka Pohlreicha: Kamarád ji rozplakal! Podívejte se čím...

 
Poté, co manželka známého kuchaře Zdeňka Pohlreicha (57) Zdeňka (42) na Facebooku oznámila, že už tři měsíce bojuje s rakovinou prsu, byla její stránka zahlcena dojemnými vzkazy a fotografiemi z dětství od přátel. Jedna ji až dohnala k slzám.
24.01.2015 05:11 |

podobné články

Fanoušci na Karla Gotta nezapomněli: O jeho uzdravení žádali nebesa!

 
Jestli má někdo opravdu věrné fanoušky, tak je to Karel Gott  (76) . Radost jim rozdává svými písněmi už déle než 5 desítek let, jeho obdivovatelé se mu teď po statisících snaží všechno vrátit tím, že na něj myslí a dodávají mu energii v boji se zákeřnou rakovinou. Teď parta z nich pouštěla k nebi lampiony štěstí s dojemnými vzkazy!
10.11.2015 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4650 článků)

Vánoční reklama, která vás dožene k slzám: Srdceryvný snímek si vystačí i beze slov

 
S dojemnými vánočními reklamami se letos roztrhl pytel! Jen krátce poté, co Němci rozplakali svět se smutným příběhem osamělého stařečka, na kterého kašle rodina, se objevil další doják, tentokrát z dílny Španělů. A znovu si připravte kapesníky!
06.12.2015 06:05 |

podobné články

Nejlepší vánoční reklamy roku 2015: Dojemné snímky z celého světa vás doženou k slzám

 
S dojemnými vánočními reklamami se letos roztrhl pytel. Zejména zahraniční obchodní řetězce si daly záležet a vytvořily snímky, jejichž ústředním tématem je silné poselství, které vás nejen dožene k slzám, ale zároveň vás inspiruje k dobrým skutkům. Připravte si kapesníky, vybrali jsme pro vás letošní nejdojemnější zahraniční reklamy!
25.12.2015 12:25 |

podobné články

Lady GaGa se z rozchodu vyzpívala dojemnými songy v baru

 
Návštěvníci newyorského baru Rose byli ve středu 27. července svědky neobvyklého „vystoupení“ zpěvačky Lady GaGy. Ta si tam udělala malý terapeutický koncert, na němž si vylila bolavé srdce, které má po rozchodu se snoubencem Taylorem Kinneym. Americká hvězda přítomným pěla své dojáky jako třeba I Can‘t Give You Anything But Love.
29.07.2016 11:05 |

podobné články

Láká z lidí prachy a nevrací!

 
Žije na ubytovnách, kde »krmí« své spolubydlící smyšlenými dojemnými historkami. Snaží se v nic vyvolat soucit a pak z nich láká prachy.
10.08.2016 17:00 |

podobné články

Zastavte masakr, pamatujte si nás: Lidé se v Aleppu loučí se světem i životem

 
V syrském Aleppu panuje i po obsazení téměř celého města syrskou armádou obrovský chaos. Plánovaná evakuace povstalců a civilního obyvatelstva prý dosud nezačala. Podle Rusů však už město opustily tisíce civilistů. Objevují se také informace o vraždách obyvatel východních čtvrtí města. Někteří se dojemnými vzkazy loučí se světem.
14.12.2016 13:05 |

podobné články