Článek

Poslankyně TOP 09 prosazovala ve sněmovně usnesení proti kancléři Mynářovi. Narušuje prý důstojnost

 
Poslankyně TOP 09 Věra Kovářová se na půdě TOP 09 zostra pustila do kancléře prezidenta Zemana Vratislava Mynáře. Vyzvala své kolegy zákonodárce k tomu, aby jasně řekli, že Mynář svým počínáním poškozuje obraz hlavy státu u veřejnosti. Prezidentův kancléř poslal Kovářové jasnou odpověď.
02.04.2015 01:21 |

podobné články

Osobnosti: Vratislav Mynář (907 článků)
Podobné články

Zeman povolil kancléři Mynářovi kandidovat za SPOZ

 
Prezident Miloš Zeman dovolí svému kancléři Vratislavu Mynářovi kandidovat v předčasných volbách do Sněmovny za Stranu práv občanů - zemanovci (SPOZ). Mynář přitom může setrvat ve své funkci na Pražském hradě, opustit by ji musel až tehdy, pokud by ve volbách uspěl. Zeman to řekl serveru Parlamentnílisty.cz. 
23.08.2013 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20191 článků) , Vratislav Mynář (907 článků)

Miloš Zeman útočí: Rath je hajzl! Kancléři Mynářovi hrozí vyhazov

 
Miloš Zeman opět perlil. Jeho rozhovor o výsledcích voleb byl obzvlášť výživný. Prezident sice působil, že za sebou má dlouhou, prohýřenou noc a div mu chvílemi nepadla hlava, byl však pěkně nabroušený. Volby označil za selhání pravicových stran i ČSSD, svému hradnímu kancléři z SPOZ Mynářovi vzkázal, ať si urychleně zařídí bezpečnostní prověrku, jinak letí a navezl se také do Davida Ratha, kterého označil rovnou za hajzla!
27.10.2013 14:05 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4374 článků) , Miloš Zeman (20191 článků)

Hasenkopf zvažuje právní kroky proti kancléři Mynářovi

 
Právník prezidentské kanceláře Pavel Hasenkopf se údajně ohradil proti tvrzení Zemanova kancléře Vratislava Mynáře, že patří mezi autory novoroční amnestie. Lidovky.cz píší, že to podle něj není pravda a taková slova ho prý poškozují. Hasenkopf prý proto zváží právní kroky, a to nejen proti Mynářovi, ale i Kanceláři prezidenta republiky.
27.04.2013 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Vratislav Mynář (907 článků)

Kárník (TOP 09): Je čas, udělat Mynářovi pápá

 
Zdržovací taktika opravdu milého, čistého a upřímného politika, kancléři Mynářovi, tak úplně nevyšla. Prověrku na "přísně tajné" od NBÚ nezískal. A teď si počkáme, zda prezident Zeman je chlap a splní co slíbil.
03.10.2015 13:11 |

podobné články

K poctě zbraň! Hradní stráž vzdává hold Zemanovu kancléři. Neoprávněně

 
Hradnímu kancléři Vratislavu Mynářovi, o něhož se média doposud zajímala především kvůli jeho chybějící bezpečnostní prověrce, vzdávají hold vojáci Hradní stráže. Na tom by nebylo nic divného, kdyby toto privilegium nebylo dáno pouze prezidentovi, ústavním činitelům, zahraničním návštěvám, vysokým důstojníkům a českým státním symbolům.
05.12.2014 14:42 |

podobné články

Osobnosti: Vratislav Mynář (907 článků)

Zemanův kancléř nepřiznal, kolik bere! Za 12 milionů koupil dům na Hradčanech

 
O hradním kancléři Mynářovi se v poslední době hodně mluví hlavně kvůli tomu, že stále nemá bezpečnostní prověrku. Vadí to i prezidentu Zemanovi. A čile se spekuluje o Mynářových nástupcích. Co by mohlo Mynářovi prověrku zkomplikovat? Třeba jeho ne zcela jasné majetkové poměry. Podnikatel Mynář má za sebou řadu zajímavých kšeftů. Jeden se přitom týká historického domu na Hradčanech.
21.11.2013 21:07 |

podobné články

Zemanův poradce je vyšetřován, řekli Mynářovi v Číně. Prezident ho zatím neodvolá

 
Představitelé Šanghaje potvrdili hradnímu kancléři Vratislavu Mynářovi, že šéf CEFC a poradce prezidenta Miloše Zemana Jie Ťien-ming je v Číně vyšetřován pro podezření z porušení zákona. Podle vedení CEFC odejde z čela firmy. Mynář a jeho hradní tým se to dozvěděl během své návštěvy v Číně minulý týden. Oznámil to prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. Později dodal, že Zeman poradce Jie Ťien-minga zatím neodvolá. Pražský hrad podle Ovčáčka vyčkává na prošetření záležitosti.
19.03.2018 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20191 článků) , Vratislav Mynář (907 článků)

Recenze: Srdcervoucí dokument vrací Amy Winehouse důstojnost

 
Dokument režiséra Asifa Kapadii narušuje klišovitý mediální obraz Amy Winehouse a vrací jedné z nejtalentovanějších zpěvaček své doby důstojnost, píše v recenzi Jan Gregor.
04.08.2015 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Amy Winehouse (390 článků)

Zeman: Mynář má půvabnou nevěstu! Člověk v mém věku se může jen olíznout

 
Miloš Zeman se chystá jít svému kancléři Mynářovi za svědka. A půjde prý rád, řekl ve čtvrtek při besedě v Trutnově. Poté dodal, že Mynářova nastávající Alexandra Nosková je půvabná. Za hezkou ženou se však prý člověk jeho věku už může pouze mlsně olíznout...
19.02.2015 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20191 článků) , Alexandra Nosková (44 článků)

Zdroj novin: Mynář prý nezískal prověrku

 
Národní bezpečnostní úřad (NBÚ) prý odmítl v těchto dnech udělit bezpečnostní prověrku na nejvyšší stupeň „přísně tajné“ kancléři prezidenta Miloše Zemana Vratislavu Mynářovi. S odvoláním na důvěryhodný zdroj to uvedl deník Právo.
23.09.2015 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20191 článků) , Vratislav Mynář (907 článků)

Hájkův web zveřejnil dosud nevydaný rozhovor s rebelem Úlehlou

 
Za minulého režimu roznášel samizdatové letáky, v devadesátých letech se dostal do politiky a dnes je poslancem. Politika ho ale neživí, podle všeho je v jednom kole, vede restauraci a zabývá se problematikou životního prostředí a brojí proti zvyšování daní. O kom je řeč? O poslanci Tomáši Úlehlovi, který byl vyloučen z ODS. Promluvil mimo jiné o kancléři prezidenta Vratislavu Mynářovi.
11.08.2013 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Vratislav Mynář (907 článků)

Zeman mluvil o Lebensbornu: Norskou sociálku srovnal s nacistickou výchovou dětí

 
Nový pořad S prezidentem v Lánech má za sebou úspěšnou premiéru. Co všechno zaznělo z úst Miloše Zemana? Řeč se stočila k boji proti islámským teroristům, Rusku a Vladimiru Putinovi, kancléři Mynářovi a jeho svatbě i dětem, které norská sociálka odebrala české matce. Prostor dostali i Zemanovi kritici. Třeba Miroslav Kalousek. Co mu Zeman vzkázal?
08.02.2015 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3014 článků) , Miroslav Kalousek (6348 článků) , Miloš Zeman (20191 článků)

Kancléř Mynář promluvil, jak to bude s jeho prověrkou

 
Pokud Národní bezpečnostní úřad (NBÚ) neudělil hradnímu kancléři Vratislavu Mynářovi prověrku na stupeň přísně tajné, očekává prezident Miloš Zeman, že se Mynář proti rozhodnutí odvolá. Když i to nedopadne dobře, kancléře odvolá. Hlava státu to dnes řekla na tiskové konferenci po návštěvě Moravskoslezského kraje. Mynář uvedl, že rozhodnutí o výsledku prověrky má v obálce na svém pracovním stole.
24.09.2015 16:36 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20191 článků) , Vratislav Mynář (907 článků)

Trable Zemanova kancléře s prověrkou nekončí. Mynář neuspěl ani s rozkladem

 
Zemanovu kancléři Vratislavu Mynářovi neudělil Národní bezpečnostní úřad bezpečnostní prověrku na stupni přísně tajné, Mynář proti tomu podal rozklad. Opět neuspěl. Prověrku tak nadále nemá, prezident ho však stále v křesle drží.
05.01.2016 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Vratislav Mynář (907 článků)

Dryml: Mynáři a Nejedlému se nelíbily moje konzultace se Zemanem

 
Hradnímu kancléři Vratislavu Mynářovi a místopředsedovi Strany práv občanů - zemanovců Martinu Nejedlému se prý nelíbilo, když senátor Vladimír Dryml chodil konzultovat s prezidentem Milošem Zeman. Dryml, který byl z SPOZ vyloučen, to řekl novinářům. Svou bývalou stranu kritizoval za nedemokratičnost.
27.09.2013 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dryml (285 článků) , Miloš Zeman (20191 článků) , Vratislav Mynář (907 článků)

Gazdík napsal o podkuřování voličům

 
Předvolební kampaň přiměla předsedu Kalouskova přidruženého hnutí Starostové a nezávislí Petra Gazdíka k ironické glose, vycházející ze známého britského politického sitcomu. Od jeho hrdinů se dokázal dostat až k hradnímu kancléři Mynářovi, který prý již leccos ukázal.
10.10.2013 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (872 článků) , Petr Gazdík (861 článků)

Janouškův právník o Mynářově vile za 5,5 milionu: Já na opravu neměl

 
Právník lobbisty Romana Janouška Vít Široký byl podle svých slov spokojen s částkou, za kterou prodal Zemanovu kancléři Mynářovi vilu v pražských Strašnicích. V České televizi dnes Široký řekl, že cenu považuje za přiměřenou. Mynář byl podle něj solidní kupec. Proč dům prodával? Vila potřebuje zrekonstruovat a advokát prý neměl na opravy peníze.
07.01.2015 16:31 |

podobné články

Advokát Široký prozradil, proč prodal vilu Mynářovi i v jakém je stavu

 
Právník lobbisty Romana Janouška Vít Široký byl podle svých slov spokojen s částkou, za kterou prodal kancléři prezidenta Miloše Zemana Vratislavu Mynáři dům v pražských Strašnicích. V České televizi řekl, že cenu považuje za přiměřenou. Vila potřebuje zrekonstruovat a advokát prý neměl na opravy peníze.
07.01.2015 18:42 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20191 článků) , Vratislav Mynář (907 článků)

Ajajaj. Protikorupčník Láska má prý taky problémy s vilou. Babišovy noviny posílají Zeleným na sjezd třaskavé odhalení

 
Strana zelených byla jen kousek od realitní kauzy, která ji mohla znevěrohodnit podobně, jako se to stalo kancléři Vratislavu Mynářovi, který podezřele levně koupil vilu v pražských Strašnicích. Na případ v den konání sjezdu Zelených, kde budou volit nového předsedu, upozornily Babišovy Lidové noviny. Aktéry transakce měly původně být senátor Václav Láska a kandidát na šéfa strany starosta Prahy 4 Petr Štěpánek. Z prodeje nakonec sešlo.
24.01.2015 07:32 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (594 článků) , Petr Štěpánek (594 článků) , Vratislav Mynář (907 článků)